[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

niestety, ale werdykt telewidzów nie był trafny.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Bo zawsze o werdykcie decyduje ta głupsza większość. Już 2000 lat temu wybrali... Barabasza.
hothead
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 13:00

Re: Mam talent

Post autor: hothead »

Obawiam się, że V edycjia programu może być zarazem ostatnią, patrząc na cichy koniec YCD.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Po pierwsze - przecież nikt nie powiedział, że "YCD" kończy swoją emisję w TVN-ie. Będzie jednosezonowe przesunięcie związane z przesunięciem "Top Model".
Po drugie - "Mam Talent!" obecnie jest najchętniej oglądanym tego typu programem w Polsce i daje pozycję lidera w sobotnie wieczory. Więcej nie piszę, bo to już wielokrotnie wałkowaliśmy.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

widzę że Polsat podczas finału puści Kevin Sam w Domu to duża konkurencja dla programu w zeszłym roku 12 Grudnia Kevin miał 4,144,314 także może nawet wyjść że pokona on MT co będzie dużą porażką programu :P
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mam talent

Post autor: musicomaniakk »

A jaka była oglądalność sobotniego odcinka? Bo jakoś nie mogę nigdzie znaleźć :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

3,83 mln widzów
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Mam talent

Post autor: Isadora »

ktos pisze:widzę że Polsat podczas finału puści Kevin Sam w Domu to duża konkurencja dla programu
Chyba nie będzie aż tak źle :P , Kevina widzowie znają na pamięć, poza tym myślę, że do świąt pojawi się jeszcze co najmniej raz w telewizji. (Pół)finały talent show przyciągają wielu widzów, dlatego sądzę, że film w Polsacie nie zaszkodzi oglądalności MT. A Kevin będzie oglądany w przerwach reklamowych :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Tym bardziej, że zapowiada się najciekawszy od 3 lat final programu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

No i zapowiada się bardzo różnorodny finał, w którym tylko 2 wokalistów. Patrząc na występy półfinałowe moimi faworytami są Anna Filipowska i Duet Elita :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Mam talent

Post autor: mojpierwszyraz »

Kolejne podsumowanie - tym razem półfinałów 5. edycji MT:
-realizacyjnie - najlepsza edycja. Kilka nowych elementów, jak nowy sposób prezentowania wyników głosowania, lepsza i lepiej dobrana muzyka; 100% do przodu pod względem kadrowań, fantastyczne efekty, scena wyglądała zjawiskowo, w końcu zaczęto używać diod na ścianach studia, przez co wydaje mi się, że nowa scenografia odcinków na żywo jest po prostu nie potrzebna.
-wspaniałe występy - to także najlepsza edycja pod tym względem. Podchodząc do 5. edycji myślałem, że będzie się tutaj można po prostu zanudzić. Myliłem się. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że prawie połowa występujących na żywo zrobiła wielki progres do przodu. W końcu, występy które nam prezentowano były nie tylko wyjątkowe pod względem talentu uczestnika, ale przede wszystkim wyjątkowe za sprawą świetnie dobranego światła, animacji, muzyki, napięcia, emocji, i świetnym rekwizytom. Najlepsze występy mieli w tej edycji akrobaci:
ETC Rzeszów (FINAŁ), Maciej Astramowicz - akrobata na dziwne, dlaczego nie ma go w finale, Delfina i Bartek - damsko-męskie Melkart Ball (FINAŁ), Magda Gwara (tancerka, akrobatka), Anna Filipowska (fenomenalna, mega show w półkuli z wodą, oczywiście FINAŁ) i coś strasznego - brak Patryka Rybarskiego czyli faceta na rurze. Jeden z najleposzych występów EVER w polskim MT;, tancerze (Marcin Dudycz (odpadł z TOP3; Pitzo&Pollsky - FINAŁ) magicy (Maciej Dzięgielewski - pan od sztuczek z kartami, MultiVisual - świetny występ, FINAŁ), i tzw. zjawiska - pan od kostki rubika Marcin Kowalczyk oraz wokaliści - zespół Volare, i fenomenalna, mega objawienie Maja Koman - obojga nie ma w finale.
Po raz pierwszy miałem tak, że nie wiedziałem kto powinien być w półfinale. Oczekując każdy z odcinków na żywo nie miałem żadnego faworyta. Po każdym z live byłem wręcz wstrząśnięty poziomem uczestników i realizacji. Ewidentnie najlepsza edycja od czasów Kuby Wojewódzkiego i znacząco lepsza od 3 i 4. Spokojnie na równi z edycją 2. Rzadko kiedy program prezentuje tak wysoki poziom wręcz pod każdym względem.
I jeszcze 1 mega plus dla prowadzących. Tylko potwierdzili swój talent i klasę. Świetne prowadzenie, gratuluję także jurorom. Było całkiem nie źle ;)
W nowej edycji błagam tylko o lekko zmodyfikowaną scenografię castingów, taka jak byłą ok 1-2 lata temu w UK. A będzie fenomenalnie. Na chwilę obecną pod względem realizacji, jakości i różnorodności najlepszy program rozrywkowy w Polsce (na równi z II edycją X-Factora).
tvn - latem programowo najgorsza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

W finale zaśpiewa Ewelina Lisowska. Dość dziwny wybór. Spodziewałbym się Kacpra Sikory, dziwne że nie wystąpi :?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: sybic »

Adrian ;P pisze:W finale zaśpiewa Ewelina Lisowska. Dość dziwny wybór. Spodziewałbym się Kacpra Sikory, dziwne że nie wystąpi :?
A kto to jest Kacper Sikora?
Nie znam człowieka...
Natomiast Ewelinę Lisowską znam. Które radio by nie włączyć, tam ona jest.
Wydaje mi się, że lepiej zaprosić kogoś znanego, niż człowieka znikąd.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Zdziwiło mnie po prostu, że w V edycji po raz pierwszy nie było występu zwycięzcy poprzedniej. W półfinałach do tej pory występowali sami finaliści poprzednich edycji Mam Talent, a Ewelina nawet nie była w półfinałach. Bardziej pasowałaby jako gość w X Factorze
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Dziwne poczynania "produkcji" Mam Talent. Im bliżej finału, tym gorsi goście programu. Źle się dzieje ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości