Jesień 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

mojpierwszyraz pisze: I drugie - logika. Myślisz, że widz włączy TVN i MT7 po to, żeby zamiast popularnej i JAKIEJŚ Foremniak, obejrzeć profesjonalne opinie np. o śpiewie w wykonaniu Galińskiego i "Pawlowicz"? Na boga, przecież ona jest teraz w Polsacie! To może jutro Wojewódzki pojawi się w Top Chefie?
Z Małgorzatą Foremniak jako jurorką to jest sprawa mocno dyskusyjna. Jedni chwalą ją za osobowość i wrażliwość, inni krytykują za to, że nie ma wyczucia - że zachwyca się byle czym lub krytykuje nawet bardzo udane występy. Więc to nie jest tak, że każdy uważa, iż Foremniak sprawdza się w formacie doskonale.

Co nie zmienia faktu, że post użytkownika @Denistvn20 zostawia bardzo wiele do życzenia. Określenie "słaby", to najdelikatniejsze słowo, jakim można nazwać ten post.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: wafel »

mojpierwszyraz pisze:
Denistvn20 pisze:jesienią 2014 już oficjalne są dwa programy
Mam talent precastingi już od 5.04.2014 roku czyli mowa o zniknięciu z anteny tvn Mam talent okazały się nieprawdą . Chociaż można by zrobić parę zmian
oczywieście Agnieszki Chylińskiej i prowadzących bym nie ruszał
przydało by się wywalić Foremniak i Egurolla . Foremniak zastąpić Iwoną Pawlowicz razem z Agnieszką to był by świetny duet a mogli by ją dać gdyż Tzg będzie mieć przerwę jesienną . Egurolla zastąpili by Wojewódzkim lub tu bym dał Galińskiego nadawał by się i jakiegoś nowego jurora lub nową jurorkę.
Masterszef też prawdopodobnie będzie zmiana w jury a mianowicie w Trzecim sezonie nie zobaczymy Morana ale póki co jeszcze o zmianach nic nie wiadomo.
A i jeszcze pozostaje nam jedno pytanie co z Wawa non stop na ten czas niesprawdzone media mówią że Fani ratują Wawa Non Stop a raczej prubują do tego jest petycja o przywrócenie serialu która ma już 3,500 głosów czyli coś się dzieje jeśli ta petycja coś da to serial Wawa non stop prawdopodobnie zobaczymy jesienią 2014 roku a jeśli nie to najpóżniej zima z 2014/na zimę lub wiosnę 2015 chyba że ta petycja nic nie da !
Ja rozumiem, że czasem ktoś się spieszy, i zrobi literówke, nie postawi przecinka, wkradnie się jakiś błąd etc. Tak, mnie też się to dość często zdarza, bo każdy ma tryb życia taki jaki ma. Ale na boga tego się czytać nie da! Cały wpis sprawia wrażenie wojennej depeszy (tak, wiem, nie na miejscu w obecnej sytuacji na wschodzie). Wawa jesienią 2014, albo zima 2015, Tzg będzie mieć przerwę jesienną, Masterszef będzie zmiana w jury bo nie zobaczymy Morana. Naprawdę chcę jak tutaj wchodzę czytać Wasze komentarze, ale jakaś ODROBINA czytelności chociażby (bo wiem, że wiele osób ma problemy z ortografią, i staram się nieudolnie to zrozumieć), ale czasem przekracza to wszelkie możliwe granice.
I drugie - logika. Myślisz, że widz włączy TVN i MT7 po to, żeby zamiast popularnej i JAKIEJŚ Foremniak, obejrzeć profesjonalne opinie np. o śpiewie w wykonaniu Galińskiego i "Pawlowicz"? Na boga, przecież ona jest teraz w Polsacie! To może jutro Wojewódzki pojawi się w Top Chefie?
Dziękuję i proszę o choć częściowe zrozumienie mnie, normalnego szarego czytelnika tego forum na którym bywam od lat, bo mnie, czasem ręce opadają. A wierzę, że ludzie tutaj bywający mają coś ciekawszego do powiedzenia :D
:brawa:
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Trzeciak pisze:[quote="mojpierwszyraz]
I drugie - logika. Myślisz, że widz włączy TVN i MT7 po to, żeby zamiast popularnej i JAKIEJŚ Foremniak, obejrzeć profesjonalne opinie np. o śpiewie w wykonaniu Galińskiego i "Pawlowicz"? Na boga, przecież ona jest teraz w Polsacie! To może jutro Wojewódzki pojawi się w Top Chefie?
Z Małgorzatą Foremniak jako jurorką to jest sprawa mocno dyskusyjna. Jedni chwalą ją za osobowość i wrażliwość, inni krytykują za to, że nie ma wyczucia - że zachwyca się byle czym lub krytykuje nawet bardzo udane występy. Więc to nie jest tak, że każdy uważa, iż Foremniak sprawdza się w formacie doskonale.

Co nie zmienia faktu, że post użytkownika @Denistvn20 zostawia bardzo wiele do życzenia. Określenie "słaby", to najdelikatniejsze słowo, jakim można nazwać ten post.[/quote][/quote]

natomiast nie zaprzeczysz, że propozycja "zamiany" Pani Foremniak na Galińskiego (z całym szacunkiem do jego osoby) to... brak słów, naprawdę :D
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Już o tym pisałem, że "Mam Talent", to nie "Taniec z gwiazdami".
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: felek »

Postanowiłem nieco usystematyzować to co wiemy o jesiennej ramówce TVN.

Na pewno powrócą:
1. "Mam Talent" - decyzja słuszna, oglądalność dalej bardzo dobra.
2. "MasterChef" - świetne wyniki, szczególnie w 16-49
3. "Na Wspólnej" - są już gotowe odcinki do końca bieżącego roku.

Z pewniaków to chyba tyle. Teraz wymienię te, które niemal na pewno powrócą:
1. "Szpital" - doskonałe wyniki oglądalności, TVN na pewno nie zrezygnuje z tego formatu i mam nadzieje, że nie będzie kombinował z pasmem emisji.
2. "Kuba Wojewódzki" - stały punkt ramówki TVN od wielu lat.
3. "Kuchenne Rewolucje"
4. "Ugotowani "
5."Kobieta na krańcu świata"

Prawdopodobne kontynuacje w jesiennej ramówce:
1. "Lekarze"
2. "Prawo Agaty"
3. "Perfekcyjna Pani Domu"

Słabe szanse na kontynuacje mają:
1. "Ukryta prawda" - słabe wyniki wiosennych odcinków.
2. "Sama słodycz"
3. "Bitwa o dom" - bardzo słabe wyniki, aż dziwi, że TVN wyemitował 3 serie.

Nowości:
1. "Nauczyciele" (tytuł roboczy) - w miejsce W11. Moim zdaniem ten serial lepiej nadawałby się do day time, bo o 20.45 wcale nie poprawi wyników TVN w 16-49. Ja w paśmie pn-czw 20.45 widziałbym jakiś sprawdzony serial codzienny np. "Brzydula 2".

Podsumowując: niewiele wiemy o jesiennej ramówce TVN. Mam nadzieje, że wróci Top Model z 4 sezonem lub YCD z 8 sezonem - każdy z tych programów będzie miał o wiele lepsze wyniki niż "Bitwa o dom". Warto pomyśleć o jakimś lżejszym programie typu "Hotel Hell" (amerykański FOX latem wyemituje 2 sezon). I być może o jakimś większym formacie typu "Utopia" - o czym już pisałem, ale biorąc pod uwagę duże koszty produkcji to TVN raczej się na to nie zdecyduje.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Też widziałbym powrót Top Model w środy. TVN mógłby się też zdecydować na "Danie Dnia" i dać ja albo o 20:45 albo o po 17. Wydaje mi się, że "Sama słodycz" ma jednak szanse na kontynuację. Może przerzucą to na niedziele po "MasterChefie"? Wtedy byłaby większa szansa na dobre wyniki.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: arturoo »

Ja jednak widziałbym 8. edycje You Can Dance, dlatego też przywróćmy ten program
https://www.facebook.com/pages/You-Can- ... 210?ref=hl
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: kamico7 »

Też bardzo bym chciał powrotu YCD , ale wiem od stacji że nie planują kolejnej edycji , bo zrezygnowali z tego formatu , ale dostałem zapewnienie że przekażą moje uwagi do działu programowego , więc może wezmą pod uwagę kolejną edycje , ale szanse są nikłe. Ale nie oszukujmy się .. TVN ma bardzo ograniczone fundusze na ramówkę , ostatnio były publikowane gdzieś jakieś badania , gdzie TVP dużo więcej przekazuje na ramówkę od TVN , ale za to TVN dużo przekazuje na wynagrodzenia . No musimy czekać i zobaczymy czym nas TVN zaskoczy jesienią , no a czymś musi
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

felek pisze: 3. "Bitwa o dom" - bardzo słabe wyniki, aż dziwi, że TVN wyemitował 3 serie.
Nie tylko Ty. Program w sam sobie jest naprawdę nudny, monotonny i nie ma w nim nic pociągającego oprócz wartości głównej nagrody.
felek pisze: Warto pomyśleć o jakimś lżejszym programie typu "Hotel Hell" (amerykański FOX latem wyemituje 2 sezon). I być może o jakimś większym formacie typu "Utopia" - o czym już pisałem, ale biorąc pod uwagę duże koszty produkcji to TVN raczej się na to nie zdecyduje.
W ogóle dziwię się (i chyba już cały czas zawsze będę zdziwiony), że TVN nie zdecydował się na emisję formatu "Hell's Kitchen" (np. w wiosenne niedziele o 20:00 - na przemian z jesiennym "MasterChefem"), tylko dopiero zrobił to Polsat. Biorąc pod uwagę zapowiedzi programu, który wystartuje w ten wtorek - pierwszy raz od dawna Polsat może nawet zmiażdżyć TVN jeśli chodzi o telewizyjną rozrywkę.

Dodam jeszcze, że pomysłodawca formatu (Talpa) we wtorek umieścił ten format na swojej stronie internetowej, więc w Polsce stacje (za pośrednictwem Rochstaru, który ma wyłączność do formatów Talpy) w Polsce mogą już ten format nawet zamówić.
kamico7 pisze:Też bardzo bym chciał powrotu YCD , ale wiem od stacji że nie planują kolejnej edycji , bo zrezygnowali z tego formatu , ale dostałem zapewnienie że przekażą moje uwagi do działu programowego , więc może wezmą pod uwagę kolejną edycje , ale szanse są nikłe. Ale nie oszukujmy się .. TVN ma bardzo ograniczone fundusze na ramówkę , ostatnio były publikowane gdzieś jakieś badania , gdzie TVP dużo więcej przekazuje na ramówkę od TVN , ale za to TVN dużo przekazuje na wynagrodzenia . No musimy czekać i zobaczymy czym nas TVN zaskoczy jesienią , no a czymś musi
Pierwszy raz słyszę o tych badaniach, ale nawet jeśli to prawda - mnie to wcale nie zaskoczy. Biorąc pod uwagę wiosenne ramówki - niedługo dojdzie do tego, że nawet Jedynka będzie miała ciekawszą ramówkę od TVN-u - o TVP2 - już nie mówię.

A sprawę "YCD" pozostawię kompletnie bez komentarza.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: SevenUP »

Przy tych pieniądzach na ramówkę, to trzeba pamiętać że TVP może sobie robić co chce, bo MY głównie za to płacimy.
YCD było świetnym programem i też nie mogę pojąć czemu nie wróci, szczególnie że wyraźnie tego stacji potrzeba.
Poza tym Polsat sobie może bić w rozrywce w 4+ wszystkich, co nie zmienia faktu że w 16-49 raczej oprócz TTBZ nie wygrywa, a wtedy po 22 w sobotę nie ma żadnej konkurencji więc to żaden sukces.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

SevenUP pisze:Przy tych pieniądzach na ramówkę, to trzeba pamiętać że TVP może sobie robić co chce, bo MY głównie za to płacimy.
Zależy o kim w ogóle piszesz, bo wg ostatnich danych abonament płaci mniej niż 30 proc. osób. Poza tym TVP (tak samo jak TVN) zmaga się z problemami finansowymi. To i tak świetnie, że mimo tego inwestuje w nowe pozycje programowe.
SevenUP pisze:Poza tym Polsat sobie może bić w rozrywce w 4+ wszystkich, co nie zmienia faktu że w 16-49 raczej oprócz TTBZ nie wygrywa, a wtedy po 22 w sobotę nie ma żadnej konkurencji więc to żaden sukces.
Jednak mało który program emitowany po tej porze zbiera aż taką widownię. To i tak "TTBZ" miażdy konkurencję.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: tomalapt »

Daliście pole do popisu polszmatowi, kochana grupo ITI. (tzn. była grupo)
Co się u licha dzieje, LEGIA sprzedana, Multikino sprzedane, Onet sprzedane, platforma N sprzedana....
TVN, niegdyś potęga medialna, dziś stacja nudniejsza od TVP 1.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Co Wy macie z tym Multikinem i Onetem? Dajcie już spokój. To, że pozbyli się tych spółek nie ma absolutnie żadnego związku z ofertą programową.
Nie wiem, czy @tomalapt to jakiś jasnowidz, albo inny czarodziej, ale Twoje dyrdymały na temat rozpadu ITI poprzez sprzedanie ww. spółek stają się już męczące.
tvn - latem programowo najgorsza!
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: po31 »

Swiętny pomysł z tym przywróceniem i lajkowaniem na program You can dance, tez bardzo bym sobie tego życzył, aby program wrócil na antene :-) Lecz niestety nie nastawiam sie na to bo tvn aby tylko przeznacza pieniądze na Mam talent i X factor co już sie przejadły te programy ;(
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: kamico7 »

Słowa Pana Miszczaka nie można traktować , poważnie . Raz mówi że napewno któryś z programów tanecznych wróci na antenę i obiecuje to przed kamerą. Potem mówi że szykują się do powrotu TZG i nagle się okazuje że tym programem zajmuje się Polsat . To co ona ma jakiś etat w Polsacie ,że myślał że szykuje program dla tvn a to jednak było dla polsatu. Lubie Pana Miszczaka ,ale przepraszam czas na nowe spojrzenie kogoś innego.Wg mnie Powinien być jakiś nowy Dyrektor Programowy , albo przynajmniej zastępca z większymi przywilejami .Pan Miszczak coraz częściej się myli ,choć i tak jest lepszy niż Nina Terentiew która tylko kopiuje męczy każdy format.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości