TVN: ramówka wiosenna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

I pewnie bedzie relacja w "Co za tydzieù!". Mam nadzieje, ¿e mo¿e tym razem relacja bedzie bardziej opszerna i wiêcej poka¿¹ Pochanke, chociaz znaj¹c w³adze TVN i ich skromnoœc, do gwiazd¹ tego spotkania bêdzie Kamil Durczok jako nowy nabytek, a Styœka pujdzie na boczny tor :?
Wróciłem!!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

No obawiam sie ze moi ulubieùcy czyli Komisarze Czechowska i spó³ka tak samo ,,zgasna`` przy swietle DURCZOKA :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeœli dobrze czyta³em Durczok pojawi siê na antenie TVN gdzieœ od maja. :roll: Prezentacja ramówki jest w œrodê i pewnie tak Durczoka nie bêdzie bo on wyje¿dza do rodziny w góry... I napewno wiêkszoœÌ czasu zajm¹ nowoœci, bo je trzeba pokazaÌ, a nie ju¿ znane twarze i programy. Oczywiœcie pewnie o nich wspomn¹. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ale moge siĂŞ zÂłoÂżyĂŚ, Âże na tej konferencji wspomnÂą o Durczoku, TVN zawsze mĂłwi o nawych nabytkach i pewnie tym razem bĂŞdzie tak samo.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No pewnie tak wkoĂącu jest siĂŞ kim chwaliĂŚ - jeden z najlepszych dziennikarzy w Polsce wkrĂłtce w TVN. :roll: :D

No i nie mogĂŞ sie juÂż doczekaĂŚ tej konferencji szczegĂłlnie po to aby wiedzieĂŚ wkoĂącu o ktĂłrej bĂŞdzie ten sÂądowniczy program. :roll: A takÂże na temat innych (jezeli bĂŞdÂą) nowoÂściach TVN-u. :roll: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Natomiast dziœ w programie Co za tydzieù poinformowano, i¿ w marcu do Polski wejdzie kolejny nowy format ;-). Chodzi o program o nazwie "Agencja". Znów bêdziemy mieÌ do czynienia z biurem detektywistycznym. Tym razem jednak w rolê detektywów-agentów zmieni¹ siê zwykli ludzie. Mniemam, ¿e bêdzie to doœÌ ciekawe po³¹czenie znanych ju¿ "Mamy Ciê", "Detektywi" i "Usterki" ;-)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A ja mniemam, Âże "Taniec z gwiazdami" i tak przebije wszystko. :wesoly: :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Jak narazie ta caÂła "Agencja" niezapowiada siĂŞ zbyt dobrze. Ale moÂże to tylko z opisu a sam program moÂże byĂŚ ciekawy.
Wróciłem!!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A wedÂług mnie to jeden z tych programĂłw, ktĂłry moÂże obejrzĂŞ. W "Co za tydzieĂą" mĂłwili, Âże TVN liczy bardzo na ten format, wiĂŞc zobaczymy...

A jeÂżeli "Agencja" stanie siĂŞ niewypaÂłem to z programĂłw zostanie mi jeszcze "Szymon Majewski Show". Bo zabĂłjczych policjantĂłw z "We11", i roztaĂączonych gwiazdeczek nie oglÂądam.
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejna nowoœÌ o której ju¿ wiemy:

Media Link pisze:Trwa serialowa ofensywa programowa. WiosnÂą na antenach polskich stacji telewizyjnych pojawiÂą siĂŞ nowe odcinkowe produkcje. W TVP1 zobaczymy komediowe "Ranczo" w Polsacie wielkomiejski serial "Kochaj mnie, kochaj" a w TVN hit Spielberga "WybraĂący Obcych".(...)

TVN wyemituje 10-cio odcinkowy Serial Stevena Spielberga wyprodukowany przez DreamWorks dla kana³u SCI FI, nazywany przez krytyków najlepsz¹ telewizyjn¹ produkcjê od czasu "Kompanii braci". "Taken" ("Wybraùcy obych") ³¹czy fikcjê i mniej lub bardziej udokumentowane fakty z historii kontaktów ludzi i istot pozaziemskich w przeci¹gu ostatnich piêÌdziesiêciu lat.(...)

Obrazek


Ooo zapowiada siê ciekawe. I tylko jedno ale jak¿e wa¿ne pytanie kiedy i o której ?? Tylko prosze nie za wczeœnie ani nie za póŸno ;] ale raczej tak w³asnie bêdzie... :? :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ralf3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 21 sty 2006, 11:30

Post autor: ralf3 »

Cieszê siê ¿e Tvn wreszcie kupi³ amerykaùski serial i myœlê ¿e bêdzie mia³ spor¹ ogl¹dalnoœÌ. Przyk³adem tego jest LOST z Jedynki czy Gotowe na wszystko Polsatu. Tak jak przedmówca mam nadzieje ¿e nie bêdzie zbyt pó¿no 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Serwis http://www.tvn.tivi.pl podaÂł juÂż nowÂą ramĂłwkĂŞ TVN.

Pierwsze wydanie FaktĂłw rozpocznie siĂŞ o 16, po nich stacja nada "SÂąd kryminalny", trwajaĂŚy godzinĂŞ. Zlikwidowana zostanie "Uwaga" o 17. Agencja w poniedziaÂłek o 22:30, po SMS. Tak jak w lutym, 2 razy dziennie "Detektywi" i "W11".
ralf3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 21 sty 2006, 11:30

Post autor: ralf3 »

Ciekawe kiedy bĂŞdzie Superniania ?
RamĂłwka fajna poza jednym. Serial W-11 nie jest zbyt dobry na prime-time. W jego miejsce proponowaÂłbym jakiÂś teleturniej albo program rozrywkowy np. KrĂłlestwo (ale to dopiero od wrzeÂśnia :D )
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mi pomys³ W11 w prime time siê podoba. Ledwo zmieni³ porê emisji, a ju¿ zanotowa³ rekord ogl¹dalnoœci. Na pewno s³abo bêdzie w poniedzia³êk i wtorek, w porze emisji "M jak Mostowiaki", ale i tak przewidujê wy¿sze wyniki, ni¿ o tej samej porze notowa³o "Najs³absze ogniwo" Szczuki. A co do "Superniani", to bêdzie pewnie nadawana w weekend. ByÌ mo¿e tak jakoœ o 18... No i co z nowym programem Szczuki. Czy¿by mia³ byÌ w weekend, czy ani widu ani s³ychu? Ani me ani be ani kukuryku - tyle o nim wieœci. :( Wszystko powinno siê lada dzieù wyjaœniÌ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ralf3 pisze:Ciekawe kiedy bĂŞdzie Superniania ?
Mi sie wydaje Âże na jesieĂą dopiero... Bo do 30 wrzeÂśnia ( :shock: ) trwa rekrutacja. :roll:

ralf3 pisze:Serial W-11 nie jest zbyt dobry na prime-time.


To bardzo dobrze 4,5 mln tyle oglÂądaÂło czwartkowy odcinek wÂładze TVN pewnie skaczÂą z radoÂści :evil2: :wink:

ralf3 pisze:albo program rozrywkowy np. KrĂłlestwo (ale to dopiero od wrzeÂśnia :D )


"KrĂłlestwo" to nie jest program rozrywkowy tylko historyczny (chyba :roll: ).

No i nie spodziewaÂłem sie powrotu "FaktĂłw" popoÂłudniowych na 16. i tego ze ten sÂąd bĂŞdzie o tej porze... :roll: Eh pewnie z "Teleexpressem" i tak nie wygra. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości