TVP2

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: TVP 2

Post autor: ziom »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wo ... -sniadanie
Wojtek Jagielski zastąpi Jaroslawa Budnika w Pytaniu na sniadanie program poprowadzi z Beata Sadowska
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Trochę szkoda, bo Budnik był chyba najmocniejszym męskim ogniwem "Pytania na śniadanie". Wygląda zresztą na to, że musiał ustąpić miejsce wielkiej gwieździe, jaką rzekomo jest Jagielski. :hyh:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP 2

Post autor: ktos »

tutaj można poczytać wywody Modlińskiej

Resich-Modlińska: To TVN kopiuje „Pytanie na śniadanie”
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/re ... -sniadanie
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP 2

Post autor: ktos »

TVP2 szykuje odpowiedź na "X-Factor"

Jesienią 2011 roku na antenie telewizyjnej Dwójki może zagościć nowe relaity show muzyczne. Nowa pozycja będzie konkurencją dla nadawanego przez w TVN show "X-Factor".

Telewizja Polska szykuje muzyczny hit na jesień. Stacja planuje wyprodukować polską edycję programu "The Voice", którego format jest nieco zbliżona do "X-Factor". Stawką w programie są: popularność, nagranie własnej płyty oraz pieniądze.

W programie czteroosobowe jury "na ślepo" (nie widząc ich) przesłuchują uczestników programu, gdy głos przypadnie im do gustu rywalizują między sobą o uczestnika. Następnie uczestnicy szkolą się pod okiem członków jury, odbywają między sobą muzyczne pojedynki, których celem jest wyłonienie grupy finałowej. Ostatni etap to występy na żywo i eliminacja poszczególnych uczestników programu przez widzów.

Na razie nie wiadomo kto poprowadzi nowe show TVP2. Wśród potencjalnych kandydatów wymienianie są Hubert Urbański oraz Maciej Kurzajewski.
http://media2.pl/media/78005-tvp2-szyku ... eo%29.html

no to mam talent będzie mieć konkurencję w sobotę jeszcze pewno będzie 2 edycja MBTM także rywalizacja będzie ostra :P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP 2

Post autor: ktos »

Show “The Voice” jesienią w TVP 2? Trwają prace

Firma Rochstar przygotowuje polską edycję muzycznego talent-show “The Voice”. Program ma pojawić się na antenie TVP 2 jesienią br. zamiast “Bitwy na głosy”, ale cały czas nie podpisano umowy między producentem a TVP.

Ekipy Rochstaru i TVP od kilku tygodni spotykają się na spotkaniach roboczych dotyczących nowego show, trwają także rozmowy z kandydatami do jury i na prowadzącego “The Voice” (media wymieniały m.in. kandydatury Piotra Kupichy i Adam Darskiego “Nergala”). Zarząd TVP nie pochylił się jednak jeszcze nad projektem, ale z naszych informacji wynika, że ma o jego losach zdecydować w najbliższą środę. - Liczymy, że ten program pojawi się w Dwójce - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl pracownik TVP.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sh ... race-wideo
no to ciekawe co wygra Mam Talent, The Voive czy MBTM
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: TVP 2

Post autor: ziom »

Nowy serial Dwójki "Wiadomości z drugiej ręki" zadebiutuje na antenie we wrześniu i będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o 18:50. Główną rolę w tej produkcji zagra Wojciech Mecwaldowski znany widzom TVN z kultowego serialu Usta Usta.
Więcej info o nowym serial TVP2:
http://www.plejada.pl/3,51194,news,1,1, ... tykul.html
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: TVP 2

Post autor: Amy »

kultowego? :mhm:

Widziałam zapowiedź tego serialu na TVP Seriale. Jeżeli reklama może zachęcić do oglądania serialu, to na mnie nie zrobiło to wielkiego wrażenia. Poczekamy, zobaczymy, ocenimy. :lol:
This is not the end, this is not the beginning.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVP 2

Post autor: Trzeciak »

Od dwóch tygodni reklama leci także na TVP2.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: TVP 2

Post autor: ziom »

Amy pisze:kultowego? :mhm:

Widziałam zapowiedź tego serialu na TVP Seriale. Jeżeli reklama może zachęcić do oglądania serialu, to na mnie nie zrobiło to wielkiego wrażenia. Poczekamy, zobaczymy, ocenimy. :lol:
Tak myślę że serial Usta Usta jest kultowy tak samo jak Magda M.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: TVP 2

Post autor: ziom »

Grażyna Torbicka, Kamil Dąbrowa i Kazimiera Szczuka w „Pytaniu na śniadanie”. Z programem rozstają się Roman Roman Czejarek i Maciej Kurzajewski:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gr ... -sniadanie
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: TVP 2

Post autor: Pavloo »

Szkoda, że Maciek już nie poprowadzi PNŚ :(
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: TVP 2

Post autor: ktos »

dobrze że Kurzajewski wyleciał jeszcze niech zdejmą kocham cię polska i się niech zajmie sportem bo już za dużo go wszędzie w TVP :P
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TVP 2

Post autor: rogi »

Zupełnie nie rozumie żadnej decyzji nowych władz TVP2. Zawsze TVP2 traktowałem z dystansem, ale czasami znalazłem coś dla siebie. Niestety w tym momencie nie widzę tam nic innego jak "Na dobre i na złe". Przecież mają już TVP Kultura to nie wiem poco wprowadzać prawie to samo do TVP2 :D15
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: TVP 2

Post autor: Amy »

To co zaczyna się dziać na tym forum, to jakiś cyrk.

Nie o tym jednak chciałam napisać. A ja uważam, że to dobrze, iż dwójka robi się bardziej kulturalna. Czas trochę doedukować społeczeństwo ;) Rozumiem również tych, którzy wolą oglądać bardziej rozrywkowe programy - ja również często po szkole, mam ochotę oddać się czemuś "prostszemu". Nawet jeżeli oglądam wtedy Polsat. Czy oznacza to, że jestem wieśniakiem i mam niski poziom inteligencji?

Kurzajewskiego znielubiłam, kiedy wszędzie go było pełno. W TVP1, TVP2... Do niego jako dziennikarza sportowego, nie mam zastrzeżeń :)

Program "Kocham Cię Polsko" również mnie zaczął trochę irytować. Jeszcze przed jego emisją w piątek co tydzień puszczali 1 odcinek serialu "Powrót do życia". Do jego końca zostały chyba ze 2 odcinki, niestety wtedy pojawiło się KCP i czego nie mogę nadal zrozumieć - bez wyjaśnień zdjęli go z anteny. Błąd...
This is not the end, this is not the beginning.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVP 2

Post autor: matik »

ziom pisze:
rogi pisze:Zupełnie nie rozumie żadnej decyzji nowych władz TVP2. Zawsze TVP2 traktowałem z dystansem, ale czasami znalazłem coś dla siebie. Niestety w tym momencie nie widzę tam nic innego jak "Na dobre i na złe". Przecież mają już TVP Kultura to nie wiem poco wprowadzać prawie to samo do TVP2 :D15
Jeśli już to nie rozumiem a nie nie rozumie. Nie dziwie się że nie rozumiesz. Wiedziałem że poziom Twojej inteligencji jest niski ale nie wiedziałem że aż tak niski. Dlatego nowe pozycje programowe Dwójki nie są przeznaczone dla Ciebie. Polsat zaspokoi Twoje wymagania jesienią z pewnością. :)
@rogi popełnił jedną literówkę, a ty robisz z tego wielkie halo. Nie podoba mi się, że go obrażasz, a to że ty sądzisz, że polsat jest dla wieśniaków, nie oznacza, że wszyscy mają takie zdanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości