[TVN] Kryminalni

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michal pisze:Tak robiÂł teÂż, ale dopiero po kilku miesiÂącach emisji, sam Hubert w Milionerach, mimo Âże program byÂł nagrywany sporo tygodni wczeÂśniej i wszystko siĂŞ mogÂło przecieÂż zmieniĂŚ. Potem wycinali to w popoÂłudniowych i wakacyjnych powtĂłrkach. :D
Dok³adnie. Hubert mia³ to oczywiœcie napisane na prompterze (by³em kiedyœ na nagraniu :wink:), czasem mówi³ np. "za chwilê w TVN Wielki Brat". Tak by³o, ale ju¿ nie w ostatniej edycji "Milionerów" - nie wiem dlaczego. Szkoda, bo to by³o ca³kiem fajne, tak samo jak po pewnym czasie Hubert przesta³ ju¿ mówiÌ na pocz¹tku programu jak siê nazywa, potem przesta³ nawet podawaÌ numer do "Milionerów". :( Swoj¹ drog¹, pamiêtacie to "zero siedddemset i szeœÌ ósemek..."? To by³o fenomenalne. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

KRYMINALNI jest bardzo dobrze zrobionym serialem
Podobny trochĂŞ do W11 WydziaÂł Âśledczy
ale wolĂŞ Kryminalnych
ogl¹dn¹³em jak dot¹d wszystkie odcinki
szkoda, ze tylko raz w tygodniu leci - w soboty :cry:
no ale za to duÂże emocje towarzyszÂą przy oglÂądaniu :wink: :D
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ja niestety przegapiÂłem ze 2 odcinki, kiepska jest ta pora emisji, sobotni wieczĂłr to raczej czas na wyjÂście a nie siedzenie przed tv, lepiej by dali Kryminalnych w Âśrodku tygodnia o 20, ale serial jest sooper, w11 z resztÂą teÂż :D :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dzisiejszt Sponton Radia "Zet" jest o "Kryminalnych":

http://i.wp.pl/a/f/mp3/8193/sponton__licjanci.mp3
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Kryminalni lec¹ w sobotê i niedzielê[powtórka] o tej samej porze - czasami nie uda mi sie ogl¹dn¹Ì w sobotê to powtarzaj¹ o tej samej porze w niedziele :wink: :lol: :D
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wcale nie sÂą o tej samej porze, w soboty o 20, w niedziele o 17.55 :arrow:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

:shock: nie wiem dokladnie,
ale wiem, Âże jakos po poÂłudniu
mi siĂŞ wytdawaÂło, ze o tej samej porze
heh :? :o
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
rosa_wyzel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 14:35
Kontakt:

Post autor: rosa_wyzel »

kocham ten serial !
rosa_wyzel
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Muzyka z Kryminalnych

Post autor: PabloOoOo_90 »

Mam pytanie czy ktoÂś jest w posiadaniu PEÂŁNIEJSZEJ wersji muzyki z serialu "Kryminalni" niÂż jest dostĂŞpna na kryminalni.onet.pl i kryminalni.pl ??
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Jestem zdruzgotana i zaÂłamana:!: :( :( :( :( :( :( Przed chwilÂą skoĂączyli siĂŞ "Kryminalni" i uÂśmiercili ZawadĂŞ! :( :( :( :( :( :( To wstrzÂąsajÂące! Nie spodziewaÂłam siĂŞ takiego rozwoju wypadkĂłw. To Âświetny film i obawiam sie, ze na tym moÂże siĂŞ skoĂączyĂŚ. Chyba, Âże w kolejnej serii bĂŞdÂą go reanimowaĂŚ i przeÂżyje.
Ja chcê nadal ogl¹daÌ ten genialny film i to z ca³¹ trójk¹ policjantów, a przede wszystkim z Zawad¹!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur, wiesz co jest straszne ?? to Âże przegapiÂłem ten odcinek :( :( :( :( :( :( ;( ;( ale na szczĂŞÂście jutro przed Faktami powtĂłreczka ;]
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nie spodziewaÂłem sie tego. To jest genialny serial- szczegolnie II seria (i te ostatnie odcinki). Zreszta nic dziwnego - firma MTL mowi sama za siebie :-). A dzis odcinek byÂł wspaniaÂły - widaĂŚ, ze ktos sie nauczyl krecic kryminalny serial w Polsce!

PS. Czy wy tez sadzice, ze najlepsze telenowele to seriale kryminalne? :lol:
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Kamil musisz to zobaczyÌ i wszyscy którzy dziœ nie ogl¹dali to by³o .. œwietnie NAJLEPSZY ODCINEK z c¹³ej serii !! a nawet dwóch :P CZY¯BY TO BY£ KONIEC ?? ;( ?? mam nadzieje ¿e nie !!
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Bartek pisze:PS. Czy wy tez sadzice, ze najlepsze telenowele to seriale kryminalne? :lol:
moÂże specjalnie robiÂą takie zakoĂączenie by zachĂŞciĂŚ do oglÂądania kolejnej serii tak jak to robi MjM tylko tam nie ma serii..
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

MoÂże. Oby :!: Ale jak na rzie jestem zrozpaczona! :( Bo "Kryminalni" naprawdĂŞ sÂą NAJLEPSZYM serialem, jaki kiedykolwiek widziaÂłam (no moÂże na rĂłwni z MjM - ktĂłrego po prostu kocham) :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości