Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

michos pisze:Jutro au*to*ma*t :twisted: :twisted: :twisted: Cholera myœla³êm ¿e bêde w stanie ogl¹daÌ fakty do koùca tygodnia ale jednak nie :twisted:
MogĂŞ siĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ, Âże od nastĂŞpnego tygodnia bĂŞdziecie juÂż mieli tÂą swojÂą pochanke :twisted:
Mo¿liwe, ¿e Justyœ siê pojawi, nie by³bym jednak tego taki pewien. Mo¿e Kajdanowicz bêdzie od jutra, ¿eby Rymanowski odpocz¹³? Siedzi ju¿ kolejny tydzieù, mo¿e ma siedzieÌ i kolejny? (mam nadziejê, ¿e sie pojawi Justyna). A jutro "Faktów" nie ogl¹dam :twisted:
michos pisze:A materisaÂł o nowych propozycjach byÂł ÂżaÂłosny :twisted: O kurwa maĂŚ palkanty bĂŞdÂą siĂŞ chwalkiĂŚ ciao debilem czy rozmowami w toku lub innymi bzdurami :twisted: A i jeszce moÂłek fajnie powiedziaÂła :twisted:
mówi¹c o tym ze nopwy jej program bêdzie mia³ wysok¹ ogl¹dalnoœÌ :twisted: Zrobili sobie tylko darmow¹ rekalmê a nic nowego nie zaprezentowali. :twisted: :twisted: :twisted:
PowiedziaÂła, Âże bĂŞda oglÂądaÂły miliony :D Mi materiaÂł wydawaÂł sie dobry (ciekawy, nie nudziÂł mnie), wiosna w TVN caÂłkiem mi odpowiada. Te show Magdy zapowiada siĂŞ ciekawie :wink:
michos pisze:Zapowiada siĂŞ jeszce wiĂŞksze gĂłwno niÂż dotychczas :twisted: :twisted: :twisted:
Ja ciĂŞ chrzanie co oni jeszce wymyÂślÂą :twisted:
UczyĂŚ kaleki chodziĂŚ :?: czy ludzi aby myÂśleli :twisted: :?:


Jakie tam gĂłwno :? Nie widzieliÂśmy, nie oceniajmy. Jest szansa, Âże program bĂŞdzie popularny: mnĂłstwo dobrej muzyki, taĂąca i Magda MoÂłek :wink:

Zastanowi³o mnie pojawienie siê Patrycji w materiale gdy mówiono o "Faktach". Zastanawiam sie czy nie pojawi siê w g³ównym wyd. programu. Gdyby cia¿a Pochanke by³aby prawdziwa mog³a by zaj¹Ì jej miejsce :?: Nie pojawienie siê Kajdana w materiale mo¿e oznacza jego odstrza³?
Marzenia... :twisted:
Wiem, za chwilê przeczytam: pokazanie tylko Pati pokaza³o kolejny dowód na to, ze Anita siê nie liczy :cry: :cry: (te¿ mo¿liwe). Skoro ju¿ tak snujê ró¿ne wersje, to mo¿e Pati zostan¹ popo³udniowe FAKTY, a Anita zostanie od nich odsuniêta? WypluÌ te s³owa :!: :evil: Ale przecie¿ chc¹ zrobiÌ z niej publicystkê :twisted: :roll: :cry:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzisiaj mnie Ryman niestety masakrycznie wku***wiÂł
Najpierw ta sprawa z Rydzykiem...WidaÌ Rymanowi ju¿ mocherowy beret zas³oni³ prompter...bo w koùcu skoro nie móg³ siê odpêdziÌ od robienia materia³u o Rydzyku to na swoj¹ mod³e to przeci¹gn¹³...Zrobi³ z Wa³êsy agenta itp... to nie jest obiektywizm
Mnie te¿ to wkurwi³o :twisted: :twisted: :twisted: Po prostu faktowców popierdoli³o i to ostro :twisted: ale radio maryja siê cieszy i na pewno teraz bêdzie sprzyjaÌ faktom :twisted: Jeszce zwróÌ uwagê kamuii w jaki sposób p³uska zrobi³ ten materia³ :!: Jak czyta³ list wa³êsy :!: :twisted:
PowiedziaÂła, Âże bĂŞda oglÂądaÂły miliony Mi materiaÂł wydawaÂł sie dobry (ciekawy, nie nudziÂł mnie), wiosna w TVN caÂłkiem mi odpowiada. Te show Magdy zapowiada siĂŞ ciekawie
Ja tego nie zamierzam oglÂądac bo wszytko co tam jest nie odpowiada mojemu poziomowi :!:
Jakie tam gĂłwno Nie widzieliÂśmy, nie oceniajmy. Jest szansa, Âże program bĂŞdzie popularny: mnĂłstwo dobrej muzyki, taĂąca i Magda MoÂłek
ProgramĂłw TVN-u nioe trzeba widzieĂŚ aby mĂłc oceniaĂŚ :!:

kaseta 89 napisaÂł

[/quote]Zastanowi³o mnie pojawienie siê Patrycji w materiale gdy mówiono o "Faktach". Zastanawiam sie czy nie pojawi siê w g³ównym wyd. programu. Gdyby cia¿a Pochanke by³aby prawdziwa mog³a by zaj¹Ì jej miejsce Nie pojawienie siê Kajdana w materiale mo¿e oznacza jego odstrza³?
Marzenia...
Wiem, za chwilê przeczytam: pokazanie tylko Pati pokaza³o kolejny dowód na to, ze Anita siê nie liczy (te¿ mo¿liwe). Skoro ju¿ tak snujê ró¿ne wersje, to mo¿e Pati zostan¹ popo³udniowe FAKTY, a Anita zostanie od nich odsuniêta? WypluÌ te s³owa Ale przecie¿ chc¹ zrobiÌ z niej publicystkê
Mnie te¿ to zastanowi³o ale myœlê, ¿e po prostu chcieli pokazaÌ kogoœ z faktów popo³udniowych a patrycja prowadzi wiêcej wydaù tych faktów wiêc pokazali j¹ :!: a p[oza tym Anitki nigdy by nie pokazali w tych faktach i nigdy ju¿ nie poka¿¹ :!: :cry: Nawet w takim materiale nie oœmielili by promowaÌ jej osoby :!: :cry:
To, Âże Anitka jest dla nich nikim to powszechnie wiadomo a trym materiaÂłem pokazali nam to jeszce dokÂłdniej :!:
Myœlê, ze redo zosatnie dalej w popo³udniowych a kajdan co najwy¿ej mo¿e jeszce bardzie rosn¹Ì w si³ê :twisted: :twisted: :twisted: :?:
Jestem pewien, Âże on tam ma cholernie mocnÂą pozycjĂŞ i fakty bĂŞdzie dalej prowadziÂł :twisted:

Kaserto mmam podobne przypuszczemnioa co do przysz³œci Anitki jak ty :!: :cry: Obawiam siê, ze od wrzeœnia ca³kowicie wyklucz¹ j¹ z faktów i ze wszytkich programów informacyjnych :!: :cry: :?: A jak to siê stanie to oznaczaÌ to b êdzie ¿e Anitka nigdy niee wróci do faktów :cry: i nigdy nie wróci na szczyt :cry: a jedynie bêdzie wegetowaÌ w jakimœ programmie. :cry:
Ale przecieÂż chcÂą zrobiĂŚ z niej publicystkĂŞ

I bêd¹ siê w³aœnie tym t³umaczyÌ odsuwaj¹c j¹ od newsów :!: :cry: A ten program mo¿e oznaczaÌ klêskê Anitki bo jak nie poda³a nowemu zadaniu(a jest to bardzo prawdopodobne zwa¿ywszy na to ¿e przeprowadza bardzo ma³o wywiadów) to mo¿e spaœÌ jeszce ni¿ej w hierarchii tvn-u :?: (chocia¿ nie wiem czy to jest jeszce mo¿lliwe :?: :cry: )lub mo¿e siê po¿egna z tvn-em :?: :cry: Wszytko jest prawdopodobne :!: :cry:
NIe bĂŞdÂą mieli dla niej Âżadnej taryfy ulgowej i wystarczy jedna powaÂżna wpadka czy kompromitacja i Anitka znika z anteny a wtedy nie bĂŞdzie juÂż dla niej caÂłokwicie miejsca nigdzie :!: :cry:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A co Wy na to. Kajdan od dziœ do na przyk³ad wtorku-œrody a potem Pati do koùca tygodnia :lol: Taki nawrót typowych FAKTowców, ludzi zwi¹zanych z Faktami od 1997 w g³ównych wydaniach :lol: :lol: :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli miaÂłoby nie byĂŚ Justyny Pochanke, to juÂż wolaÂłbym widzieĂŚ Kajdanowicza i Redo, niÂż Rymanowskiego, ktĂłry 10 razy przypomina, Âże oglÂądamy Fakty w piÂątek. :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A moim zdaniem przede wszytskim do FAKTÓW powinna wróciæ Anita. A jest wiêcej ni¿ tysi±ckrotnie lepsza od Rymana, nie wspominajac ju¿ o automacie Kajdanowiczu...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Anita nie wróci bo skoro ma prowadziÌ jakiœ program publicystyczny za pó³ roku to nie powinna prowadziÌ obecnie g³ównego wydania serwisu. Poza tym Patrycja nie raz prowadzi³a g³ówne wydania i ja widzowie bardziej pamiêtaj¹....TVN ma problem bo nie ma wszyscy wiemy kogo naturalnego zastêpstwa Lisa.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tym tokiem rozumowania nikogo nie powinno siĂŞ porĂłwnywaĂŚ do nikogo... :? PrzecieÂż kaÂżdy ma w sobie coÂś unikalnego i niepowtarzalnego. :?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

TeÂż mnie zastanaowiÂła nieobecnosĂŚ a*tomata w tej zajawce...choĂŚ oczywiÂście za bardzo siĂŞ nie stĂŞskniÂłam :D
Jako g³ówna by³a pokazana D¿astina wiêc raczej zostaje :)
by³ te¿ Ryman i Redo powód móg³ byÌ podwójny... albo nie chca nawet nam pokazywac Anitki zeby niektórzy o niej nie przypomnieli sobie... :twisted: kojarzy siê z profesjonalizmem...wiêc k³óci siê toz obrazem teraŸniejszych Fucktów...
Albo teÂż oznacza to wymianĂŞ Patrycja za a*tomata :) byÂło by sooper, oczywisĂŚie wolaÂła bym AnitkĂŞ i byÂł by to totalny policzek dla niej... ale jednak lepsza Patrycja niÂż a*tomat...

Taa Michos widziaÂłam ten materiaÂł chciaÂło mi siĂŞ ÂżygaĂŚ jak widziaÂłam obÂłude Rymana...

Tobi jednak bardzie pamiĂŞtajÂą AnitkĂŞ niÂż PatrycjĂŞ... ale to byÂło y sooper ;) Anitka za A*tomata...
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Wczorajsze FAKTY byÂły gorsze niÂż beznadziejne, o ile to w ogĂłle moÂżliwe...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Nie no ty jesteÂś jakaÂś nie normalna : w 3 tematch piszesz Âż fakty to dno bez Lisa itp. Fakty sÂą bez Lisa lepsze Lis to nadĂŞty bufon!!!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

wiecie , ja doszed³em do wniosku ze do grona prowadz¹cych Fakty to powinny do³¹czyc 2 osoby: Anita Werner i Piotr Marciniak. Mysle ze ten drugi to ma talent i moglby obecnie chociaz w pewnej czesci zastapic Lisa...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

PrzecieÂż Anita Werner prowadzi Fakty. :?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mysle ze ten drugi to ma talent i moglby obecnie chociaz w pewnej czesci zastapic Lisa...
A Âśwqistak siedzi i zawija je w te sreberka :lol: :twisted: :?
Nie rĂłbmy sobie ÂżartĂłw bo robienie przynajmiej w czĂŞÂście z marciniaka lisa to jest wielka pomyÂłka :!:
Mo¿e i ³¹dnie czyta ale osobowoœci ani si³y przyci¹gania to on nie ma :!: chociaz lepszy jest od a*u*toamata.
Mi tam on jest caÂłkowicie obojĂŞtny.
do³¹czyc 2 osoby: Anita Werner
To jest oczywiste :!: , Âże Anitka tam powinna byĂŚ. Niestety o tym nie ma co juÂż marzyĂŚ bo wszyscy racjonalnie myÂślÂący wiedzÂą, Âże to niemoÂżliwe :!: :cry:
Wczorajsze FAKTY byÂły gorsze niÂż beznadziejne, o ile to w ogĂłle moÂżliwe...
Fakty zawsze sÂą beznadziejne :twisted: PO kilku minutach zasypiam :twisted: :? :lol:
Fakty sÂą bez Lisa lepsze Lis to nadĂŞty bufon!!!
Fakty bez lisa sÂą gorsze :!: a Lis jest the best(oczywiÂście zaraz w kolejnoÂści po Anitce :lol: )
PrzecieÂż Anita Werner prowadzi Fakty.
Marcinie nie bÂądÂź zÂłoÂśliwy :!: wiesz o co chodzi wiĂŞc nie upominaj nas Âże coÂś Âźle piszemy :!:
Dla jasnoÂści mogĂŞ ci przypomnieĂŚ, Âże do 5 wrzeÂśnia prowadziÂła fakty o 19 a teraz prowadzi dziadowskie fakty popoÂłudniowe :!: :twisted: :cry:

JakbyÂś nie zauwaÂżyÂł to jest tu mowa o faktach o 19 a nie o 16.45 :!: :!: :!:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

michos pisze:
Wczorajsze FAKTY byÂły gorsze niÂż beznadziejne, o ile to w ogĂłle moÂżliwe...
Fakty zawsze sÂą beznadziejne :twisted: PO kilku minutach zasypiam :twisted: :? :lol:
Skoro twierdzisz, Âże Fakty zawsze sÂą beznadziejne, to zatem twoim zdaniem Fakty beznadziejne sÂą rĂłwnieÂż, gdy prowadzi je twoja ukochana Anitka. :twisted:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Skoro twierdzisz, Âże Fakty zawsze sÂą beznadziejne, to zatem twoim zdaniem Fakty beznadziejne sÂą rĂłwnieÂż, gdy prowadzi je twoja ukochana Anitka.
Moze bez tych zÂłoÂśliwoÂści i lycytowania siĂŞ :!:
PisaÂłem tu o faktach o 19 i ty o tym dobrze wiesz:!:
A fakty o 16.45 ogl¹dam tylko dla Anitki bo zawartoœÌ merytoryczna tych faktów jest bardzo uboga :!: i nie odpowiada mi ogl¹danie programu w którym wszytko leci jak z karabinu maszynowego :twisted:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość