TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nawet jest "firmowy" podpis tvn.persona.pl na tym filmie. Podoba mi siĂŞ. DziĂŞki. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

DziĂŞki. ObejrzaÂłem to po raz pierwszy. SÂłychaĂŚ tam pytanie zadane przez kobietĂŞ drugiej kobiecie "WidziaÂłaÂś?". MoÂże jakiÂś program z TVN Style przerzucÂą do TVN? Albo promuje siĂŞ sam kanaÂł?

Zagadka:
PamiĂŞtacie jaki byÂł krĂłtki, enigmatyczny filmik i hasÂło przed pierwszÂą edycjÂą BB?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Michal,

No wlasnie! Wczesniej nie bylo tego pytania "WidziaÂłaÂś?". Teraz na 80% wydaje mi sie Âże to nie jest BigBrother tylko jakis program dla kobiet albo moÂże rzeczywiscie po prostu TVN Style... Kurcze no... :?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michal pisze:Zagadka:
PamiĂŞtacie jaki byÂł krĂłtki, enigmatyczny filmik i hasÂło przed pierwszÂą edycjÂą BB?
PamiĂŞtam(y). ByÂło widaĂŚ drzwi do domu Wielkiego Brata i tekst "Ty ich widzisz. Oni Ciebie nie. BÂądÂź Âświadkiem zdarzenia, ktĂłre zmieni historiĂŞ telewizji". Faktycznie, zmieniÂło. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

cholera, teraz to sie naprawdĂŞ intrygujÂące zrobiÂło, a gdyby to faktycznie byÂła zapowiedÂź nowego programu pt. "Pomaluj sobie oko"? Co ÂŁukaszu? :D :D :D :D :D :D :D :D :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jakby siê okaza³o, ¿e naprawdê mia³eœ racjê to byœmy stworzyli dla ciepie tak¹ cotygodniow¹ rubrykê na stronie, na której móg³byœ wró¿yÌ co w przysz³oœci wyemituje TVN. By³byœ redakcyjnym Wró¿bit¹. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jaki tam ze mnie Wró¿bita? wujaszek Piotrek dzwoni³ i powiedzia³ :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ach, wiĂŞc zadzwoĂą do wujaszka i zaÂłatw kilka etatĂłw dla kolegĂłw i koleÂżanek. Na razie proponujĂŞ braĂŚ studenckÂą :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, nie Arrow. WeÂź licealistĂłw, bo w porĂłwnaniu do tego studenta powyÂżej, to przynajmniej pĂłjdÂą siĂŞ z szefem napiĂŚ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ok, Faustus, jest dla Ciebie robota, bedziesz seksown¹ telefonistk¹ w "Red Light", a ty £ukasz mo¿esz zaj¹Ì sie obracaniem sto³u dla prowadz¹cych przed Faktami :D potrzebne jest te¿ kilka osób to robienia sztucznego t³oku w newsroomie ¿eby w serwisach tvn24 nie bylo widac ¿e wszyscy sie obijaj¹ :D :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Andy pisze:No wlasnie! Wczesniej nie bylo tego pytania "WidziaÂłaÂś?". Teraz na 80% wydaje mi sie Âże to nie jest BigBrother tylko jakis program dla kobiet albo moÂże rzeczywiscie po prostu TVN Style... Kurcze no... :?
Wydaje mi siê, ¿e to pytanie jednak by³o, chocia¿ nie widzia³em wczeœniej. Ja us³ysza³em gdzieœ za pi¹tym razem ci¹g³ego ogl¹dania filmiku, ¿e jest jakiœ g³os i coœ mówi, a potem zwiêkszy³em g³oœnoœÌ, ¿eby zidentyfikowaÌ. Nadal to pytanie gdzieœ niknie jak jednoczeœnie mam w³¹czony telewizor czy radio.
maciejek pisze: PamiĂŞtam(y). ByÂło widaĂŚ drzwi do domu Wielkiego Brata i tekst "Ty ich widzisz. Oni Ciebie nie. BÂądÂź Âświadkiem zdarzenia, ktĂłre zmieni historiĂŞ telewizji". Faktycznie, zmieniÂło. :D
Hehe, pewnie teÂż takie byÂło, ale chodziÂło mi o inne hasÂło :D . "Gdy zamknÂą siĂŞ drzwi otworzÂą siĂŞ miliony oczu".

WÂłaÂściwie kilka byÂło filmikĂłw z tym hasÂłem, ale poczÂątkowo nic one nie mĂłwiÂły o tym, Âże to bĂŞdzie Big Brother.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

A moÂże to zapowiedÂź nadejÂścia Wielkiej Siostry?

A szczerze mĂłwiÂąc, po obejrzeniu filmu juÂż nie wierzĂŞ w nadejÂście "Big Brothera"... :(
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

a zauwazyliscie ze na koncu tej reklamy jest tak jakby ktos wylaczal telewizje. Ja osobiscie uwazam ze jest to reklama big brothera bo jezeli byla by to reklama tvn styl to owa nazwa widniala by zapewne w tej reklamowce a tak reklama jest intrygujaca jak sam big brother. A moze te kobiety oznaczaly ze bedzie to Wielka Siostra??
Pozdrawiam
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ta "Wielka siostra" wcale nie jest gÂłupia... tzn pomysÂł... gÂłupi nie jest.
Oko przecieÂż jest namalowane szminkÂą, a w tle mĂłwi kobieta. Hmmm... :P
MoÂże role siĂŞ odwrĂłcÂą i to Martyna bĂŞdzie owÂą wielkÂą siostrÂą, a Ostaszkiwicz bĂŞdzie prowadzÂącym Ring :D
:)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ostaszkiewicz to ostatnio udzielaÂł gÂłosu do KÂłamcy Polshitu
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości