Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Generalnie masz rację.
Ale...
zauważ, że @aveo zniknął, kiedy jeszcze Anna na dobre prowadziła M24 i to jeszcze przed jego najbardziej atrakcyjną ;) scenografią.
I w pewnym momencie, stałem się praktycznie jedynym podtrzymywaczem tego wątku bez większych sukcesów.
Gdybyście byli obaj obecni w grudniu 2007 , kiedy Anna rozmawiała ze Staniszkis ( i jej wnuczką ) z pewnością byłoby nabite kilka stron tego wątku :D22
A w ostatniej odsłonie scenograficznej M24 (2009) prawie się nie odzywałem, bo nie było do kogo :devil:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze: Gdybyście byli obaj obecni w grudniu 2007 , kiedy Anna rozmawiała ze Staniszkis ( i jej wnuczką ) z pewnością byłoby nabite kilka stron tego wątku :D22
Pamiętam jak przez mgłę (alkoholowe opary???)
Staniszkis musi być wyznawczynią bezstresowego wychowania, bo wnusia biegała i robiła zamieszanie, a babci w ogóle to nie przeszkadzało :spiewa:
Tymczasem Pania Anna spokojnie, acz stanowczo, z niemal matczynym (alert: temat tabu :xx: ) podejściem uspokajała małą dziewoję :lol2:

Poza @aveo, wspominam też kolegę @incognito, który w jakimś sensie stopił lody na linii @nołze - @piąty beatles :devil: :D11
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

gęste były te opary ( nie dziwię się - to było w okolicy świąt/sylwestra )
Ta rozmowa, to był "sukienkowy" debiut Anny przed kamerą, a ty tu wyjeżdżasz z wnusią ( no dobrze - ja pierwszy wyjechałem :devil: )

A @incognito też nagle wsiąkł jak w ruskim cyrku było - i ni ma
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

bo to jest tak, że zawsze jak Anna kogoś strofuje, milej (jak wnusię) czy ostrzej (jak kopacza R.Majewskiego), włącza się moje skrzywienie do "podziału na dominujące role w igraszkach damsko-męskich" :devil: i wychodzi na pierwszy plan :D22
winek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 21:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: winek »

nouze pisze:Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Anna to taka pokorna domatorka :nie:
a jednak wszystko na to wskazuje..... no może z wyjątkiem pokorna :roll:

Kod: Zaznacz cały

Marzę... owszem tak, ale nic więcej nie zdradzę, by nie zapeszyć. 
Boję się... o moich bliskich, że zabraknie zdrowia. 
Uwielbiam... swój dom, gościć w nim bliskich. 
Kocham... oj tak, kocham. I to dobrze ulokowana miłość. 
Nienawidzę... staram się unikać skrajności, a nienawiść to jedna z nich. Złagodźmy zatem: nie lubię... zawiści. Paraliżuje. 
Zazdroszczę... tylko czasami i tylko nielicznym. 
Kłamię... nie.
Zarabiam... wystarczająco. 
Mam... wszystko, co najważniejsze, ale też pecha. To tylko pozornie się wyklucza. 
Śpię... na ogół dobrze. 
Jem... wolę gotować, piec, smażyć. 
Nałogowo... czytam. 
Czytam... nałogowo. 
Słucham... radia i mądrych ludzi. 
Oglądam... z prawdziwą przyjemnością prefesjonalistów. 
Podziwiam... każdego, kto znalazł swoje miejsce i sposób na siebie, każdego z bożą iskrą i pasją. Bez znaczenia, czy jest utalentowanym krawcem, czy obiecującym astronomem. 
Jestem... i chcę być. 
nie wiem czy wypada mi tu podawać źródło tego wiekowego textu... które co prawda jeszcze istnieje, ale już w mocno zmienionej formie :? (coś jak porównywanie starej Polonii1 z tą obecną)
niektóre odpowiedzi są bardzo fajne, musze przyznać że Anna Jot mi wtedy zaimponowała
nouze pisze:Do dziś wspominam niektóre rozmowy z 24h - pamiętacie jak kiedyś goście nazwali Annę na wizji "czarną mambą"? :lol2:
to był poseł Gadzinowski :) który stanąl w obronie posła Karskiego zaatakowanego przez Panią redaktor :D23
widać było wyraznie jak wzrok obu Panów podąża za figlarną nóżką Pani redaktor Jot... dosłownie pożerali ją wzrokiem :hyh: (zupełnie jak nołze i jeszcze paru innych chłopaków w dniu 25 lipca 2011) :lol2:

a co do wnusi, to z tego co pamiętam była bardzo grzeczna :aniol:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Ciekawe :mhm:
Wogóle nie kojarzę tego wywiadu :nie:
Przychodzi na myśl Gustlik z Pancernych ale z panny Honoratki to zgrabna kuchareczka :devil:
Dobrze, że nie powiedziała, że lubi sprzątać, bo skojarzyłaby się z pokojówką ( w odpowiednim uniformie ) :devil:
A co do wnusi, to potwierdzasz moją wersję wydarzeń, że siedziała grzecznie na kanapie.
Koledze @nouze musiało się pomylić z córuchną bodajże Gretkowskiej, rozrabiającą w studio, jak pijany zając :D22
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

winek pisze:a co do wnusi, to z tego co pamiętam była bardzo grzeczna
epsztajnek pisze:Koledze @nouze musiało się pomylić z córuchną bodajże Gretkowskiej, rozrabiającą w studio, jak pijany zając :D22
racja :hmm: no comments :xx:
winek pisze:to był poseł Gadzinowski który stanąl w obronie posła Karskiego zaatakowanego przez Panią redaktor
Gadzinowski to jeszcze był wesołek, ale był paru delikwentów którzy nie byli uprzejmi wobec Pani Redaktor :grozi:

np. Paweł Kowal, wtedy jeszcze z PiS zawsze miał jakieś uwagi do pytań i sposobu prowadzenia programu przez Annę
a taki jeden (nie pamiętam nazwiska, wtedy w tym wątku pojawił się @maxxx - co jest na tyle rzadkie że być może skojarzycie :D22 ) wprost mówił że jest nieprofesjonalna i niepoważna :x
Za to poseł Kurski zawsze czuł wyraźną miętę do Anny :rozglada:

odpowiedzi w tym wywiadzie/kwestionariuszy całkiem ciekawe :)
nie na zasadzie "tak, nie, nie wiem, bujaj..." :stop:
Co do gotowania, to po Smoleńsku jak przez cały tydzień był "czarny dnż" Anna z gościem wspominała jedną z ofiar, jak kiedyś tłumaczyła jej dokładnie zasady prawidłowego gotowania szparagów :D
Zastanawia mnie jeszcze co tak Pani Redaktor nałogowo czyta - prasę, czy literaturę piękną :mhm:

...no i jak to naprawdę jest z tymi balami i balangami :hyh:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

Dziś nadajnik był na wierzchu :rozglada: :lol2:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

dźwiękowcy mają argument, tylko jak jest sukienusia bez paska :D22

(choć w ostatni piątek czarna sukienka niby miała pasek, a nadajnik i tak był pod nią :rozglada: )
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
skurvel
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2013, 16:14

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: skurvel »

czy kiedyś doczekamy się krótszej sukienki/spódnicy?;]
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

ostatnio @winek odkopał jedno krótsze, czarne wdzianko Anny :D11
winek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 21:58

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: winek »

:mhm: oj chyba będą mnie dziś dręczyć koszmary :hmm:
mój kosmaty rozum już zaczyna płatać mi figle. Wyobrażam ją sobie jako władczą i demoniczną Panią pielęgniarkę... do tego z taką Wielką strzykawką :D16

Obrazek

Ciekawy kolor pazurków, takiego u niej jeszcze nie widziałem.
I po co Annie taki wielki Rolex :mhm:

ObrazekObrazekObrazekObrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

winek pisze:mój kosmaty rozum już zaczyna płatać mi figle
To kolega też... :?: To jest nas trzech :devil:
Wyobrażam ją sobie jako władczą i demoniczną Panią pielęgniarkę... do tego z taką Wielką strzykawką
A może z lewatywą ? :rozglada: :xx:
Jednym zdaniem, jak śpiewał nieodżałowany Jasio Lennon was she told when she was young that ache would lead to pleasure... :D
Ciekawy kolor pazurków, takiego u niej jeszcze nie widziałem
Nie mów tego tak głośno. Ja lubię takie klimaty, przenoszą mnie w początek lat 70-tych, ale kolega @nouze już nie .
I po co Annie taki wielki Rolex
Nie rozumiem tego, ale niektóre kobiety lubią duże, męskie zegarki :mhm:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

winek pisze:Ciekawy kolor pazurków, takiego u niej jeszcze nie widziałem
epsztajnek pisze:Nie mów tego tak głośno. Ja lubię takie klimaty, przenoszą mnie w początek lat 70-tych, ale kolega @nouze już nie .
ja jestem trudny przypadek, lubię tylko czerwone, czerwono-podobne i french manicure
zresztą rączki to i tak pół biedy :rozglada:
winek pisze:mój kosmaty rozum już zaczyna płatać mi figle. Wyobrażam ją sobie jako władczą i demoniczną Panią pielęgniarkę... do tego z taką Wielką strzykawką
Mi się z pielęgniarką kojarzy w tej sukience :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek pisze:A może z lewatywą ?
:xx:
kosmaty umysł swoje, a kosmate nogi dają dyla :devil:
winek pisze:I po co Annie taki wielki Rolex
poza zegarkiem, ciągle zastanawia ta nierozłączna nitka kabalistki :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości