TVN7

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

pawell pisze:A u mnie jest caly czas telegazeta na TVN Siedem. :? :roll:

to widocznie kablówka mi zabra³a mo¿liwoœÌ telegazetpwania :roll:
chore, polskie realia, i ja pÂłace za to 40zl
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

U mnie teÂż nie ma gazet na tvn7 :roll:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

pawell pisze: Nie znam sie na tym nie wiem o co chodzi z Etiba ale przychody TVN Siedem sa bardzo male. :?
ÂŚpiesze wyjaÂśniĂŚ, sam zresztÂą nie wiedziaÂłem a sÂłowo znam i kojarze juÂż dÂługo. Oto definicja:
EBITDA oznacza wynik netto, zgodnie z definicj¹ przyjêt¹ przez miêdzynarodowe standardy rachunkowoœci oraz przez USGAAP, skorygowany o koszty amortyzacji, koszty finansowe netto, koszty podatku dochodowego, udzia³ udzia³owców mniejszoœciowych w wyniku netto, udzia³ w wynikach spó³ek konsolidowanych metod¹ praw w³asnoœci, oraz straty nadzwyczajne i efekt rozwodnienia udzia³ów. EBITDA za rok 2001 i 2002 zosta³a dodatkowo skorygowana o pozaplanowe odpisy amortyzacyjne dotycz¹ce wartoœci firmy z konsolidacji i œrodków trwa³ych, oraz o efekty naruszenia warunków emisji obligacji i rozwi¹zania transakcji swap i jednoczeœnie zosta³a nazwana "skorygowana EBITDA". S¹dzimy, ¿e EBITDA i powi¹zane z ni¹ wskaŸniki przep³ywów pieniê¿nych z dzia³alnoœci operacyjnej s¹ pomocnymi miernikami kondycji finansowej i operacyjnej spó³ek telekomunikacyjnych. EBITDA nie jest wspó³czynnikiem zdefiniowanym przez miêdzynarodowe standardy rachunkowoœci ani przez USGAAP, a tym samym nie mo¿e byÌ uwa¿ana za alternatywny wskaŸnik wielkoœci dochodu netto, wskaŸnik dochodowoœci operacyjnej, b¹dŸ wskaŸnik wielkoœci przep³ywów pieniê¿nych z dzia³alnoœci operacyjnej, czy te¿ wskaŸnik p³ynnoœci. Zwracamy uwagê, ¿e definicja EBITDA nie jest jednolita, oraz nie jest to miara standardowa, a tym samym sposób wyliczenia tego wskaŸnika mo¿e siê znacznie ró¿niÌ w zale¿noœci od u¿ywaj¹cej go spó³ki i co za tym idzie, wskaŸnik ten nie daje podstaw do dokonywania porównaù pomiêdzy spó³kami.
MoÂże maÂła interpretacja?
MAKEPOVERTYHISTORY
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

No i mialem racje - od przyszlego tygodnie o godzinie 19:10 zamiast " Dwoch i Pol" bedzie lecial serial " Dzien dobry Miami "
To jest paranoja jakas - ten serial lecial przeciez juz w tym roku.

Czyli potwierdza sie ,ze tvn7 wcale nie wykozystuje bibliotek rtl7.
a szkoda.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mikasur pisze:U mnie teÂż nie ma gazet na tvn7 :roll:

no wÂłaÂśnie, co to ma byĂŚ
owszem, tvn siedem jak i innych kana³ów poza Style i 24 nie ogl¹dam
ale telegazeta mogÂłaby byĂŚ
jak np net padnie :idea:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

PowtĂłrek ciag dalszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od 2 stycznia zamiast przyjaciol bedzie znany juz wszystkim i emitowany juz w tym roku serial OLivier i Przyjaciele.

TVN 7 SMIESZNI JUZ JESTESCIE Z TYMI POWTORKAMI!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tam nie oglÂądam TVN Siedem bo nic tam ciekawego nie ma... :( :( Jak nie zaleÂży im na widzach to niech emitujÂą dalej te powtĂłrki napewno bedÂą mieĂŚ wiĂŞkszÂą ogladalnoÂśc... :x JuÂż ciekawszy jest kanaÂł TVN Style niÂż siĂłdemka. :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

tobi pisze:
mikasur pisze:U mnie teÂż nie ma gazet na tvn7 :roll:

no wÂłaÂśnie, co to ma byĂŚ
owszem, tvn siedem jak i innych kana³ów poza Style i 24 nie ogl¹dam
ale telegazeta mogÂłaby byĂŚ
jak np net padnie :idea:
a u mnie jest gazeta, ale..."poszarpana".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN jak ostatnio reklamuje lutowe pozycje TVN Siedem. :roll: Codziennie widzĂŞ tÂą reklamĂŞ po pare razy. W niej pokazujÂą jakie filmy bĂŞdÂą w lutym i teÂż wspominajÂą o "Hydeparku" oraz "Kochanych kÂłopotach".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nic dziwnego - ogl¹dalnoœÌ Siódemki spada na ³eb na szyjê, ostatnio wynosi³a 1,2 proc. To znacznie mniej ni¿ np. ogl¹dalnoœÌ TVN24, czy TV4.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

PowtĂłrek ciÂąg dalszy - po nadawaniu dwa tygodnie - poraz kolejny serialu olivier i Przyjaciele przyszedl czas na serial , ktĂłry rĂłwniez byÂł nadawany w TVN7 w zeszÂłym roku " Nie ma jak u tesciow"
a za 3 tygodnie pewnie bedzie Niesamowite historie - poraz kolejny.
:lol: smieac mi sie juz chce jak na to patrze i znowu przytocze ,ze tvn 7 ma przeciez biblioteki RTL7 i tam sa takie seriale jak "Trener" czy "3 Planeta od SÂłoĂąca" i to caÂłe sezonu - dlaczego tego nie nadaja??!!
Zaraz poraz kolejny wysle maile do tvn7 ,ze sa nudni juz z tymi powtorkami.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

ÂŻeczywiÂście przeglÂądaÂłem program TVN7 na m-c luty i zauwarzyÂłem bardzo duÂżo powt, niemogli by puÂściĂŚ dalsze losy poszczegĂłlnych seriali? Np "Ranka z gwiazdÂą" - powt
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

PowtĂłrek CIAG DALSZY !!!!!!
Od przyszlego tygodnia w pasmie seriali komediowych pojawia sie serial - rwoniez emitowany w zeszlym roku " DO USÂŁUG "

I ja juz wysylam kolejnego maila do tvn7 ,ze sa nienormalni emitujac te powtorki i nie kozystajac z zasobow RTL7
Przypomne ,ze sa tam np seriale " Spokojnie Tatusku " , " 3 Planeta od Slonca" , " Trener "
Ale nie lepiej jeb**c powtorki non stop!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tam bym na Twoim miejscu nie przejmowa³ siê tym... Mo¿e zm¹drzej¹ jak im ogladalnoœÌ ca³kowicie spadnie... :? No ale wtegy chyba bêdzie ju¿ za póŸno. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

ale wiesz ja lubie sitcomy i kilka lat temu bylo ich sporo w tv i nie bylo tyle powtorek.
a poniewaz tvn 7 wali seriale co 2 tygodnie inne ( ale te ktore niedawno lecialy ) to :cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości