Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Piotr Marciniak
absolwent politologii UW
Âświetnie zadajÂący pytania
potrafiÂący wczuĂŚ siĂŞ w klimat rozmowy
doskonale posÂługujÂący siĂŞ w tematyce politycznej
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

tobi pisze:Piotr Marciniak
absolwent politologii UW
Âświetnie zadajÂący pytania
potrafiÂący wczuĂŚ siĂŞ w klimat rozmowy
doskonale posÂługujÂący siĂŞ w tematyce politycznej
PrzestajĂŞ ciĂŞ tobi rozumieĂŚ, po co wypisujesz takie oczywistoÂści :?: :shock: PrzecieÂż to wie kaÂżdy,a jeÂśli nie wie to polecam takÂą fajnÂą stronĂŞ http://www.google.pl
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

od drugiej linijki mej wypowiedzi to by³a moja prywatna opinia wyrobiona nie po skorzystaniu http://www.google.pl lecz po w³¹czeniu TVN24 o 21 czy w ci¹gu dnia.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

:D :D Przed chwilÂą skoĂączyÂł siĂŞ w M24 wywiad Piotra z marszaÂłkiem M. Jurkiem - nieÂźle go "przemaglowaÂł" - DUÂŻY PLUS dla Piotra!!! :jupi:
Monster

Post autor: Monster »

Jakub Porada dla BBC,
Hanna Smoktunowicz dla CNN,
Maciej Knapik w BBC...
A Piotr Marciniak ma urlop wÂłaÂśnie teraz gdy dziejÂą siĂŞ takie rzeczy. Gdy Justyna i Bogdan byli na urlopie Piotr Marciniak i w tygodniu prowadziÂł Fakty, ale nie dziaÂło siĂŞ nic tak dramatycznego.
Wielka szkoda, Âżw wÂłaÂśnie teraz jest na urlopie...
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

Monster pisze:Jakub Porada dla BBC,
Hanna Smoktunowicz dla CNN,
Maciej Knapik w BBC...
A Piotr Marciniak ma urlop wÂłaÂśnie teraz gdy dziejÂą siĂŞ takie rzeczy. Gdy Justyna i Bogdan byli na urlopie Piotr Marciniak i w tygodniu prowadziÂł Fakty, ale nie dziaÂło siĂŞ nic tak dramatycznego.
Wielka szkoda, Âżw wÂłaÂśnie teraz jest na urlopie...

SkÂąd wiesz, Âże jest na urlopie?! :( :(
Monster

Post autor: Monster »

To chyba logiczne: skoro Justyna i Bogdan nie prowadzili w tygodniu FaktĂłw, a prowadziÂł je Marciniak to znaczy tylko, Âże sÂą na urlopie.
JesteÂś nowym uÂżytkownikiem i jeszcze nie wiele siĂŞ znasz, ale wkrĂłtce siĂŞ dowiesz. Nikt nie jest doskonaÂły...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Monster pisze:To chyba logiczne: skoro Justyna i Bogdan nie prowadzili w tygodniu FaktĂłw, (...)JesteÂś nowym uÂżytkownikiem i jeszcze nie wiele siĂŞ znasz, ale wkrĂłtce siĂŞ dowiesz. Nikt nie jest doskonaÂły...
a przepraszam kto prowadziÂł Fakty w czwartek i piÂątek ??
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:Gdy Justyna i Bogdan byli na urlopie Piotr Marciniak i w tygodniu prowadziÂł Fakty, ale nie dziaÂło siĂŞ nic tak dramatycznego.
No to Ty byÂś chciaÂł Âżeby taka katastrofa wydarzyÂła siĂŞ wtedy gdy jest Marciniak. Ja bym chciaÂł aby nigdy siĂŞ nie wydarzyÂła. :? :? Dla mnie w tych chwilach nie waÂżne jest kto prowadzi tylko waÂżne sÂą informacje. :x

A i Marciniak zasÂłuÂżyÂł na urlop. I on napewnoe nie wybieraÂł terminu...

I jeszcze jedno co ty tak wszystkich pouczasz ?? :? Wszystkim mĂłwisz Âże siĂŞ nie znajÂą i ze nie wiedzÂą no, ale bardzo dobrze Âże Ty wszystko wiesz. :? I Ty teÂż jesteÂś nowy...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster

Post autor: Monster »

pawell pisze: Dla mnie w tych chwilach nie waÂżne jest kto prowadzi tylko waÂżne sÂą informacje. :x

A i Marciniak zasÂłuÂżyÂł na urlop.
I jeszcze jedno co ty tak wszystkich pouczasz ??
Tak nie jest waÂżne kto prowadzi tylko piszĂŞ, Âże szkoda, Âże go nie ma.
Tak Marciniak zasÂłuÂżyÂł na urlop... jeÂżeli moÂżna tak powiedzieĂŚ, bo urlop dostaje kaÂżdy :wink:
JuÂż tak mam, Âże wszystkich pouczam i to od maÂłego :lol:
Za to zauwaÂżyÂłem,
Âże Ty bardzo siĂŞ denerwujesz :mad: .
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

To mo¿e nam powiedz wró¿bito gdzie przebywa Marciniak na tym urlopie.
ZauwaÂżyÂłem, Âże wiesz jak bĂŞdÂą wyglÂądaÂły nadchodzÂące Fakty, co robi dany prezenter...
Przy okazji jeszcze, rzuĂŚ jakieÂś trafne numerki totolotka


------
A tak na powaÂżnie, pomyÂśl zanim napiszesz @Monster
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Monster pisze:JuÂż tak mam, Âże wszystkich pouczam i to od maÂłego :lol:
No to powstrzymaj siĂŞ od tego tutaj, pouczaj sobie swoich kolegĂłw i koleÂżanki oraz swojÂą rodzinĂŞ. Bo chyba dla nikogo nie jest miÂłe usÂłyszeĂŚ/przeczytaĂŚ Âże maÂło wie lub ze maÂło siĂŞ zna...
Monster pisze:Za to zauwaÂżyÂłem, Âże Ty bardzo siĂŞ denerwujesz :mad: .
Zgadnij dlaczego...

Sorry za off topic, ale musiaÂłem...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To staje siĂŞ ÂżaÂłosne. Albo siĂŞ uspokoisz, albo czeka ciebie Monster ban. :tvn.tivi:
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

malami_mi pisze::D :D Przed chwilÂą skoĂączyÂł siĂŞ w M24 wywiad Piotra z marszaÂłkiem M. Jurkiem - nieÂźle go "przemaglowaÂł" - DUÂŻY PLUS dla Piotra!!! :jupi:
PrzecieÂż nie chodzi o to Âżeby kogoÂś przemaglowaĂŚ, lecz o to Âżeby siĂŞ czegoÂś dowiedzieĂŚ.
Na usprawiedliwienie przemawia fakt, Âże od p.M.Jurka niczego nie moÂżna siĂŞ dowiedzieĂŚ. Ten czÂłowiek prawdĂŞ powie tylko wtedy, kiedy mu to odpowiada.
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

malami_mi pisze:
wuwaldi pisze:Piotr Marciniak to jest facet co moÂże prowadziĂŚ serwisy. Potrafi czytaĂŚ z promptera, co jest sztukÂą. Natomiast jest fatalny w wywiadach, na co daÂł dowĂłd wczoraj wieczorem.
Przepraszam bardzo, ale co przez to rozumiesz, Âże byÂł fatalny?!!
Piotr przede wszystkim prowadzi wywiady i w tym najlepiej siĂŞ sprawdza! :!:
Nie jest sztywny jak inni dziennikarze! :!: :!:
Nie wiem jacy inni sÂą sztywni. W ogĂłle dominuje luz , zarozumialstwo i niekompetencja. Tylko nieliczni sÂą tej cechy pozbawieni.
JeÂżeli nie da siĂŞ czÂłowiekowi dokoĂączyĂŚ zdania, przeskakuje siĂŞ z tematu na temat to jest chaos.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości