[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

A Miszczak powiedział na konferencji, że TVN nie stoi w miejscu i !!! unowocześnia formaty. Szkoda tylko, że pomija ten najlepszy i najbardziej dochodowy show...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

alik79 pisze:Uważam jednak że nie wszystko stracone i być może ujrzymy nową scenografię (wraz z stołem jurorskim) i grafikę od etapu live !
Nie robiłbym wielkich nadziei. Skoro teraz nie wprowadzają w tej kwestii żadnych wielkich zmian, to nie liczę, że coś się zmieni w programach na żywo.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

https://www.facebook.com/photo.php?v=34 ... =2&theater - to zwiastun nowej edycji "Mam Talent!", która zapowiada się świetnie. Założę się, że uczestniczka robiąca obrazki z piasku zajdzie daleko. Takie coś widziałem już m. in. na ukraińskiej i amerykańskiej wersji programu - w tym drugim artysta wykonujący tą sztukę doszedł do finału.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Założę się, że uczestniczka robiąca obrazki z piasku zajdzie daleko. Takie coś widziałem już m. in. na ukraińskiej i amerykańskiej wersji programu - w tym drugim artysta wykonujący tą sztukę doszedł do finału.
Myślę, że nie pomylę się, jeśli powiem, że dojdzie do finału na 100 proc.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

all 16-49 SHR%(2013-09-07)
tvn - 17,4
polsat - 9,6
tvp1 - 6,8
tvp2 - 6,5
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

I sumie się nie dziwię, bo wczorajszy odcinek był naprawdę świetny. Chyba jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) w historii "MT!".
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Co się tak cieszycie? Zawsze pierwsze odcinki są mega zmontowane, produkcji zależy na dobrym pierwszy wrażeniu, dam sobie głowę obciąć, że za tydzień odcinek będzie 90 razy nudniejszy, gorzej zmontowany i nie będzie takich emocji... Tak samo jak z tegorocznym X Factor...

Życzę temu formatowi w naszym kraju najlepiej i błagam produkcję, nie "spieprzcie" tak dobrego programu w kolejnych odcinkach (a firma która to produkuje to do siebie ma xd)
Nayma
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: piątek 21 gru 2012, 20:41

Re: Mam talent

Post autor: Nayma »

Akurat 2 odcinek tegorocznego X Factora był najmocniejszym pod względem występów castingowych.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Co się tak cieszycie? Zawsze pierwsze odcinki są mega zmontowane, produkcji zależy na dobrym pierwszy wrażeniu, dam sobie głowę obciąć, że za tydzień odcinek będzie 90 razy nudniejszy, gorzej zmontowany i nie będzie takich emocji... Tak samo jak z tegorocznym X Factor...

Życzę temu formatowi w naszym kraju najlepiej i błagam produkcję, nie "spieprzcie" tak dobrego programu w kolejnych odcinkach (a firma która to produkuje to do siebie ma xd)
Akurat pamiętam dość premierowy odcinek rok temu i wtedy rzeczywiście było dość dużo do narzekania jeśli chodzi o poziom talentów, czego o wczorajszym nie mogę powiedzieć. A za tydzień ma się zaprezentować teatr cieni (ten rodzaj sztuki w tym roku m. in. wygrał "BGT").
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Wyniki oglądalności programów talent-show
*Mam Talent (TVN) - 3,1 mln widzów
*Must Be The Music - Tylko Muzyka (Polsat) - 2,51 mln widzów
*MasterChef (TVN) - 2,47 mln widzów
*The Voice of Poland (TVP2) - 1,65 mln widzów

źr: muzyka.interia.pl
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Diana John pojawi się w sobotnim odcinku "Mam Talent".
http://muzyka.interia.pl/raport/mam-tal ... 48398,8428
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

O tym już wiadomo od soboty, kiedy podczas napisów końcowych "MT" poszła zapowiedź drugiego odcinka. ;).
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Ale nie każdy musiał oglądac pierwszy odcinek MT ;)
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mam talent

Post autor: musicomaniakk »

Wyniki oglądalności programów talent-show
Mam Talent - 3,5 mln widzów
Must Be The Music - Tylko Muzyka - 2,88 mln widzów
MasterChef - 2,96 mln widzów
The Voice of Poland - 2,0 mln widzów
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Pogoda zrobiła swoje i wszystkie programy zyskały mniej więcej tyle samo widzów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości