Jesień w TVN- Analizy, Opinie

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mnie ciekawi jedno: dlaczego 'Camera Cafe' ma nowego reÂżysera??
W "Co za tydzieĂą" byÂła z nim rozmowa.
:)
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

tobi pisze:Moroos.SkÂąd te informacje o studiu.Czy wiesz cos wiĂŞcej co do FaktĂłwWieczornych. Czy coÂś wzamian?
takie pojawily sie w internecie
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

hmm fakty o 16:40 to dosc dobry pomysl, nie beda konkurowac z panorama, uwaga o 17- niezle, ale wolalbym pol godziny pozniej, "na wspolnej" o 21 troche za pozno, ale wtedy moze sie zwiekszyc ogladalnosc...

Rezyser sie zmienil bo chyba umowa z Bogajewiczem sie skonczyla... I "Pod napieciem to chyba nie usuna...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

To chyba wreszcie telenowela o 16:20 teÂż sie chyba skoĂączy.
Pewnie teraz filmy ktĂłrych bĂŞdzie mniej na TVN i telenowel przejdÂą do TVNsiedem.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

to sie nie skonczy - na pewno o 14:40- od 2 wrzesni a"serce z kamienia"...

Opis 2 odcinka:
" Piedad, ciotka Marisy, jest bardzo zakochana w przysz³ym mê¿u siostrzenicy. Pragnie ich rozdzieliÌ. Cesar, narzeczony Marisy, wspomina swoj¹ nie¿yj¹c¹ mamê i jej tragiczny upadek na schodach. Nie wie jednak, ¿e dosz³o do niego w wyniku k³ótni miêdzy jego rodzicami. Jego mama domaga³a siê rozwodu, bo jej m¹¿ j¹ okrad³. Benjamin nielegalnie, ukryty wraz z wieloma innymi, przekracza granicê Stanów, gdzie ma nadziejê na znalezienie pracy. Luz dowiaduje siê, ¿e zosta³a wykorzystana przez ch³opaka, w którym siê zakocha³a. Pragnie siê na nim zemœciÌ. "
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Czyli kolejny tasiemiec.. :roll:
TeÂż myÂślĂŞ, Âże Pod napiĂŞciem nie zniknie. Stawiam teÂż na to, Âże w ramĂłwce pozostanie Superwizjer -poruszaÂł zawsze ciekawe tematy i miaÂł wysokÂą oglÂądalnosĂŚ.
Tak na marginesie: Zna ktoÂś strony internetowe z programem na naprzykÂład najbliÂższy miesiÂąc ?
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

DziĂŞki mnie tvn.personal byÂł szybszy od strony maniaka. :lol: :lol: :lol:
Maniak dopiero dzisiaj poinformowaÂł o zmianach a na naszym forum byÂło to juÂż wczoraj.
Krasu trzeba czytaĂŚ "Press" bo nastĂŞpnym razem nie musi mi siĂŞ chcieĂŚ przepisywaĂŚ.
Wiem, ¿e jestem skromny no ale có¿ na to poradziÌ. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

jestes nawet cytowany na forum maniak :lol:

ja zadnej na miesiac nie znam oprocz prgoramu TV Sat Magazyn- niestety czesto byl nieaktualny...
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Teraz mam cos dla was o TVNe WIRTUALNEMEDIA
Fakty kontratakujÂą
16.08.2004

Od wrzeÂśnia rewolucyjne zmiany w "Faktach" i tvn 24









Od siedmiu lat najpopularniejszy program telewizji TVN "Fakty" mo¿na ogl¹daÌ w prawie niezmienionej oprawie. Ale taka sytuacja potrwa ju¿ nied³ugo. Od wrzeœnia "Fakty" oraz serwisy TVN24 bêd¹ nadawane z nowego studia, mieszcz¹cego siê w Media Business Centre. Wed³ug zapewnieù twórców, nowe studio zupe³nie odbiega od tego co mo¿emy ogl¹daÌ w polskich telewizjach, przy pulpitach pojawi¹ siê lotnicze fotele, na œcianach kolorowe plazmowe ekrany, obrotowy stó³ prezenterski, bezszelestnie sun¹ce pod sufitem kamery.

- Najwiêksza nowoœÌ to szklane œciany, dziêki którym studio bêdzie otwarte na resztê budynku. Poza tym imponuj¹cy i supernowoczesny sprzêt - zachwala "Rzeczpospolitej" szef TVN24 Maciej Sojka.

Wymienia zautomatyzowane kamery, ktĂłre poruszaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą po studiu na ruchomych statywach, niczym roboty, i ogromny ekran tylnoprojektowy, na ktĂłrym prowadzÂący bĂŞdzie mĂłgÂł - tak jak dziÂś na prezentacjach biznesowych - pokazywaĂŚ plany, schematy, mapy.

Ale to nie jedyna zmiana. Kolejna to likwidacja "FaktĂłw Wieczornych" oraz nowa pory emisji "FaktĂłw popoÂłudniowych", ktĂłre zostanÂą przeniesione z 16.00 na 16.45.

Nie bêdzie natomiast wielkich zmian wœród prowadz¹cych. Do Marcina Paw³owskiego, Bogdana Rymanowksiego i Anity Werner na sta³e ma ju¿ do³¹czyÌ Grzegorz Kajdanowicz, który oprócz "Faktów popo³udniowych" ma prowadziÌ "Fakty" o 19:00 co myslicie o tym co nasz czeka..............
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ciekawy jest do tego komentarz czlowieka "znajacego sie na mediach", ktory powiedzial, ze tvn ruszylo sumienie po tym jak polsat i tv4 powiedzieli, ze beda miec nowe studio... ale nie wie, ze nie zdaza :P
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

TeÂż czytaÂłem ten komentarz, normalnie aÂż zaczĂŞÂło siĂŞ we mnie wszystko gotowaĂŚ :twisted:
:)
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

a gdzie< rozmowy w toku> :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

pewnie od pon do pt o 18 jak zwykle
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wszystko oki, 16.45 Fakty 17.00 uwaga 18.00 rozmowy w toku, ale co miĂŞdzy uwagÂą a rozmowami, skoro najsÂłabsze ogniwo ma byĂŚ o 20.10 wedÂług tego co ktos tam wczeÂśniej mowiÂł? telenowela bĂŞdzie? :arrow:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

arrow.pablo pisze: co miĂŞdzy uwagÂą a rozmowami, skoro najsÂłabsze ogniwo ma byĂŚ o 20.10 wedÂług tego co ktos tam wczeÂśniej mowiÂł? telenowela bĂŞdzie? :arrow:
Po 1 czĂŞsci Uwagi ma byĂŚ nowy serial dokumentalny W11-wydziaÂł Âśledczy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości