Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

rzecz gustu...
w wieczorze parlamentarnym na pewno...
tutaj no có¿ profesjonalna dziennikarka nie powinna przerywaÌ rozmówcom a ju¿ na pewno nie gadaÌ w czasie debaty w czasie przeznaczonym dla goœcia...
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kamuii jak zwykle dramatyzuje, Justyna wedÂług mnie wypadÂła Âświenie takÂże w czasie debaty.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Co do artykuÂłu w SE to jest on dla mnie trochĂŞ zbyt "pokolorowany!!" UwaÂżam bowiem, Âże podczas tego oststaniego Wieczoru Justyna nie trafiÂła ze strojem zupeÂłnie !! Ale to tylko moje skromne zdanie :)

A co do dzisiejszych FaktĂłw - to wbrew przewidywaniom Justyna siĂŞ pojawiÂła i fajnie wyglÂądaÂła dziÂś(jednak ta nieszczĂŞsna niedziela to wypadek przy pracy) :lol: Program szybki, sprawny prawie bez wpadek.
Na koniec typowy dla niej :D komentarz dotyczÂący jutrzejszego meczu Anglia - Polska :)

Podczas dzisiejszych FaktĂłw nie usÂłyszaÂłem bowiem, zadnej wypowiedzi, ktĂłrÂą Justyna dodaÂłaby od siebie :? Ale nie zawsze mozna coÂś mÂądrego powiedzieĂŚ :wink: :D

ps. fajnie zaczyna siĂŞ ten wÂątek rozwijaĂŚ :wink: fajnie !! DziaÂłajmy jeszcze aktywniej Fani Justyny Pochanke !! DziaÂłajmy !!
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Justyna Pochanke

Post autor: salladyn »

BÂłagam niech ktoÂś tu zrzuci capsy z dzisiejszych FaktĂłw bo nie mogÂłem dzisiaj Justynki oglÂądaĂŚ :( :( :(
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A mnie dzisiaj baaaaardzo podobaÂły siĂŞ FAKTY i prowadzenie Stysi :!: :!: :!: :D Genialny byÂł jej komentarz do materiaÂłu o stanie kandydatĂłw na prezydenta :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Faktycznie dzisiejszy program byÂł Âświetny, te jej komentarze...niewaÂżne jest jask zawsze :wink:
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Re: Justyna Pochanke

Post autor: terraX »

salladyn pisze:BÂłagam niech ktoÂś tu zrzuci capsy z dzisiejszych FaktĂłw bo nie mogÂłem dzisiaj Justynki oglÂądaĂŚ :( :( :(
Te¿ nie ogl¹da³am Faktów, do³¹czam siê do tych b³agaù :)
TVN_FAN pisze:A co do dzisiejszych FaktĂłw -to wbrew przewidywaniom Justyna siĂŞ pojawiÂła
A wiĂŞc jednak siĂŞ pojawiÂła i mnie znĂłw nurtuje pytanie:jak ta kobieta siĂŞ regeneruje? :wink:
TVN_FAN pisze:UwaÂżam bowiem, Âże podczas tego oststaniego Wieczoru Justyna nie trafiÂła ze strojem zupeÂłnie
Strój ok, a jeœli chodzi o debatê, to tam pokaza³a co potrafi, to by³a najlepsza czêœÌ wieczoru.
kamrat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 02:37

Post autor: kamrat »

Obrazek

Obrazek
Edit---
Nie bĂŞdzie juÂż badziewnych capsĂłw :D
Ostatnio zmieniony niedziela 27 lis 2005, 16:36 przez kamrat, łącznie zmieniany 2 razy.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Chyba ma nowe kolczyki, co nie?
I czemu znowu czarny kubraczek? :?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ahhh te badziewne capsy

Obrazek\

StyÂśka to Âświetny przykÂład :D to nic ze pieje ale lansowac siĂŞ trzeba :evil2:

a tak na powaÂżnie to dykcjĂŞ ma dobrÂą ;) fakt ale jednak przeciaga koĂącĂłwki
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W czarnym Justynie ³adnie przecie¿ jest :wink: Ale naprawdê ma Ona niesamowit¹ si³ê bycia i strasznie siln¹ osobowœÌ. I za to dla Justyny ogromne brawo !!

A kolczyki faktycznie na jakieÂś nowe wyglÂądajÂą :P a moÂże tylko dÂługo leÂżaÂły w domu u Justyny i nie byÂły przez niÂą ubierane :D i dopiero siĂŞ zdecydowaÂła akurat dziÂś :lol:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze: Ale naprawdê ma Ona niesamowit¹ si³ê bycia i strasznie siln¹ osobowœÌ.
Tak, osobowoÂśc medialnÂą, tego w Faktach po Lisie nigdy nie bĂŞdzie za duÂżo :)
kamuii pisze:to nic ze pieje
Ale dzisiaj nie piaÂła, gÂłos spokojny, opanowany (+figlarne uÂśmiechy) i Fakty byÂły Âświetne.
TVN_FAN pisze:A kolczyki faktycznie na jakieÂś nowe wyglÂądajÂą :P a moÂże tylko dÂługo leÂżaÂły w domu u Justyny i nie byÂły przez niÂą ubierane :D i dopiero siĂŞ zdecydowaÂła akurat dziÂś :lol:
A moÂże AdaÂś siĂŞ postaraÂł :wink:
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zgadzam siĂŞ z artykuÂłem. Pochanke dykcjĂŞ ma ÂświetnÂą!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

DziÂś jeÂżeli mnie pamiĂŞc i oczy nie myliÂły dziÂś Justyna byÂła bardzooo podobnie ubrana do dnia wczorajszego, forma ta sama :)
Tych jej dopowiedzeĂą jakby byÂło mniej dziÂś :) no i tyle narazie Justyny w Faktach w tym tygodniu :)
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

... i znowu w czerni, ale za to nowy pierÂścionek - Âładniutki :D

a to zdjĂŞcie znalezione w jakims brukowcu z pokazu filmu polaĂąskiego

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek 18 paź 2005, 19:34 przez pochanke - fan, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 10 gości