Kanały informacyjne na świecie

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

RzeczywiÂście poraÂżka, karastrofa, masakra. Obecna grafika TVN24 jest o neibo lepsza, a to coÂś, faktycznie jest na poziomie Painta. Dodam, Âże CNN powinno zbudowaĂŚ nowy newsroom, ten jest fatalny, a jak do tego dojdzie ta tragiczna oprawa, no to horror w oprawie newsa.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Stwierzam, ¿e CNN jedna z najpowazniejszych stacji telewizyjnych na swiecie...wrêcz historia...tak spaœÌ na dno...naparwde powinni siê tym zaj¹c, maj¹ chyba fundusze i warunki. a oprawa powtarzam MASAKRA!! Ja niewiem mam andziej, ¿ eniezap³acili du¿o, ja moge zrobiÌ poodbn¹ za 10 z³otych. A tego kto jest odpowiedzialny za studio i oprawe powinni zamn¹Ì w G³antamo na Kubie!!
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kanaÂły informacyjne na Âświecie

Post autor: salladyn »

Pozostaje mieĂŚ nadziejĂŞ Âże te zdjĂŞcia to tylko projekt ,szkic czy zarys wÂłaÂściwej oprawy graficznej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No miejmy taka nadzieje, moÂże chciali miejwiĂŞcej pokazac na czy mto ma polegaĂŚ, chociaÂż w to wÂątpie...jednak cuda siĂŞ zdarzajÂą
Wróciłem!!
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

teraz prostota jest w modzie, wiĂŞc moÂże nie jest to taka caÂłkiem straszne grafika, waÂżne jest wszystko czytelne i dokÂładne i o to w tym wszystkim chodzi:)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no tak tylko wszystko mo¿na przedstawiÌ czytelnie w ciekawy sposub, bo chybga przyznasz, ¿ eta oprawa niezachêca do ogl¹dania i s³uchania informacji. Grafika powinna byÌ dynamiczna i ciekawa, która zachêca na tym polega magia telewizji. Ale s¹ gusta i guœciki, ja naprzyk¹³t wole jak grafika jest "wartwowa" najlepiej jak by sie jescze rusza³a. Ale mój kolega z Gdaùska mo¿e miec inne zdanie.

P.S.:
JeÂżeli jakas stacja chce prostÂą grafike, taka jak nowa grafikla CNN to zapraszam do mnie proponuje tani:):)
Wróciłem!!
Mexx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 07 lut 2006, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mexx »

zobaczymy jak ta grafika sprawdzi siĂŞ na zywo, ja jednak myÂślĂŞ Âże bĂŞdzie fajnie wyglÂądaĂŚ :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Trzymam ciĂŞ za sÂłowo:):) Nie no grafika moze tak kiczowo wyglÂądaĂŚ tylko tutaj, to moze ejst jakisz szkic a nie przykÂłady grafiki. ÂŻyje ta nadziejÂą, bo jak wejdzie ta grafika to chyba przestane oglÂądaĂŚ CNN...a szkoda:(
Wróciłem!!
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

no jakos caly czas widze stara oprawe
cos mi sie wydaje ,ze przesuna znowu nowa oprawe na inny dzien
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

W Atlancie jest inna strefa czasowa. Za parĂŞ godzin nowa oprawa zapewne bĂŞdzie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

jest 7 lub 8 godzin przesuniecia wiec jest juz u nich tez 10 luty :>
Dared00

Post autor: Dared00 »

Wybaczcie, ale muszĂŞ wam to powiedzuieĂŚ...

Nowa oprawa dopiero o pó³nocy! W Ameryce oprawa pojawi siê o 18:00, 6 godzin ró¿nicy, czyli 24:00 (0:00).

MiÂłych snĂłw! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No kurde czekaÌ do pó³nocy:(:( Chyba wytrzymam bo msuze to zobaczyÌ :lol: :lol: A jak jednak zasne, w co w¹tpie to jutro od rana bêde mia³ dobry humor bo zobacze jak najleprza stacja informacyjna œwiata CNN pognêbia siê u¿ywaj¹c painta do oprawy graficznej programu. Chocia¿ ca³y czas mam nadzieje, ¿e to by³y jakieœ zarysy albo przesuneli premiere oprawy by szybka j¹ zmieniÌ bo ktoœ siê obudzi³, ¿e takie coœ robia dzieci 3 klasy podstawówki na informatyce, oczywiœcie jak maj¹ wogóle komputery w szkole :lol: :lol:
Wróciłem!!
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

ja tam bez problemu wytrzymam do polnocy - zreszta w piatki i soboty jak jestem w domu to chodze spac ok 2 w nocy :)
a jak jest wyscig F1 w japoni , autralli lub chinach to nie chodze spac wcale
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No widze, ¿e mamy fana F1:)Ja niechodze spaÌ wogóle...teraz bo mam ferie i ca³¹ noc siedze przy kompie i ogl¹dam powtórki programów TVN24 bo za dnia niemoge, jestem u kumli i korzystam z wolnego, niestety od poniediza³ku wracam do szko³y:( A co do CNN to kupie sobie zaraz du¿o chusteczek bo bêde p³aka³ z œmiechu jak to zobacze:):)
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości