Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ciekawe dane pokaza³ te¿ na swojej stronie TVN :wink: W ostatnim tygodniu film "Vaniila Sky" zgromadzi³ ponad 2 miliony widzów. Ogl¹dalnoœÌ filmów, jakie nie zmieœci³y siê w 10 hitów TVN wynosi odpowiednio:
Zew natury - 1 997 165
Blues Brothers 2000 - 1 406 246
Doberman - 1 247 010
Paszport do ParyÂża - 1 213 289
Bradzo dobre wyniki notuje W11: WydziaÂł ÂŚledczy. Jest coraz lepiej. W piÂątek, 26.11 serial oglÂądaÂło ponad 2,6 mln widzĂłw! Ciekawe jak wypadajÂą popoÂłudniowe FAKTY 8)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja tam czekaÂłem na "NajsÂłabsze ogniwo" w zestawieniu... a tu zonk. Nawet W11 ma lepsze wyniki... szkoda.
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:Ja tam czekaÂłem na "NajsÂłabsze ogniwo" w zestawieniu... a tu zonk. Nawet W11 ma lepsze wyniki... szkoda.
Ja te¿ czekam na "Najs³absze ogniwo",ale mo¿na przypuszczaÌ i mieÌ nadziejê, ¿e nasza Kazia gromadzi w œrody blisko 2 mln widzów :) Nie wiemy przecie¿ jak¹ ogl¹dalnoœÌ ma program. Jeœli W11 ma 2,6 mln, to Najs³absze ogniwo równie dobrze mo¿e mieÌ 2,5! (W¹tpiê, ale...).
A co do trzeciej edycji programu: MyÂślĂŞ, Âże TVN zdecyduje siĂŞ na jeszcze jeden sezon (ostatnia szansa dla KAzi :lol: ). MoÂże zmiana godziny nadawania byÂłaby korzystniejsza? Ja bym tam emitowaÂł program po 22:30 -tak byÂło na czeskiej "nowej" i program cieszyÂł siĂŞ duÂżym zainteresowaniem widzĂłw. Pozatym po 22:30 w innych stacjach nie ma juÂż programĂłw ktĂłre oglÂąda po 10 mln widzĂłw :lol:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ArO, dziĂŞki :D CzekaÂłem na skan juÂż kilka godzin :P
Mimo i¿ Samo ¯ycie pobi³o FAKTY, to dziwi mnie tak dobry wynik "Na Wspólnej". Dziewi¹te miejsce w ciagu ca³ego dnia (widownia 3,25 mln), lepsze od "Uwagi" (3,13 mln). Nic tylko powiedzieÌ: Niech Wspólna roœnie w si³ê :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZaskakiwaĂŚ moÂże to, Âże we wtorek wiĂŞcej osĂłb oglÂądaÂło Detektywa, niÂż Fakty :shock:
Ostatnio zmieniony piątek 03 gru 2004, 15:32 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

marcin_pabianice pisze:ZaskakiwaĂŚ moÂże to, Âże w ÂśrodĂŞ wiĂŞcej osĂłb oglÂądaÂło Detektywa, niÂż Fakty :shock:
We wtorek, Marcinie, we wtorek. Ciekawe jakÂą miaÂł oglÂądalnoÂśc ten Detektyw. JeÂśli FAKTY obejrzaÂło blisko 4 mln widzĂłw (zaÂłoÂżenie), to DETEKTYWA ponad 4 miliony :?: ArO nie kupiÂł chyba wtorkowego FAKTU. Wtedy wszystko byÂłoby jasne :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kupuje wszystkie. "Fakt" drukuje wyniki tylko we wtorki, Âśrody, piÂątki i soboty, a czasami zdarza sie, ze nie drukujÂą w ogole w ktĂłrys z tych dni.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

kaseta89 pisze:
marcin_pabianice pisze:ZaskakiwaĂŚ moÂże to, Âże w ÂśrodĂŞ wiĂŞcej osĂłb oglÂądaÂło Detektywa, niÂż Fakty :shock:
We wtorek, Marcinie, we wtorek. Ciekawe jakÂą miaÂł oglÂądalnoÂśc ten Detektyw. JeÂśli FAKTY obejrzaÂło blisko 4 mln widzĂłw (zaÂłoÂżenie), to DETEKTYWA ponad 4 miliony :?: ArO nie kupiÂł chyba wtorkowego FAKTU. Wtedy wszystko byÂłoby jasne :wink:

NajchĂŞtniej oglÂądane programy zrĂłdÂło: http://www.brief.pl za TNS OBOP

30-11-2004 WTOREK


1. TVP2 M jak Mi³oœÌ 29,13%
2. TVP1 Klan 15.57%
3. TVP1 Teleexpress 14.59%
4. TVP1 Jaka to melodia? 13.69%
5. TVP1 WiadomoÂści 19:30 12.67%
6. Polsat Samo ÂŻycie 10.44%
7. TVP1 Polska z bocznej drogi 10.17%
8. TVP1 Morderstwo w lustrze 9.48%
9. TVN Detektyw 8,62%
10. TVN Fakty 19:00 8.46%
MAKEPOVERTYHISTORY
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Kubs! Te dane znam. Bardziej zainteresowaÂłyby mnie wyniki AGB Polska w milionach, nie w procentach. Ale miÂło, Âże chciaÂłeÂś pomĂłc :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Kaseta, jeœli przyj¹Ì, ¿e 1% ratingowy to ok. 386 tysiêcy to wychodzi, ¿e

Detektyw miaÂł okoÂło 3327320 widzĂłw,
a
Fakty miaÂły ich ok. 3265560.

Te dane sÂą bardzo przybliÂżone, ale dajÂą jakiÂś obraz.
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jeœli ja dobrze rozumiem, to wyniki pokazane przez Kubusa nie znacz¹ wcale, ¿e Detektyw mia³ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ w mil. ludzi. Bo przecie¿ liczba ludzi ogl¹daj¹ca w danej chwili telewizje jest niezwykle dynamiczna wiêc caly czas siê zmienia. I tak ogl¹dalnoœÌ Faktów z wtorku to 8,46% z x1 - wszystkich osób ogl¹daj¹cych miêdzy 19 a 19:25 telewizje, a ogl¹dalnoœÌ Rutkowskiego to 8,62% z x2 - wszystkich ludzi ogl¹daj¹cych po 22 wówczas telewizje.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Nie nie, te dane które przedstawi³em to s¹ tzw. punkty ratingowe czyli uœredniona iloœÌ osób ogl¹daj¹cych w ten program po przeliczeniu z procentów wyra¿ona w milionach widzów. Jeden punkt ratingowy to oko³o 386 tysiêcy osób.

Natomiast to o czym pisze Maciekw to udzia³y w rynku, które dla analityków s¹ wa¿niejsze. Udzia³y wyra¿aj¹ ile ze 100 osób maj¹cych w danej chwili w³¹czony telewizor ogl¹da dany program.
MAKEPOVERTYHISTORY
FENIX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 05 gru 2004, 00:33

Jak jest badana ogl¹dalnoœÌ danego programu??

Post autor: FENIX »

Czy ktoÂś moÂże mi wytÂłumaczyĂŚ jak siĂŞ sprawdza to ile osĂłb: co oglÂądaÂło?, na jakim kanale?, o ktĂłrej godzinie?
Z GÓRY DZIÊKUJE ZA POMOC :?: :?: :?:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości