[Polsat] Bar

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Remig
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 18:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Remig »

A ja bym sobie zobaczyÂł drugÂą edycjĂŞ Dwa ÂŚwiaty pamiĂŞtacie wioska i luksus ja miaÂłem nadzieje Âże bĂŞdzie ale byÂł ten bar . NA poczÂątku to oglÂądaÂłem ale 2,3,5 nie oglÂądaÂłem 4 byÂła jeszcze fajna
A Big Brother to pierwsze reality show wyemitowane w Polsce a co do agenta nieoglÂądaÂłem jak dla mnie byÂł nudnun nieobraÂżcie siĂŞ .
Co za zgroza ----> Szkoła
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Ogl¹dalnoœÌ otwarcia "Baru Europa" wynios³a tylko 466 tysiêcy osób, wiêc jest to strasznie ma³a liczba. Hitem to ta edycja na pewno nie bêdzie.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mimo, ¿e TV4 swoim zasiêgiem obejmuje 3/4 kraju to ostatnio ogl¹dalnoœc stacji leci na ³eb, na szyjê. Jeszcze niedawno mia³a 4 proc. udzia³ów w rynku, teraz ledwo wyci¹ga 2 proc.

My¶lê, ¿e ten BAR to raczej takie ko³o ratunkowe dla ogl±dalno¶ci 'czówki', bo hitem (w zasadzie TYLKO pod wzglêdem ogl±dalno¶ci, bo ten program niczym innym chwaliæ siê nie mo¿e) na miarê tych poprzednich BARÓW, które mia³y te swoje 2 do 3 milionów widzów - nie bêdzie.

Temu programowi dajê góra 900-tysiêczn¹ widowniê, w porywach mo¿e podchodz¹c¹ do pó³tora ;P

SwojÂą drogÂą to dziwne, Âże Ibisz daÂł sie tak zdegradowaĂŚ do jakiegoÂś teleturnieju nadawnego o 17:00 w Polsacie i reality w stacji z udziaÂłem 2 proc...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja sie nie dziwie ze Bar VI Europa na taka mala ogladalnosc.Ten program jest juz nudny, uczestnicy tacy sobie, no i prowadzacy... :? no ale tonacy Ibisz baru sie chwyta :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Remig
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wtorek 05 lip 2005, 18:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Remig »

WidziaÂłem nie za ciekawy Pfee :shock: nudny przeterminowany Sukcesu napewno nie odniesie
Co za zgroza ----> Szkoła
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

466 tysiecy? Ojej, to strasznie s³abo. To Klub Przygód w Siódemce mia³ ogl¹alnoœÌ na poziomie 1,2 mln (tak mi siê wydaje). Zauwa¿my te¿, ¿e Bar ma ju¿ wyrobion¹ markê, a czwórka nadaje naziemnie. Oj s³abo, bardzo s³abo.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i kolejne nie za dobre wyniki nudnego Baru:
press.pl pisze:"Bar Europa" nieco poprawiÂł wyniki TV 4

Szóst¹ edycjê programu "Bar": "Bar Europa" w TV 4 ogl¹da œrednio 337 tys. widzów. G³ówne wydania, nadawane w soboty o godz. 20, przyci¹gaj¹ przed ekrany œrednio 453 tys. osób.

Program jest nadawany od 24 wrzeœnia. W dni powszednie odcinki s¹ emitowane o godz. 17.45 i o 20. G³ówne wydania, podsumowuj¹ce tydzieù, czyli tzw. gor¹ce krzes³a, s¹ nadawane w soboty o 20. Do tej pory program ogl¹da œrednio 337 tys. widzów. Daje to 0,94 proc. ogl¹dalnoœci i 2,6 proc. udzia³u w rynku. Przy czym odcinki emitowane w dni powszednie ogl¹da œrednio 315 tys. osób (0,88 proc. ogl¹dalnoœci i 2,44 proc. udzia³u w rynku), a wydania sobotnie - œrednio 453 tys. widzów (1,27 proc. ogl¹dalnoœci i 3,19 proc. udzia³u w rynku). W komercyjnej (rozliczeniowej) grupie docelowej osób w wieku 16-49 lat program przyci¹ga przed ekrany œrednio 197 tys. osób (1,03 proc. ogl¹dalnoœci, 3,5 proc. udzia³u w rynku).
Rok temu sobotnie pasmo TV 4, gdzie teraz jest pokazywany "Bar Europa", oglÂądaÂło o 210 tys. widzĂłw mniej, a pasma w dni powszednie oglÂądaÂło Âśrednio okoÂło 25 tys. mniej (wszystkie dane: AGB Nielsen Media Research).
karambelka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 15 paź 2005, 19:43
Lokalizacja: kuj-pom

Post autor: karambelka »

Witajcie1Bar6? hmm...W³aœciwie wszystko powinno byÌ klarowne.Po tylu edycjach uczestnicy powinni mieÌ ju¿ zaplanowan¹ strategiê by zjednaÌ sobie rzeszê fanów.Nic bardziej mylnego.Przy takiej mieszance osobowoœci ,nie wspominaj¹c o mentalnoœci obcokrajowców powstaje iœcie szelmowski scenariusz.Hehe, to lepsze od kiczowatych telenowel.Popatrzcie tylko jak zazdroœÌ ,zawi³oœÌ i bezkompromisowoœÌ bior¹ górê ,gdy idzie o jak¹œ nagrodê.Ludzie trac¹ ludzk¹ twarz.<ludzka?>Narazie nie mam swojego faworyta,zaczynam obstawiaÌ jak na WIELKIEJ PARTUBICKIEJ heh..Ale czasami zaskakuje mnie Tomasz.To m³ody ludek<ogierek> , a mówi czasami jak doœwiadczony ,m¹dry starzec.Pozdrawiam!
Jestem typem obserwatora.fascynują mnie ludzkie cechy ich różnorodność.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Obrazek *Bar* skrĂłcony

Wci¹¿ spadaj¹ce wyniki ogl¹dalnoœci sk³oni³y zarz¹d stacji TV4 do skrócenia czasu trwania szóstej edycji reality show "Bar". Program jest najs³abiej ogl¹dan¹ edycj¹ ze wszystkich poprzednich - odcinki w tygodniu ogl¹da nieco ponad 290 tysiêcy widzów, a sobotnie Gor¹ce Krzes³a oko³o 450 tysiêcy. Planowane 12 tygodni zabawy skrócono do 10 tygodni, tak wiêcdo fina³u pozosta³o tylko 35 dni. Wci¹¿ nie wiadomo, co bêdzie g³ówn¹ nagrod¹ dla zwyciêzcy, jednak niska ogl¹dalnoœÌ i skrócony czas trwania nie wró¿¹ dobrze wielkoœci nagrody. Nieoficjalnie mówi³o siê o planowanych 50 tysi¹cach euro, jednak teraz mo¿e byÌ to tylko 20-30 tysiêcy europejskiej waluty.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie ma sie co dziwic ani decyzji TV4, ani widza, ktorzy nie chca juz ogladac tego starego, nudnego widowiska. Moze jakby ten program byl w polszmacie to by mial z 1 mln. :roll: Choc jak na taki zasieg TV4 program moglby miec o wiele wyzsza ogladalnosc no ale nie ma. :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

press.pl pisze:SzĂłstÂą edycjĂŞ programu "Bar" pt. "Bar Europa" w TV 4 oglÂądaÂło w dni powszednie Âśrednio 436,6 tys. widzĂłw, a w soboty Âśrednio 422,5 tys. widzĂłw.

Program by³ nadawany od 24 wrzeœnia (zakoùczy³ siê w ostatni¹ sobotê). W dni powszednie g³ówne odcinki emitowane by³y o 20, a g³ówne wydania, podsumowuj¹ce tydzieù, czyli tzw. gor¹ce krzes³a, emitowano w soboty o 20 i 22.30. Program w dni powszednie przyci¹ga³ przed ekrany œrednio 436,6 tys. widzów (1,2 proc. ogl¹dalnoœci i 2,8 proc. udzia³u w rynku). W komercyjnej (rozliczeniowej) grupie docelowej, osób w wieku 16-49 lat, ogl¹da³o go œrednio 261,6 tys. widzów (1,4 proc. ogl¹dalnoœci i 3,7 proc. udzia³u w rynku). Sobotnie odcinki ogl¹da³o w ogólnej grupie œrednio 422,5 tys. widzów (1,2 proc. ogl¹dalnoœci i 2,9 proc. udzia³u w rynku), a w komercyjnej œrednio 233 tys. widzów (1,3 proc. ogl¹dalnoœci i 3,5 proc. udzia³u w rynku).
Rok temu w paÂśmie nadawania programu w dni powszednie TV 4 oglÂądaÂło Âśrednio 409 tys. widzĂłw, a w soboty Âśrednio 351 tys. widzĂłw. Wszystkie dane AGB Nielsen Media Research.
Jak na TV4 to wyniki nawet niezle i lepsze od poprzednich programow emitowanych w tym samym czasie rok temu... Mam juz nadzieje ze 6 edycja byla jednoczesnie juz naprawde ostatnia... A dzis Bar Europa znalazl sie na 16 z 20 najpopularniejszych tematow w wyszukiwarce onet.pl
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

CaÂłkiem przypadkowo obejrzaÂłem FinaÂł tej edycji Baru i..... finaÂł Âświadczy o caÂłej edycji :-) WczeÂśniejsze finaÂły byÂły bardziej rozrywkowe, czĂŞsto nie koĂączyÂły siĂŞ wg. programu tylko trwaÂły dÂłuÂżej. ByÂły fajerwerki, emocje - a nie taka lipa jak teraz.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

W przyszÂłym roku ma ruszyĂŚ "Bar ÂŚwiat". 7 edycja.
Tak podali w tv4 :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jakos w to nie wierze... gdyby chcieli kolejnej edycji to chyba by nie skracali tej co sie tydzien temu zakonczyla... :roll: bo gdyby byla koljna edycja to napewno by nie miala lepszych wynikow niz 'Bar Europa"... Chyba ze 7 edycja mialaby byc w polszmacie.... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Mo¿e bêdzie emitowana w Polsacie i TV4 tak jak Dwa Œwiaty i póŸniejsze wynalazki typu Amazonki..

[ Dodano: Pon Lip 31, 2006 5:49 pm ]
NawiÂązujÂąc do http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=1939 informuje Âże obecnie w miejscu gdzie realizowane byÂły ostatnie edycje Baru jest obecnie wielka dziura. ZostaÂł on zburzony pod koniec kwietnia i obecnie trwa tam jakaÂś budowa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość