[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i mi chodziÂło o ten budynek przy ul. PowsiĂąskiej... :? A studio DDTVN nie mieÂści siĂŞ w tym budynku tylko na zupeÂłnie innej ulicy wiĂŞc ja miaÂłem racjĂŞ... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Justyyna pisze:
pawell pisze:Chyba w 1 odcinku z Sopotu pogoda nie byÂła przed budynkiem w ktĂłrym jest studio "DzieĂą Dobry TVN" tylko przed starÂą siedzibÂą TVN (w ktĂłrej jest studio "Uwagi!" itp.). :]
Przykro mi, ale pawell siĂŞ pomyliÂł :] (Mieszasz w Wawie?)
Podczas pierwszej pogody w DDTVN Tomasz Zubilewicz byÂł przed siedzibÂą
stacji na ul. PowsiĂąskiej 4 w Warszawie. Obok tego budynku jest siedziba MBC.

ZrobiÂłam rysunek. Tam gedzie jest czerwona kropka to jest wejÂście to budynku gdzie jest duÂże logo TVN i przed nim staÂł Zubilewicz.

Obrazek
redaktor pisze:Pawell ma racjĂŞ.
W tym przypadku nie.
Niestety Justyyna, jednak nie masz racji.
Sytuacja wyglÂąda nastĂŞpujÂąco:
Obrazek
Stara siedziba nie znajduje siĂŞ przy PowsiĂąskiej tylko przy AugustĂłwce 3 i Tomasz Zubilewicz prowadzÂąc pogodĂŞ dla DDTVN staÂł wÂłaÂśnie przed tÂą siedzibÂą na AugustĂłwce.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ja wczoraj zapomniaÂłem dodaĂŚ: jakie na koĂącu programu prowadzÂący mieli wpadki Magda zaprosiÂła za 2 tyg. w imieniu Kingi i Marcina poczym Janiak jÂą poprawiÂł, ale po chwil on siĂŞ pomyliÂł, bo powiedziaÂł zamiast zapraszamy przed telewizory to coÂś z telefonami... :roll: :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:A ja wczoraj zapomniaÂłem dodaĂŚ: jakie na koĂącu programu prowadzÂący mieli wpadki Magda zaprosiÂła za 2 tyg. w imieniu Kingi i Marcina (...)
No i podobno to jest Pawle prawda - nie oglÂądaÂłem niestety w niedzielĂŞ DDTVN ale podobno na ten tydzieĂą Kinga z Marcinem siĂŞ teÂż zapowiedzieli :lol: czyli to chyba wpadka nie byÂła :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:
pawell pisze:A ja wczoraj zapomniaÂłem dodaĂŚ: jakie na koĂącu programu prowadzÂący mieli wpadki Magda zaprosiÂła za 2 tyg. w imieniu Kingi i Marcina (...)
No i podobno to jest Pawle prawda - nie oglÂądaÂłem niestety w niedzielĂŞ DDTVN ale podobno na ten tydzieĂą Kinga z Marcinem siĂŞ teÂż zapowiedzieli :lol: czyli to chyba wpadka nie byÂła :P
Ale potem jak Magda siĂŞ pomyliÂła Janiak poprawiÂł jÂą Âże do zobaczenia za 2 tygodnie coÂś takiego... :roll: No ale jednak siĂŞ cieszĂŞ Âże bĂŞdzie Marcin i Kinga. :D

A w 2 ostatnich odcinkach (nie pamietam juÂż ktĂłrego dnia) fajna byÂła "walka" Agnieszki Rylik i Andrzeja Leppera. :D Hehe :lol: ale Andrzej boksowaÂł. :lol: :D I chyba wczoraj lub w poniedziaÂłek o tym pisaÂł "Fakt".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell pisze:
A w 2 ostatnich odcinkach (nie pamietam juÂż ktĂłrego dnia) fajna byÂła "walka" Agnieszki Rylik i Andrzeja Leppera. :D Hehe :lol: ale Andrzej boksowaÂł. :lol: :D I chyba wczoraj lub w poniedziaÂłek o tym pisaÂł "Fakt".
To byÂło w niedzielĂŞ
A dlaczego na zakoĂączenie programu w niedzielĂŞ KigÂą czy Marcin powiedziaÂł/a: "do zobaczenia za etydzieĂą
doris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 05 lut 2006, 15:26

Post autor: doris »

Dlaczego dzisiaj nie byÂło pary MoÂłek-Janiak, oni tak rzadko pojawiajÂą siĂŞ w DDTVN :(
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

doris pisze:Dlaczego dzisiaj nie byÂło pary MoÂłek-Janiak, oni tak rzadko pojawiajÂą siĂŞ w DDTVN :(
Bo sÂą beznadziejni i ludzie ich nie chcÂą :devil:

Dzisiejszy program rewelacja :P Ola KwaÂśniewska, Bielan, KamiĂąski ciekawa wizyta w PaÂłacu Prezydenckim (choĂŚ tego Wita nie cierpiĂŞ :twisted: )

No i Âświetny pomysÂł z poszukiwaniem Wodza Samoobrony :P
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hm... wiĂŞc para MoÂłek - Janiak chyba siĂŞ juÂż nie pojawi. Kinga i Marcin znĂłw sie zapowiedzieli Âże bĂŞdÂą za tydzieĂą. :tanczy: :lol2: :jupi: Bardzo, bardzo siĂŞ ciesze z tego powodu... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Magdalenaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: środa 08 mar 2006, 21:13
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Magdalenaaa »

Ta Molek to jest jakas skrzywiona.Nie ma nic ciekawego do powiedzenia.Przypomina mi troche Frytke (Bar,Big brother i cholera wie co jeszcze).

Natomiast Kinga Rusin to spoko,ladna,inteligentna i sympatyczna pani. :tanczy:

Ale jak dzisiaj ladnie wypadla PieĂąkowska.Zreszta ona zawsze w telewizji ladnie wygladala.Szkoda,ze juz jej nie mozna nigdzie podziwiac.Jest symaptyczna,konkretna i swietna merytorycznie.Oczywiscie jest tez ladna. :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mnie siê najbardziej dzisiaj podoba³ koniec. Kinga zakoùczy³a i myœla³a, ¿e ju¿ nie jest na wizji. Zaczêli siê potem fajnie przekrzykiwaÌ kto co zje. :lol: Jak patrzy³em na to œniadanie, to a¿ siê jeœÌ chcia³o. :P Ja nie mogê bez uprzedniego zjedzenia œniadania ogl¹daÌ DDTVN. :grymas:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell pisze:Hm... wiĂŞc para MoÂłek - Janiak chyba siĂŞ juÂż nie pojawi. Kinga i Marcin znĂłw sie zapowiedzieli Âże bĂŞdÂą za tydzieĂą. :tanczy: :lol2: :jupi: Bardzo, bardzo siĂŞ ciesze z tego powodu... :P
Ale za tydzieĂą to tak im wypada z grafika, wiĂŞc trzeba poczekaĂŚ moÂże siĂŞ pojawiÂą, a swojÂą drogÂą ja ich lubiÂłenm
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

WÂłaÂśnie Kinga powiedziaÂła , Âże zobaczymy siĂŞ za tydzieĂą :brawa: :D . WiĂŞc pary Magda - Oliver chyba juÂż niezobaczymy .
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Zaskoczy³a mnie zapowiedŸ jutrzejszego DDTVN. Ogl¹dam Teleexpress który prowadzi Beata Chmielowska-Olech... prze³¹czam na TVN a tu... znów widzê Pani¹ prowadz¹c¹ i w dodatku przed "zabudow¹" z logami Teleexpressu... spogl¹dam czy to nie TVP1... nie to zapowiedŸ DDTVN ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A jutro w "DzieĂą Dobry TVN" m.in. o operacjach plastycznych czyli dalszym ciÂągu akcji metamorfozy kobiet "Claudii", o mĂŞÂżu Edyty GĂłrniak o tym co robiÂł gdy ktoÂś szantaÂżowaÂł jego ÂżonĂŞ (coÂś takiego), a w studiu takÂże goÂściem bĂŞdzie Kayah. :P :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości