[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
Svipp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2005, 13:33
Lokalizacja: z domu :-)
Kontakt:

Post autor: Svipp »

arrow pisze:ja niestety 10 minut temu siê obudzi³em dopiero i Mandaryny nie widzia³em :( Ale osio³ek ju¿ pracuje, wiêc mo¿e nie wszystko stracone -->
Mo¿esz podaæ linka eD2k? Albo chocia¿ nazwê pliku? Bo ja mam "Mandaryna Sopot 2005 - Koszmar LATA.mpg" :P
http://www.Svipp.mylog.pl - my Own world...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Ja po prostu wpisa³em "manadaryna sopot" i samo znalaz³o parê plikĂłw -->
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Ju¿ po drugim dniu Sopot Festival 2005 wiêc czas na krĂłtkie podsumowanie na gor¹co. Dzieñ drugi Festivalu by³ o wiele lepszy od poprzedniego i pozostanie najlepszy, chyba ¿e jutro zda¿y siê coœ ciekawszego.

Zaczynaj¹c od pocz¹tku: konkursowi wykonawcy wspaniale zaœpiewali swoje piosenki (nie licz¹c Mandaryny, ktĂłra chyba zaœpiewa³a swoj¹ piosenkê najlepiej jak potrafi³a, ale to zdecydowanie za ma³o... :roll: ), w wiêkszoœci przypadkĂłw covery okaza³y siê jeszcze lepsze ni¿ piosenki konkursowe. Najwiêksze wra¿enie zrobi³a na mnie Doda (w duecie z Majdanem pod koniec utworu "O mnie siê nie martw") piêkny g³os, strĂłj (jeden wy³ania³ siê z drugiego) dynamiczne zachowanie na scenie, wspania³a piosenka - pierwsza (wcale nie jest plagiatem !! :twisted: ) i druga rĂłwnie¿, dlatego Virgin zas³uguje przynajmniej na s³owika publicznoœci !! RĂłwnie¿ Ewelina Flinta (szczegĂłlnie piosenk¹ "Dziwny jest ten œwiat") i Piasek (z piosenk¹ Anity Lipnickiej) wypadli wspaniale. Co do reklam to ju¿ wiêkszoœæ siê wypowiada³a, ¿e s¹ za d³ugie. NiektĂłre rozmowy z jurorami te¿ mog³yby byæ krĂłtsze, ale one rĂłwnie¿ mi siê podoba³y, bo mo¿na by³o us³yszeæ ciekawe opinie. - Chocia¿ s¹dzi³em, ¿e Mandaryna zostanie przez nich zrugana a tak siê nie sta³o. -
Oprawa muzyczna (pan Sztaba i inni) bez zarzutu, zjazdy kamery, oœwietlenie i wizualizajce na scenie te¿ wypad³y dobrze.

W drugiej czêœci koncertu pojawi³y siê duety: Lemar (zaœpiewa³ swoje znane i mniej znane przeboje) wraz z Natali¹ Kukulsk¹, Gordon H. z Kasi¹ Skrzyneck¹ (tu wypadli trochê bladziej ni¿ reszta).
W trzeciej czêœci po d³ugiej przerwie i wywiadzie ze Scorpionsami pojawi³ siê w³aœnie wspomniany zespĂł³ i zaœpiewa³ swoje najwiêksze hity, potem wraz z panem Markowskim piosenkê "Wind of changes". W pewnym momencie, jeszcze przed duetem, na scenê wszed³ Lech Wa³êsa i z r¹k prowadz¹cej (o ktĂłrej pĂłŸniej) odebra³ kwiaty, przy okazji dziêkuj¹c za "sto lat" od publicznoœci. To by³ mi³y, i chyba nie planowany du¿o wczeœniej, akcent. Co do prowadz¹cej - Magdy Mo³ek nie mam ¿adnych powa¿nych zarzutĂłw, radzi³a sobie z zapowiedziami, by³a piêknie uœmiechniêta, prawie bez zaj¹kniêcia rozmawia³a z jurorami, stara³a siê nie zadawaæ g³upich pytañ, by³a bardziej naturalna ni¿ w TVP, uwa¿am ¿e siê sprawdzi³a, bo nie by³o jej ani za ma³o ani za du¿o. Na koñcu wystêpu ScorpionsĂłw zdarzy³ siê nieoczekiwany "atak" na pani¹ Mo³ek :wink: . Jakiœ obleœny typek z zespo³u wyca³owa³ j¹ i wyœciska³ na ca³ego, a co jej siê nie spodoba³o widz¹c po jej minie. Zrêcznie z tego wybrnê³a mĂłwi¹æ, ¿e na gali oskarowej te¿ siê coœ takiego zda¿y³o, i ¿e te¿ podobno nie by³o planowane. Chwilê pĂłŸniej Magda prĂłbowa³a siê wyrwaæ z objêcia Lidera grupy, myœla³a chyba ¿e ten te¿ chce j¹ obca³owaæ :twisted: ale j¹ tylko po¿egna³.

Ca³y dzisiejszy dzieñ by³ super i czekam na jutro, oczywiœcie wczeœniej obejrzê "Dzieñ dobry TVN" !!

Doda sms - "3" !!
Ostatnio zmieniony niedziela 04 wrz 2005, 00:19 przez Lex_2005, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

ZGodze sie z wami ¿e Mandaryna zaspiewa³¹ najgorzej ze wszystkich, ale i tak jak na Mandaryne to wystep by³ rewelacjyny. PorĂłwnujac to z wystepami w Hitach na Czasie w TVP2 to dzieñ do nocy. Nie powiem ze nie fa³szowa³a, bo ka¿dy to s³ysza³, ale i tak spiewa lepiej ni¿ wczesniej Here i go again. Widaæ ze bardzo sie stara i bardzo chce i tym razem nikt nie powie ze kupi³a sobie to...no bo g³osu nie mozna kupiæ, poæwiczy i bedzie napewno jeszcze lepiej.
Podoba³ mi sie wystep DOdy, ogĂłlnie zrobi³a fajny Show. Flinta rĂłwnie¿ bardzo dobrze, ale ona zawsze jest rewelacjyna, wiec nawet jej nie bede chwali³. Nie za bardzo przepadam za Kiljanskim, no ale nie potkna³ sie i w swoim stylu. Nie widzia³êm wystepu Piaska bo oglada³em mecz. OgĂłlnie dzisiejszy dzieñ festiwalu o wiele lepszy.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Czeœæ, no wiêc dziœ jestem naprawde zadowolony. Zacznijmy od mojego konika, czyli reklam. No wiêc dziœ by³o naprawdê nieŸle. D³ugoœæ reklam podczas konkursu by³a naprawdê odpowiednia, a w czêœci duetĂłw te¿ by³o bardzo dobrze, nie czu³o siê tego jak wczoraj. Wczoraj reklamy co chwile studzi³y emocje. Dziœ by³o ok. Co do ujêæ - realizacji telewizyjnej: dziœ kamery lata³y prawid³owo, wspania³e ujêcia. Stroje bardzo dobre bez przesady w jedn¹ stronê, czy w drug¹ (elegancja <--> nowoczesnoœæ). Co do prowadzenia: zdecydowanie lepsze ni¿ wczoraj. Majewski by³ dowcipny, z tym, ¿e Maryla wywrĂł¿y³a nam stan PKP, Paulina zmieni ubranie, a on pĂłjdzie pod prysznic. Podoba³o te¿ mi siê jak mia³a mu publicznoœæ nie daæ dojœæ do g³osu, aby koncert siê nie skoñczy³. Jednak Magda to profesjonalizm 100%. Premia za lata pracy w TVP. Piêkny strĂłj, piêknie zapowiada³a, dobrze prowadzi³a rozmowy, chyba lepiej, i¿ by³a sama, bo Hubert jej czêsto wchodzi³ w s³owo w Tañcu z gwiazdami, a tutaj spokojnie nikt nie przerywa³. Co do jury: na czele po znajomoœci Ewa Bem. Jednak nie mam nic przeciw, bo naprawdê utalentowana kobieta. Jury ciekawe. Co do moich typĂłw to przyznam po 2 pierwsze miejscam 2 drugie i po jednym 3i 4:
1. Flinta
1. Doda
2. Kiliañski
2. Piasek
3. £zy
--------------
4. Mandaryna

W³aœciwie miêdzy 3, a 4 miejscem powinna byæ przepaœæ. Faktycznie kobieta owoc nie umie œpiewaæ. Dobrze, ¿e powiedziano to w studiu, bo telewidzowie mo¿e zasugeruj¹ siê opini¹ jury, chocia¿ w ma³ym stopniu. Covery wszyscy artyœci wykonali œwietnie, oprĂłcz Mandaryny oczywiœcie.
Doda w coverach poradzi³a sobie najlepiej. Wspaniale te¿ Kiliañski - jestem zachwycony nim, oraz Piaskiem i Flint¹. Ci 3 artyœci zrobili to na swĂłj styl, ale te¿ bardzo ciekawie. Doceniam te¿ £zy- naprawdê fajnie. Mandaryna - musi byæ jakaœ maskotka, ¿eby mia³ z czego ¿yæ FAKT i SE.

Duety wysz³y wspaniale. I w³aœnie te œrednie gwiazdy: Lemar, Scorpions, Haskel byli lepsi, ni¿ wielki Dawid z TVP. Po Prostu mĂłwili do ludzi, bawili ich, chwalili siê polszczyzn¹. Wolê ich ni¿ artystĂłw, ktĂłrzy œpiewaj¹ z playbacku, albo nawet na ¿ywo, ale nawet nie wiedz¹ zabardzo gdzie s¹. Nie umi¹ s³owa. A tutaj gwiazdy, nie te bardzo wielkie, ale te du¿e i to du¿o sympatyczniejsze. Wystêp Wa³êsy, nie wiem czy planowany, Scorpionsi byli zachwyceni t¹ legend¹, a publicznoœæ siê nieŸle bawi³a jak Lech Elektryk powtarza³ 5 razy to samo, by³o jednak sympatycznie. Naprawde dobrze. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Acha, jeszcze bardzo ciekawy pomys³, z zapowiedziami konkurentĂłw. No i duetki, mi siê wyda³y naprawdê ciekawie, Kasia nie wypad³a wcale blado. Co do œciskania Magdy, to by³o to spontaniczne i mi³e chyba. Na koniec j¹ œciska³ jak mĂłwi³a i to j¹ stremowa³o nieco. Ale ogĂłlnie nie s¹dze by by³a niezadowolona. Magda jest the best :) A dla Dody Wielkie brawa, bo mimo, ¿e tancerze przejmowali j¹ w powietrzu, to zaraz po tym szybko chwyci³a mikrofon i zaœpiewa³a w pe³ni sprawnie. W dodaku, chwile tañczy³a w stylu Jacksona i to te¿ mi bardzo pasowa³o Super kondycja bo nie sapa³ ani, ani. Mandaryna tañczy tak, gdy œpiewa z playbacku. Œpiewa³a na ¿ywo to mog³a tylko ruszaæ rêkami i jedn¹ nog¹. No i brawa dla orkiestry, doceniam zawsze oriestre, bo myœlê, ¿e co to za festiwal jak ostatni Opolski: bez orkiestry, bez muzykĂłw: chyba tylko Flinta coœ mia³a. A tutaj, na Top Trendy i Festiwalu Jedynki wszyscy na ¿ywo. I muzyka i œpiew. To trzeba naprawdê doceniæ.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
kamil87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2005, 00:45

Post autor: kamil87 »

Bardzo wszystkich proszê o zag³osowanie na Ewelinê Flintê. Jeœli ktoœ ogl¹da³ Sopot to s³ysza³ jak genialnie ta dziewczyna wykona³a "Dziwny jest ten œwiat" To wykonanie powali³o mnie na kolana, chyba jeszcze nigdy nie by³em tak wzruszony piosenk¹. Jeszcze raz bardzo, bardzo wszystkich proszê o g³os na Ewelinê. SMS o treœci 4 pod numer 7324. G³osowaæ mo¿na do niedzieli do godz. 19:00. Ta dziewczyna naprawdê zas³uguje na tê nagrodê !!!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie, to Virgin jest najlepsze. S³yszeliœcie g³os Dody, widzieliœcie jej ubiĂłr, to wspania³e zakoñczenie. Wielkie Show. Polish Britney Spears. SMS o treœci 3 pod numer 7324.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dobrze teraz moj ocena dia drugiego: :D
by³o o wiele lepiej ni¿ wczoraj ka¿dy to przyzna by³o mniej reklam a jak by³y to nie takie d³ugie wystêpy artysĂłw walcz¹cych o s³owiki by³y bardzo ³adne najbardziej podoba³o mi sie Virgin a naj mniej mandaryna no zrobi³a show ale ja uwa¿am jak tam jeden z jurorĂłw ze nie umie œpiewaæ ale show tak no by³ jeden minus ten wywiad z grup¹ scorpions mogli by go daæ ju¿ po festivalu :D
a podoba³o mi sie jeszzce to ze artysta bior¹cy udzia³ w konkursie zapowiada³ innego artystê fajnie to zrobi³a doda" to ja wasza kochana trĂłjeczka" to by³o dobre :D :D magda mo³ek tez sobie sama poradzi³a ale biedna musia³a chodziæ z do³u na gĂłrê z gĂłry na dĂł³ :evil2: :evil2: wkoñcu nie by³o g³upkowatych kadrĂłw tylko odpowiednie ten festival podoba³ mi sie najbardziej ze wszystkich jakie dot¹d widzia³em oczywiœcie w polsce :p
ale wczoraj by³o znakomicie mam nadziejê ¿e jak wygra Virgin to zaœpiewa tak samo jak wczoraj oby :!: :!: :wink: :wink:
a na stronie festivalu jest kolejnych 121 zdjêc z festivalu na ¿ywo i prĂłb do wczorajszego koncertu :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

S³uchajcie niestety nieogl¹da³em £ez i Kiljañskiego (bardziej ¿a³uje tego drugiego) ale musze powiedzieæ, ¿e wczoraj mi siê podoba³o. Najbardziej podoba³a mi siê Doda i Virgin, œwietnie zaœpiewa³a piosenkê "O mnie siê niemartw"!!
Wróciłem!!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Mo¿e ktoœ udostêpniæ "popisy woklane" Mandaryny ? :D
==> http://rapidshare.de/ ;)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

http://rapidshare.de/files/4689916/Mand ... _.wmv.html


Video z Sopotu, ale tylko "ev'ry night". Nie wiem czy zadzia³a, jak coœ to mogê podes³aæ mejlem. -->
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Dzia³a (jeszcze) dziêki Arrow :*
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

G³osujmy na piosenki a nie na wykonawce bo o to tutaj chodzi
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

na spokojnie moge powiedzieæ, ¿e najlepsza by³a Flinta (jak juz wczesniej pisa³am) dla mnie liczy³a sie muzyka nie show, Virgin dobrze wypadli, muzycznie i wokalnie, ale show mnie wcale nie ujelo. "zagrywka" z Majdanem mi sie nie podoba³a i z godzin¹ 21:37 :/
Ewelina by³a naturalna,przekaza³a du¿o emocji, mia³am ³zy w oczach, bez show, bez przebierania sie,rozbierania, tanczenia - no bo i piosenki na to niepozwoli³y. By³a najlepsza i na ni¹ g³osuje sms o treœci 4 pod numer 7324 :)
Ostatnio zmieniony niedziela 04 wrz 2005, 11:56 przez Macka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zamykam oczy teraz wiem
w mojej duszy pięknie jest"
Ewelina Flinta
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości