[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Mnie w głowie siedzi tylko ten wóz transmisyjny, który wczoraj widziałem (na południu Polski, wiec w miejscu nietypowym). Co innego mogliby w takim razie nagrywać?
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

r_r16 pisze:Mnie w głowie siedzi tylko ten wóz transmisyjny, który wczoraj widziałem (na południu Polski, wiec w miejscu nietypowym). Co innego mogliby w takim razie nagrywać?
Może domy Kuby?
Albo jakieś wywiady albo coś w miastach uczestników, którzy dostali się do live'ów :)
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Ja się za to zastanawiam jak nagrają Patrycję w dwóch domach jednocześnie ;p

A Czesław napisał wczoraj, że jest w Toskanii, więc być może nagrali to tam gdzie Tatianę.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Patricia wczoraj na fb napisała Wyladowalam bezpiecznie w Toskanii... Nareszcie mam dostep do neta (lol) konczac temat.. Myślę, że domy Kuby nagrywane były w ostatnich dniach, bo nie możliwe jest to, żeby Patricii nie było :P
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Może Kuba dodał fotkę z opóźnieniem, a 'już wkrótce' znaczyło, że w TV wkrótce ;p
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

musicomaniakk pisze:
r_r16 pisze:Mnie w głowie siedzi tylko ten wóz transmisyjny, który wczoraj widziałem (na południu Polski, wiec w miejscu nietypowym). Co innego mogliby w takim razie nagrywać?
Może domy Kuby?
Albo jakieś wywiady albo coś w miastach uczestników, którzy dostali się do live'ów :)
Takiego wozu nie używali by do nagrania zwykłych wywiadów, więc musiało to być coś grubszego. Jedyne, co mi przychodzi na myśl to tylko domy jurorskie, bo obecnie TVN raczej nie realizuje jakiś większych produkcji.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Z tego co się dowiedziałem wszystkie domy zostały już nagrane. Dziś było ostatnie nagranie. :P
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Ciekawe w takim razie, gdzie odbyły się pozostałe nagrania. Pewnie Kuba został w Polsce ze względu na swoje codzienne obowiązki - talk-show i audycję radiową. Za to ciekawe, co z domem Czesława :mhm: Chyba możemy założyć, że jego gościem była kobieta.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Skoro Czesław wstawił wczoraj na FB zdjęcie z Toskanii w samochodzie z kartką TVN X Factor Poland, to mamy jedną zagadkę mniej. Jedyną pozostaje to z kim tam był ;p

PS.Trochę dziwnie się czuję, bo dali 4. jurora, dali krzesła, ludzi wysłali za granicę (a tego kompletnie się nie spodziewałem), aż strach pomyśleć co dalej ;p
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Skoro dom Ewy nagrywano w Pradze, Czesława mogli wysłać do Kopenhagi.

Widać ogromną różnicę pomiędzy 1. - słabą - edycją, a czwartą - jak narazie najlepiej realizowaną. Widać, że program się rozwija. NIe stoi w miejscu, a to był zawsze główny zarzut pod adresem naszej rodzimej wersji.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Największą zagadką jest to gdzie odbyły się eliminację w domu Kuby.

Prawdopodobnie domy Tatiany jednak odbyły się w Londynie, a to, że dzisiaj dodała zdjęcie nic nie znaczy, bo jej grupa jest już u siebie w domach.
A zdjęcia Kazadi są prawdopodobnie z domów Czesława, które odbyły się dziś.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Jak to nic nie znaczy? Wyraźnie napisała, że dom jurorski odbywa się dziś. Poza tym dodała zdjęcie z Piaskiem w letniej sukience (co średnio pasuje do londyńskiego klimatu) na skuterze (jeden z symboli obecnych Włoszech). Zresztą Tatiana już w Londynie nie mieszka, więc nie ma podstaw sądzić, że jej dom odbył się właśnie tam.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Z tym Londynem to nie był pewniak, z resztą nie wiem co miała na myśli dodając je dzisiaj, ale jednego jestem pewny, domy Tatiany odbyły się w zeszły weekend, dziś Czesław przesłuchiwał swoich uczestników. Źródło w 100% pewne.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

musicomaniakk pisze: domy Tatiany odbyły się w zeszły weekend
Masz na myśli 29-30 marca? Przecież wtedy Patricia była na Kids' Choice Awards w Los Angeles :rozglada:
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Dom Tatiany odbył się wczoraj, Cześka musiał być wcześniej. Oboje są we Włoszech.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości