Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

ona podkreÂślaÂła, Âże czuje siĂŞ senna, itd., wiĂŞc siĂŞ o niÂą zamartwiÂłem
Mo¿e siê nie znam, ale wydaje mi siê, ¿e ³atwiej zasn¹Ì na siedz¹co ni¿ stoj¹co, wiêc nie rozumiem o co Ci chodzi.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciek, napisaÂłem ''senna, itd.'' . ByĂŚ moÂże czuÂła siĂŞ sÂłabo ... a co by byÂło, gdyby (odpukaĂŚw niemalowane) zemdlaÂła :?: No a wtedy lepiej jest siedzieĂŚ :wink: Nie wiem o co caÂła afera :?: Ja teÂż siĂŞ bardzo cieszĂŞ, Âże poradki majÂą formĂŞ ''stand up'u'', bo moÂżna AnitĂŞ w caÂłoÂści podziwiaĂŚ :D No, ale dajmy spokĂłj, przeglÂądy prasy, prĂłcz tego po pierwszym serwisie po 6-tej, byÂły do tej pory na siedzÂąco i tak byÂło ok :D CaÂła reszta na stojÂąco. A tak w ogĂłle to ja byÂłbym za tym, Âżeby widzowie zamiast oglÂądania (przymusowo) reklam, uczesniczyli rĂłwnieÂż w tym, jak prowadzÂący przemieszcza siĂŞ z jednego koĂąca studia w drugi :D
JakiÂż wzorcowy kalendarz 'pp'!
ÂŻadnych ÂświÂąt religijnych... I do nas ta choroba dotarÂła... Zgroza!
Nie podoba Ci siĂŞ :?: To nie jest kalendarz, tylko rozliczenie Anity z dyÂżurĂłw :evil2:
Funckyrella pisze:Ehhh, ja juÂż ci dziĂŞkujĂŞ, juÂż wiem o co w tym wszystkim biega :]
Black mi mówi³, ¿ebym ........ ale nie rezygnowa³am z polemiki, ale widzê, ¿e z niektórymi siê nie da :? Bawcie siê dalej, jeœli macie z tego jak¹œ satysfakcjê :wink:
Funcky, chÂłopak ma takÂą wenĂŞ, Âże tylko pozazdroÂściĂŚ :D
Ale Stingulasz, Anita chyba bluesa nie lubi, a juÂż na pewno za Qeen nie przepada :/ Nagraj moÂże swojÂą wersjĂŞ ''All besause of you'' z repertuaru U2 :] Nie wiem, czy Anita nadal sÂłucha tego bandu, ale kiedyÂś sÂłuchaÂła :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
JER53
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 14:21

Post autor: JER53 »

Black Jack '62 pisze:...
JakiÂż wzorcowy kalendarz 'pp'!
ÂŻadnych ÂświÂąt religijnych... I do nas ta choroba dotarÂła... Zgroza!
Nie podoba Ci siĂŞ :?: To nie jest kalendarz, tylko rozliczenie Anity z dyÂżurĂłw :evil2:
...
Nie, zupe³nie mi siê niepodoba (abstrahujê od zestawienia dy¿urów Anitki, z którego wynika, i¿ prawdopodobieùstwo zobaczenia jej w œrodê i w czwartek jest du¿o wy¿sze ni¿ w inne dni ;)). Umieœci³eœ oba œwiêta majowe, a pomin¹³eœ Œwiêta Wielkanocne i Bo¿e Cia³o (przecie¿ równie¿ œwiêta ustawowe w Polsce). Pewnie, aby nie dra¿niÌ al Kaidy, jak siê domyœlam. :evil:
Obawiasz siĂŞ zamachu na to forum? :shock: :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie, nie obawiam siê ¿adnego zamachu :D Nale¿ê do ludzi, którzy w du¿ej mierze ¿yj¹ chwil¹ teraŸniejsz¹, d¹¿¹ do wytyczonego sobie celu, ale nie przejmuj¹ siê paranoicznie tym, co im przyniesie przysz³oœÌ :D
UmieÂściÂłeÂś oba ÂświĂŞta majowe [...]
Mam je zatem usun¹Ì, ¿ebyœ nie pos¹dza³ mnie o laicyzacjê tego forum :?: :D Bo gdybym doda³ te katolickie œwiêta, obrazek by³by jeszcze mniej czyleny :? Zrozum :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Stingulasz (PIĘ KNA ONA)
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: środa 23 lis 2005, 23:14
Kontakt:

Post autor: Stingulasz (PIĘ KNA ONA) »

ZarzuĂŚcie plz jakiÂś ciekawy fakt o Anicie o ktĂłrym prawdopodobnie nie bĂŞde wiedziaÂł ,bo maÂło kto o nim wie.MoÂże byĂŚ wiĂŞcej niÂż jeden.CoÂś ciekawego z jej bujnego Âżyciorysu.
Love bomb its coming when im strong !!!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

AÂż bojĂŞ siĂŞ co tu poniektĂłrzy mogÂą wymyÂśliĂŚ? :evil:
Bujny Âżyciorys :roll: to pewnie chciaÂłlbyÂś jakiÂś gÂłoÂśny i ,,zÂły'' romans ........ :evil2:
Nic z tego :D Anita to grzeczna dziewczyna :D
...... a wiĂŞc co by tu ...... :roll:
:idea: moÂże nie wiesz, Âże Anita bierze, ewentualni braÂła udziaÂł w rajdach samochodowych? :evil2:
Nagraj moÂże swojÂą wersjĂŞ ''All besause of you'' z repertuaru U2
Albo coÂś z Anny Marii :D
Albo Raz Dwa Trzy :D

A teraz juÂż powaÂżnie :D
Jutro chyba Anita w Faktach :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MoÂże bĂŞdzie w faktach, przed wyjÂściem z domu widziaÂłem jÂą na stanowisku.
Szkoda, ¿e dziœ bêdê móg³ dostawiÌ tylko zielone kó³ko ;(
Albo coÂś z Anny Marii
Albo Raz Dwa Trzy
CoÂś mi siĂŞwydaje, Âże teraz to Anita sÂłucha tylko przeÂłoÂżonych :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ja wiem wiĂŞcej :wink:
WidziaÂłam zapowiedÂź FaktĂłw :D
Anita dziÂśbardzo obciÂśle ubrana w jeden z tych jasnobeÂżowych ÂżakietĂłw :D
I wyglÂąda na to, Âże ma bardzo dobry nastrĂłj - przynajmniej wnioskujĂŞ tak z jej gestĂłw i tonu :wink:
CoÂś mi siĂŞwydaje, Âże teraz to Anita sÂłucha tylko przeÂłoÂżonych
MyÂślisz, Âże ma aÂż tak kiepskie gusta muzyczne :evil2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kwiatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 09 lut 2006, 09:42
Lokalizacja: z Marsa ;)

Post autor: kwiatek »

JEZU!!

ANITKA ZASÂŁABÂŁA!!

JEDRZEJWOSKA. JAK JA ZAOBCZYÂŁEM TO MAÂŁO MI SIE SÂŁABO NIE ZORBIÂŁO.



Sorry za CAPSA ale sie przej¹³em


PS. To ja :Przmek:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Anita Âźle siĂŞ poczuÂła. Ciekawe jak to wyglÂądaÂło. Na pewno Fakt o tym napisze. :( . Miejmy nadziejĂŞ, Âże dojdzie szybko do siebie.SwojÂą drogÂą ciekawie A*tomatka wyglÂąda na stanowisku FaktĂłw PopoÂłudniowych.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CzuÂłem ze coÂś zÂłego sie staÂło jak materiaÂły pojawiaÂły sie bez zapowiedzi. ;( no i jak pojawiÂła siĂŞ JĂŞdrzejowska to juÂż byÂło pewne ;( Anita trzymaj siĂŞ :!:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:placze: Ja nie mogĂŞ ;( :placze Black chyba siĂŞ zaÂłamie jak obejrzy Fakty, jak wejdzie na forum :placze:

JĂŞdrzejowska uspokoiÂła, ale ja wcale spokojna nie jestem ;(

Anita jesteÂśmy z TobÂą!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Zaniepokoi³am siê bardzo po tych s³owach A.J. Zamurowa³o mnie, gdy na konieczobaczy³am Jêdzejowsk¹ zamiast Anity. Wspó³czujê Blackowi, ja nigdy Anity bardzo nie lubi³am, ale zmartwi³a mnie ta sytuacja.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Anita trzymaj siĂŞ i wracaj szybko do zdrowia :smutny:
CzyÂżby Anita za duÂżo pracowaÂła choĂŚ nie widaĂŚ jej na wizji :?:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Sorry, Âże piszĂŞ dopiero teraz, ale musiaÂłem trochĂŞ pozbieraĂŚ myÂśli ... Jeszcze nigdy nie czuÂłem siĂŞ taki ... bezradny ...

PrzecieÂż wszystko byÂło na poczÂątku w porzÂądku ... nic nie wskazywaÂło takiego zakoĂączenia ... BoÂże, Âżeby tylko wszystko byÂło w porzÂądku... :sad: :zalamany:

Ufam, Âże wszystko jest z AnitÂą ok ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 30 gości