Muzyka w tvn

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mi tez siĂŞ podoba muzyczka z "Wyprawy..", dobrze, Âże umieszczÂą ja na stronie.

NiektĂłre piosenki w trakcie "Misja Martyna" teÂż sÂą fajne :)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Luke pisze:Witam wszystkich i ju¿ udzielam odpowiedzi na pytania o muzykê do programu Wyprawa Robinson. Muzyka zosta³a skomponowana i nagrana specjalnie dla potrzeb programu. Autorem i producentem muzyki jest Muzyczne Studio Produkcyjne SPOT.W przysz³ym tygodniu na oficjalnej stronie programu pojawi siê specjalny player dziêki któoremu bêdzie mo¿na ods³uchiwaÌ g³ówne tematy.
SkÂąd takie informacje? Bo z tego, co ja wiem, to nie wolno tych motywĂłw nigdzie udostĂŞpniaĂŚ... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Cutter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 07 lis 2004, 11:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cutter »

michal pisze:A co wykrzykuje facet na pocz¹tku czo³ówki?
Dobry WieczĂłr PaĂąstwu!
:D
dobre cięcie...nie jest złe..:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Srata-tata, wcale nie. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Teledyski w TVN

Post autor: michal »

Wideoklipy puszczane miêdzy programami to prawdziwa rzadkoœÌ, bo zawsze u nich jest wszystko czasowo jak w szwajcarskim zegarku i nie ma na to miejsca. A kiedyœ takich muzycznych przerywników by³o wiêcej... Teraz jak siê zdecyduj¹ coœ puszczaÌ, to przez kilka tygodni jeden i ten sam teledysk oraz zawsze maj¹ jakiœ w tym interes (np. promowanie programu czy jego zwyciêzców).

Jakie pamiĂŞtacie teledyski z ostatnich czasĂłw? Ja sobie przypominam tylko Ich Troje "Keine Grenzen" i "Nie ma takich gĂłr" MaĂŚka Starnawskiego. SwojÂą drogÂą fajnie, Âże TVN przyczyniÂł siĂŞ do spopularyzowania piosenki reprezentanta TVP na EurowizjĂŞ.

A dziÂś wÂłaÂśnie widziaÂłem kolejny teledysk, ktĂłrym nas bĂŞdÂą raczyĂŚ zapewne przez jakiÂś czas. Niejaka Emi "Tylko Ciebie chcĂŞ". Piosenka nawet moÂże byĂŚ. Kto wie kto to jest ta Emi, Âże TVN zdecydowaÂł siĂŞ jÂą promowaĂŚ? Pierwsze sÂłyszĂŞ.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Emi to Emilia, uczestniczka "Twojej drogi do gwiazd" ktĂłra wygraÂła ostatni finaÂł. Radio "Zet" jako patron programu teÂż to gra.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

DziĂŞki. No to wszystko jasne. Jak to byÂło z tymi muzycznymi zwyciĂŞzcami TVNu?

DDG I Edycja - Jarek Weber (pÂłyta)
DDG II Edycja - Cezary Klimczak (?)
DDG III Edycja - ??? byÂła w ogĂłle?
JJJ - Maciek Starnawski (pÂłyta)
TDDG - Emi (pÂłyta?)

Zgadza siĂŞ?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ten drugi co wygraÂł teÂż nagraÂł pÂłytĂŞ bo to byÂło przecieÂż nagrodÂą programu. W pierwszej edycji pÂłyte nagraÂła jeszcze taka kobieta ktĂłra ÂśpiewaÂła "Time To Say Goodbye".

Emi nagrywa wÂłaÂśnie pÂłyte i juÂż wkrĂłtce jÂą wygra.

Ja nie wiem czy byÂła 3 edycja "Drogi" bo od dawna tego programu nie oglÂądaÂłem. O Emilii wiem bo byÂłem na nagraniu tego finaÂłowego odcinka (i to dziĂŞki temu, Âże wystĂŞpowaÂła tam Edyta GĂłrniak o czym pisaÂłem juÂż chyba ;) ).
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Nie sÂłyszaÂłem w ogĂłle Âżadnych dokonaĂą pana Czarka.

A ta kobieta z pierwszej edycji to Irena Staniek. Moi rodzice byli kiedyÂś na imprezce u ich wspĂłlnej znajomej i tam jÂą poznali. Dziwna trochĂŞ z niej kobieta... PÂłytĂŞ w domu mam tylko ja tego sÂłuchaĂŚ nie potrafiĂŞ :wink: .
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Serio jest taka dziwna? SkÂąd takie wraÂżenie Twoich rodzicĂłw?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ArO pisze:Emi to Emilia, uczestniczka "Twojej drogi do gwiazd" ktĂłra wygraÂła ostatni finaÂł. Radio "Zet" jako patron programu teÂż to gra.
Emilia mieszka w takim ma³ym miasteczku obok mojego miasta. W trakcie ca³rgo konkursu wszyscy mówili tylko o niej i wszyscy trzymali za ni¹ kciuki. Ju¿ po wygranej da³a kilka koncertów - w tym wielki na rynku. Niestety ostatnio niegdzie jej nie widaÌ. Mo¿e postanowi³a na chwilê wróciÌ do nauki, œpiewanie pozostawiaj¹c na póŸniejszy okres ¿ycia.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Maciek pisze:Serio jest taka dziwna? SkÂąd takie wraÂżenie Twoich rodzicĂłw?
Nie, moi rodzice byli i moÂże caÂły czas sÂą niÂą zachwyceni, ale sÂłuchajÂąc ich relacji i oglÂądajÂąc zdjĂŞcia trochĂŞ mnie zaskoczyÂła. MyÂślaÂłem, Âże to taka poczciwa pani na emeryturce, a ona zachowuje siĂŞ trochĂŞ maÂło powaÂżnie jak na swĂłj wiek - rzekÂłbym mÂłodzieÂżowo. :D A poza tym to nie wszystko :wink:

Strony Drogi do Gwiazd i Twojej DDG jeszcze istniej¹ http://www.ddg.tvn.pl i http://tddg.onet.pl Trzecia edycja siê odby³a na jesieni 2002 i wygra³ j¹ zespó³ "Albo Nie".
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no rzeczywiÂście muzyka w wyprawie Robinson jest spoko
œwietny pocz¹tek programu po³¹czony w³aœnie z t¹ muzyk¹
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
bradzio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 04 paź 2004, 18:57
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Muzyka robinsona na stronie :)

Post autor: bradzio »

Luke pisze:Witam wszystkich i ju¿ udzielam odpowiedzi na pytania o muzykê do programu Wyprawa Robinson. Muzyka zosta³a skomponowana i nagrana specjalnie dla potrzeb programu. Autorem i producentem muzyki jest Muzyczne Studio Produkcyjne SPOT.W przysz³ym tygodniu na oficjalnej stronie programu pojawi siê specjalny player dziêki któoremu bêdzie mo¿na ods³uchiwaÌ g³ówne tematy.
Audio player juÂż jest online:)
Zapraszam na http://www.wyprawarobinson.onet.pl

pozdro
brad
Uderz w stół a nożyce się odezwą ;)
ariwederczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:48

Post autor: ariwederczi »

DziĂŞki za informacjĂŞ. :)

Szkoda tylko, ¿e pliki mo¿na ods³uchiwaÌ wy³¹cznie na stronie. Wyczai³em nawet, jak je œci¹gn¹Ì na dysk, ale s¹ to pliki z rozszerzeniem *.flv, których nic nie chce odtwarzaÌ. :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości