[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

moje typy kto powinien być w 9 :)

16-24:
Klaudia Szafrańska
Ewelina Lisowska
Anna Antonik

25+:
Marcin Spenner
Joanna Kwaśnik
zabela Mytnik

Grupy:
Soul City
The chance
De facto

oni są najlepsi mam nadzieje że Kuba nie weźmie tego Włocha bo jest zdecydowanie najsłabszy ze wszystkich 8)
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Ontheotherside pisze:
voyagerck pisze: EKIPA:
-powiedzcie mi! jak można wypuścić Kuźniara w takich stylizacjach jakich on występuję!!! Żenada... Prowadzący powinien się wziąć za siebie i za swój wygląd. Dużo lepiej by wyglądał w koszuli wciągniętej w eleganckie spodnie bądź jeansy, niż w tych koszulach... i t-shirtach. Pan Jarek powinien schudnąć i to nie tak mało.
-stylizacje jurorów są w cały świat! Masakra... Najlepiej w jury wygląda Tatiana, bo Kuba i Czesław są wgl. odklejeni. Ja wiem, że Kuba ma swój styl ale jemu już po prostu nie pasują te luźne spodenki. Dużo lepiej wyglądał wczoraj w drugim dniu przesłuchań w porównaniu do pierwszego. Zauważył to ktoś? Czesław z edycji na edycje wygląda coraz lepiej, więc nie mam do niego wielkich zastrzeżeń.
:lol:

Strzał w dziesiątkę. Oglądam ten program dla brzucha i wyciągniętej koszuli Kuźniara oraz portek Wojewódzkiego :D24
Chodzi mi raczej o pewnego rodzaju estetykę, a nie o brzuch czy różne warianty noszenia koszul ;)
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: X FACTOR

Post autor: alik79 »

Do pana Iwańskiego i producentów z Fremantle:

Ta edycja ponownie pokazuje że potrzebny jest IV jurora aby podzielić grupę 16-24 na dziewczęta i chłopcy ponieważ grupa zdolnych wokalistów jest ogromna.

Dodatkowo od III edycji wprowadził bym scenografie castingów taka jaka była w jesiennej edycji w UK.


PS
Mam nadzieje że już w jesiennej edycji Mam talent dojdzie do zmian. Zostanie wprowadzona nowa scenografia castingów (wraz z nowym stołem jurorskim) i odcinków live, a także nowa grafika ekranowa. Wszystko takie jak w nowej edycji w UK.
Ontheotherside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 14:14

Re: X FACTOR

Post autor: Ontheotherside »

voyagerck pisze: Chodzi mi raczej o pewnego rodzaju estetykę, a nie o brzuch czy różne warianty noszenia koszul ;)
No dobrze, tylko że moim zdaniem takie "zmiany estetyczne" nie mają tak naprawdę większego znaczenia dla większości widzów (pomijam już fakt, że istnieje pewnie spora grupa osób, którym obecna stylizacja prowadzącego/jurorów się podoba). Zwłaszcza, że castingi i boot camp mają jeszcze nieco luźniejszą formę i zmiana na siłę stylu członków ekipy wprowadzałaby jakąś taką nienaturalność. Co innego samo prowadzenie programu. Dla mnie Kuźniar w X Factorze jest okropnie nieprawdziwy. Sprawia wrażenie osoby, która do końca sama nie wie co tam robi. Brak u niego pewnej swobody. Ktoś pewnie powie, że on ma pełnić tylko tło dla tego co dzieje się w programie i ja się z tym zgadzam. Ale się po prostu jako to tło nie sprawdza. Momenty kiedy stara się być zabawny sztucznie mu wychodzą. W dodatku mam wrażenie, że ma kłopoty z przeprowadzeniem krótkiej rozmowy z uczestnikami. W poprzedniej edycji chyba każdemu finaliście zdążył zadać pytanie "czy chcesz wygrać ten program", które swoją głupotą dorównuje legendarnej odpowiedzi w konkursie miss world "moim największym marzeniem jest pokój na świecie". Na miejscu producentów poważanie zastanowiłbym się czy w nowej serii nie zastąpić Kuźniara kimś innym.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Aku rat brzuszek to ma połowa polskich mężczyzn w Polsce , więc domniemam , że nikomu brzuszek Kuźniara nie przeszkadza :) Oglądaliście inne wersje X FACTOR'a niż polską ? Tam prowadzący są właśnie tłem :)
Ontheotherside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 10 mar 2012, 14:14

Re: X FACTOR

Post autor: Ontheotherside »

adik1148 pisze:Oglądaliście inne wersje X FACTOR'a niż polską ? Tam prowadzący są właśnie tłem :)
Oglądali. I tam tam tło nie było takie spięte i sztywne jak polskie ; )
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

A moim zdaniem Jarek w drugiej edycji jest dużo lepszy niż w pierwszej. Zdecydowanie poprawił się i w tym momencie nie widzę nikogo lepszego na jego miejsce.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Mi Jarosław wcale nie przeszkadza, czasem ma słabsze momenty, że nie daje rady, ale ogólnie pasuje do tego programu. Oczywiście bardziej widziałbym Olivera Janiaka, ale Jarek także jest dobry.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Wczoraj myślałem długo nad idealną ekipą tego programu i wymyśliłem:
Adam Darski (przewodniczący) osoba, która zna się na muzyce i ma sporo sukcesów na obcych rynkach
Edyta Bartosiewicz- jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek, która mimo iż nie jest obecna ciągle jest na TOP'ie
Ewa Farna- wschodząca gwiazda, mogłaby być osobą bardzo spontaniczną oraz taką która byłaby "dobrym duchem" w jury
Robert Kozyra- osoba znająca rynek muzyczny + jego doświadczenie w branży muzycznej
Prowadzący: Olivier Janiak
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

voyagerck pisze:Wczoraj myślałem długo nad idealną ekipą tego programu i wymyśliłem:
Adam Darski (przewodniczący) osoba, która zna się na muzyce i ma sporo sukcesów na obcych rynkach
Edyta Bartosiewicz- jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek, która mimo iż nie jest obecna ciągle jest na TOP'ie
Ewa Farna- wschodząca gwiazda, mogłaby być osobą bardzo spontaniczną oraz taką która byłaby "dobrym duchem" w jury
Robert Kozyra- osoba znająca rynek muzyczny + jego doświadczenie w branży muzycznej
Prowadzący: Olivier Janiak
Spadłem z krzesła! :D24
Nergal- jeśli słuchałeś jego tzw. "piosenek", to chyba masz gorączkę. On niestety nie ma pojęcia o śpiewaniu, więc kiedpski pomysł.
Bartosiewicz- sam bym ją chętnie zobaczył, ale po pierwsze ona jest niekomercyjna, a po drugie już nie gra.
Farna- robi karierę, ale należałoby zadać pytanie co ona niby w XF miałaby robić?
Kozyra- jest niesamowitym sztywniakiem, zna się na muzyce, ale byłoby nudno.

Janiak, to może to Top Model iść. Szkoda, że Kazadi nie wzięli, bo by się super sprawdziła. Ja jako 4. jurora widziałbym Brodkę lub Markowską i raczej nikogo więcej.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Nergal jest dobrym wokalistą? Totalna bzdura! Jego śpiewanie ograniczyło się jak narazie do jednego wersu w programie The Voice. Obecne jury X Factor jest najlepszym jury jakie kiedykolwiek w Polsce powstało. Faktem jednak jest, że do Kuby, Tatiany i Czesława powinna dołączyć czwarta osoba.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Ja nie napisałem, że jest dobrym WOKALISTĄ, tylko MUZYKIEM!!! Duża różnica!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Tylko co muzyk jego pokroju miałby robić w X Factor, gdzie liczy się wokal?
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

A co osoba typu Kuba Wojewódzki ma robić w tym programie. Definicja słowa "juror": "nazwa pochodząca z języka francuskiego oznaczająca zespół arbitrów, którzy NIE MUSZĄ być ekspertami, powołany w związku z przeprowadzeniem konkursu."
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

voyagerck pisze:A co osoba typu Kuba Wojewódzki ma robić w tym programie. Definicja słowa "juror": "nazwa pochodząca z języka francuskiego oznaczająca zespół arbitrów, którzy NIE MUSZĄ być ekspertami, powołany w związku z przeprowadzeniem konkursu."
Tyle, ze w oryginalnej wersji są znani jako sędziami i opiekunami (judges /mentors). Zapominajac o definicji słowa juror, w programie X Factor MUSZĄ być ekspertami. Każdy z jurorów w wersji UK jest i był od poczatku związany z muzyką *zawodowo*! Czy muzyk, czy menedżer, czy producent muzyczny... Wszyscy znani i respektowani eksperci muzyczni, nie entuzjasci czy dziennikarze - więc tak naprawdę Kuba nie pasuje z założenia do formatu X Factor - zatem jest 100% odpowiedni do Mam Talent - typie Piers Morgan w USA i UK.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości