Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MoÂże pomĂłcmeil...moÂże ci, ktĂłrzy naprawde chcÂą by Ryman zostaÂł w TVN24 niech wyÂślÂą do niego meila z zÂłowami wsparcia.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Meil, meilem ale wÂątpiĂŞ, Âżeby miaÂł jakieÂś decydujÂące znaczenie. MyÂślĂŞ, Âże decyzja juÂż zostaÂła powziĂŞta i wÂątpiĂŞ, Âżeby nawet 1000000 (idÂąc za przykÂładem pewnego zbanowanego usera :evil2: ) meili pomogÂło :(

Je¿eli rzeczywiœcie rymanowski mia³by odejœÌ szkoda by go by³o...

Ale có¿..takie zycie
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Z tego co wiem, jeszcze niepodjoÂł decyzji...wiĂŞc moÂże jesczeciÂś damy.
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

niby dlaczego miaÂłby odchodziĂŚ, Âźle mu. Prowadzi drugi pod wzgledem oglÂądalnoÂści Polsce dziennik zamiennie z rozmowami w kanale inforamcyjnym. PrzestaĂącie roznosiĂŚ plotki....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tobi pytaÂłem go w meilu czy ot yulko plotki on mi napisaÂł, Âże ma taka propozycje i, Âże ja rozwaÂża, wiĂŞc to chyba nie sÂą tylko plotki. Pozatym mĂłwi siĂŞ, Âże Durczok ma zastÂąpiĂŚ wÂłaÂśnie Rymana w TVN.
Wróciłem!!
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

ania pisze:apel do fanĂłw Bogdana!
wobec oczywistych faktĂłw i przejÂścia Durczoka do TVN trzeba zatrzymaĂŚ Bogdana w Faktach!
CoÂś mi siĂŞ wydajĂŞ, Âże nie jest to dla Niego komfortowa sytuacja. MoÂże siĂŞ okazaĂŚ, Âże opuÂści tĂŞ stacjĂŞ. Powstrzymajmy Go! :wink:
JeÂżeli TVP majÂą rzÂądziĂŚ pampersy, to p.Rymanowski moÂże chcieĂŚ wrĂłciĂŚ do swoich. Szkoda by byÂło, bo siĂŞ zmarnuje.
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Adam PieczyĂąski, pytany o odejÂście Bogdana Rymanowskiego, powiedziaÂł, Âże "to, co byÂło napisane w niektĂłrych dziennikach, moÂżna miĂŞdzy bajki wÂłoÂżyĂŚ".
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To moÂże jeszcze nie wie o jego planach albo porpostu Âściemnia :D
Tobi... wyluzuj facet jest dobry i nie chce byĂŚ stojakiem pod Justyne tylko robiĂŚ coÂś ambitnego to i sie przenosi... politycznie tez mu tam blizej :]

Ciekawe gdzie tak Pieczynski powiedziaÂł bo komunikatu na stronach tvn nie widzĂŞ :]
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

W PAPIe m.in. tak powiedziaÂł.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

PowiedziaÂł tak w wypowiedzi dla PAP.
Co do Rymanowskiego, to nie podj¹³ on jeszcze ostatecznej decyzji. Jest w du¿ej rozterce. Wcale mu siê nie dziwie... To jednak z najwa¿niejszych decyzji w jego zawodowym ¿yciu. Jesli w TVP nie bêdzie fajnie ( du¿e naciski, z³a atmosfera) do tej samej rzeki(TVN-u) raczej nie bêdzie móg³ wróciÌ...

PrzechodzÂąc do TVP bĂŞdzie najwiĂŞkszÂą gwiazdÂą "WiadomoÂści: byĂŚ moÂże dostanie wÂłasny program , na otarcie Âłez po Magazynie24. W TVN bĂŞdzie nieco w cieniu Durczoka i Justyny, ale myÂśle Âże TVN na pewno go nie zdegraduje.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

On nie bedzie w cieniu tylko zupeÂłnie na aucie !!! i dobrze o tym wie :] sÂądze ze dostanie w TVP debatĂŞ po Durczoku :D
Android <3
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi siĂŞ wydaje, Âże "Debaty" niedostanie, to juÂż by byÂło przegiĂŞcie, najwyÂżej zajmie swoim programem dzire w ramĂłwce.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Press pisze:Bogdan Rymanowski nie przejdzie do "WiadomoÂści" - zapewniajÂą zgodnie wÂładze TVP i TVN. Wczoraj dziennik "Fakt" poinformowaÂł, Âże Rymanowski zastÂąpi w nich przechodzÂącego do "FaktĂłw" Kamila Durczoka.

- Nie bêdziemy wykonywaÌ nerwowych ruchów kadrowych - zapewnia Dorota Warakomska, wicedyrektor ds. informacji i publicystyki w TVP 1. - Odejœcie Kamila to oczywiœcie strata, ale zespó³ "Wiadomoœci" da sobie radê i bez niego - przekonuje. G³ówny serwis informacyjny TVP prowadziÌ bêdzie pozosta³a trójka prezenterów: Dorota Wysocka, Dorota Gawryluk i Krzysztof Ziemiec.
TVN i TVP zgodnie dementujÂą doniesienia wczorajszego "Faktu" o tym, Âże miejsce Durczoka w "WiadomoÂściach" zajmie Bogdan Rymanowski. - To nieprawda. Rymanowski zostaje w TVN-ie - zapewnia Andrzej SoÂłtysik, rzecznik stacji. - Nie prowadzimy rozmĂłw z Bogdanem Rymanowskim - twierdzi Robert Kozak, szef "WiadomoÂści".(...)
WiĂŞc zostanie. Nikt z nim nie prowadzi rozmĂłw itp. :] :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No to odbrze:):) KamieĂą mi spadÂł z serca. SoÂłtysik powiedziaÂł, Âże Rymanowski zostaje w TVN. Ciekawe czy to przejĂŞzyczenie czy Ryman nadal bedzie prowadziÂł "Fakty"
Wróciłem!!
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Wsjo rawno kto bedzie prowadzil Fakty. Wiadomosci sie Kochani slucha a nie zawiesza wzrok na prezenterze ;)
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości