Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Agnieszka odpowiedziaÂła Anicie, Âże one jako meteopatki majÂą dziÂś ciĂŞÂżkie Âżycie
Ja bym siê tym tak bardzo nie przejmowa³a, bo Anita jak na meteopatkê zachowywa³a niesamowit¹ bystroœÌ umys³u :smile: i to w dodatku rych³ym rankiem - tylko pozazdroœciÌ :smile:
Tak dobitnie przejawiÂło siĂŞ to zwÂłaszcza w rozmowie z goÂściem Januszem Onyszkiewiczem, ktĂłry miaÂł byĂŚ goÂściem w studio o 8:10....... tzn. byÂł goÂściem w studio, ale krakowskim i o 8:06 :D
No i wtedy Anita daÂła popis swoich umiejĂŞtnoÂści :D
To byÂł wywiad o charakterze ,,krĂłtkiej piÂłki'', czyli mnĂłstwo szybkich i krĂłtkich pytaĂą zadawanych dynamicznie i szybie odpowiedzi :spoko:
Poza tym mnóstwo ³¹czeù z reporterami (Anita ca³y czas na stoj¹co), z Paw³em, to ju¿ by³ jego stan up, z Joasi¹ Komolk¹ z Poznania, z takim nowym :roll: bodaj z Bydgoszczy - nie pamiêtam nazwiska :/
OczywiÂście nie zabrakÂło rozmĂłw telefonicznych.
Tak dla przyk³adu Moskwa, czyli Bater, Lonyn, czyli Kukliùski, Berlin, czyli Hernes - przeprowadzenie ka¿dej rozmowy wymaga³o od Anity wczeœniejszego szczegó³owego przygotowania :wink:
MusiaÂłem siĂŞ jednak zdenerwowaĂŚ, bo o 6.20 doznaÂłem kolejnego szoku :shock: Anita robi przeglÂąd prasy na stojÂąco!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto to znowu wymyÂśliÂł?????!!!!
Te¿ mnie to zaaferowa³o :? Paranoiczny pomys³, widaÌ, ¿e ktoœ ma zasób rewelacyjnych pomys³ów, a mo¿e po prostu œci¹gneli to z KcH? :?
Ale jestem wzburzony, mo¿e jak wrócê po po³udniu to czêœÌ z tej z³ej energii ze mnie wyparuje ...

Jestem bardzo ciekawa efektĂłw :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

mnóstwo ³¹czeù z reporterami (Anita ca³y czas na stoj¹co),
JeÂśli Anita nie pĂłjdzie po rozum do gÂłowy i nie opuÂści tej stacji, to za kilkanaÂście lat Âżylaki ma jak w banku :evil2: I co wtedy z jej piĂŞknymi nogami :?: :?
Gdyby byÂł michaek, zÂłoÂżylibyÂśmy juÂż donos, do PIP, Âże pracownica pracuje w nieludzkich warunkach :evil:
Ja bym siê tym tak bardzo nie przejmowa³a, bo Anita jak na meteopatkê zachowywa³a niesamowit¹ bystroœÌ umys³u :smile: i to w dodatku rych³ym rankiem - tylko pozazdroœciÌ :smile:
To prawda, ale na jej twarzy malowaÂło siĂŞ lekkie zmĂŞczenie, a moÂże znuÂżenie :roll: MoÂże teÂż dlatego w jej spotkaniach, czy to z K. ÂŁastowieckÂą, Majewskim, czy wspomnianym prze Ciebie Funcky ÂŁukasikiem, tej charakterystycznej dla niej swobody ... a moÂże przesadzam :?
[...] w rozmowie z goÂściem Januszem Onyszkiewiczem, ktĂłry miaÂł byĂŚ goÂściem w studio o 8:10....... tzn. byÂł goÂściem w studio, ale krakowskim i o 8:06 :D
Pocz¹tkowo by³em zawiedziony, ¿e to nie jest rozmowa na fotelach - moich ulubionych - ale póŸniej, kiedy skupi³em siê na meritum, by³o mi wszystko jedno - bardzo dobra rozmowa :D
Dla mnie za to udany dzieù, wydawa³o mi siê ju¿ od siódmej, ¿e Pawe³ £ukasik krêci siê po studio, ale myœlê sobie: nie to niemo¿liwe, przecie¿ tak dawno go nie by³o, to nie mo¿e byÌ on :roll: Ja ju¿ zd¹¿y³am o nim zapomnieÌ, a on wróci³ :D
:o A jednak to by³ on :o Anita raczy³a go nawet zapowiedzieÌ, jeszcze przed bezpoœrednim wejœciem na wizjê w duecie - ale zaszczyt go kopn¹³ :lol:
I co z tego :?: Facet by³ potwornie spiêty, mamrota³ coœ pod nosem, kiedy Anita próbowa³a jakoœ do niego zagadn¹Ì, rozluŸniÌ atmosferê :? W rezultacie wszystko wygl¹da³o tak, ¿e wchodzili sobie w s³owo, nie mogli siê dogadaÌ, skonfrontowaÌ myœli. Co mia³o znaczyÌ zdanie £ukasika: ''Pamiêtamy o Julii Tymoszenko [...]'' na co Anita z uœmiechem: ''trudno o niej zapomnieÌ'' :evil2: Wsta³by z tego fotela, jak kiedyœ i mo¿e by³by mniej stremowany :wink:
Te¿ mnie to zaaferowa³o :? Paranoiczny pomys³, widaÌ, ¿e ktoœ ma zasób rewelacyjnych pomys³ów, a mo¿e po prostu œci¹gneli to z KcH? :?
Fakt, tam przeglÂądajÂą prasĂŞ na stojaka :wink: Ale nie stojÂą tyle, co dziÂś wystaÂła Anita !!!
Mimo to fragmenty prasowe poradka byÂły zaÂłatwione profesjonalnie. Anita czytaÂła z niesmakiem o sporej liczbie doradcĂłw w rzÂądzie, choĂŚ prezydent kazaÂł inaczej. AnitĂŞ rozbawiÂł temat analizy jĂŞzyka wg PiS, niestety nie pamiĂŞtam tych zwiÂązkĂłw frazeologicznych z artykuÂłu. DoÂłoÂżyÂła wladzy czytajÂąc o drogim sejmie, czyli ile wydamy na parlamentarzystĂłw - ahhh, jak te media kochajÂą wÂładzĂŞ :P :evil2:
PozostajÂąc przy pp, Anita zaliczyÂła rewelacyjne przejĂŞzyczenie. Mianowicie przekrĂŞciÂła nazwisko europosÂła zmieszanego w brukselskÂą aferĂŞ rozporkowÂą - zamiast Golik, przeczytaÂła Golak :evil2:
Jestem bardzo ciekawa efektĂłw :evil2:
SÂą zadowalajÂące :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To prawda, ale na jej twarzy malowaÂło siĂŞ lekkie zmĂŞczenie, a moÂże znuÂżenie
A moÂże to z powodu nieobecnoÂści pana uhahanego? :evil2: Zamiast niego byÂła dziÂś nieuhahana K. Kolenda :D
Ale nie stojÂą tyle, co dziÂś wystaÂła Anita
No ale kuriozum byÂło, Âże Anita musiaÂła czekaĂŚ (teÂż na stojaka) aÂż Agnieszka GĂłrniakowska, ktĂłra jest w Szklarskiej PorĂŞbie, powie pogodĂŞ, a Anita podziĂŞkuje jej za prognozĂŞ :?
No ale dziewczyny miÂło siĂŞ przywitaÂły: ,,A teraz zajrzymy tam, gdzie nas nie ma' :lol: ,,Witaj Anito' :D
RĂłwnieÂż Agnieszcze Cegielskiej udaÂł siĂŞ dowcip o osiemdziesiĂŞcioszeÂściolatce, ktĂłra szusuje po alpejskich stokach :lol: Anita zdradziÂła z uÂśmiechem na twarzy, Âże w Polsce teÂż moÂżna takie spotkaĂŚ - je nie widziaÂłam :D

A jaka dyscyplina dzisiaj w Poradku, wszystko szÂło jak w zegarku :D
Anita wyrabia³a siê z ³¹czeniami z materia³ami przed czasem, a niektóre serwisy zaczyna³y siê minutê przed czasem.
Np., ale nas to nie cieszy, my byÂśmy chcieli, Âżeby ona jak najdÂłuÂżej byÂła na wizji :]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Gdyby byÂł michaek, zÂłoÂżylibyÂśmy juÂż donos, do PIP, Âże pracownica pracuje w nieludzkich warunkach
A sam nie moÂżesz :> ??? Nie zrobisz tego dla Anity :shock: :D ???

Ehhh ja nie oglÂądaÂłam ale to i dobrze bo mogÂła bym siĂŞ zdenerwowaĂŚ widzÂąc AnitĂŞ zmuszonÂą do przeprowadzania przeglÂądu na stojÂąco... :?
Black jest wÂściekÂły, bo zaspaÂł na Poradek
Ale Funcky :D to dobrze to znak Âże normalnieje :evil2:
Jeszcze poÂł roku temu reagowaÂła bym na to teÂż wsciekÂłoscia :D Ale zobaczysz Blacky... KiedyÂś wstaniesz zobaczysz ze Anita w Poradku i pĂłjdziesz spaĂŚ :evil2: jeszcze pare miesiĂŞcy terapi i bedzie git :D:D:D

btw... :> tak sobie rano jak to przeczytaÂłam pomyslam Âże jeÂśli masz telefon z mp3 albo amr to mogĂŞ Ci zrobiĂŚ dzwonek z piosenkÂą "Kiss Kiss Kiss" :evil2: to by CiĂŞ na pewno obudzilo :D i teraz caÂły dzien za mnÂą i koleÂżankÂą ta piosenka chodzi ostatnio pod starym browarem siĂŞ wydzieralyÂśmy :evil2:
Android <3
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ÂŻartujesz, chyba zrobiÂłyÂście niezÂłe widowisko muzyczne ..... czy taneczne moÂże teÂż? :evil2:
Ja teÂż sobie to Âśpiewam, ale pod prysznicem :lol: ÂŻeby siĂŞ dowartoÂściowaĂŚ :evil2:
to dobrze to znak Âże normalnieje
Wiesz, Âże do takiego samego wniosku dochodzĂŞ :evil2:
ZaspaÂł, to nietypowe jak na niego, zawsze budziÂł siĂŞ punkt szĂłsta bez budzika :roll: A moÂże po prostu wystarczy wczeÂśniej wracaĂŚ do domu :>
Jeszcze poÂł roku temu reagowaÂła bym na to teÂż wsciekÂłoscia
Kamuii, ale ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile straciÂłaÂś? ;(

Jutro Anity nie bĂŞdzie Faktach, a ja myÂślaÂłam, Âże bĂŞdzie :roll:
Có¿ niezbadane s¹ wyroki ......... grafikowe :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jeszcze poÂł roku temu reagowaÂła bym na to teÂż wsciekÂłoscia :D Ale zobaczysz Blacky... KiedyÂś wstaniesz zobaczysz ze Anita w Poradku i pĂłjdziesz spaĂŚ :evil2: jeszcze pare miesiĂŞcy terapi i bedzie git :D:D:D
Kamuii, Ty chyba nie wiesz co piszesz :evil2: ÂŻadne znaki na niebie i ziemi tego nie ziawastujÂą, Âżebym odpuÂściÂł :evil2:
Niechaj dowodem na to bĂŞdzie rozliczenie, jakie zaserwowaÂłem Anicie :evil2:

Obrazek

Kto by chciaÂł pracowaĂŚ tyle co Anita :?: RĂŞka w gĂłrĂŞ :x
Pomin¹³em ''Damê Pik'', bo nak³ada³aby siê czasami na popo³udniowe, ale to wiadomo, sobota 15.35 i niedziela, poniedzia³ek powtórki :evil2:
Zastanawia³em siê d³ugo, czy robiÌ specjalny (pomaraùczowy) kolor dla faktów + goœÌ poranny, ale pomyœla³em ... kto wie, mo¿e za pó³ roku Anita znowu z kimœ porozmawia :evil2:

tak sobie rano jak to przeczytaÂłam pomyslam Âże jeÂśli masz telefon z mp3 albo amr to mogĂŞ Ci zrobiĂŚ dzwonek z piosenkÂą "Kiss Kiss Kiss"
A mam taki sprzĂŞcik :D
Ale moÂże nie skorzystam z propozycji, bo jeszcze kto obcy usÂłyszy i dopiero bĂŞdzie chaÂła :/ :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No Âświetne rozliczenie, Black :> Kobiety za tym nie przepadajÂą, juÂż jesteÂś przegrany i bez Âżadnych szans :dobani: :lol:
Kamuii, Ty chyba nie wiesz co piszesz :evil2:
Kamuii, ale ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile straciÂłaÂś?
He, he zmasowany atak, kamuii broĂą siĂŞ :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Black, Ty tak na powaÂżnie, czy tylko, przepraszam za kolokwializm, jaja sobie robisz?

JeÂśli rzeczywiÂście CiĂŞ to oburzyÂło to w ogĂłle Twojego zachowania nie rozumiem.
Lamentujesz, Âże Anita Werner miaÂła przeglÂąd prasy na stojÂąco, a ja siĂŞ spytam - no i co z tego? Czy ten przeglÂąd prasy trwaÂł 8 godzin, czy tylko kilka minut?

MĂłwiÂąc o pracy w wysoko szkodliwych warunkach to juÂż przeginasz i to totalnie!
Od stania, zwÂłaszcza krĂłtkotrwaÂłego, jeszcze nikt nie umarÂł. ÂŻylakĂłw Anita Werner rĂłwnieÂż siĂŞ z tego powodu nie nabawi...

Po drugie pokazujesz jak jesteÂś krĂłtkowzroczny, pÂłaczesz za PaniÂą Werner, Âże bidulka siĂŞ rozchoruje... a co majÂą powiedzieĂŚ inni, co pracujÂą po kilka godzin na stojÂąco - ekspedientki, fryzjerki, etc. Porada rĂłwnieÂż prowadzi przeglÂądy prasy na stojÂąco i nigdy nie widziaÂłem, ÂżebyÂś byÂł z tego powodu oburzony, a jakby tego byÂło maÂło, Studio Europa - Anny KalczyĂąskiej rĂłwnieÂż jest na stojÂąco...
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

PO RAZ KOLEJNY W HO£DZIE DLA ANITY MOJEJ Z MARZEÑ KOBITY :
http://media.putfile.com/ZATOZWYKLEZAMYKANOMNIE

<http://media.putfile.com/ZATOZWYKLEZAMYKANOMNIE>
Love bomb its coming when im strong !!!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:No Âświetne rozliczenie, Black :> Kobiety za tym nie przepadajÂą, juÂż jesteÂś przegrany i bez Âżadnych szans :dobani: :lol:
AleÂż skÂąd, niektĂłre to lubiÂą :wink: Ale Anita moÂże nie :/ :wink:

MaÌkuw drogi, ale¿ ja jestem bardzo powa¿ny :D Nie rozumiem sk¹d ten atak :roll: A co mnie pan Porada obchodzi albo expedientki ze sklepów :?: :? Mogê im wspó³czuÌ, ¿e musz¹ du¿o staÌ, ale daleki jestem od pisania o tym na forum :lol: To Porada te¿ tak na stoj¹co te przegl¹dy prowadzi, 4 dni w tygodniu :?: Dla mnie liczy siê to, w jakich warunkach pracuje Anita - dziœ tego stania by³o sporo, a ona podkreœla³a, ¿e czuje siê senna, itd., wiêc siê o ni¹ zamartwi³em ;( Normalnie w œwiecie jak o blisk¹ osobê - co w tym dziwnego :?: Dla Anity normalnie to ¿aden problem przestaÌ 3 godziny, jest m³oda, silna, wysportowana, ale dziœ by³o inaczej, bo warunki biometeo nie by³y sprzyjaj¹ce. Tu du¿y plus poradków, ¿e mo¿emy dowiedzieÌ siê - niekiedy - jaki jest stan ducha Anity i czasami innych ciekawostek ze sfery ''prywatnej'' :D
Studio Europa - Anny KalczyĂąskiej rĂłwnieÂż jest na stojÂąco...
No tak, to jedne fakty Anity :] A co z resztÂą :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Stingulasz (PIÊKNA ONA) pisze:PO RAZ KOLEJNY W HO£DZIE DLA ANITY MOJEJ Z MARZEÑ KOBITY :
http://media.putfile.com/ZATOZWYKLEZAMYKANOMNIE

<http://media.putfile.com/ZATOZWYKLEZAMYKANOMNIE>

Hej, ten link znowu nie dziaÂła, a ja bardzo bym chciaÂła posÂłuchaĂŚ :?
Od stania, zwÂłaszcza krĂłtkotrwaÂłego, jeszcze nikt nie umarÂł. ÂŻylakĂłw Anita Werner rĂłwnieÂż siĂŞ z tego powodu nie nabawi...
No, ale powiedz szczerze, czy nie by³oby bardziej humanitarnie czêœÌ Poradka jednak na siedz¹co poprowadziÌ? :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Stingulasz (PIÊKNA ONA) pisze:PO RAZ KOLEJNY W HO£DZIE DLA ANITY MOJEJ Z MARZEÑ KOBITY :
http://media.putfile.com/ZATOZWYKLEZAMYKANOMNIE

<http://media.putfile.com/ZATOZWYKLEZAMYKANOMNIE>
Stingulasz...wielkie :brawo:

Normalnie z kaÂżdym postem mnie zadziwiasz 8)

Bohaterka tego wÂątku moÂże byĂŚ dumna z takiego fana :)
ZIMA
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

Hej, ten link znowu nie dziaÂła, a ja bardzo bym chciaÂła posÂłuchaĂŚ
Zainstaluj windows media player albo real one player.
Love bomb its coming when im strong !!!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ehhh, ja juÂż ci dziĂŞkujĂŞ, juÂż wiem o co w tym wszystkim biega :]
Black mi mówi³, ¿ebym ........ ale nie rezygnowa³am z polemiki, ale widzê, ¿e z niektórymi siê nie da :? Bawcie siê dalej, jeœli macie z tego jak¹œ satysfakcjê :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
JER53
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 14:21

Post autor: JER53 »

Black Jack '62 pisze:...
Obrazek
...
:shock: :shock: :shock:
JakiÂż wzorcowy kalendarz 'pp'! :twisted:
ÂŻadnych ÂświÂąt religijnych... I do nas ta choroba dotarÂła... Zgroza!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości