[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Mam talent

Post autor: FLEJP »

kurcze także nie poznałem...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Tak to jest - co innego być 11-latkiem, a co innego mieć 15 lat.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Klaudia Kulawik?! Wow. :D
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

Bardzo wydoroślała przez te 4 lata. Z uroczej dziewczynki staje się prawdziwą kobietą, jednak oby tylko nie została zapamiętana przez Polaków jako "dziewczynka z MT!", lecz artystka która ma dobre piosenki. Tego Jej życzę.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Mam talent

Post autor: Debeet »

Wydawało mi się inaczej, ale niestety... bez Kuby Mam Talent nie jest już tak zabawny jak był. A to jest jedna z dwóch desek ratunku dla tego programu - żarty, wygłupy jurorów i uczestnicy. Na realizację nie ma co liczyć. Powodzenia, panie Wojtku.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

Drugi odcinek beznadziejny. Zero emocji, słabe występy, słabe komentarze jury, słabe żarty Marcina i Szymona. Brak wizytówki jurorów moim zdaniem powinien być, ponieważ nadaje to programowi świeżości i go uatrakcyjnia, tak było w poprzedniej edycji oraz ostatniej X-F. Nie wykorzystuje się możliwości tego formatu co jest zbrodnią w tym biznesie. Tym razem niestety jestem na nie i nie czekam na kolejny odcinek.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

odcinek 2 był lepszy od 1 jak dla mnie, uśmiałem się z rodziną dużo, występy też były dobre choć nie było jakiejś perełki tej edycji na razie 8)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

2 odcinek na dużo wyższym poziomie od i tak dobrego pierwszego. Jeśli tak dalej będzie to szykuje się najlepsza edycja MT.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Mam talent

Post autor: Ksero »

ktos pisze:odcinek 2 był lepszy od 1 jak dla mnie, uśmiałem się z rodziną dużo, występy też były dobre choć nie było jakiejś perełki tej edycji na razie 8)
Zgadzam się z opinią @ktosia w 100%.
KKK
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

Trzeci odcinek okazał się świetny. Ciekawe momenty, śmieszne sytuacje. Jednymi słowy: "jestem pod wrażeniem!".
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Muszę się zgodzić. Powiem krótko - "Mam Talent!" dziś znokautował po 15 minutach "Bitwę na głosy" jeśli chodzi o programy talent-show. Szkoda, ze kolejny odcinek tak fajnie się nie zapowiada.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mam talent

Post autor: r_r16 »

Odcinek rzeczywiście świetny, tylko strasznie wkurza mnie to mieszanie miast. Skoro jest jedna wielka mieszanka w każdym odcinku, to po co okłamują widzów, mówiąc o castingu w Krakowie? Nie dość, że widać po strojach jury, którzy co występ są ubrani inaczej, to jeszcze teatry też przecież różnią się wystrojem, a szczytem było pokazanie kwartetu smyczkowego spacerującego na tle Pałacu Kultury. Zaś z samego Krakowa może było 7 występów. Reszta Wrocław, Warszawa i inne miasta. Bez sensu.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

r_r16 pisze:Odcinek rzeczywiście świetny, tylko strasznie wkurza mnie to mieszanie miast. Skoro jest jedna wielka mieszanka w każdym odcinku, to po co okłamują widzów, mówiąc o castingu w Krakowie? Nie dość, że widać po strojach jury, którzy co występ są ubrani inaczej, to jeszcze teatry też przecież różnią się wystrojem, a szczytem było pokazanie kwartetu smyczkowego spacerującego na tle Pałacu Kultury. Zaś z samego Krakowa może było 7 występów. Reszta Wrocław, Warszawa i inne miasta. Bez sensu.
właśnie lepiej że mieszają bo potem by było że np w 1 docinku wszyscy najlepsi by byli a w drugim same beznadziejne b(o w 1 mieście nikt ciekawy nie przyszedł) a tak jest różnorodność 8)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Tu raczej chodzi o bezsensowne wciskanie widzom kitu, że dany odcinek jest tylko z Krakowa czy Warszawy, a w rzeczywistości w odcinku są fragmenty ze wszystkich miast.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

Jeśli powiedziane jest, że dany odcinek jest np. z Wrocławia bardziej chodzi o promocje miasta i podkreślenia faktu, że casting odbywał się we Wrocławiu, aniżeli okłamywania widzów. Przyjazd jurorów oraz zapowiedzi prowadzących między występami są właśnie z miasta o którym jest mowa w zwiastunie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości