Grzegorz Kajdanowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

emi pisze:Mam nadzieje ze jutro bedzie ktos porzÂądny. Kto nie ma problemĂłw z....opanowaniem swojej gÂłowy. :)

MyÂślisz o Piotrze Marciniaku, ja bym obstawiaÂł na niego Âże zamieni siĂŞ z Rymanem ktĂły do Mafgazynu pĂłjdzie. Ale maÂło daje za tym, bo ostatnie miesiÂące dowodzÂą Âże te racjonlane pomysÂły na ktĂłe kaÂżdy by stawiaÂł siĂŞ nie speÂłniaja i byle kto zasiada w porzÂądnym miejscu. Patrz: Grass w Magazynie, Kajdan o 19.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

zobaczymy kogo dziÂś Kajdan zapowie..

emi: nie kradnij avatarĂłw!!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

No o Piotrze. Bo Ryman byÂł caÂły ubiegÂły tydzien, to teraz dzadzÂą mu chyba spokĂłj. Jezeli chodzi o Fakty bo pewnie w Magazynie zawita.

hmmm...chyba, Âże Kajdan znowu nas zaskoczy i triumfalnie obwieÂści:
" To wszystko na dzisiaj, my spotkamy sie jutro, Dozobazcenia"

no chyba bym sie zaÂłamaÂła.....
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś:

ObrazekObrazek
Obrazek

Jutro Ryman !!

WiĂŞcej capsĂłw na Obrazek
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Zaczynam siĂŞ irytowaĂŚ ,naprawdĂŞ..!
Jutro Ryman...
Czyzby TVNowcy tylko zabawili siĂŞ Piotrkiem Marciniakiem?
DajÂąc mu raz poprowadziĂŚ Fakty,od tak dla zabawy...?
Po tym jak uslyszalem ze w ten weekkend ,pomimo zapowiedzi marciniaka,Fakty poprawdzi Grzegorz Kajdanowicz, liczyÂłem ze PioTRKA W ZWIAZKU Z URLOPEM Justyny zobaczymy w poniedziaÂłek...
Bez komentarza....
Kto stoi za Kajdanowiczem?Dlaczego ma takie mocne plecy?
Po tym co zrobiÂł?,olewa siĂŞ oddanego i profesjonalnego Marciniaka a propomuje Grzeska...
ehhh..
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak usÂłyszaÂłem dzisiejszÂą zapowiedÂź Kajdanowicza, to aÂż mnie zatkaÂło. Co siĂŞ dzieje z Marciniakiem? Mimo, Âże siĂŞ zapoiwiedziaÂł na ten weekend, to go nie byÂło. Wszyscy wtedy myÂśleli, Âże bĂŞdzie od poniedziaÂłku do piÂątku zamist StyÂśki. Tymczasem znĂłw Ryman. Zaraz piszĂŞ do Marciniaka maila, bo zirytowaÂło mnie to.

Ogólnie dzisiejsze Fakty oceniam miernie. Brak materia³u o beatyfikacji w Warszawie, tylko jakieœ s³abe zdjêcia i kilka s³ów Kajdana. Bardzo idiotyczny komentarz Kajdanowicza, ¿e my nie mamy siê przed papie¿em pochwaliÌ ¿adnymi samochodami? Czy¿by? :> Ostatnio w Porszewicach (pow. pabianicki) odby³ siê zlot Porshe, wiêc niech nie pier***i (przepraszam, ale nei mog³em siê powstrzymaÌ) wymyœlonych przez siebie g³upot. Po za tym co u licha z Marciniakiem. Istne kpiny. Po za tym jak jest Kajdanowicz to Fakty znowu trwa³y 20 minu. Sorry, ale za czasó Marciniaka by³y d³u¿sze! Miernota i badziewie - tak oceniam dzisiejsze Fakty, g³ównie za spraw¹ G. Kajdanowicza, który po az kolejny po zwolnieniu siê z TVP ma u mnie minusy. Wczeœniej przed odejœciem do TVP mia³ wiêcej w moich oczach, ceni³em go i uwa¿a³em, ¿e siê wyrobi³, ale dziœ by³o tragicznie!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ej no naprawde tak robiĂŚ nie mozna. Co takiego Kajdanowicz wniĂłsÂł do FaktĂłw, ze ciagle je prowadzi. A Marciniak to co? Jemu daje sie tylko szanse w ostatecznosci? jak juz nie ma kogo wystawic? To jest niesprawiedliwe. I teraz jak StyÂśka na urlopie, mogli by go dac. Ale nie, wolÂą daĂŚ Rymana ( do niego nic nie mam) , ktĂłry juz drugi tydzien zaczyna, albo Kajdana, ktĂłry jest, nieoszukujmy sie - beznadziejny. I nic nie wskazuje na to aby sie poprwiÂł. Naprawde, nie rozumiem tego, dlaczego nie dajÂą szansy Marciniakowi... przeciez on jest o niebo lespzy niz a*tomat. Sami widzielismy dwa tygodnie temu.

Pewnie Marciniak bedzie prowadziÂł magazyn teraz. O ile oczywiscie go nie odsunÂą...i nie wstawiÂą tam Kajdana. Naprawde, nie wiem co on takiego w sobie ma (napewno nie urok i inteligencje) ze prowadzi Fakty.

Dzisjesze Fakty, faktycznie byÂły sÂłabe, i te komenty Kajdana. DNO. juz nie chce mi sie mĂłwic....


aaaa...co do jego stroju ( jak juz krytykuje to wszystko) jak zapowiadaÂł Faktyu w czasie "rozmĂłw w toku" to widaĂŚ byÂło ze do marynaki i krawatu....miaÂł ubrane dÂżinsy. To naprawde jest juz bezguÂście i olewanie widzĂłw....

pzdr.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Propozycja 2 fajna, ale nierealne jest t a k i e odejÂście Kajdana. OczywiÂście, moÂżemy mu wysyÂłaĂŚ maile, choĂŚby po to, by go zdoÂłowaĂŚ :twisted: - jako prowadzÂącego Fakty :mad:. MoÂże chÂłopak siĂŞ zmieni (co byÂłoby chyba cudem). A moÂże wprowadzimy go w depresjĂŞ, tak Âże bĂŞdzie lamentowaÂł na wizji, gadajÂąc: "Oj, przepraszam juÂż po raz 100 w tym wydaniu siĂŞ pomyliÂłem. Jestem beznadziejny, beznadziejny, beznadziejny. Wszyscy mi to mĂłwiÂą..." :twisted:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ale jak juÂż chcemy pisaĂŚ do niego to najpierw trzeba to przemyÂśleĂŚ.. Âżeby nie pomyÂślaÂł Âże gdzieÂś publicznie podany zostaÂł adres i teraz wszyscy siĂŞ "podniecajÂą" i piszÂą do Kajdanowicza..
trzeba z umiarem powoli, powoli i do celu ;)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

poprostu ten duren ma plecy a Piotr Marciniak nie ... :( i szkoda
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek


Obrazek

/"Fakt TV"/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

obejrza³em WYDARZENIA i wy³aczy³em TV. zobaczy³em tylko czo³ówke Faktów i po przejêzyczeniu wróæi³em do WYDARZEÑ.
A Piotro Marciniak dyÂżurowaÂł w serwisach od rana do 15
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

taaaa....dzisiaj mnie powaliÂł na kolana. Czy on aby przypadkiem zamiast "posÂłow" nie powiedziaÂł "osÂłow"?? tak cos zrozumiaÂłam.....Aczkolwiek przeprosiÂł. Kulturalny czÂłowiek z niego...oh ah. :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mimo, Âże jutro piatek Kajdanowicz bĂŞdzie w "Faktach". To tymbardziej zaskakujÂące, iÂż w tym tyodniu w weekend powinien byĂŚ Marciniak. :?
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

cooo? Kajdan dzis w Faktach? :shock: ehhh....Nie ogladaÂłam wczoraj, i teraz zaÂłuje:/ heh....Ale zeby tak w piatek go dawali...Mnie juz w zupelosci wystarcza jak jest w weekend ale to i tak za duzo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rex88 i 37 gości