Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Fakty jak zwykle gdy prowadzi Justyna s¹ ekstra. Profesjonalne podejœcie do sprawy, fajne komentarze po materia³ach. Strój te¿ taki w jakim Justyna powinna wystêpowaÌ zawsze. Ubiór w jakim powinna wystêpowaÌ elegancka kobieta :lol: :D No a co do prowadzenia przez ni¹ Magazynu 24h...có¿ pewnie szkoda, ¿e ostatnimi czasy tak rzadko siê tam pojawia ale có¿...mo¿e tak musi byÌ bo w koùcu ktoœ Fakty prowadziÌ musi :D a lepiej, ¿e np Magazyn prowadzi Piotr M. a Justyna Fakty ni¿ ta mia³aby prowadziÌ Magazyn a Fakty np. Kajdanowicz przez tydzieù :? :evil:
ZIMA
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ejjj...dlaczgo dzis Kajdan? :shock: :shock: :shock: wydawaÂło mi sie ze wczoraj StyÂśka powiedziaÂła "dozobaczenia do jutra"...no wiec co jest? czemu jej dzis nie ma :( :( :(
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi sie tez wydawalo ze dzis bedzie Styska,ale jednak a*tomat :x ale czy on bedzie przez te 4 dni ?? oby nie :!:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mo¿e Styska dziœ w TVN24?? Albo juz siê przepracowa³a:):) Takie fajne "Fakty" siê szykow¹³y a Styœki niema:(:(
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

TeÂż jestem rozczarowany Kajdanowiczem w Faktach. A dziÂś w magazynie "24 godziny" Bogdan Rymanowski. jest juÂż podane na tvn24.pl, po za tym w magazynie "24 godziny" o 17:30 Grass zapowiedziaÂł Bogdana.
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Wczoraj Bogus tez zapowiedziaÂł siebie na jutro (czyli dzis) w magazynie :) A Kajdan dzis beznadziejnie...jakzwykle zreszta, i jutro tez bedzie:/. dobrze ze wyjedzam i go jutro nue zobacze..hehe
....w świecie Faktów....
Al
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wtorek 09 sie 2005, 20:58

Post autor: Al »

18.55 zasiadam wygodnie przed tv i czekam na StysiĂŞ ... jak obiecaÂła,
a tu :shock: niespodzianka niemila. Jkabym wiedzial to nie oglÂądaÂłbym faktow dziÂś :? Ciekawe co Justynce wypadlo bo teÂż jestem przekonany ze wczoraj zapraszaÂła na dziÂś :maruda:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

24 godziny 21:00
Podsumowanie najwa¿niejszych wydarzeù dnia. W magazynie m.in. szczegó³y raportu komisji œledczej ds. Orlenu, wyborczy pat w Niemczech i najnowsze sonda¿e przed wyborami w Polsce. Zaprasza Justyna Pochanke.

za http://www.tvn24.pl

Wreszcie !! Jest szansa, Âże tak bĂŞdzie przynajmniej do Âśrody a potem w niedzielĂŞ :)

-------------------------------------------------------------------

I bardzo fajny program jest, Justyna w swoim Âżywiole, szybko prowadzi rozmowy nie daje siĂŞ zbiĂŚ z tropu :D OgĂłlnie fajnie siĂŞ jÂą oglÂąda :D Szkoda tylko, Âże tak rzadko.

ps. dziĂŞki ZeTeK za caps(y) na Ciebie zawsze mozna liczyĂŚ :wink:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 wrz 2005, 21:34 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Bardzo ciekawy dzisiejszy Magazyn !! DociekliwoÂściÂą, przenikliwoÂściÂą i czasem dobrze pojĂŞtÂą dogryzliwoÂściÂą Justynie nie dorĂłwnuje nikt !! Kompletnie nikt !! Bardzo ciekawie teÂż zapowiada siĂŞ rozmowa z Prezydentem. No i juÂż niedÂługo wieczĂłr wyborczy :)
ZIMA
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Podsumowanie najwaÂżniejszych wydarzeĂą dnia. W magazynie m.in. apel PiS do PO o przedstawienie programu wyborczego oraz relacja z wiecu wyborczego SLD w Kielcach. Zaprasza Justyna Pochanke.

za http://www.tvn24.pl

No i 3 raz pod rzÂąd mamy JustynĂŞ tam gdzie jej miejsce czyli w Magazynie 24 godziny !! Za niedÂługo Wybory parlamentarne i WieczĂłr poprowadzÂą Justyna i Rymanowski ale za 2 tygodnie Wybory prezydenckie i ciekawe czy w Wieczorze teÂż bĂŞdzie Justyna(pewnie tak bo innej kandydatki bie ma) czy moÂże ktoÂś inny siĂŞ znajdzie :)
A tak wracajÂąc do Magazynu to ciekawe czy jakoÂś Justyna skomentuje dzisiejszÂą "dziwnÂą" konferencjĂŞ PO. :D :D
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Justyna w magazynie w tym tygodniu jest wspania³a, to trzeba jej przyznaÌ. Jednak to co prezentuje w "Faktach" a w TVN24 sie jednak od siebie ró¿ni. Oczywiœcie z ko¿yœci¹ dla TVN24:)
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Anita na pocz¹tku Wieczoru wygl¹da³a naprawdê ³adnie ale Justyna te¿ a nawet napewno wygl¹da super !! Piêkny strój....mmm miodzio....prowadzenie i styl bycia razem z Bogdanem R. bardzo dobry. Mam nadziejê, ¿e bêd¹ capsy z tego Wieczoru z Justynk¹ w roli g³ównej :wink: :D :P :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Justyna i Bogdan SUPER!!!!!!! :D :D :D widac ze to jaet bardzo zgrana para ktora sie bardzo lubi :D inni terz sa super :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości