Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W dzisiejszym programie ju¿ po raz któryœ by³ materia³ o sejmowym ¿yciu. O hotelach, o trunkach i innych u¿ywkach. Zastanawiam siê co Fakty s¹ tak zawziête w dobrym tego s³owa znaczeniu na biednych pos³ów. :lol: Jako jedna telewizja tak szeroko pokazuje ten problem. I to mi siê podoba !! BRawo dla TVN !!
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Masz racjê chyba siê zawziêli na tych "niewinnych" pos³ów, zw³aszcza z PiSu. :wink:
Ciekawe jak Dorn siĂŞ z tego wytÂłumaczy :?: Ma dom, mieszkanie i pobiera jeszcze skromnÂą dopÂłatĂŞ do zakwaterowania...ale co to jest te 2 tys zl, zniknie w 30 mld dziurze budÂżetowej przecieÂż.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Ciekawe jak Dorn siĂŞ z tego wytÂłumaczy :?:
No wlasnie to jest bardzo ciekawe. :roll: Pewnie dziennikarze przy pierwszej lepszej okazji zapytaja go o to. :)
terraX pisze: Ma dom, mieszkanie i pobiera jeszcze skromnÂą dopÂłatĂŞ do zakwaterowania...
O! chcialbym dostawac takie skromne kieszonkowe. :twisted: :P
terraX pisze:ale co to jest te 2 tys zl, zniknie w 30 mld dziurze budÂżetowej przecieÂż.
No tak pewnie dla wszystkich tych politykow to jest nic. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Podobno w pewnym momencie tego materia³u ludzie "chodzili ty³em" :) (b³¹d monta¿ysty). Prawda to? Mo¿e ktos nagrywa³?
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Tak sobie obserwujê to, co dzieje siê ostatnio z Faktami i nie wiem gdzie one pod¹¿aj¹. To ju¿ nie jest ten sam program co rok czy pó³ roku temu. Dzisiaj na przyk³ad- mnóstwo wpadek, coraz mniej wa¿nych tematów,a coraz wiêcej "sensacyjnych". Materia³y Kajdanowicza bardzo lubiê ale o czym by³ dzisiejszy nie potrafiê powiedzieÌ, zapowiedŸ by³a o poœle Samoobrony, a posz³a tradcyjna krytyka Samoobrony, brak³o tylko zdjêÌ Leppera mówi¹cego "Balcerowicz musi odejœc".
Najlepiej z caÂłych FaktĂłw wypadÂła Justyna z tematem z ostatniej chwili, reszta programu wyglÂądaÂła jakby byÂła przygotowywana krĂłcej niÂż ten nius o Sobotce.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Tak sobie obserwujê to, co dzieje siê ostatnio z Faktami i nie wiem gdzie one pod¹¿aj¹. To ju¿ nie jest ten sam program co rok czy pó³ roku temu. Dzisiaj na przyk³ad- mnóstwo wpadek, coraz mniej wa¿nych tematów,a coraz wiêcej "sensacyjnych". Materia³y Kajdanowicza bardzo lubiê ale o czym by³ dzisiejszy nie potrafiê powiedzieÌ, zapowiedŸ by³a o poœle Samoobrony, a posz³a tradcyjna krytyka Samoobrony, brak³o tylko zdjêÌ Leppera mówi¹cego "Balcerowicz musi odejœc".
Najlepiej z caÂłych FaktĂłw wypadÂła Justyna z tematem z ostatniej chwili, reszta programu wyglÂądaÂła jakby byÂła przygotowywana krĂłcej niÂż ten nius o Sobotce.
Tak !! tak !! i jeszcze raz tak !! Z Faktami ostatnimi czasy dzieje siê coœ nie tak :? Nie chcê powtarzaÌ tego co napisa³a terraX wiêc nie bêdê pisa³ tego samego. Napiszê tylko tyle, ¿e bojê siê jak dalej Fakty bêd¹ pod¹¿aÌ w tym kierunku to nied³ugo mo¿emy zobaczyÌ materia³, który siê bêdzie koùczy³ s³owami "Justyna Pochanke - Fakty"Dlaczego tak piszê ?? bo obecnie po redakcji TVN Fakty wszystkiego siê idzie spodziewaÌ :?
ZIMA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

terraX pisze:Tak sobie obserwujê to, co dzieje siê ostatnio z Faktami i nie wiem gdzie one pod¹¿aj¹. To ju¿ nie jest ten sam program co rok czy pó³ roku temu. Dzisiaj na przyk³ad- mnóstwo wpadek, coraz mniej wa¿nych tematów,a coraz wiêcej "sensacyjnych". Materia³y Kajdanowicza bardzo lubiê ale o czym by³ dzisiejszy nie potrafiê powiedzieÌ, zapowiedŸ by³a o poœle Samoobrony, a posz³a tradcyjna krytyka Samoobrony, brak³o tylko zdjêÌ Leppera mówi¹cego "Balcerowicz musi odejœc".
Najlepiej z caÂłych FaktĂłw wypadÂła Justyna z tematem z ostatniej chwili, reszta programu wyglÂądaÂła jakby byÂła przygotowywana krĂłcej niÂż ten nius o Sobotce.
Grzesioo pisze:Podobno w pewnym momencie tego materia³u ludzie "chodzili ty³em" :) (b³¹d monta¿ysty). Prawda to? Mo¿e ktos nagrywa³?
TVN_FAN pisze: Tak !! tak !! i jeszcze raz tak !! Z Faktami ostatnimi czasy dzieje siê coœ nie tak :? Nie chcê powtarzaÌ tego co napisa³a terraX wiêc nie bêdê pisa³ tego samego. Napiszê tylko tyle, ¿e bojê siê jak dalej Fakty bêd¹ pod¹¿aÌ w tym kierunku to nied³ugo mo¿emy zobaczyÌ materia³, który siê bêdzie koùczy³ s³owami "Justyna Pochanke - Fakty"Dlaczego tak piszê ?? bo obecnie po redakcji TVN Fakty wszystkiego siê idzie spodziewaÌ :?



tak czytam i czytam
nie widzia³em FAKTÓW19 ju¿ z 2 tygodnie
i wcale mi nie jest Âżal z tym i nie mam wyrzutĂłw sumienia, bo odkÂąd zobaczyÂłem Kajdanowicza o 19 widziaÂłem, Âże coÂś nie tak
potem afera z odejÂściem dla kasy Kajdana i jego powrĂłt DLA KASY
i Sensacyjne Fakty z sztamppowymi od dawna w tym samym stylu zapowiedziami Pochanki, uwielbienie fanów w w¹tku o niej. gdzie dzieù w dzieù te same zachwalenia bez s³owa krytyki(na takie b³yszcz¹ce wazelin¹ komenty to i nawet kó³ko fanów Anity Werner siê nie pokwapi³o)
generalnie odej¶cie Lisa i Olejnik-nie wierzy³em ¿e to skoñczy siê dla FAKTÓW TVN19 in plus co do poziomu i tre¶ci
i nie skoĂączyÂło
nie zamierzam ÂżaÂłowaĂŚ Âże nie oglÂądam FaktĂłwTVN19
krzywe uÂśmieszki Pochanki i Rymana do zÂłej gry
przy tym nieobiektywnoœÌ, konserwatyzm i homofobicznoœÌ
to nie Fakty TomaszLis Witam PaĂąstwa :!:
Ostatnio zmieniony niedziela 04 gru 2005, 16:21 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

materia³y w g³ównym wydaniu faktów

Post autor: salladyn »

MoÂże pamiĂŞtacie z dzisiejszych faktĂłw dziewczynĂŞ ktĂłra mĂłwi ze nie widziaÂła filmu policjii,o zagroÂżeniach w lecie.To wÂłaÂśnie uczennica z mojejgo Liceum!! Fajnie moje liceum byÂło we Faktach!! XVII lo w Krakowie gĂłrÂą :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

Pan Krzysztof RzeÂśniowiecki (podpisany w Faktach jako pedagog szkolny) wypowiadajÂący siĂŞ we wczorajszych Faktach w materiale o filmie krĂŞconym przez policjĂŞ, uczy w V LO w GdaĂąsku, gdzie chodzĂŞ. RĂłwnieÂż stand up byÂł sprzed mojego liceum. :)

I w zwi¹zku z tym mam pytanie: czy ktoœ ma ten materia³ i móg³by mi przes³aÌ, albo wie sk¹d go mogê œci¹gn¹Ì?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Kajdanowicz Kajdanowiczem ale ostatnie fakty z Justyna byly tez pelne pomylek...
najpierw tuz po zjexdzie kamerowy widac bylo jak ktos do niej odchodzil (chyba pieczynski) potem cos pila czego igdy nie robi... potem jeszcze kilka wpadek z belkami...

A co do Justyna Pochanke Fakty to nic w tym z lego... jak mowil Lis... nikt kto nie zjadl zebow na reporterce nie bedzie nigdy anchorem :]
A gdyby tak Stysia do popoludniowych ??? Niezycze jej tego ale juz widze ten rwetes na forum
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

JuÂż prĂŞdzej by wznowili Fakty Wieczorne niz dali jÂą do popoÂłudniowych :D

Ale tak swoj¹ drog¹ to faktycznie, ilekroÌ trafiam ostatnio na Fakty to s¹ one jakieœ takie bez wyrazu, odbêbnione dla zasady. Powinni popracowaÌ trochê nad poziomem i ewentualnie trochê je urozmaiciÌ, np. rozmow¹ na koniec z prezenterem sportu, albo daÌ drug¹ osobê która by wystêpowa³a w roli "eksperta" w najwa¿niejszym materiale w danym wydaniu, prezentowa³a na ekranie sonda¿e, ³¹czy³a siê z reporterami w terenie. :? -->
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:1. Kajdanowicz Kajdanowiczem ale ostatnie fakty z Justyna byly tez pelne pomylek...
Ale ja wÂłaÂśnie pisaÂłam o Faktach z JustynÂą- choĂŚ dalej uwaÂżam Âże jest najlepsza- to nie wybaczam tych wpadek, jakiejs takiej niestarannoÂści wrecz niechlujnoÂści w realizacji.
kamuii pisze:najpierw tuz po zjexdzie kamerowy widac bylo jak ktos do niej odchodzil (chyba pieczynski)

PieczyĂąski. PodrzuciÂł jej jakieÂś kartki, albo ona mu coÂś oddaÂła (w tym wydaniu byÂł news o Sobotce,chyba o to chodziÂło) juÂż nie pamiĂŞtam, zresztÂą to nie jest takie waÂżne.
Marcin pisze:Powinni popracowaÌ trochê nad poziomem i ewentualnie trochê je urozmaiciÌ, np. rozmow¹ na koniec z prezenterem sportu, albo daÌ drug¹ osobê która by wystêpowa³a w roli "eksperta" w najwa¿niejszym materiale w danym wydaniu, prezentowa³a na ekranie sonda¿e, ³¹czy³a siê z reporterami w terenie.
Te rozmowy z prezenterami sportu w jedynce np prawie wogĂłle siĂŞ nie sprawdzajÂą, czasami wychodzÂą-nie przeczĂŞ-zwÂłaszcza jak Durczok gada o piÂłce, ale w wiĂŞkszoÂści sÂą ÂżaÂłosne. A caÂły dziennik przyciĂŞÂżkawy, kobyÂła. :evil2:
Gdyby druga osoba mia³a siê ³¹czyÌ z reporterami, to co robi³aby ta pierwsza osoba? Przedstawia³a sonda¿e- ile raz na 4 lata? :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Gdyby druga osoba mia³a siê ³¹czyÌ z reporterami, to co robi³aby ta pierwsza osoba? Przedstawia³a sonda¿e- ile raz na 4 lata?
Nie no, za³ozenie jest takie ¿e pierwsza osoba normalnie prowadzi Fakty, zapowiada materia³y itp. a druga jej pomaga, w³aœnie ³¹cz¹c sie z reporterami, ppezentuj¹c sonda¿e i inne duperele na ekranie, czasami komentuj¹c coœ wa¿nego, i takie tam... Nie musia³oby byÌ tak codziennie przecie¿ :] -->
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Tragizujecie... Fakty dalej trzymajÂą dobry poziom, tempo i styl. A odejÂście Lisa wcale nie wyszÂło im na gorsze. MoÂże faktycznie sÂą ostatnio maÂło urozmaicane, ale wydaje mi siĂŞ, Âże program taki jak Fakty po ponad 8 latach ma prawo wypracowaĂŚ swĂłj wÂłasny klucz dostarczania widzom informacji. W koĂącu program informacyjny to nie tylko Stysia, Bogdan czy nawet Lis. To caÂła machina ludzi pracujÂąca nad nim od bladego Âświtu. Mniej krytycyzmu, news telewizyjny to taka dziedzina tv, ktĂłra nie lubi fajerwerkĂłw.
MAKEPOVERTYHISTORY
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kubs pisze:Fakty dalej trzymajÂą dobry poziom, tempo i styl.

Dwa ostatnie zgoda, ale o dobrym poziomie to ju¿ mo¿na siê k³óciÌ.
Nie podobaj¹ mi siê tematy, które moim zdaniem go obni¿aj¹. Sensacyjne, wyraŸnie nastawione na inn¹ widowniê ni¿ ca³a reszta materia³ów, po prostu ma³o wa¿ne. I nie mam na myœli materia³ów Sianeckiego oczywiœcie, tylko inne, które czêsto pojawiaj¹ siê w pierwszej czêœci programu. Brakuje zagranicy w Faktach, no chyba, ¿e jest akurat jakiœ huragan albo trzêsienie ziemi. ¯e o kultrze ju¿ nie wspomnê, ostatnie wydarzenie kultralne zauwa¿one przez Fakty to konkurs chopinowski, wczeœniej festiwal w Sopocie... :?
kubs pisze:A odejÂście Lisa wcale nie wyszÂło im na gorsze. MoÂże faktycznie sÂą ostatnio maÂło urozmaicane
Ja nie twierdzĂŞ, Âże wyszÂło na gorsze, momentami wrĂŞcz przeciwnie i nie jestem teÂż zwolenniczkÂą wpowadzania urozmaiceĂą- kolorowych wykresĂłw, super montaÂżu, super paskĂłw, super czcionek, ani innych. :wink:
WiĂŞcej treÂści a nie formy.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości