[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

o parach jakie bĂŞdÂą w TaĂącu z gwiazdami wiadomo juÂż od dawna :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

OsobiÂście nie jestem zbyt wielkim zwolennikiem tego programu i dziwiĂŞ siĂŞ, ze TVN reklamuje go jako hit jesiennej ramĂłwki. DziwiĂŞ siĂŞ TVN-owi, ze nie potrafi wymyÂśleĂŚ coÂś ambitniejszego niÂż akurat "taniec z Gwiazdami"(nie uraÂżajÂąc miÂłoÂśnikĂłw tego programu).

"Taniec z gwiazdami" wydaje mi siê takim programem ¿ywcem wziêtym pod publikê, która potrzebuje igrzysk. I jeszcze Ci prowadzacy:pierwsza edycja pod tym wzglêdem by³a tragiczna !! Urbaùski, który szuka ju¿ ka¿dej okazji, zeby siê pokazaÌ na wizji bo po zakoùczeniu "Milionerów" jego popularnoœÌ leci na "³eb i szyjê" oraz Pani Mo³ek, która jak siê okaza³o jest przelotn¹ gwiazdeczk¹, która ma chyba lekkie "muchy w nosie". Niestety obawiam siê, ¿e ta druga edycja nie bêdzie pod tym wzglêdem lepsza :? .
ZIMA
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ojojoj - coz za opinia! Moim zdaniem zdecydowanie pomyliles sie w ocenie programu,ale by cie nie urazic to spytam cie jaki program wg ciebie zasluguje na miano inteligentnej i ciekawej rozrywki?
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

No wÂłaÂśnie, bo chyba nam nie powiesz, Âże Ciao Darwin, czy Europa da siĂŞ lubiĂŚ, gdzie wszystko jest poprawiane 1000 razy. Tu jest przynajmniej na Âżywo, spontanicznie. A wszystkie reÂżyserki to wiadomo jak jest: 100 razy poprawiajÂą, zmieniajÂą i udoskonalajÂą , a ludzie ÂśmiejÂą siĂŞ na tabliczki: Aplaus. SwojÂą drogÂą pamiĂŞtacie jak w Europa da siĂŞ lubiĂŚ Stefen opowiadaÂł o programie niemieckim, gdzie siĂŞ zakÂładajÂą ludzie. Np, jeden, Âże zgasi koparkÂą Âświeczke, i wygraÂł. I Stefen sie tak tym podniecaÂł, a inni mu w tym studiu powiedzieli z ironiÂą: Faktycznie ambitny program :P. A teraz widzĂŞ, TVP 2 Stefen bĂŞdzie prowadziÂł i reklamujÂą to jako super hit, z ktĂłrego siĂŞ tak wczeÂśniej Âśmiali razem z prowadzÂącÂą MonikÂą :P.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tasiu pisze: SwojÂą drogÂą pamiĂŞtacie jak w Europa da siĂŞ lubiĂŚ Stefen opowiadaÂł o programie niemieckim, gdzie siĂŞ zakÂładajÂą ludzie. Np, jeden, Âże zgasi koparkÂą Âświeczke, i wygraÂł. I Stefen sie tak tym podniecaÂł, a inni mu w tym studiu powiedzieli z ironiÂą: Faktycznie ambitny program :P. A teraz widzĂŞ, TVP 2 Stefen bĂŞdzie prowadziÂł i reklamujÂą to jako super hit, z ktĂłrego siĂŞ tak wczeÂśniej Âśmiali razem z prowadzÂącÂą MonikÂą :P.
no to teraz bĂŞdzie na TVP2 wiĂŞcej informacji o tym programie
niespodziank¹ jest nowy format rozrywkowy w ramówce Dwójki - "Za³ó¿ siê". Na licencji niemieckiego kana³u ZDF ("Wetten dass") bêdzie go produkowa³a firma Rochstar. - Dobrze jest mieÌ w stajni dwa dobre konie. Dotychczas projekty, które przynosi³em do TVP, nie spotyka³y siê z zainteresowaniem. A by³o to miêdzy innymi "Mamy ciê!", które okaza³o siê sukcesem w TVN-ie. Mo¿e tym razem telewizja publiczna nie chcia³a pope³niÌ b³êdu - mówi Rinke Rooyens, szef firmy, który do tej pory by³ znany g³ównie z przygotowywania projektów dla TVN-u. - Bardzo jestem zadowolona, ¿e uda³o nam siê pozyskaÌ Rinke. "Za³ó¿ siê" to bêdzie nasz hit jesieni - mówi z kolei Nina Terentiew, dyrektor TVP 2. Program, w którym gwiazdy bêd¹ siê zak³adaÌ, czy uczestnicy wykonaj¹ ekstremalne zadania (np. utrzymaj¹ most na barkach), poprowadzi Steffen MÜller. "Za³ó¿ siê" bêdzie nadawane na ¿ywo w pi¹tki (od 20 do 22, z przerw¹ reklamow¹ ok. 21). W programie pojawi¹ siê zagraniczne gwiazdy, m.in. Boney M. Zaplanowano 12 odcinków. Produkcja jednego ma kosztowaÌ minimum 0,5 mln z³.
mam nadziejĂŞ Âże TVP tego nie sp*****li bo zapowiada siĂŞ ciekawie :roll: ale ja raczej bĂŞde wybieraÂł superkino w TVN :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

niespodziank¹ jest nowy format rozrywkowy w ramówce Dwójki - "Za³ó¿ siê". Na licencji niemieckiego kana³u ZDF ("Wetten dass") bêdzie go produkowa³a firma Rochstar. - Dobrze jest mieÌ w stajni dwa dobre konie. Dotychczas projekty, które przynosi³em do TVP, nie spotyka³y siê z zainteresowaniem. A by³o to miêdzy innymi "Mamy ciê!", które okaza³o siê sukcesem w TVN-ie. Mo¿e tym razem telewizja publiczna nie chcia³a pope³niÌ b³êdu - mówi Rinke Rooyens, szef firmy, który do tej pory by³ znany g³ównie z przygotowywania projektów dla TVN-u. - Bardzo jestem zadowolona, ¿e uda³o nam siê pozyskaÌ Rinke. "Za³ó¿ siê" to bêdzie nasz hit jesieni - mówi z kolei Nina Terentiew, dyrektor TVP 2. Program, w którym gwiazdy bêd¹ siê zak³adaÌ, czy uczestnicy wykonaj¹ ekstremalne zadania (np. utrzymaj¹ most na barkach), poprowadzi Steffen MÜller. "Za³ó¿ siê" bêdzie nadawane na ¿ywo w pi¹tki (od 20 do 22, z przerw¹ reklamow¹ ok. 21). W programie pojawi¹ siê zagraniczne gwiazdy, m.in. Boney M. Zaplanowano 12 odcinków. Produkcja jednego ma kosztowaÌ minimum 0,5 mln z³.
Ten program trochê mi przypomina amerykaùski program "I bet you will (Zak³ad)" w którym np. kobieta musi wsadziÌ cztery (du¿e) karaluchy do majtek (:!: :lol:) i wytrzymaÌ 5 min albo inna kobieta musi zjeœÌ 8 (:!:) zgni³ych (:!:) kaczych jaj :lol: :lol: :lol:
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Kassja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kassja »

Zamiast Skrzyneciek to ja bym wolaÂła Klaudie Carlos na prowadzÂącÂą. I jeszcze Age PomorskÂą jako tancerke
http://KatiE+HolmeS.blogus.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W sobotê (10.09.) o godzinie 8:00 przed programem "Dzieñ Dobry TVN" bêdzie "Taniec z gwiazdami-przed startem" :wink: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

super express pisze:Drugi "Taniec z gwiazdami"
Edyta Œliwiñska bêdzie jurork¹ w drugiej edycji "Tañca z gwiazdami".
W amerykañskiej wersji tego programu uczy³a tañczyæ mistrza œwiata w boksie, Evandera Holyfielda (43 l.). "Taniec z gwiazdami" - 11 wrzeœnia w stacji TVN.

Obrazek
no i dobrze bo w jury powinni byæ tylko osoby ktĂłrzy siê znaj¹ na tañcu a nie tacy jak tyszkiewicz i wodecki bo oni dawali tylko dobre opinnie a tu potrzeba i dobrych i troche gorszych
Pepto
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 21:39

Post autor: Pepto »

Capsy z³apane z zapowiedzi programu :

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

faja jest ta nowa zapowiedz programu ciekawe czy siê zmieni mo¿e coœ w studiu ale myœlê ze nie ¿e bêdzie takie samo bo np w mamy ciê nie zmieniali wystroju tylko ma³e elementy :D :) :D :) :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dziœ o 23:30 30 minutowy program "Taniec z gwiazdami - przed startem".
MĂłg³by byæ wczeœniej..
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

on jest rĂłwniez w sobotê 30 min przed DDtvn :D :D
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Bêdzie -> 10 wrzeœnia o 8:00.
Żartowałem.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:on jest rĂłwniez w sobotê 30 min przed DDtvn :D :D
no to ju¿ wolê dziœ o 23:30 ni¿ w sobotê o 8:00 :shock:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości