Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nawet gazeta.pl pisze o odejÂściu Rymanowskiego z FaktĂłw TVN:
Bogdan Rymanowski zrezygnowa³ z prowadzenia g³ównego wydania "Faktów" TVN. Dziennikarz zostaje jednak w TVN - bêdzie prowadzi³ autorski program publicystyczny na antenie tej telewizji.


Rymanowski zrezygnowaÂł z prowadzenia "FaktĂłw" po tym, jak okazaÂło siĂŞ, Âże kontrakt ze stacjÂą TVN podpisaÂł znany dziennikarz telewizji publicznej Kamil Durczok.

"Decyzjê Rymanowski podj¹³ w przekonaniu, i¿ publicystyka polityczna jest t¹ sfer¹ dzia³alnoœci dziennikarskiej, w której realizuje siê najlepiej, a anteny TVN i TVN24 stwarzaj¹ mu mo¿liwoœÌ zawodowego rozwoju" - napisa³ rzecznik TVN Andrzej So³tysik w przes³anym PAP oœwiadczeniu.

WedÂług jego informacji, Rymanowski bĂŞdzie teÂż prowadziÂł wieczorne wydanie magazynu "24 godziny" na antenie TVN24. Prace nad autorskim programem zostaÂły rozpoczĂŞte, ukaÂże siĂŞ on na antenie w najbliÂższych tygodniach.

W pi¹tek Rymanowski prowadzi³ ostatni raz wydanie "Faktów". "Bardzo dziêkujê paùstwu za dzisiaj i za ostatnie dwa i pó³ roku" - powiedzia³.
Nieco siê spóŸnili pisz¹c ten artyku³ (powinien byÌ w sobotê), ale dobre i to.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

gazeta.pl daje artykuÂły z "Gazety Wyborczej" jeszcze z innych gazet, ktre naleÂża do Agory, a kiedyÂś jeszcze dawali w "Nowego Dnia" wiĂŞc dlatego o tym napisali dziÂś... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

wytrÂącone z kontekstu artykuÂłu
Prace nad autorskim programem zostaÂły rozpoczĂŞte, ukaÂże siĂŞ on na antenie w najbliÂższych tygodniach.
Znaczy, Âże program nie pojawi siĂŞ jesieniÂą tylko juÂż niedÂługo.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Justyyna
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 33
Rejestracja: sobota 04 mar 2006, 08:43

Post autor: Justyyna »

Obrazek

Bogdan Rymanowski dziÂś w Magazynie 24 Godziny :tanczy: :brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CaÂły artykuÂł i caÂły wywiad z Bogdanem Rymanowskim z "Super Ekspressu", ktĂłry pojawiÂł siĂŞ takÂże na tvn.tivi.pl znajdziecie tu.

Sam wywiad bardzo ciekawy. :P SzczegĂłlnie to Âże Rymna miaÂł propozycjĂŞ zagrania w reklamie:
- Kiedy zareklamujesz jakiÂś proszek do prania albo inny jogurt? To dzisiaj najlepszy sposĂłb, Âżeby zmieniĂŚ samochĂłd na lepszy.

- Kiedyœ proponowano mi 200 tysiêcy za reklamê pasty do zêbów. Odmówi³em. Dziennikarzowi, który zajmuje siê polityk¹, wolno mniej, a moja wiarygodnoœÌ leg³aby w gruzach.
Hehe - Ryman, ktĂłry myje zĂŞby na wizji :lol: zaraz po "Faktach". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

To jest artykuÂł o wypowiedzi ambasadora BiaÂłorusi w Polsce na temat Rymanowskiego:

artykuÂł

A ja bym "daÂł w mordĂŞ" caÂłej wÂładzy biaÂłoruskiej :devil: :devil:

[ Dodano: Sro Mar 22, 2006 8:39 pm ]
Fajna dyskusja toczy siĂŞ na forum gazety:

link

[ Dodano: Czw Mar 23, 2006 7:10 pm ]
Ambasador BiaÂłorusi skarcony przez polskie MSZ. artykuÂł
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dwa capsy Bogdana z reklamy jego nowego programu "Kawa na ÂławĂŞ":

Obrazek

Hehe :D Ryman na tych fotkach wygÂąda jakby byÂł mÂłodszy. :roll: :lol: Przynajmniej na tej pierwszej. :roll: :P Na tej 2 juÂż wyglada jak "normalny" Ryman... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

http://fanfm.strefa.pl/multimedia/fanot ... nowski.mp3
To Bogdan Rymanowski jeszcze gdy pracowaÂł w RMF FM. Bardzo fajnie prowadziÂł ten program :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Kiedyœ nie przepada³am za Rymanowskim, ale ostatnio zmieni³am zdanie. To mi³y i skromny cz³owiek nie lansuj¹cy siê na gwiazdê. Potrafi wyczuÌ moment i w odpowiedniej chwili usun¹Ì siê w cieù zachowuj¹c przy tym balans miêdzy dziennikarsk¹ obiektywnoœci¹ a subiektywnymi odczuciami (np. podczas papieskich wizyt i "tamtego Kwietnia"). Jednym s³owem telewizyjny dyplomata. :brawa:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Przychylam siĂŞ :). Pokazal klasĂŞ opuszczajÂąc Fakty. Nie kaÂżdego dziennikarza staĂŚ by byÂło na to aby opuÂściĂŚ najlepszy dziennik w Polsce jednak dla niego najabrdziej liczÂą sie poglÂądy. Szczerze mowiac nie lubilem go gdy prowadziÂł Wydarzenia i na poczatku pracy w TVN24 - nawet w dniu jego premiery w TVN24 kablowka wylaczyla ten kanal na miesiac z oferty:P. Teraz go bardzo szanujĂŞ i powaÂżam.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

WidaĂŚ, Âże dziennikarzom teÂż brakuje PapieÂża Polaka. Rymanowski w specjalnym wydaniu tuÂż przed ukazaniem siĂŞ Benedykta XVI w oknie zamiast jego imienia chciaÂł powiedzieĂŚ Jana PawÂła, ale szybko siĂŞ poprawiÂł, tÂłumaczÂąc, iÂż na pewno rozumiemy jego pomyÂłkĂŞ. A sÂłyszÂąca to Brygida zaczĂŞÂła siĂŞ ÂśmiaĂŚ.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:WidaĂŚ, Âże dziennikarzom teÂż brakuje PapieÂża Polaka. Rymanowski w specjalnym wydaniu tuÂż przed ukazaniem siĂŞ Benedykta XVI w oknie zamiast jego imienia chciaÂł powiedzieĂŚ Jana PawÂła, ale szybko siĂŞ poprawiÂł, tÂłumaczÂąc, iÂż na pewno rozumiemy jego pomyÂłkĂŞ. A sÂłyszÂąca to Brygida zaczĂŞÂła siĂŞ ÂśmiaĂŚ.
Takie pomyÂłki to nie tylko Rymanowskiemu siĂŞ zdarzajÂą, od samego poczÂątku pielgrzymki dziennikarze z rĂłznych stacji mylÂą sie minimum 5 razy dziennie, ale wybaczamy im to, bo w koĂącu nam tez jeszcze nadal zdarza sie myliĂŚ w tej kwestii
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Pisz¹c to nie mialam nic z³ego na myœli. Z jednej strony taka pomy³ka jest sympatyczna bo œwiadczy o uczuciu jakim darzymy Jana Paw³a, ale z drugiej to w pewnym sensie niezrêcznoœÌ gdy przebywa u nas Wspania³y GoœÌ. W innej sytuacji taki lapsus by³by "do prze³kniêcia".
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mandi pisze:PiszÂąc to nie mialam nic zÂłego na myÂśli.
OczywiÂście, nie chciaÂłam bys poczuÂła to jako zarzut, Âże masz na mysli coÂś zÂłego. I tak jak mĂłwisz to jest tego typu pomyÂłka, ktĂłra nikogo nie razi, a nawet jest odbierana pozytywnie, z usmiechem bo to pokazuje jak bardzo JP II jest w naszych sercach i umysÂłach.
A co do Bogdana Rymanowskiego to dzisiaj rano jak zwykle ciekawie poprowadzona dyskusja w "Kawie na ³awê", g³ównie dotyczy³a wizyty papie¿a w Polsce, rozmowa raczej stonowana bez wiêkszych sporów, no i du¿o usmiechu goœci³o dzisiaj na twarzach polityków, g³ównie jednak samego prowadz¹cego. Chyba ta taktyka dyplomatycznego podejœcia w rozmowie z politykami jaka stosuje Bogdan bardziej mi sie podoba od ataku, który stosuje Sekielski z Morozowskim- ale, tez tych panów podziwiam.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Bogdan Rymanowski jest jednym z Nominowanych do tytuÂłu Mistrz Mowy Polskiej :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 14 gości