POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja tez uwaÂżam, Âże top logo Polsatu jest ochydne kto na to wpadÂł. Co prawde ta stacja nigdy niemiaÂła zbyd dobrej oprawy graficznej ate tym razem przeszli sam isiebie jeÂżeli czyta to ktoÂś z Polsatu to apeluje: DAJCIE SPOWROTEM LOGO SÂŁONECZKA W KWADRACIKU


MoÂże nie tak zupeÂłnie do tematu al;e tutaj teÂż to napisze bardzo mi siĂŞ podobaÂły te nakÂładki na mikrofon wtedy jesczze "Informacji" z sÂłoneczkmiemc polsatu takim jaki jest na poczÂątku poustu, te z logiem "WydarzeĂą" wedÂług mnie sa okropne.
Wróciłem!!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Na poczÂątku bardzo mi siĂŞ niepodobaÂło.. ale juÂż siĂŞ przyzwyczaiÂłem i nawet mi siĂŞ podoba - tylko ten napis pod sÂłoneczkiem jednak nieco za duÂży..
widocznie chcieli wszystko ujednoliciĂŚ..

faktem jest Âże przez ostatnie miesiÂące wiele byÂło zmian loga POLSATU..
na poczÂątku wprowadzili sÂłoneczko w prostokÂącie w czasie zapowiedzi seriali, programĂłw, filmĂłw itp
potem to samo logo przenieÂśli na "standardowe stanowisko" jakim jest emisja programu..
teraz zaÂś rewolucyjnie logo zmienili na sztandarowy logotyp stacji..

ciekawa historia
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MyÂślĂŞ, Âże sÂą to dziaÂłania, ktĂłre majÂą podreperowaĂŚ wizerunek stacji. Z pewnoÂściÂą jednym z organizatorĂłw tych 'akcji' jest sam Tomasz Lis. Moim zdaniem tych zmian jest za duÂżo. O wiele bardziej konsekwentny w tej kwestii jest chociaÂżby TVN, samej zaÂś TVP trudno cokolwiek zarzuciĂŚ, bowiem logo zmieniÂła w tym tysiÂącleciu tylko raz. :p
A Âże Polsatu raczej nie oglÂądam, to jest mi wszystko jedno, jakie majÂą logo. Nie zmienia to jednak faktu, Âże jakaÂś konsekwencja by im siĂŞ przydaÂła. :devil2:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Maciek pisze:samej zaÂś TVP trudno cokolwiek zarzuciĂŚ, bowiem logo zmieniÂła w tym tysiÂącleciu tylko raz. :p
Tvp1 tylko raz tylko raz w swojej historii zmienila logo i to minimalnie <pomijajÂąc fakt, Âże przez jakieÂś 30 lat w ogĂłle nie miaÂła logo>
Tvp2 zmieniaÂła logo chyba 2 razy a Tvp3 dorĂłwnuje pod tym wzglĂŞdem Polsatowi -->
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a mnie siĂŞ podoba ;) napewno Âładniejsze niÂż logo TVN czy TVP ;)
Android <3
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Polsat to beznadziejna telewizja. Zamiast ustaliĂŚ jedno logo to bez przerwy zmieniajÂą.
Najpierw mieli kolorowe loga, ostatnio id¹ w œlad za TVN-em robi¹c szare pó³przezroczyste.
Najlepszy jest TVN - ma jedno od poczatku i nie zmienia w ogĂłle.
Chocia¿ wola³bym gdyby TVN mia³ swoje logo kolorowe - takie gdy siê w³¹cza po reklamach, najpierw jest kolorowe a póŸniej szybko zmienia siê na szare.
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Logo okropne!!!! By³am na wakacjach, a tam nie by³o Polszmatu. Zatrzyma³¹m sie na jakieœ stacji, wracaj¹c do domu, patrzê, a tam w tv jakiœ nowy kana³... NIE! To Polszmata. By³am przerazona, ¿e mo¿na by³o stworzyÌ coœ tak szkaradnego! Ju¿ tyle razy zmieniali to logo i jest coraz gorsze! TVN ma ca³y czas to samo i jest ³adne!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiecie co Polsat to i tak ogĂłlnie stacja do ...... wiĂŞc tak naprawde logo pasuje, ale mogli by siĂŞ maskowac z tym, Âże sa beznadziejni i mieĂŚ przynajmniej jakieÂś normalene logo.

Najlepszy jest TVN - ma jedno od poczatku i nie zmienia w ogĂłle.
Chocia¿ wola³bym gdyby TVN mia³ swoje logo kolorowe - takie gdy siê w³¹cza po reklamach, najpierw jest kolorowe a póŸniej szybko zmienia siê na szare.
Zgadzam siĂŞ, powinni wprowadziĂŚ wÂłasnie takie logo i jeszcze te fajne kuÂłeczka latajÂące pobokach. A to szare niech zostawiom na czas reklam.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Muzyka z Fear Factor

Post autor: mati »

Witam.Mam pewne pytanie.Nie wiecie sk¹d z internetu mozna œciagn¹Ì muzyke z programu Fear Factor(nieustraszeni).Chodzi mi o czo³ówke i dzwiêki z programu.By³em na stronie programu i na NBC.com ale nie by³o jej tam.Muzyka potrzebna mi jest na Otrzêsiny.
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

pierwsze logo byÂło super

Post autor: krzysztof205 »

pierwsze logo byÂło super

[ Dodano: Czw Kwi 06, 2006 4:02 pm ]
teraz kolejna przerĂłbka i logo jest super!
krzysztof miśkowicz
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wszyscy mĂłwiÂą o plagiatach miĂŞdzy TVN,a pozostaÂłymi stacjami, a ja powiem o podarowaniu sitcomu Jedynce przez Polsat.

Czy ktoœ z Was pamiêta 3-odcinkow¹ próbn¹ emisjê sitcomu Polsatu pt. "Sublokatorzy" ?? By³a to bardzo s³abiutka produkcja, ale by³a. Wiêc opowiem Wam dzisiaj historiê niezwyk³¹ - wrêcz przera¿aj¹c¹, otó¿...

Siedzê sobie, sobie siedzê, mam telewizorek ustawiony na "Bar Europa", na TV4, ale tutaj dali w³aœnie reklamy, wiêc, by nie ogl¹daÌ kanapek z Clerasilem itp. postanowi³ poprze³¹czaÌ kana³y w poszukiwaniu czegoœ fajnego. Jakie by³o moje zdziwienie, gdy w TVP1 natkn¹³em siê na zesz³oroczny serial Polsatu, tylko pod zmienionym tytu³em - "Okazja". Graj¹ Ci sami aktorzy, s¹ te same sceny i w ogóle to myœlê, ¿e to nawet s¹ te same odcinki - Jedynka nie nagrywa³a swoich epizodów, tylko wziê³a te od Polsatu. Ca³kowicie by³em zdezorientowany, ale porze³¹czy³em na "Bar", bo tamto siê skoùczy³o.
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

domino pisze:Polsat wykupiÂł podobno licencjĂŞ na emitowanie Baru do 2008 lub 2009 roku - BEZ KOMENTARZA.
Nie dokoĂąca tak. W 2003 roku Polsat podpisaÂł kontrakt z producentem Bar-u ze Szwecji na 10 lat czyli maksymalnie Bar bĂŞdzie emitowany do 2013 roku...
domino pisze:Wszyscy mĂłwiÂą o plagiatach miĂŞdzy TVN,a pozostaÂłymi stacjami, a ja powiem o podarowaniu sitcomu Jedynce przez Polsat.
Co do tego serialu to ju¿ sam siê zorientowa³em bo kiedyœ ogl¹da³em "Sublokatorów" 2 odcinki na Polsacie a potem jak TVP1 pokazywa³o swoje nowoœci na jesieù od razu skojarzy³em, ¿e prezentowany serial "Okazja" to jest to to samo co na Polsacie ! Mo¿liwe, ¿e sceny wszystkie takie same s¹ ale mo¿e czo³ówka i napisy koùcowe s¹ inne w wersji na TVP1 bo na napisach koùcowych na Polsacie pisa³o chyba coœ w stylu "Na zlecenie TV Polsat..."
Telewizyjne wspomnienia: http://www.polish-tv.prv.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja zacz¹³em przestawaÌ lubiÌ polsat gdy ten, jak na TVN-ie by³a I edycja "Big Brothera" nzrobi³ jakieœ "Dwa (za)Œwiaty". Mój profesor od historii kedyœ powiedzia³, ¿e Polsat to telewizja dla idiotów.
A znacie ten kawaÂł?
- Gdzie an mieszka?
- 100 km. na pó³noc od Gdaùska
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w Fakcie i Super Expressie sa reklamy programu "Grasz czy nie grasz".Bedzie trzeba zobaczyc ten 1 odcinek i sie przekonac czy warto go dalej ogladac. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A kiedy jest/bĂŞdzie nadawany, bo ja jestem nieco niedoinformowana :?: ChoĂŚ i tak sÂądzĂŞ, ze to badziewie...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości