Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

zoe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 20 paź 2005, 19:06

Post autor: zoe »

witam wszystkich!! z wielkÂą chĂŞciÂą obejrzĂŞ ten filmik..... proszĂŞ przeÂślij go na adres dragonfly4@interia.pl pozdrawiam
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

witam,witam ja te¿ z chêci¹ ogl¹dnê³¹bym sobie te filmiki-jeœli mo¿na oczywiœcie
danii23@interia.pl
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

Zadra :D ,
dziĂŞki filmik doszedÂł i jest ekstra,tzn. nie filmik tylko Kazia i jej zachowanie, ma siĂŞ rozumieĂŚ 8)
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

tak, pierwsza czêœÌ ju¿ posz³a! :D fajnie, ¿e jest odbierany :D te¿ mi siê podoba :wink: to ju¿ klasyk :!: :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

zadra pisze:tak, pierwsza czêœÌ ju¿ posz³a! :D fajnie, ¿e jest odbierany :D te¿ mi siê podoba :wink: to ju¿ klasyk :!: :D
"EjÂże" przejdzie do historii ;)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:
zadra pisze:tak, pierwsza czêœÌ ju¿ posz³a! :D fajnie, ¿e jest odbierany :D te¿ mi siê podoba :wink: to ju¿ klasyk :!: :D
"EjÂże" przejdzie do historii ;)
Aleksandro, masz juÂż nowÂą "ZadrĂŞ"? co jest ciekawego? :?: ja wygladam i wygladam, ale ciÂągle jeszcze do mnie nie dotarÂła :(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ona jest kwartalnkiem taak :?:
ja mam ZADRE z sierpnia gdzie jest m.in wywiad z Kazi¹ nt tego jak to z osoby tworz¹c¹ niegdyœ Zadre i osobe która ma mo¿lwioœÌ tak wielkiego oddzia³ywania zdradzi³a to czasopismo. Tak¿e rozmowa z min. Œrod¹, sam nie wiem co o niej myœleÌ ( o Pani minister).
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

tobi pisze:ona jest kwartalnkiem taak :?:
ja mam ZADRE z sierpnia gdzie jest m.in wywiad z Kazi¹ nt tego jak to z osoby tworz¹c¹ niegdyœ Zadre i osobe która ma mo¿lwioœÌ tak wielkiego oddzia³ywania zdradzi³a to czasopismo. Tak¿e rozmowa z min. Œrod¹, sam nie wiem co o niej myœleÌ ( o Pani minister).
Ho, ho! Kochanie, juÂż nowa wyszÂła :)
Jutro j¹ dostanê. Tamty numer mia³am wczeœniej, bo akurat by³am w eFCe i dosta³am od Beaty. :( Jak narazie przygl¹dam siê ¿ywej dyskusji na Gender wokó³ "Zadry" z facetem na ok³adce ;)

Dziœ Kazia mia³a 'moj¹' bluzkê w "Wydaniu..."!! ;) Ogólnie œwietne by³o jak zjecha³a tego goœcia od "Bocian i Lola". Bo ksi¹¿ka rzeczywiœcie jest md³a...

Pozdrawiam!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Kazimiera Szczuka

Post autor: salladyn »

DziĂŞki Zadra,filmik doszedÂł i jest rewelacyjny. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
lilika
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:35

Post autor: lilika »

EjÂże :D ,drugi juÂż teÂż doszedÂł,Zadra-dziĂŞki :D
"...powiedz mi o co ci w ogole chodzi..."
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

lilika pisze:EjÂże :D ,drugi juÂż teÂż doszedÂł,Zadra-dziĂŞki :D
DostaÂłam "ZadrĂŞ". Urocza :) Tylko mam znowu wraÂżenie,z ĂŞ Beata Kozak wszystko wyolbrzymia. W ostatnim numerze nazwaÂła "LampĂŞ" pismem "ogĂłlnopolskim, ogĂłlnoludzkim". A tym razem parĂŞ 'nieÂścislosci' pojawiÂło siĂŞ w jej artykule o WAAF-elku. I tak jÂą lubiĂŞ ;)
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

POLSKA UMIERA.... [*]
KACZYZM, FASZYZM, NIENAWI¦Æ, HOMOFOBIA, SZOWINIZM I... DYKTATURA PRZEZ NAJBLI¯SZE 5 LAT...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

O manifach to chyba naleÂży zapomnieĂŚ :? KaczyĂąski nie moÂże zdzierÂżyĂŚ ludzi ktĂłrzy majÂą poglady inne od jego.Pierwszym siĂŞ dostanie gejom i lesbijkom,gdy tylko pojawi siĂŞ na niebie tĂŞcza to kaÂże jÂą aresztowaĂŚ bo to przecieÂż symbol :evil:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:O manifach to chyba naleÂży zapomnieĂŚ :? KaczyĂąski nie moÂże zdzierÂżyĂŚ ludzi ktĂłrzy majÂą poglady inne od jego.Pierwszym siĂŞ dostanie gejom i lesbijkom,gdy tylko pojawi siĂŞ na niebie tĂŞcza to kaÂże jÂą aresztowaĂŚ bo to przecieÂż symbol :evil:
:(((((((((((
OT- jak moge dodaĂŚ Avatara do mojego profilu??? Cos mi siĂŞ chyba porobiÂło, bo nie jestem w stanie tego zrobiĂŚ :(((((
Pierdolony dzieĂą ogĂłlnie. Pociesza mnie jedynie fakt ponownego znalezienia siĂŞ na stronach ********** mojej recenzji. Pod AgÂą Graff. Marne pocieszenie :(((
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: kazimiera szczuka

Post autor: :: Kamil »

Aleksandra pisze::(((((((((((
OT- jak moge dodaĂŚ Avatara do mojego profilu??? Cos mi siĂŞ chyba porobiÂło, bo nie jestem w stanie tego zrobiĂŚ :(((((
Pierdolony dzieĂą ogĂłlnie. Pociesza mnie jedynie fakt ponownego znalezienia siĂŞ na stronach ********** mojej recenzji. Pod AgÂą Graff. Marne pocieszenie :(((
WrzuĂŚ go na jakiÂś serwer (np. http://www.imageshack.us) a potem wpisz jego adres w edycji profilu: Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości