[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Festival jest fajny , zajebiœcie pokazuj¹ wszystko, mam pytanie co to za festivalowe nagrody?
richi25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: środa 03 sie 2005, 20:10

Post autor: richi25 »

1 czesc do bani- ale kocert marylki erste klasse- podobalo mi sie - swiatlo , realizacja wizji, naglosnienie- to jest to co powinno byc pokazywane- a nie jak tvp pokazalo jakas stara gwiazde z zachodu- glos pijaczki i tyle a tu piekny koncert na zakonczenie. w porownaniu z tvp to dwie klasy roznicyna korzysc tvn- naglosnienie napewno lepsze bo bylo slychac slowa a tam 5/10. narazie jestem na + - choc 1 czesc tandeta- sisters, brodka w sumie kim one sa- przy marylce to jak majtki do kapitana statku. pozdro
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Szymon nie wiem po co tam jest.....nikt Go nawet chyba nie przedstawi³
Ubrany jak meliniarz z Pragi, widaæ by³o Jego spiêcie
w ogĂłle by³ kiepski, JaskĂłlska po niej samej widac by³o jak zlewa³a jego osobe, i jak sztuczna by³a wbec ;symaptii' do Niego, oni chyba w ogĂłel na tym programie siê poznali
Paulina JaskĂłlska gwiazdka MTV,
zawsze lubie tej jej sytuacyjne, sztuczne uœmiechy, zero zgrania,
nie wiem po co i kto wymyœli³ te grzechy, tragedia


w³och pisze:Koniec pierwszej czêœci festiwalu. Reklamy: mo¿e nie by³o i za du¿o, ale by³y d³uuuuugie. Bilety na dziœ podobno wszystkie siê sprzeda³y. No cĂł¿, ale po co zapraszali tam to g³upie Zakopower. Gdyby nie ten zespĂł³, to wszystko perfect. Ciekawe jaki popis da Maryla Rodowicz.
to 2 'gwiazdki' z GĂłr, Brodka i Zakopower. Nie wiem czemu niektĂłrzy œpiewali po 2 piosnki, inni 3. Pan Bu³ecka bardzo s³odki by³ u Kuby, i moim zdaniem ma on szanse podbiæ kobniece gusta seksualne i tym zwrĂłci³ moj¹ uwagê, urod¹. Œwietnie sie porusza niez³ym cia³em, co nam zakomunikowa³, pierwszy utwĂłr rewelacyjnie zapreentowany przez zespĂł³. TO WARTE BY£O GRZECHU :!:
Ostatnio zmieniony piątek 02 wrz 2005, 23:28 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Nie wiem czego Ty mikasur oczekujesz i oczekiwa³aœ. Jakiegoœ szo³ czy co? Sopot Festival to ju¿ 42 lata historii i trzeba o tym pamiêtaæ a nie oczekiwaæ nie wiadomo czego co zapewne zawali³oby ca³¹ t¹ historiê. Nowe dobre ujêcia, jazdy kamerowe, system Dolby Digital 5.1, scenografia, opera leœna naprawdê 'leœna' i nie tylko.. to wszystko sk³ada siê na jeden wielki plus. Potwierdzem ¿e rozpoczêcie nie zabardzo wysz³o.. Brodka i ci pl¹taj¹cy siê widzowie.. ale co do drugiego to mo¿na domniemywaæ ¿e by³y jakieœ problemy z wejœciem albo poprostu by³o to zaplanowane. Recital Radowicz te¿ dobry.. same hiciory ktĂłre skutecznie rozgrza³y widowniê.. Marylka nadal nie traci fanĂłw swoich piosenek.
Ale cĂł¿ mo¿emy oceniaæ.. przed nami jeszcze 2 dni.. zapewne o wiele lepszych.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

emi pisze: Mandaryna nasza ukochana ( taki zart:]) powiedzia³a ze jutro zaspiewa akapella ( nie wiem jak to sie pisze), no i ciekawa jestem jak jej to wyjdzie. Jestem pewna ze tragicznie.
a to jutro te "gwiazdy TVN" tzn. promowane uslinie przez TVN, to jest pani ycata Doda i ¿ona Wiœniewskiego. To jutro nie ogl¹dam, zreszto i tak planuje ciekawiej ni¿ porzez tv spedziæ czas.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Oceñmy pierwszy dzieñ imprezy. No wiêc reklamy jak to w komercyjnej stacji by³y- ale cĂł¿ za du¿o i okreœlenie "nieco za du¿o" by³o by tu nieodpowiednie. Reklam by³o bardzo sporo. Spodziewaliœmy siê od dawna, ¿e bêd¹. NiektĂłrzay mnie tu ganili, ¿e na reklamy nawalam jak s¹ tylko co 40 minut. Tak, ale nie przewidzieliœcie wtedy, ¿e bêd¹ trwa³y po 14 minut, a ja w³aœnie domyœla³em siê, ¿e tak bêdzie. Pytaliœcie te¿, kto wygra: Miss, czy Sopot ?? Nom ja myœle, ¿e na pocz¹tku wygrywa³ Sopot, ale po 2 blokach 14 minutowych ludzie prze³¹czyli na Miss i zapomnieli ju¿, ¿e coœ takiego jak festiwal istnieje. Ocena realizacji: no cĂł¿ zaczê³o siê naprawde kiepsko: realizator pokazywa³ niezbyt ciekawe obrazy z kamer: paznokieæ, zakoñczenie mikrofonu. Trzyma³ takie screeny po 5-8 sekund, pokazywa³ pust¹ widownie, a kamery ma³o lata³y, dopiero po tej d³ugiej pierwszej przerwie poprawiono to, niektĂłre ujêcia ciekawsze niŸ w TVP, jednak ogĂłlnie musz¹ siê wiele nauczyæ, niektĂłre ujêcia bardzo fajne, wrêcz artystyczne, a niektĂłre beznadziejne. Podoba³o mi siê studio festiwalowe. Paulina i Szymon ju¿ w 3 swoim wejœciu poprawili siê znacznie, ale ubrania prowadz¹cej pozostawia³y wiele do ¿yczenia. OgĂłlnie œpiewali dobrze, szczegĂłlnie Maryla zabawi³a publicznoœæ, i ci starsi i ci m³odsi byli zadowoleni chyba, piêknie przywitano Pani¹ Santor, oraz Aga Chyliñska by³a doœæ grzeczna. Najgorzej ubrana: "Leni". Wracaj¹c do kwesti reklam: nawet jeœli by by³o ich 3 razy mniej TVN nie jest filantropem: wydaje sk³adankê, sprzedaje dzwonki, konkurs SMS o s³owika, kasa z rozgrzewek, sponsor: Soko³Ăłw i Polo Cocta.
Ju¿ po fakcie, ale wyobraŸcie sobie ten koncert w takim uk³adzie:
Wykonawcy Polscy - Brzmienie Miasta: 2 czêœci. Miêdzy czêœciami przerwa 25 minut na reklamy. W ka¿dej czêœci 1 studio festiwalowe. Czyli: cz. 1: Brodka Polak Jusis Chyliñska (w tym studio festiwalowe, a po nim reklama - 5 minut) potem przerwa 25 minut, i cz 2: Sistars Myslovitz i Zakopower (w tym studio juz bez reklamy po nim). To by³ koncert Brzmienie Miasta. Przerwa: 25 minut, w tym ten krĂłtki przerywnik reklam o operze leœniej. A teraz koncert drugi: Gwiazda Wieczoru: Maryla Rodowicz: te 45 minut. I Na tym koniec. Kto siê nie zgadza: ?? 25+20 minut w przerwach, plus 5 minut w trakcie koncertu po studiu 1: czyli 50 minut: 100 spotĂłw po 22 tyœ. œrednio: 2, 200 000 na czysto, za same reklamy. Macie jakieœ inne uwagi lub propozycje ?? Jak chcecie to po festiwalu (w poniedzia³ek) na mojej www, dam sonde oceniaj¹c¹ festiwal, mo¿e ka¿dy dzieñ z osobna ??
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

marcin_k pisze:
Ludzie nie robmy z Sopotu 2 Eurowizji to jest konkurs piosenki a nie kto da lepsze show.
w³asnie show nie by³o i to jest dobre...ale komercj¹ wali na kilometr, prowadz¹cy s¹ mega sztuczni, ¿e nie chce siê s³uchaæ :!: oprawa fajna, mysla³am, ¿e bedzie lepiej

jeden wielki minus za reklamy :!: pierdzielenie, ze to bedzie Wielkie widowisko-to jak kampania przedwyborcza-duzo powiedziec, wiele naobiecywac i nic nierobic :/ rozczarowa³am siê

jak jutro konkurs Bursztynowego S³owika bedzie przerywany po kazdym wystepie reklamami to normalnie sie wqrze :/ nie poczuje cz³owiek, zadnych emocji, zero napiêcia ... powinna byæ ci¹g³oœc...wiem,ze jakos sprzêt trzeba roz³ozyæ, ale TVP1 jakoœ sobie radzi³a bez reklam i prowadz¹cych mia³a lepszych , a nie wykreowanych przez programy rozrywkowe :/
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ahhh.. zapomnia³em jeszcze o jednym..
dziwi mnie ¿e narzekacie na Majewskiego a dok³adniej na brak ¿artĂłw z jego strony.. niektĂłrym nie pasowa³ humor Huberta Urbañskiego w "TZG".. a teraz chcecie z Sopotu zrobiæ taki drugi "TZG".. nie rozumiem :? a pozatym to jest powa¿ny festival i nie powinno byæ tam miejsca na ¿arty.. chocia¿ i tak trafi³y siê dziœ kilka..
troche nie pasowa³o mi rĂłwnie¿ to zacinanie siê Janiaka oraz jego niektĂłre g³upkowate teksty.. widaæ ¿e mu od tego gadania brakowa³o ju¿ sliny.. utwierdzeniem tego by³o ca³kowite poprzekrêcanie kliku s³Ăłw ktĂłre potem ju¿ poprawnie powtĂłrzy³.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ja pokuszê siê o takie zbiorcze podsumowanko:
Spodziewa³em siê czegoœ ciut innego, ale po obejrzeniu ca³ego widowiska rozumiem jaki by³ cel i styl festiwalu i jaki tvn chce robiæ festiwal. Pierwsza godzina - od 19:30 do Myslovitz by³o cienko. Lista grzechĂłw g³Ăłwnych to:
- za pozno zaczeli wpuszczac widzĂłw
- koncert zaczal sie za wczesnie - bylo jeszcze jasno i to popsulo wystep brodki
- brodka, sidney polak i reni jusis - ich czêœæ nie nale¿a³a do udanych
No i oczywiscie reklamy - choæ mi zupelnie nie przeszkadzaja - to jednak by³y za d³ugie.
A plusy?
- Na szczescie tvn nie robi kicz show i ca³oœæ ma odpowiedni styl - widaæ to by³o podczas bezapelacyjnie œwietnego koncertu rodowicz
- oprawa nijaka? dla mnie najlepsza z polskich festiwalu, bo ... dopracowana i skoñczona.
- bardzo ³adne oœwietlenie - szczegolnie dobre wykorzystanie dachu i widowni, o tym zawsze zapominala tvp, a polsat nie zrobil tego do konca.
- dla mnie prowadz¹cy byli plusem - szczegolne uznanie dla... Oliviera Janiaka. Czemu nie dali mu poprowadzic ktoregos dnia? Natomiast Majewski i JaskĂłlska to chyba pierwsza para prowadz¹cych festiwal, ktĂłra te¿ mia³a swĂłj styl, by³a kulturalna (pisze to, by przypomniec o duecie Wojewodzki + Kaczynski), nie robi³a z siebie "Wielkich star w ³amerykañskim sty³u" jak duet Kolanek do Luftu. Choæ nazwiska Mo³ek, Janiak, a nawet Kammel s¹ poki co wy¿ej na mojej liscie.
- Ktos wczesniej wspomnial po co te grzechy. Z jednej strony nie wiazaly jakos z piosenkami, bardziej z artystami, ale wreszcie to odskocznia od bzdurnych koncertĂłw TVP "Viva Italia".

No i na koniec: ten festiwal jest INNY. DLa mnie to najwieksza zaleta. I dlatego moim zdaniem nie podoba sie czesci widzĂłw, dla mnie to po prostu ciekawe wydarzenie i mysle ze jutro i pojutrze bedzie jeszcze lepiej. A czemu? Przypomnijcie sobie jak ³ama³ siê g³os GĂłrko podczas rozmowy. W rezyserce i w ekipie technicznej zapewne bylo to samo. A jutro bedzie tego pewnie mniej. Mam nadizejê...
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

No cĂł¿ ja bym jeszcze w scenografi zamiast tego ekranu pikselowego: kolorowe mini kwadraty za artyst¹, da³ du¿y dzielony ekran jak w faktach TVN. To du¿o bardziej kosztowne itp, ale jednak, jak patrzysz z daleka to bez rĂł¿nicy, jednak z bliska to lepszy by³y p³ynny obraz, a nie kwadraty, tymbardziej, ¿e realizator w 50 % pokazywa³ sam¹ twarz artysty. Scenografia: no jest fajna, jakaœ nowa, ale troche siê przez ni¹ scena zrobi³a ma³a. Zobaczcie, ¿e scenograf, tak przygotowa³ operê, ¿e wygl¹da zupe³nie inaczej ni¿ na Festiwalu Jedynki, czy Top Trendy. Zreszt¹, co roku trudno poznaæ operê, gdyby nie dach, to mo¿na by nie wiedzieæ, gdzie siê jest. Ci¹gle nowa wersja sceny, fajnie jednak jak mĂłwie zrobi³o siê nieco ciasno no i te cholerne reklamy, po prostu TVN zwariowa³, a raczej nie zpowa¿nia³. Powinni t¹ impreze potraktowaæ jako wielk¹ promocjê marki, i wzrost udzia³u i wyjœæ na + finansowo, ale oni chc¹ na tym chyba nadrobiæ straty z kwietnia po œmierci Papie¿a, co by³a przerwa w reklamach. Nic siê nie zmieni w reklamach, bo ju¿ je sprzedali, ale myœlê, ¿e za rok TVN skupi siê na 2 dniu z reklamami, bowiem pierwszy dzieñ - podobny stylem do Top Trendy nie powinien zawieraæ wiêcej reklam ni¿ w³aœnie to widowisko, a Polsat nie przerywa. Natomiast ostatni dzieñ jako galowy z najwiêksz¹ ogl¹dalnoœci¹ te¿ nie powinien byæ tak posiatkowany, bo to w³aœnie ostatni dzieñ najbardziej liczy siê dla recenzentĂłw i nie mog¹ przegi¹æ.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
PL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 11:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: PL »

25+20 minut w przerwach, plus 5 minut w trakcie koncertu po studiu 1: czyli 50 minut: 100 spotĂłw po 22 tyœ. œrednio:
No spoko fajnie, tylko ktĂłry reklamodawca siê an to nabierze. :lol: Sêk w tym, ¿e reklamy musz¹ byæ nadawane w momentach najwy¿szej ogl¹dalnoœci, a nie wtedy kiedy siê dowiadujemy, ¿e o to jest przerwa i mo¿emy skoczyæ po piwo i frytki... :wink:

Wiêc coœ kosztem czegoœ - albo jest bajerancka scenografia za kupe sosu, albo bida (choæ wole bide :twisted: ) i komforcik z frytkami :!:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

25 minutowe reklamy? oj nie bo KRRiT daje jakieœ limity czasowe.. pamiêtam ¿e Polsat p³aci³ jak¹œ karê za d³ugi blok reklamowy..
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Na wszystkich festiwalach TVP mamy takie przerwy i jakoœ s¹ reklamodawcy. Ok i po drugim studiu mo¿e byæ reklama, ale nie 14 minut. Ludzie w tym roku biuro reklamy przesadzi³o, ale to naprawde. Jestem rozgoryczony, bo by³o stanowczo za du¿o, a na 2 i 3 dzieñ zaplanowali jeszcze wiêcej reklam. SzczegĂłlnie myœle o trzecim. Skoro dziœ blok siê mia³ zaczynaæ co 40 minut, a trwa³ 15 minut to reklamy by³y co 25, a 3 dnia ma byæ co 30 minut, wiêc jak potrwa 15 minut blok to mamy reklamy-festiwal: 50/50. I teraz jak mĂłwi³em, ze TVP koñczy o 24:30, a TVN o 23:15 to mĂłwiliœcie, ¿e TVN zaczyna o 40 minut wczeœniej (a koñczy 1:15 wczeœniej wiêc ju¿ 35 minut mniej). Teraz ju¿ wiemy, ¿e du¿o krĂłcej to trwa, bo reklamy trwaj¹ jeszcze z godzinê, a ca³e widowisko koñczy siê du¿o szybciej ni¿ w TVP. Trwa to d³ugo tylko ze wzglêdu na reklamy.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
bradzio_new
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 03 wrz 2005, 03:35

Sopot - WEB

Post autor: bradzio_new »

Witam fanĂłw i przeciwnikĂłw.
Za³o¿y³em nowe konto bo do starego zapomnialem has³a a od czasĂłw robinsona siê nie logowa³em chocia¿ czasem czytam to, co piszecie :)

£ukasz, pozdrawiam :)

Wpad³em tylko, ¿eby poinformowaæ Was, ¿e na sopockiej stronie (sopotfestival.onet.pl) w³asnie wrzuci³em nowe dzia³y: DZWONKI, FOTORELACJE, SOPOT,

zniknê³a rezerwacja biletĂłw,

w fotorelacjach macie opstrykany dzieñ pierwszy :) - kolejne soon.
filmy te¿ bêd¹ ale to troche potrwa, nie wszystko na raz.

Kolejne niespodzianki na stronie ju¿ jutro.

Pozdrawiam
Bradzio

PS. Zdjêcia Dody o ktĂłre tu pytaliœcie zrobi³em ja - chocia¿ mi³oœnikiem ni e jestem :) ale przeciwko te¿ nic nie mam :)

pozdro i do napisania.
r.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dobra kolej na moje zdanie :D :D
mi sie wczorajszy koncert bardzo podoba³ fajna scenografia zjazdy gwiazdy troche mniej ale i tak by³o super najlepszyp posuniêciem TVN-u by³o zaproszenie Maryli Rodowicz bo ona na koniec rozrusz³a to towarzystwo :D :D :D co do reklam ja sie tyle ich spodziewa³em i mi one nie przeszkadza³y tak jak np mikasur by³o 30 min koncertu ze studiem i reklama (i tak by by³o jak by by³ zwyk³y program)no wkoñcu ja sie tu nie spodziewa³em rekalm tylko po czêsciach koncertu wkoñcu to nie publiczna szkoda ze dali tylko 1 ramiê kamerowe mogli by jeszzce go postawiæ po drugiej stronie i by by³o lepiej a tak ja oceniem ten 1 dzieñ festivalu na 5-- poniewqz by³o tam pare wpadek
NO I CZEKAM NA DZIΠI JUTRO :D :D :D :D :D :D
i do wszystkich ktĂłrzy narzekaj¹ NIKT WAM NIE KAZA£ I NIE KA¯E TEGO OGL¥DAÆ TRZEBA BY£O SE W£ACZYÆ NA TVP 2 I SIE ZACHWYCAÆ PANIAMI I DWOMA PANAMI KTÓRZY CI¥GLE CZYTALI Z KARTEK :evil: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości