[TVN7] Big Brother

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=423757
Tu jest o uczestnikach I Polskiej edycji "Big Brother". :)
bigbrother.tivi.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 05 sie 2005, 17:38

Post autor: bigbrother.tivi.pl »

pawell pisze:http://www.wirtualnemedia.pl/document.php?id=423757
Tu jest o uczestnikach I Polskiej edycji "Big Brother". :)
wieÂści sprzed kilku tygodni, ktore juz bylo mozna przeczytac tutaj: http://www.forum.bigbrother.tivi.pl/vie ... =6717#6717
http://bigbrother.tivi.pl/edycja0/index.php?id=276
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Czyli co...? Raczej nie moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ w najbliÂższym czasie startu IV edycji BigBrothera...? :(
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

big brother 4 za czy przeciw

Post autor: salladyn »

Ja proponuje nakrĂŞciĂŚ jeszcze 16 edycjii agenta i 24 edycje ekspedycjii. 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
xadamex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 11 sty 2006, 16:50

Post autor: xadamex »

Ja jestem za Wielkim Bratem, Agent, Wyprawa Robinson
to byÂły najlepsze programy
Przem.rmf.fm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 07 wrz 2005, 00:18
Lokalizacja: Żegocina
Kontakt:

Post autor: Przem.rmf.fm »

Zgadzam, siĂŞ.

Opiszcie coÂś o tym reality drama ;) co bĂŞdzie teraz w tvn, teraz naczy na jesieĂą?! Co to bĂŞdzie?
RMF MAXXX RuleZZZ
Monika Selimi RuleZZZ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przem.rmf.fm pisze:Opiszcie coÂś o tym reality drama ;) co bĂŞdzie teraz w tvn, teraz naczy na jesieĂą?! Co to bĂŞdzie?
"Królestwo" bêdzie na jesieù a wiêcej szczegó³ów na ten temat w tym temacie>>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 4&start=15 :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Zgadzam sie! Na antene powinien wrocic Agent i BB oczywiscie...moze do TVNu dotra nasze gorace prosby :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

A jeœli chodzi o Big Brothera - nie bedzie kolejnej serii bo w domu WielkoegoBrata jest teraz studio Sali Rozpraw S¹dowych do nowego programu TVN (rusza od marca) S¹d kryminalny(nazwa robocza), najprawdopodobniej bedzie siê nazywaÌ "Sêdzia Anna" lub "Sêdzia Anna Maria Weso³owska" Bedzie to cos takiego jak Wydzia³ œledczy W11 i detektywi, mo¿ecie siê zg³aszÌ jako aktorzy nieprofesjonalni do ról pierwszo(dobre stawki)-drugo-i trzecioplanowych, statyœci, i na publicznoœÌ. Najpierw jednak trzeba pójsc na casting.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O nie :!: :? JeÂśli to prawda to ten program bĂŞdzie podobny do takiego jaki kieduÂś byÂł na polszmacie i nie dawno na TV 4 i taki co jeszcze jest na Tele 5. :/ "W imieniu prawa" chyba. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

zo ile program w TV4, rzeczywiÂście byÂł beznadziejny i sztuczny, o tyle ten w Tele 5 ("Werdykt") byÂł juÂż znacznie ciekawszy - naturalny, problematyczny i realistyczny. JeÂśli ma to wyglÂądaĂŚ jak w TV4 to jestem przeciw, jeÂśli efekt bĂŞdzie taki jak w Tele 5, to za. PrzecieÂż mogÂą to nadawaĂŚ np. zamiast brazylijskiej telenoweli.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No nie wiem ale jednak to by³oby lepsze od telenowel. Ale w¹tpiê aby to zajê³o miejsce tej przed "Faktami" popo³udniowymi bo TVN dopiero od kilku dni j¹ nadaje. :roll: Co do programu to mo¿e TVN po³¹czy "W11 Wydzia³ Œledczy" z tym. Chodzi mi o to ¿e Ci mordercy, gwa³ciciele itp. mogliby byÌ s¹dzeni w tym nowym programie. :roll: :P No ale to chyba nie mo¿liwe bo musia³yby zostaÌ zmieniony koniec "W11". :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ralf3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 21 sty 2006, 11:30

Post autor: ralf3 »

Moim zdaniem ten program zajmie miejsce "RozmĂłw w toku" i bĂŞdzie nadawany o 17:25.

A od lutego trochĂŞ zmian w ramĂłwce. Docu-crime "W11: WydziaÂł ÂŚledczy" od poniedziaÂłku, 6 lutego emitowany bĂŞdzie nie 3, a 4 razy w tygodniu (poniedziaÂłek/czwartek godz. 20:15). Jest to moÂżliwe, poniewaÂż z programu znika teleturniej "NajsÂłabsze ogniwo" prowadzony przez KazimierĂŞ SzczukĂŞ.
Podobnie rzecz wyglÂąda z drugim serialem z dziaÂłki "crime". Od 6 lutego "Detektywi" pojawiaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą 5 razy w tygodniu, od poniedziaÂłku do piÂątku o 18:25.

http://wirtualnemedia.pl/document,,5940 ... e_TVN.html

MyÂślĂŞ Âże zostanie tak na wiosne poniewaÂż wÂątpie by TVN robiÂł zmiany na miesiÂąc.
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no i znowu bĂŞdzie filmik: "Na WspĂłlnej piĂŞĂŚ minut wczeÂśniej"
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

musiaÂłyby zostaĂŚ zmieniony koniec "W11".
Na koĂącu lektor mĂłwi : "Losy wszystkich oskarÂżonych wyjaÂśniÂą siĂŞ za ... eee ... kilka minut, w programie 'SĂŞdzia Anna'". :lol: :lol: :lol:
I'm ready for HD!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości