Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

czytajÂąc dziÂś 'Wprost', wpadÂłam na interesujÂący artykuÂł Andrzeja OsĂŞki pt. 'Prawo Kiczu'. Na dowĂłd sÂłusznoÂści swej tezy iÂż Âżyjemy w epoce kiczu, autor zamieÂściÂł ranking 10 KiczmenĂłw Polskich wg Krzysztofa Skiby. W rankingu krĂłluje A. Lepper(z czym siĂŞ jestem w stanie zgodziĂŚ), jednak zszokowana byÂłam pozycjÂą szĂłstÂą; kto jÂą okupuje - moÂżemy siĂŞ domyÂśliĂŚ. Szanowny pan Skiba podsumowuje:
K. Skiba pisze:Ta sepleni¹ca anarchofeministka powinna otrzymaÌ laur za ¿a³osny teleturniej z czytanymi przez ni¹ z promptera tekstami autorstwa nierozgarniêtych copywriterów.Œmieszy jej bojowa postawa w po³¹czeniu z wystêpowaniem w teleturnieju produkowanym przez komercyjn¹ telewizjê.
a tak wyglÂąda caÂły ranking:
  • 1. Andrzej Lepper
    2. Henryk Jankowski
    3. Joanna Senyszyn
    4. Dan Brown(Kiczmen Polski?! wow, czego to siĂŞ czÂłowiek dowiaduje...)
    5. Doda Elektroda
    6. Kazimiera Szczuka
    7. Jacek ÂŻakowski
    8. Ivan i Delfin
    9. Violetta Villas
    10. Tatiana Okupnik
a wydawaÂł siĂŞ ten Skiba caÂłkiem do rzeczy facetem...
...and a Happy New Year!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

aj, jakby Skiba spotka³ siê kiedyœ osobiœcie z Kazi¹ to by zdanie zmieni³. Ja nie mia³em takiej mo¿liwoœci jeszcze (:() ale wiem to z wywiadów i teleturnieju z którego pewnie Skiba wywnioskowa³ "kiczowatoœÌ" Kazi.. :oops:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: anialek »

aX pisze:aj, jakby Skiba spotka³ siê kiedyœ osobiœcie z Kazi¹ to by zdanie zmieni³. Ja nie mia³em takiej mo¿liwoœci jeszcze (:() ale wiem to z wywiadów i teleturnieju z którego pewnie Skiba wywnioskowa³ "kiczowatoœÌ" Kazi.. :oops:
Kazia jak nic nie zostawiÂła by suchej nitki na poÂżal siĂŞ BoÂże piosenkarzynie Skibie :twisted: A swojÂą drogÂą niech Skiba siĂŞ zastanowi co wypisuje,rozumiem Lepper,ale Kazia,toĂŚ to rozbĂłj wbiaÂły dzieĂą :!: :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Skiba znany jest z "wypinania siĂŞ" na ludzi, wiĂŞc moÂże my wypnijmy sie na jego wspaniaÂły ranking(szkoda,Âże nie mĂłgÂłby tego zobaczyĂŚ).I nie jestem pewna czy czÂłowiek , ktĂłry jest czoÂłowym reprezentantem kiczu w tym kraju powinien sie w tej kwestii wypowiadaĂŚ ,nie biorÂąc przy tym wszystkim, swojej szacownej osoby pod uwagĂŞ.Pierwsze miejsce jest pomyÂłkÂą i naleÂży siĂŞ autorowi.
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

skiba

Post autor: zadra »

Say_No_To_Compromise pisze:a wydawaÂł siĂŞ ten Skiba caÂłkiem do rzeczy facetem...
co??? chyba ¿artujesz!? Skiba to zwyczajny obleœny wieœniak, który skoùczy³ siê zanim sie kiedykolwiek zacz¹³.
A juz sam fakt, Âże ma felietony we Wprost jest wielce wymowny...
Awatar użytkownika
ficus88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 03 maja 2005, 21:18
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: ficus88 »

Hahaha... od razu nasuwa mi siĂŞ powiedzenie : "i kto to mĂłwi"... ;) obok szanownego pana Konio (czy jakoÂś tak... niewaÂżne ;), Skiba jest najwiĂŞkszym showkiczmanem III Rzeczypospolitej Polskiej... heh... ÂżaÂłosne po prsotu...
myÂślĂŞ, Âże pan Skiba mĂłgÂłby podac sobie rĂŞkĂŞ z przewodniczÂącym Samoobrony... ten sam poziom inteligencji i wyczucie estetyki... :wink:
A Kazia (co wszyscy oczywiÂście wiemy) i tak jest WIELKA... :P
...zerwij kwiatek na Ziemi, a poruszysz najbardziej odległe gwiazdy...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Skiba facio jakich maÂło,
NĂŞdzny umysÂł,nĂŞdzne ciaÂło : :!:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

czy mi siĂŞ wydaje, czy jakaÂś 'niewidzialna rĂŞka' sprawiÂła Âże ubyÂło tu parĂŞ postĂłw??
dobrze wiedzieĂŚ Âże jest tu ktoÂś kto posprzÂąta jak "te dzieci" narobiÂą bajzlu
:roll:
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kazia w tyle zostawiÂła peleton jak nic :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ró¿nica 23 g³osów to jeszcze nie ucieczka przed peletonem, nie przesadzaj Anialek :roll:
czy bêdê bardzo w b³êdzie jak powiem ¿e t¹ pozycjê Szczuka zawdziêcza g³ównie Tobie?
:D
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Say_No_To_Compromise pisze:ró¿nica 23 g³osów to jeszcze nie ucieczka przed peletonem, nie przesadzaj Anialek :roll:
czy bêdê bardzo w b³êdzie jak powiem ¿e t¹ pozycjê Szczuka zawdziêcza g³ównie Tobie?
:D
No có¿,je¿eli mój codzienny jeden g³osik na Kaziuniê coœ znaczy to mi³o :D :DW g³osowaniu nie jestem jednak osamotniona,jest nas wielu jak nic :D :!: A Kazia Wielka ma ju¿ 573 g³osy,Angelina 552 :wink:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

aX pisze:aj, jakby Skiba spotka³ siê kiedyœ osobiœcie z Kazi¹ to by zdanie zmieni³. Ja nie mia³em takiej mo¿liwoœci jeszcze (:() ale wiem to z wywiadów i teleturnieju z którego pewnie Skiba wywnioskowa³ "kiczowatoœÌ" Kazi.. :oops:
to przykre Âże po tym tylko ocenia on jej osobe. Zmieniam o nim zdanie jesli do tv i fotela siĂŞ on ogranicza...moÂże jego poziom inteligencji jest tak niski Âże obawiaÂł siĂŞ wiĂŞkszej wizyty oko w oko z KaziÂą bo by sie spaliÂł po 2 zdaniach, zreszto dlaczego Kazia nie byÂła jeszcze u Kuby :?: CzyÂżby nie ten sam powĂłd.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

!!!!!

Post autor: anialek »

Rzeknê,a raczej napiszê,¿e gdyby Skiba spotka³ siê z Kazi¹ osobiœcie to poleg³by z kretesem,jednak brak mu tak wielkiej inteligencji,a mo¿e zazdroœci Kazi takiej popularnoœci :?: Przecie¿ o ile mi wiadomo te¿ kiedyœ prowadzi³ jakiœ program,który doœÌ szybko zdjêli z anteny,bo nie mia³ takiej popularnoœci jak"Najs³absze ogniwo" :wink: A zreszt¹ Skiba przysporzy³ Kazi jeszcze wiêkszej popularnoœci,bo teraz ludzie polec¹ do telewizorów zobaczyc tego sepleni¹cego babsztyla :!: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

no to kolejna porcja prasĂłwki.
tym razem w roli g³ównej nowy tygodnik "Ozon":
Wiktor Œwietlik w artykule 'Podpiszczycy znad Wis³y' pisze:"[...]listów otwartych i apeli intelektualistów w Polsce nie brakuje.[...] Du¿a czêœÌ [jest]podpisana przez znane postaci ¿ycia publicznego. Sk³adanie podpisów sta³o siê ju¿ swego rodzaju zabaw¹ salonow¹.[...] I kto by nie chcia³ byÌ w takim gronie? Znalezienie siê na liœcie sygnatariuszy nobilituje, pozwala na budowanie wizerunku cz³owieka z elity.[...]W obronie tolerancji z pewnoœci¹ wypowie siê profesor Maria Szyszkowska, a tak¿e Kazimiera Szczuka. Ta ostatnia podpisuje siê nie tylko w kwestiach obyczajowo-feministycznych. Sygnowa³a nawet apel przeciwko wprowadzeniu patentów na oprogramowanie komputerowe.
w sumie w duzej mierze zgadzam siê z tym, i¿ ta ca³a idea apeli niewiele daje, zastanawia mnie jednak zdziwienie autora sygnowaniem apelu przeciw patentom przez Szczukê. zupe³nie jakby chcia³ powiedzieÌ ¿e nie doœÌ ¿e siê babsko podpisuje pod utopiami, to jeszcze sygnuje coœ, o czym bladego pojêcia nie ma. Wiêc niech lepiej zostanie w tej swej feministycznej bajce, bo reszta to nie jej broszka.
nie wiem, moÂże jestem przeczulona na tym punkcie; z drugiej strony, przecieÂż autor nie wspominaÂłby o czymÂś nieistotnym(z jego punktu widzenia).
jak to widzicie?
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Say_No_To_Compromise pisze:no to kolejna porcja prasĂłwki.
tym razem w roli g³ównej nowy tygodnik "Ozon":
Wiktor Œwietlik w artykule 'Podpiszczycy znad Wis³y' pisze:"[...]listów otwartych i apeli intelektualistów w Polsce nie brakuje.[...] Du¿a czêœÌ [jest]podpisana przez znane postaci ¿ycia publicznego. Sk³adanie podpisów sta³o siê ju¿ swego rodzaju zabaw¹ salonow¹.[...] I kto by nie chcia³ byÌ w takim gronie? Znalezienie siê na liœcie sygnatariuszy nobilituje, pozwala na budowanie wizerunku cz³owieka z elity.[...]W obronie tolerancji z pewnoœci¹ wypowie siê profesor Maria Szyszkowska, a tak¿e Kazimiera Szczuka. Ta ostatnia podpisuje siê nie tylko w kwestiach obyczajowo-feministycznych. Sygnowa³a nawet apel przeciwko wprowadzeniu patentów na oprogramowanie komputerowe.
w sumie w duzej mierze zgadzam siê z tym, i¿ ta ca³a idea apeli niewiele daje, zastanawia mnie jednak zdziwienie autora sygnowaniem apelu przeciw patentom przez Szczukê. zupe³nie jakby chcia³ powiedzieÌ ¿e nie doœÌ ¿e siê babsko podpisuje pod utopiami, to jeszcze sygnuje coœ, o czym bladego pojêcia nie ma. Wiêc niech lepiej zostanie w tej swej feministycznej bajce, bo reszta to nie jej broszka.
nie wiem, moÂże jestem przeczulona na tym punkcie; z drugiej strony, przecieÂż autor nie wspominaÂłby o czymÂś nieistotnym(z jego punktu widzenia).
jak to widzicie?
Gazety szczerze mĂłwiÂąc jeszcze nie znam,Âąle nie omieszkam poznaĂŚ i zobaczyĂŚ,co tam w niej pisujÂą :?: A tak wogĂłle to coÂś w tych gazetach pisaĂŚ muszÂą,by ludzie je czytali. DoszukujÂą siĂŞ sensacji
wszĂŞdzie :!: :wink: OczywiÂście zgadzam siĂŞ z TobÂą :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości