Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Marcinie a jakich chcesz argumetĂłw? Mam Ci podaĂŚ link?
A wiĂŞc proszĂŞ bardzo.
http://tvn.pl/324417,onas.html
przypominam, Âże jeszcze jakiÂś czas temu Na wspĂłlnej przegoniÂło Fakty i miaÂło w okolicach 3,5 mln.
Acha - wiêkszoœÌ postów na tym forum ogranicza siê do stwierdzenia TVN jest super.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

doktorfaustus1 pisze:Marcinie a jakich chcesz argumetĂłw? Mam Ci podaĂŚ link?
A wiĂŞc proszĂŞ bardzo.
http://tvn.pl/324417,onas.html
przypominam, Âże jeszcze jakiÂś czas temu Na wspĂłlnej przegoniÂło Fakty i miaÂło w okolicach 3,5 mln.
Acha - wiêkszoœÌ postów na tym forum ogranicza siê do stwierdzenia TVN jest super.
Doktorzefaustusie1 moglbys sobie zmienic nick na krotszy:P ale wrocmy do tematu, ja wiem ze serialowi "Na Wspolnej" spadla ogladalnosc ale mnie denerwuje to ze przekreciles specjalnie nazwe jezeli cos komentujemy to robmy to z glowa a nie glupimi docinkami.
Pozdrawiam
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ArO pisze:(...), a teraz 2 mln 800 tyÂś.
Poprawny skrĂłt to: tys. Nie piszĂŞ tego zÂłoÂśliwie, a raczej jako radĂŞ dla prowadzÂącego szanujÂący siĂŞ serwis internetowy. :devil2:

A w suplemencie chciaÂłbym napisaĂŚ, iÂż pisanie "Na durnej" to jest chyba swojego rodzaju kompromitacja. Bo cokolwiek bym o serialu nie myÂślaÂł (akurat za nim nie przepadam), to nie okreÂśliÂłbym go w ten sposĂłb. ÂŻadnej produkcji bym tak nie nazwaÂł; jest to bowiem wyraz braku szacunku dla caÂłej ekipy przygotowujÂącej i realizujÂącej serial. I nie chodzi mi o ten, konkretny przypadek - nie naÂśmiewaÂłbym siĂŞ tak z Âżadnego programu, poczÂąwszy od "WiadomoÂści", przez "Idola", a na "Balladzie o lekkim zabarwieniu erotycznym" koĂączÂąc. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Marcinie a jakich chcesz argumetĂłw? Mam Ci podaĂŚ link?
A wiĂŞc proszĂŞ bardzo.
http://tvn.pl/324417,onas.html
przypominam, Âże jeszcze jakiÂś czas temu Na wspĂłlnej przegoniÂło Fakty i miaÂło w okolicach 3,5 mln.
Acha - wiêkszoœÌ postów na tym forum ogranicza siê do stwierdzenia TVN jest super.
Nie chodzi mi o argumenty na ogl¹dalnoœÌ - to jest oczywiste. Chodzi natomiast o okreœlenie "Na Durnej", którego u¿y³eœ. Stwierdzenie "Na Durnej" jest na tak samo niskim poziomie, jak stwierdzenie "TVN jest super". Co z tego, ¿e podawa³eœ ju¿ argumenty na durnoœÌ tego¿ serialu? Sympatycy TVN, mówi¹c "TVN jest super" te¿ mog¹ powiedzieÌ, ¿e ju¿ pisali o zaletach TVNu. Czy coœ by siê sta³o, gdybyœ napisa³ normalnie? Ja te¿ mogê napisaÌ "M jak md³oœci", ale siê powstrzymujê. Ty te¿ byœ czasem móg³.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Chyba cud jakiÂś na naszym forum siĂŞ wydarzyÂł. Rozumiem, Âże moim przedmĂłwcy zawsze uzywali odpowiednich arhumentĂłw oraz nigdy nie powtarzali bzdurnych haseÂł wymyÂślonych przez Âłukasza, np o norce...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Ciekawe czemu nikt nie czepia siĂŞ do tego, Âże ja zamiast napisaĂŚ "ciao darwin"-napisaÂłem "ciao debil" ??? Pewnie dlatego, bo sami tak myÂślicie, Âże poziom tego programu jest poniÂżej krytyki, w przeciwieĂąstwie co do "na wspĂłlnej", ktĂłry wedÂług mnie nie jest tak beznadzejny.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:Chyba cud jakiÂś na naszym forum siĂŞ wydarzyÂł. Rozumiem, Âże moim przedmĂłwcy zawsze uzywali odpowiednich arhumentĂłw oraz nigdy nie powtarzali bzdurnych haseÂł wymyÂślonych przez Âłukasza, np o norce...
Czy jeÂśli inni szastajÂą beznadziejnymi hasÂłami, to czy Ty teÂż musisz? Wydaje mi siĂŞ, Âże wypada siĂŞ porĂłnywaĂŚ do najlepszych, a nie do najgorszych.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:Chyba cud jakiÂś na naszym forum siĂŞ wydarzyÂł. Rozumiem, Âże moim przedmĂłwcy zawsze uzywali odpowiednich arhumentĂłw oraz nigdy nie powtarzali bzdurnych haseÂł wymyÂślonych przez Âłukasza, np o norce...
Odezwa³ sie ten co powinien :roll: Za kogo Ty sie uwazasz? Moze za Boga? To za³ó¿ w³asne stowarzyszenie religijne i oglos sie Bogiem. Moze Cie kto pos³ucha. 70% twoich wypowiedzzi nie ma zadnego argumentu. Moje tez czesto ich nie maja, ale przynajmniej nie zachowuje sie tak jak ty.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

KaMil pisze:Ciekawe czemu nikt nie czepia siĂŞ do tego, Âże ja zamiast napisaĂŚ "ciao darwin"-napisaÂłem "ciao debil" ??? Pewnie dlatego, bo sami tak myÂślicie, Âże poziom tego programu jest poniÂżej krytyki, w przeciwieĂąstwie co do "na wspĂłlnej", ktĂłry wedÂług mnie nie jest tak beznadzejny.
Czemu nikt siĂŞ nie czepia? Po pierwsze, bo naprawdĂŞ nie warto - ale i Ty, naprawdĂŞ, nie masz siĂŞ czym chwaliĂŚ, piszÂąc o swoim nazewnictwie.
Po drugiĂŞ dlatego, iÂż nie napisaÂłeÂś tego jeszcze w tym dziale. Po trzecie wreszcie, bo po MaĂŚku (Faustusie) moÂżna spodziewaĂŚ siĂŞ najwyÂższej klasy wypowiedzi, a nie gÂłupich haseÂłek-przedrzeÂźnieĂą. Tym wiĂŞksze byÂło, takÂże moje, zdziwienie. :huh:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

"WiadomoÂści" prawie 6 mln, a "Teleexpress" odrabia straty. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kocham takie zestawienia :D Oczywiscie zawsze moÂże byĂŚ lepiej. Z niecierpliwoÂściÂą czekam na Smerfy. WedÂług AGB (dane pokazane przez wirtualnemedia.pl) 2 kwietnia miaÂły 3,700 mln, czyli wiĂŞcej od najlpeszego wyniku WydarzeĂą. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

DuÂżo wiĂŞcej :P
2005-05-03 (Tue) SMURFS /SER. ANIM./ 3 716 714
2005-05-04 (Wed) WYDARZENIA 2 871 879
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

wyniki ogladalnoÂści z faktu na poniedziaÂłek,9 maja:
1 m jak mi³oœÌ TVP2 10,08 mln
2 wiadomosci TVP1 5,12 mln
3 kochaj mnie TVP2 4,07 mln
4 teleexpress TVP1 4,11 mln
5 997 TVP2 3,98 mln
6 klan TVP1 3,86 mln
7 samo Âżycie POLSAT 3,58 mln
8 smerfy TVP1 3,51 mln
9 na wspĂłlnej TVN 3,36 mln
10 fakty TVN 3,28 mln

w numerach 3 i 4 pewnie sie pomylili bo teleexpres ma wiecej widzĂłw niÂż kochaj mnie :? ale ja tak w fakcie mam :?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:shock: :shock: :shock:
A mĂłwiÂłem, Âże Bogdan bĂŞdzie krzyczaÂł: "Jak ja nie nawidzĂŞ SmerfĂłw!"
:D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

ale smerfy i tak nie majÂą aÂż tak duÂżej widowni a fakty sobie dobrze radzÂą i wkoĂącu na wspĂłlnej sie pojawiÂło w 10 najchĂŞtniej oglÂądanych programĂłw :wink: :wink: :wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 2 gości