[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niech wiêÌ i mi bêdzie wolno zamieœciÌ kilka fotek. Z góry przepraszam za jakoœÌ - wszystkie pochodz¹ z ksi¹¿ki "Prywatna historia TVP".

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek







I specjalnie dla Kamuii (Dorota pewnie zastanawia siĂŞ kogo by jeszcze wykopaĂŚ...)
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe dziĂŞki :) fotki naprawdĂŞ sooper a Doda szczegĂłlnie... :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kamuii pisze:kaÂżdy by patzryÂł na scenĂŞ majÂąc przed sobÂą WarakomskÂą :)

Kamuii. TwĂłj Âżart mnie rozbraja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii. TwĂłj Âżart mnie rozbraja
to nie byÂł Âżart to byÂła szczera prawda... :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Kilka Archiwalnych fotek z WiadomoÂści 11.09.2003

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jola w "WiadomoœÌiach" 1.03.2004
Obrazek

I w Monitorze

[18.02.04]
Obrazek
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kwiatek pisze:Jola w "WiadomoœÌiach" 1.03.2004
Obrazek
Ja tu widzĂŞ tylko... "zajebisty hosting". :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A JA ZDJÊCIE!!

edit 15:32
zdjĂŞcia MaÂłgosi Prokopiuk:
Obrazek

Kasia Trzaskalska jeszcze w Pulsie
Obrazek
Obrazek
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kwiatek dziĂŞi za zdjĂŞcie Gosi. Te z JolÂą juÂż widziaÂłem (Monitor i WiadomoÂści), a capsy niektĂłre nawet udane.
PoczÂątkowo teÂż miaÂłem "zajebisty hosting" - ale teraz sÂą juÂż zdjĂŞcia. Ostatnio zorientowaÂłem siĂŞ, Âże czasami te zdjĂŞcia nie sÂą wyÂświetlane poprawnie.

Trzaskalska wygl¹da³¹ jak zakonnica w TV PULS. W TVP jest ³adniejsza :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

niedawno mieliœmy okazjê podziwiaÌ odmianê rzeczowników przez Krzysia Ziemca w zdaniu " w ka¿dym polskim domie..." kilka dni temu nie wiem ju¿ gdzie ale pojawi³ siê "tajlandzki premier", natomiast dzis mieliœmy zdanie bez dope³nienia... w przypadku gdy by³o ono konieczne... coœ o œwiêtowaniu tylko niestety Krzychu nie doda³ prze kogo... :) Ja wiem ze nie jestem najlepsz¹ osob¹ co do wytykania b³êdów gramatycznych ale czy do cholery oni nie maj¹ tam jakiœ ludzi od prawid³owej odmiany itp... ?

btw... mnie siĂŞ teÂż zamiast sdjĂŞc jakieÂś telefony wyÂświetlajÂą...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Odbiegnê mo¿e nieco od aktualnego tematu rozmowy - czy nie s¹dzicie, ¿e koùcowe rozmowy w g³ównym wydaniu Wiadomoœci s¹ denne i wieœniackie oraz, ¿e Wiadomoœci s¹ zbyt krótkie - g³ówne wydanie trwa mniej wiêcej tyle, co popo³udniowe wydanie Faktów :twisted: Ponadto có¿ z tego, ¿e jest bardzo du¿o wydaù, jeœli iloœÌ podawana w nich informacji nie jest du¿a. Uwa¿am, ¿e g³ówne wydanie powinno trwaÌ do ok. 19:57, zaœ wydanie o 15:00 do ok. 15:20!
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

zaleÂży kto rozmawia - jak rozmawia Durczok to jest Âśmiesznie, Gwaryluk - ok, ale reszta juÂż sobie nie radzi...

A co do d³ugoœci, to zdajê siê, ¿e ten temat by³ ju¿ poruszany na tym forum, a na czatach z zarz¹dem TVP, Dworakowi d³ugoœÌ nie przeszkadza³a
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja jak juÂż natrafiĂŞ na WiadomoÂści, to wÂłaÂśnie z Durczokiem i to wÂłaÂśnie jego rozmowy uwaÂżam za extra denne, kiczowate, bezsensowne i niepowaÂżne. On zapomina, Âże prowadzi ogĂłlnpolski dziennik, a zachowuje siĂŞ w tych rozmowach, jakby prowadziÂł dziennik w telewizji "Nasza WieÂś". Innych w tych rozmowach nawet chyba nie widziaÂłem albo nie przykuÂło to mojej specjalnej uwagi. Durczok mnie z dnia na dzieĂą wkurza coraz bardziej.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jedynie Gawryluk umie te rozmowy przeprowadzaÌ udowodni³a to w Polszmacie a w 1 (niestety jak dot¹d) g³ównym wydaniu waramoœci potwierdzi³a :)
Reszta wypada sucharowo

a zauwaÂżyliÂście Âże Kasia na powrĂłt staÂła siĂŞ KatarzynÂą ,Jarek - JarosÂławem a Waldek - Waldemarem :) czyÂżby nieudany eksperyment Dody ??? ekhmmm przepraszam Doroty ?
Android <3
kajtek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 12 paź 2004, 17:46

Post autor: kajtek »

chyba widzowie juÂż tak wielkiej amerykanizacji nie wytrzymali i zasypali redakcje listami - tak mi siĂŞ przynajmniej wydaje.

BTW: teoretycznie od wczoraj jest nowy szef wiadomoœÌi? Tylko kto nim jest?:D
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kamuii pisze:Jedynie Gawryluk umie te rozmowy przeprowadzaÌ udowodni³a to w Polszmacie a w 1 (niestety jak dot¹d) g³ównym wydaniu waramoœci potwierdzi³a :)
Reszta wypada sucharowo
By³a raz w g³ownym wydaniu i rozmowy by³y normalne. Nic nadzwyczajnego. Mo¿e dziœ bêdzie drugi raz, bo by³a w po³udniowych, a w niedzielêg³ówne czêsto prowadzi ten sam prezenter.
kamuii pisze: a zauwaÂżyliÂście Âże Kasia na powrĂłt staÂła siĂŞ KatarzynÂą ,Jarek - JarosÂławem a Waldek - Waldemarem :) czyÂżby nieudany eksperyment Dody ??? ekhmmm przepraszam Doroty ?
Prezenterzy sÂą przedstawiani Katarzyna, JarosÂław i Waldemar, sami tak mĂłwiÂą w pierwszym wejÂściu, ale juÂż w drugim jak zawsze Kasia, Jarek i Waldek.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości