TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:PS Nie wĂłciÂłem i nie wrĂłcĂŞ - zajrzaÂłem, aby dowiedzieĂŚ siĂŞ co byÂło na TVN, ale jak widzĂŞ tutaj nic siĂŞ nie zmieniÂło. Szkoda czasu na dyskusjĂŞ. Jednak jawnych kÂłamstw, manipulacji i uproszczeĂą tolerowaĂŚ nie mogĂŞ.
Szkoda, gdy zobaczyÂłem TwĂłj post ucieszyÂłem siĂŞ. MoÂże jednak zmienisz zdanie. :(
A wracajÂąc do tematu: chyba przyznasz, Âże chociaÂż TVP3 mogÂła emitowaĂŚ dramat w Londynie caÂły czas, a nie tylko okienko i sejm... Chyba naprawdĂŞ mogli raz zrezygnowaĂŚ sejmu, tymbardziej, Âże w takiej chwili nikogo to nie obchodzi, a nie kaÂżdy am TVN24. Po za tym po co nadawano powtĂłrkĂŞ powtĂłrki Klanu i ModĂŞ na sukces? Czy to byÂło doprawdy aÂż tak konieczne? TVN teÂż mĂłgÂł zareagowaĂŚ lepiej, bo reakcja TVN24 byÂła oczywista - to stacja informacyjna.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Marcin nie martw sie Faustus siĂŞ porpsostu stĂŞskniÂł za tvn.tivi i wrĂłci :D skoro napisaÂł 2 razy to napsize wiĂŞcej ;)
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

doktorfaustus1 pisze:
Gratulujê poziomu wypowiedzi. 6 wydaù specjalnych Wiadomoœci, g³ówne wydanie trwajace 41 minut, specjalny program publicystyczny D. Gawryluk, dwa wydania programu Prostyo w oczy to nic? Ch³opcze ty chyba kpisz.Rozumiem, ¿e w przypadku TVN sukcesem by³o weemitowanie trzy lub cztery razy fragmentu programu TVN24, ale w przypadku TVP opisana przeze mnie ramówka jest "pora¿k¹ na ca³ej linii".
Có¿ nie zamierzam wchodziÌ tutaj w dyskusjê z Wielce Szanownym Doktorem Faustusem bo i po co. Nie potrzebujê sobie narobiÌ wrogów na tym forum. Jednak chcia³em zauwa¿yÌ, ¿e w swojej wypowiedzi NIE ODNOSI£EM siê do TVP1 tylko do tzw."kana³u informacyjnego" TVP3.Kana³u informacyjnego - jak sami wspaniali pracownicy TVP go podczas zmiany ramówki nazwali.A ten¿e kana³ spali³ siê na ca³ej linii!! I nikt i nic-nawet Szanowny Senior tego forum mojego zdania nie zmieni.A je¿eli chodzi o TVP1 to powtórki Klanu i nowy odcinek fascynuj¹cej Mody na Sukces by³y w tym dniu jak najbardziej celowe. TVN te¿ puœci³ telenowele brazylijsk¹ o 15:50 ale oni mieli informacje non stop na TVN24 a w tym czasie na TVP3 toczy³a siê fascynuj¹ca rozmowa w "Studiu Sejmowym" miêdzy kilkoma pos³ami i Pani¹ Redaktor. Widzê, ¿e niestety nie mo¿na mieÌ odmiennego zdania od niektórych na tym forum bo zaraz siê spotyka z tekstami typu"Ch³opcze ty chyba kpisz" Ale ok !! Ja cz³owiek nie obra¿alski. To tyle mojej wypowiedzi-nie zamierza³em siê ju¿ wypowiadaÌ w tym temacie ale Szanowny Senior tego forum zechcia³ skomentowaÌ w mocnych s³owach skromn¹ wypowiedŸ "pocz¹tkuj¹cego" wiêc poczu³em siê w obowi¹zku na ni¹ odpowiedzieÌ.
ZIMA
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A TVN teÂż nie jest telewizjÂą informacyjnÂą a potrafiÂła zmieniĂŚ ramĂłwkĂŞ Niestety ktĂłryÂś raz z kolei TVP zawiodÂła na caÂłej linii!
WyobraŸ sobie, ¿e nie mam czasu zastanawiaÌ siê o którym programie TVP piszesz. Telewizja Polska ma a¿ 5 anten, wiêc z ³aski swojej pisz numerek. Czy to takie trudne?! W tym przypadku skrytykowa³eœ nie TVP3, a ca³¹ Telewizjê Polsk¹. Nie dziw siê wiêc, ¿e wytykam Ci ten b³¹d. Odrobina precyzji i rzetelnoœÌ nikomu nie zaszkodzi, a tej w³aœnie zabrak³o w Twojej wypowiedzi. Sam widzisz jaki by³ tego skutek (to tak jakbym mówi¹c o TVN TURBO u¿ywa³ nazwy TVN...) Oczywiœcie rozumiem Twój ból - wszak 6 wydaù Wiadomoœci od 12.00 do 19.30 pewnie nie jednego fana Faktów zirytowa³o (nie mówi¹c ju¿ o widzach Wydarzeù),
Doskonale wiesz dlaczego TVP3 nadawa³a obrady Sejmu, wiêc proszê nie mów, ¿e kana³ "spali³ siê na ca³ej linii" - tylko siê kompromitujesz. (Tym bardziej, ¿e ju¿ Ci to ktoœ t³umaczy³.) WidaÌ nie ma mo¿liwoœci z³amania transmisji obrad - zw³aszcza teraz przed wyborami. (Wszak ³atwo sobie wyobraziÌ reakcje niektórych, jak¿e pazernych na czas antenowy pos³ów i ich ugrupowaù.) Rozwi¹zaniem by³o podzielenie ekranu i pokazywanie zdjêÌ z Londynu - innego wyjœcia w tym przypadku nie by³o. Mówisz, ze TVN nie musia³ ³amaÌ ramówki, bo jest TVN24 - tak ogl¹dany przez 1,5% z bardzo ma³ym zasiêgiem. Natomiast programy TVP uzupe³nia³y siê nawzajem - TVP1, potem Panorama w TVP2 i Kuriery, plus publicystyka na jedynce i dwójce. Trudno wiêc mówiÌ, ze ktoœ poniós³ pora¿kê na ca³ej linii - chyba jedynie prezes Walter, który nie zgodzi³ siê na wiêksz¹ iloœÌ wejœÌ antreny TVN24 na TVN....

Tak wiem - mówi³em, ¿e odchodzê i odszed³em. Jednak w tym przypadku poczu³em siê "wywo³any do tablicy" i musia³em udzieliÌ odpowiedzi. Tym bardziej, ¿e wypowiedŸ TVN_FANa by³a co najmniej nie uprzejma (aby nie u¿yÌ mocniejszych s³ów.) Najpierw brakiem rzetelnoœci w swojej wypowiedzi zmusza mnie do napisania posta, a potem ma pretensje, ¿e zwracam mu uwagê....
Ostatnio zmieniony piątek 08 lip 2005, 23:11 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiecie co, jak zwykle Polsat i TVP niestaneli za wysokoÂści zadania. OglÂądaÂłem jakiÂś program na Polsacioe w chwili atakĂłw, zadzwoniÂła do mnie ciocia z Londynu, Âże nic jeje nie jest a gdyby niezadzwoniÂła to ja bym chyba jeszcze niewieddziaÂł co siuĂŞ staÂło. WiĂŞc wedÂług mnie Polsat dostaje 1, za pokazanie tego wydarzenia
Wróciłem!!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TeÂż, to widziaÂłem ale tylko na samym poczÂątku jak przeszedÂł przed grafikÂą kolorowÂą, potem siĂŞ jakoÂś zlaÂł z tÂłem, i straciÂłem go z oczu. Na ty zdjĂŞciach dop[iero go znalazÂłem:)
Wróciłem!!
MisiuS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 20:54

Prognoza pogody 17:57 na tvn24

Post autor: MisiuS »

czy ktos ogladal?? :lol:

to sie nazywa profesjonalizm :DDDDDDD

Od moderatora: Mam nadziejê, ¿e na przysz³oœÌbardziej siê wysilisz przy pisaniu postów i umieœcisz je w odpowiedniej kategorii! Przenoszê do kana³ów grupy TVN.
MisiuS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 20:54

Post autor: MisiuS »

dokladnie :]

chyba nie przygotowali jej tesktu na tym rzutniku czy jak to sie nazywa...
i dlatego tak dukala - korzystac ze sciagi tez jej nie uczyli ;)) zeby sie tak prawie tylem do telewidzow odwracac :)

a najlepsze ze juz o 18 bylo ok :)
niss
Początkujący
Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 11:46
Lokalizacja: śląsk

Post autor: niss »

Jako pierwsze œci¹gn¹³em sobie "london09.wmv" i dzia³a bardzo dobrze (pod windowsem xp) i nic sie nie zacina...
...i bardzo dziĂŞkuje :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Debata prezydencka TVN24

Post autor: tobi »

DziÂś o 23.05 kandydaci na prezydneta m.in Henryka Bochniarz, Marek Borowski, Lech LaczyĂąski i Donald Tusk, zaproszeni przez Klub MÂłodego Bizensmena, odpowiadajÂą na pytania o program gospodarczy dla Polski. DebatĂŞ prowadzi Andrzej Morozowski.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

uu cholira moja mama oglada jakis film na tvp 1 :(
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

WidziÂłam co prawda tylko fragment, ale jak dla mnie nudna ta debta byÂła ;/
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

W TVN TVN Siedem i iTVN widniaÂła miĂŞdzy 13:00, a 13:02 nastĂŞpujÂąca plansza:

Obrazek

Na TVN Meteo, TVN Style i TVN Turbo byÂło to samo, tyle, Âże bez logotypĂłw TVN, TVN7 i iTVN.

Na TVN24 lecia³a relacja z dwóch minut ciszy. By³a przyciemnona (praktycznie czarna belka) z napisem "Londyn - tydzieù póŸniej, pamiêtamy", czy coœ w tym stylu. O 13:02 rozpocz¹³ siê serwis z Grassem. Relacjonuj¹ minutê ciszy w Europie.

We wszystkich kanaÂłach TVP byÂło czarne logo
[T|V|P] bez jedynek, dwĂłjek etc i podobnie, jak w TVN24 obraz live zdwĂłch minut ciszy.
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

tak

Post autor: michal641 »

rzutnik czyli promter

ma s moze zapis wideo tego?
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości