Jak media relacjonują wydarzenia w Watykanie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

TVN24 wÂłasnie skoĂączyÂła relacjĂŞ z konferencji prasowej rzezcnika Watykanu: testament PapieÂża ma 15 stron, byÂł pisany przez caÂły pontyfikat, bĂŞdzie odczytany jutro po polsku i wÂłosku.
Ostatnio zmieniony środa 06 kwie 2005, 14:22 przez mikasur, łącznie zmieniany 1 raz.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Edyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2005, 10:30

Post autor: Edyta »

¯a³osne te przepychanki. TVN powiedzia³ o tej - a TVP o tej. ten mia³ g³upie komentarze a tamten m±dre. Oglada³am od czasu do czasu i TVP,TVN i Wydarzenia. Najmniej podoba³y mi sie wej¶cia Lisa, który siedzia³ w studiu, pokazywa³ jakie¶ gazety i duka³. naprawdê duka³! Gdzie siê podzia³a ta OSOBOWO¦Æ z Faktów naprawdê nie wiem. Teraz zastanawiam siê nawet czy to Lis wypromowa³ tamten zespó³ czy tamten zespó³ wypromowa³ Lisa. W TVN nie¼le. Chocia¿ Rymanowski w Rzymie pokaza³ ¿e jest s³abiutki, s³abiutki. Duzo lepszy Pa³asiñski choc jak juz duecik to wola³abym damsko - mêski. Niez³a Pochanke. W TVP Durczok
jakoÂś tak dziwnie stoi, bokiem w druga stronĂŞ. Poprawny ale bez rewelacji. NieÂżle wypadÂła Motyl w Kurierze.
PodsumowujÂąc; kaÂżdy miaÂł lepsze i gorsze sytuacje. Walka byÂła wyrĂłwnana. Remis TVP,TVN. Polsat z tyÂłu.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ojejku. To zajmuje 35 MB. Nie macie tego w formacie mp3 moÂże
Ja mam, zainteresowanych proszĂŞ o kontakt na adres email: maciekw[at]wiadomosc.info

Ps.
Najlepiej jakby ktoÂś mĂłgÂł to na jakimÂś serwerze udostĂŞpniĂŚ.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

No nie!TVN nadaje te g³upie tasiemce teraz....brak s³ów...Zeby w takim czasie puszczaÌ takie g³upoty?
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fakt, ale Polsat nie jest lepszy. Z reszt¹ ci z TVNu na pewno powiedzieliby, ¿e nic takiego siê nie dzieje (w sensie wa¿nego, jakieœ istotne informacje), a oni przecie¿ s¹ stacj¹ komercyjn¹ i musz¹ ¿Ì z reklam. Jednak¿e moim zdaniem œmierÌ takiego wa¿nego cz³owieka jest najwa¿niejsza i wszystko inne schodzi na o wiele dalszy plan, ale có¿... Mo¿emy tylko ubolewaÌ...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michal641 pisze:Ojejku. To zajmuje 35 MB. Nie macie tego w formacie mp3 moÂże?????
Tak siĂŞ skÂłada, Âże mamy. Zobacztutaj. PodziĂŞkowania dla p. Stefana.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Fusiak pisze:
B@r pisze:No nie!TVN nadaje te g³upie tasiemce teraz....brak s³ów...Zeby w takim czasie puszczaÌ takie g³upoty?
Nie, no nie przesadzaj, przeciez telenowele to w koncu nie komedie, poza tym daja je w porze dosc niskiej ogladalnosci, a dodatkowo jak nie tasiemce, to co?
To sÂą denne telenowele-Âże w takim czasie ÂŻaÂłoby Narodowej nie wypada ich przecieÂż puszczaĂŚ.JuÂż nie lecÂą ambitniejsze seriale ale oczywiÂście TVN musi puÂściĂŚ te tasiemce... :? Ja rozumiem,Âżeby to byÂł jakis spokojny film ktĂłrych nie brakuje...!
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Maciek pisze:Polecam serdecznie: Pater Noster. PiĂŞkne.
Nie chce mi siê otworzyÌ, idzie sam dŸwiêk :( Sk¹d i jakie proponujecie œci¹gn¹Ì kodeki...?

pozdrawiam,

jott kott
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Fusiak pisze:
jott kott pisze:Nie chce mi siê otworzyÌ, idzie sam dŸwiêk :( Sk¹d i jakie proponujecie œci¹gn¹Ì kodeki...?
Bo to zdaje sie, ze to jest sam dzwiek, tylko zapisany w .avi. Dlatego Maciek wstawil to samo, tylko w .mp3
ÂŁe, a ja juÂż siĂŞ ucieszyÂłem, Âże to te krĂłtkie migawki z pontyfikatu PapieÂża, ktĂłre sÂą emitowane przez TVN24, i w ktĂłrych pojawia siĂŞ "Pater Noster"... :(
Dzisiaj w ogóle chyba widzia³em ca³y wideoklip do tego, zrobiony przez TVN24 - albo to by³o to w³aœnie, co jest do œci¹gniêcia, tylko ¿e z obrazem - ale do koùca nie wiem, co to by³o, bo zasn¹³em przed telewizorem... :( Jest jakaœ szansa, ¿e ktoœ zripuje te krótkie filmiki i wrzuci gdzieœ na serwer...? By³oby naprawdê super....

pozdrawiam serdecznie,

jott kott
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Fusiak pisze:Bo to zdaje sie, ze to jest sam dzwiek, tylko zapisany w .avi. Dlatego Maciek wstawil to samo, tylko w .mp3
Jednak nie - œci¹gn¹³em kodeki Indeo, i to jest klip wideo - jednak nie ca³y "Pater Noster", i nie z TVN24 - wiêc moja proœba jest nadal aktualna. :) Jest szansa na zripowanie tego z telewizji...?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ale super! Dzieki, akurat tego szukaÂłem!
Nie ma problemu :) czy komuÂś jeszcze oprĂłcz Tobiego to siĂŞ nie otwiera ?
Android <3
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Fusiak pisze:
kamuii pisze:czy komuÂś jeszcze oprĂłcz Tobiego to siĂŞ nie otwiera ?
No mnie sie nie otwiera, tzn, jest sam dzwiek. Co mam z tym zrobiĂŚ??
Odpal eMule'a, wpisz "indeo", i ÂściÂągnij sobie pakiecik z kodekami. :)
Aha - pamiêtaj ¿eby œci¹gn¹Ì dla swojego systemu, bo s¹ ró¿ne, i jak œci¹gniesz pakiet detykowany na inny OS ni¿ ten, który posiadasz, to mog¹ siê dziaÌ cyrki z filmami :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ale to jest tylko mp3 :D:D tu kodeki nic nie pomogÂą

btw... http://info.onet.pl/1078148,12,item.html bez komentarza...
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Prezydent Kwaœniewski w rozmowie z Grzegorzem Miecugowem powiedzia³, ¿e Polskê reprezentowa³a bêdzie 10-osobowa grupa. Oczywiœcie nie mówiê tu o oddzielnej wyprawie pos³ów i ca³ej tej bandy. Te 10 wybranych osób ma wylecieÌ w nocy, w pi¹tek (oko³o 4:00 rano). I pojedzie prezydent Kwaœniewski z ¿on¹, prezydent Wa³êsa - równie¿ z ¿on¹, premier Belka, marsza³ek Cimoszewicz, Pastusiak, Hanna Suchocka (ambasador RP w Watykanie), chyba Mazowiecki i jeszcze jakiœ jeden by³y premier, ale nazwiska w tej chwili nie pamiêtam. Prezydent zaznaczy³, ¿e bêd¹ w samym przodzie i ¿e maj¹ bardzo du¿o miejsc w porównaniu z innymi krajami. A wszystko dlatego, ¿e Polska na tym pogrzebie bêdzie uprzywilejowana. Tak jak W³osi.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i wystarczy hoÂłoty... a gdzie ma jechaĂŚ Suchocka ??? czy ona czasem nie jest ambasadorem i tam nie mieszka :? ??
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości