Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

PiÂątkowe Fakty w towarzystwie Justyny:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dzisiejsze fakty oczywiÂście rewelacyjne, przestane chyba to pisaĂŚ tylko bĂŞde pisaÂł w skrĂłcie DFR bo pisze to za kaÂżdym razem :lol: Tylko czasami mi siĂŞ niepodobaja te bluzki co ma pod marynarkÂą, ta dzisiejsza byÂła jeszce oki ale kilka dni temu byÂła taka biaÂła...straszna :mad: :mad:
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kowal pisze:Tylko czasami mi siĂŞ niepodobaja te bluzki co ma pod marynarkÂą, ta dzisiejsza byÂła jeszce oki ale kilka dni temu byÂła taka biaÂła...straszna :mad: :mad:
Tak, tak takie body z kiermaszu :evil2:
ZapowiedÂź FaktĂłw dziÂś byÂła rewelacyjna, tylko teraz nie mogĂŞ sobie przypomnieĂŚ co ona tam mĂłwiÂła... "MaÂłysz w Turynie, taekwondo po 70-tce, a to wszystko u nas, w Faktach" jakoÂś tak.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
jowis99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 13 lut 2006, 14:56

Post autor: jowis99 »

[quote="Robin"]PorĂłwnywanie "Âśrednio-miernej" dziennikarki z najbardziej skompromitowanego dziennika w Polsce z "pierwszÂą w Polsce gwiazdÂą informacji" (za stronÂą jednego z progr. TVN!!) wydaje siĂŞ trochĂŞ nie na miejscu !!!! Justyna jest wspaniaÂła, piĂŞkna i inteligentna, ma doskonaÂłe teksty na poczÂątek magazynu o 17:30, idealne zapowiada materiaÂły i rozmawia z reporterami podczas live'Ăłw. Najlepsza sÂą oczywiÂście jej wywiady, ktĂłre idelanie prowadzi i potrafi byĂŚ bardzo dociekliwa. Jest najwiĂŞkszÂą gwiazdÂą TVN24 i FaktĂłw zresztÂą teÂż. ZebraÂła grono wiernych fanĂłw. :mrgreen:

To wszystko co siĂŞ czuje odnoÂśnie jej osoby zaleÂży do tego czy ktoÂś ma zdolnosci, by to odzuĂŚ, jak widaĂŚ nie kaÂżdy te zdolnosci otrzymaÂł :wink: :mrgreen:[/quote][quote]Pani Justyna jest doskonaÂła w kaÂżdym calu. Oby wiĂŞcej byÂło takich prezenterĂłw.[/quote]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiem, Âże najleprzym forumowiczem niejestem i wiem, Âż eto nie w temacie, ale akurat ten temat che trzymaĂŚ w porzÂądku wiĂŞc chciaÂłem zapytaĂŚ bo neirozumiem czy twĂłj poust to jeden wielki cytat??[/url]
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ma³¹ wpadkê zaliczy³a dziÌ JP w Magazynie. Podczas live'a Rafa³a Poniatowskiego odpêdza³a siê rêk¹, jakieœ dziwne miny robi³a. A potem jeszcze Rafale, Rafale... :lol: :lol: :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wpadka byÂła klasowa :lol: 8) Ale Justyna z sobie tylko wÂłaÂściwÂą klasÂą wybrnĂŞÂła z caÂłej historii :)

A caÂły program jak najbardziej na wielki plus !!
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

24 godziny wydanie specjalne:

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

[/img]
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

magazyn poprowadzony jak zwykle bardzo dobrze :D :D Niestety zbyt duzo go nie poogladaÂłam bo pewna osoba, z mojej rodziny wolaÂła ogladac MonikĂŞ Olejnik i jej goÂści.!!:/ <wstyd> moge powiedziec tylko, ze gorÂąco tam byÂło....
P.S dziĂŞki za piĂŞkne capsy:*
....w świecie Faktów....
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

w³och pisze:Ma³¹ wpadkê zaliczy³a dziÌ JP w Magazynie. Podczas live'a Rafa³a Poniatowskiego odpêdza³a siê rêk¹, jakieœ dziwne miny robi³a. A potem jeszcze Rafale, Rafale... :lol: :lol: :lol:
niestety nie mogÂłem od poczÂątku oglÂądaĂŚ, ktoÂś to uchwyciÂł?, zrobiÂł capsa? ... szkoda, nie widziaÂłem ... ;(
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pochanke - fan pisze:
w³och pisze:Ma³¹ wpadkê zaliczy³a dziÌ JP w Magazynie. Podczas live'a Rafa³a Poniatowskiego odpêdza³a siê rêk¹, jakieœ dziwne miny robi³a. A potem jeszcze Rafale, Rafale... :lol: :lol: :lol:
niestety nie mogÂłem od poczÂątku oglÂądaĂŚ, ktoÂś to uchwyciÂł?, zrobiÂł capsa? ... szkoda, nie widziaÂłem ... ;(
Po ³¹czeniu z Poniatowskim, kiedy siê zorientowa³a, ¿e machanie by³o na wizji, oczywiœcie koment polecia³: Gor¹co by³o w sejmie.. i w studiu te¿, jak siê mogli paùstwo niedawno przekonaÌ.
Bardzo mi siê podoba³ ten wczorajszy M24, wyj¹tkowy spokój p³yn¹³ z telewizora :lol: Bo u Olejnik, rzeczywiœcie, strasznie siê k³ócili (jak siê okaza³o nadaremnie) :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze: Bardzo mi siê podoba³ ten wczorajszy M24, wyj¹tkowy spokój p³yn¹³ z telewizora :lol: Bo u Olejnik, rzeczywiœcie, strasznie siê k³ócili (jak siê okaza³o nadaremnie) :evil2:
spokój p³yn¹³, oj spokój :D

No ale to przecieÂż zasÂługa Justysi - ona wprowadza taki anielski nastrĂłj w studiu, Âżeby potem zaskoczyĂŚ rozmĂłwcĂŞ i na ziemiĂŞ go sprowadziĂŚ 8)

Po prostu miodzio to wyglÂąda :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze jedno zdjece StyÂśki z gazety "Fakt" Kobieta:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

magazyn 24 godziny (14.02.06)

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Justyna w wybornej formie :lol: (zresztÂą kiedy ona w takowej nie byÂła 8) )a CymaĂąskiego i Wassermana to maÂło nie zagadaÂła na ÂśmierĂŚ :lol: ale siĂŞ Panowie posÂłowie miotali :lol: pĂŞknie :P jakieÂż to Âśliczne byÂło :wink: :!:
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości