Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ty to moÂże juÂż lepiej nic nie pisz ;) :stop:

Nie mogĂŞ nic napisaĂŚ :( nawet tego fragmentu z PoradÂą nie widziaÂłem :( Problemy natury technicznej :(
Mam nadziejĂŞ, Âże chociaÂż raport bĂŞdzie mi dane zobaczyĂŚ :roll:

Ale to niezwykle pocieszajÂące, Âże tvn24 w koĂącu przemyÂł oczy i pozwala istnieĂŚ na wizji naprawdĂŞ Âświetnej dziennikarce :D to mnie momentami aÂż zadziwia ... czytam, Âże Ania w dniu na Âżywo, Ania prowadzi porannÂą rozmowĂŞ, Ania znowu w dniu na Âżywo - oby tak dalej :D
A najbardziej lubiĂŞ ten moment gdy rozmawia z Jakubem PoradÂą przed GP.
A ja najbardziej lubiĂŞ, kiedy rozmawia z AnitÂą :lol2:
do uÂżytkownika Zetek: ÂŚwietne capsy
Taa :brawa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Zetek super capsy :) byÂłem o tej godz w domu a tego nie widziaÂłem ... poraÂżka ...
Ania w Dniu na Âżywo jak zwykle piĂŞkna i Âświetna... :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zetek super capsy
AÂż by siĂŞ chciaÂło o jaki filmik na pamiÂątkĂŞ poprosiĂŚ :lol2:

WidziaÂłem rapot dzisiejszy, jestem oczywiÂście podd ogromnym wraÂżeniem :D Dodam, Âże kilka tych raprotĂłwww mam za sobÂą, ale tylko te z AniÂą majÂą specyficzny klimat :D Ona nadaje swoim temperamentem, wszystkiemu zresztÂą co robi, niesamowitego powera :D
DziÂś byÂło nie inaczej :D :brawa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Black Jack '62 pisze:
Zetek super capsy
AÂż by siĂŞ chciaÂło o jaki filmik na pamiÂątkĂŞ poprosiĂŚ :lol2:

WidziaÂłem rapot dzisiejszy, jestem oczywiÂście podd ogromnym wraÂżeniem :D Dodam, Âże kilka tych raprotĂłwww mam za sobÂą, ale tylko te z AniÂą majÂą specyficzny klimat :D Ona nadaje swoim temperamentem, wszystkiemu zresztÂą co robi, niesamowitego powera :D
DziÂś byÂło nie inaczej :D :brawa:
Blacku musze siĂŞ z TobÂą zgodziĂŚ... Raporty z AniÂą majÂą taki wyjÂątkowo ciepÂły klimat :) ahhh mam nadzieje, Âże jutro bĂŞdzie :D
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

krytyczny pisze:Myslalem, ze to furum, a to jakies kolko wzajemnej adoracji! Dzieciaki bawia sie w doroslych i zlego slowa o ich idolach nie mozna napisac, bo sie obrazaja. Kasowanie postow?! Co za zenada!!! Inwigilacja i cenzura jak widac dotarla nawet na lamy tego forum.
MoÂżna, ale nie tak, ÂżebyÂśmy z powodu takiego posta mieli potem wszyscy problemy. ZresztÂą Maciekw Ci dobrze wytÂłumaczyÂł na czym polega (Âśmieszny zwrot) "konstruktywna krytyka". Chodzi nie tylko o przyzwoite i w miarĂŞ kulturalne zachowanie, ale takÂże o to ÂżebyÂśmy nie Âłazili po sÂądach gdy jeszcze bardziej kogoÂś obrazicie i ten ktoÂś siĂŞ wkurzy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
JER53
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2006, 14:21

Post autor: JER53 »

ÂŁukasz pisze:Nie wiem o co tu poszÂło, ale skasowaÂłem dziÂś dwa posty w ktĂłrych pojawiÂło siĂŞ jakieÂś porĂłwnanie do "rzygowin" (w tym jeden krytycznego). :neutral: Jak ktoÂś znĂłw zacznie dyskusjĂŞ na takim poziomie to siĂŞ posypiÂą ostrzeÂżenia poza kasowaniem tych postĂłw.
CzytaÂłem dyskusje PaĂąstwa z duÂżym zainteresowaniem. PozazdroÂściĂŚ zaangaÂżowania, wiedzy, pasji z jakÂą promujecie swoich faworytĂłw. Niestety, ostatnio z zaÂżenowaniem zobaczyÂłem kilka wypowiedzi. UÂżyte sformuÂłowania przekroczyÂły granice.
£ukasz, administrator powinien pomyœleÌ nad radykalniejszym utemperowaniem nieodpowiedzialnych dyskutantów. Kasowanie postów nic nie rozwi¹¿e. Nie mo¿na tego robiÌ stale.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Nie wiem skÂąd siĂŞ tacy ludzie biorÂą. W ogĂłle nie powinen braĂŚ udziaÂłu w tej dyskusji.
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Ania KalczyĂąska

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

DÂługo mnie nie byÂło, tak wiĂŞc maÂłe podsumowanie z ostatnich dni :arrow:
20.03 - DziÂś DzieĂą na Âżywo i Raport popoÂłudniowy Ania prowadzi wraz z BeatÂą TadlÂą. Z TadlÂą chyba siĂŞ lubiÂą i Ania przy niej czuÂła siĂŞ jakos wyjÂątkowo...pewnie. TrochĂŞ sobie "politykowaÂły", ale nie przekaraczajÂąc granic obiektywizmu. A na koniec Rp ta rozmowa o pogodzie z Zubim...Ania byÂła w tej rozmowie bardzo naturalna. PowiedziaÂła wtedy coÂś takiego "Na poÂłudniu Polski jest juÂż wiosna. CzuÂłam jÂą.". JakoÂś fajnie to zabrzmiaÂło. No i wiemy, gdzie spĂŞdziÂła weekend.

21.03 - Ania prowadzi raport z AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą. MiaÂłam wraÂżenie jakby siĂŞ nie lubiÂły. Ania tak objojĂŞtnie patrzyÂła na swojÂą imienniczkĂŞ. Na poczÂątku myÂślaÂłam, Âże Ania nie ma humoru, ale potem, gdy patrzyÂła na Jacka PaÂłasiĂąskiego zmieniÂłam zdanie. (JeÂśli dobrze pamiĂŞtam tego dnia Ania miaÂła rĂłwnieÂż rozmowĂŞ w GP)

WidziaÂłam teÂż ostatnie "Studio Europa". Powiem tylko tyle: Âświetny program, dobrze wykorzystane caÂłe 15 minut programu. Bardzo miÂło siĂŞ oglÂądaÂło. I fryzurka teÂż Âładna.

Jakoœ siê tu, w w¹tku nie mi³o zrobi³o, choc w TVN24 jak najbardziej mi³o i ciekawie. Krytyczny nie rozró¿nia wolnoœci s³owa od zwyk³ego obra¿ania. Ale niech sobie pisze, co chce, a my nie czytajmy jego postów, nie zwracajmy uwagi, to mo¿e siê w koùcu uspokoii. Wiesz, Krytyczny, na roz³adowanie stresu dobra jest si³ownia, idŸ, poÌwicz sobie, a nie ca³y czas stres roz³adowujesz na Ani Kalczyùskiej. Czemu jest ona winna ?? Zabi³a ci matkê, udusi³a z zazdroœci dziewczynê, potr¹ci³a ojca, otru³a babciê ?? A mo¿e zamknê³a ci dzwi do kariery w TVN ??
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

:lol: :lol: :lol:
Ale mnie rozbawiles! Dzieki.
Oczywiscie, ze niczemu nie jest winna. Uwazam po prostu, ze jest slaba jako dziennikarka i bardzo brzydka. Tyle. Ale rzeczywiscie nie bede juz z Wami o niej dyskutowal, bo to nie ma najmniejszego sensu. Kazdy moze miec swoje zdanie.
A czy ona moze komus "zamknac drzwi do kariery"? Nie sadze :lol:
A juz na pewno nie mi. :devil:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Krytyczny, zadanie dla ciebie: Podaj piêÌ argumentów na jej niefachowoœÌ dziennikarsk¹ i piêÌ argumentów na jej "brzydkoœÌ".

Btw. Krytyczny, A.I.W.L.I.S jest kobietÂą, wiĂŞc nie "rozbawiÂłeÂś" , tylko "rozbawiÂłaÂś".
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

ZapomniaÂłam dadac, Âże wczoraj AK byÂła lektorem w Faktach o 19 w materiale o obecnej sytuacji na BiaÂłorusi. CzytaÂła tÂłumaczenie pewnej pani.

Wiem, dlaczego krytyczny uwaÂża, Âże KalczyĂąska jest tak strasznie brzydka. On ma problemy z wzrokiem, bo nawet nie zauwaÂża znaczka przy moim nicku.

Wiesz, krytyczny, Ania w twoim przypadku nie miaÂłaby co zamykac...Tu nie chodzi o to, Âże krytukujesz KalczyĂąskÂą. Krytyka jest potrzebna, czasem nawet bardzo, ale w twoim wykonanu nie jest to krytyka, tylko krytykanctwo.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

ma ktoÂś capscy z dzisiejszego programu "Studio Europa"? :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Tak, ja mam :) :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A u mnie ze ''Studiem Europa'' w tym tygodniu byÂło tak, Âże wczoraj nie mogÂłem oglÂądaĂŚ, drugiem powtĂłrki wczoraj nie byÂło - wiadomo DP, ale na szczĂŞÂście wymyÂślono tĂŞ dzisiejszÂą powtĂłrĂŞ :lol2:
Na capsach (nie umniejszajÂąc poÂświĂŞceniu wykonawczyni :smile: ) tego nie widaĂŚ jak promiennie Ania wyglÂądaÂła :D Ta spĂłdnica :P
Program dobrze zrobiony, tematyka jak najbardziej trafiona, uÂświadamiajÂąca w peÂłni sprawnym fizycznie, Âże czas wreszcie zrozumieĂŚ jakim problemem dla niepÂłnosprawnych jest walka np. ze schodami :] Bardzo dobry materiaÂł Wierzuka, rozmowa Ani z goÂściem rĂłwnieÂż :D Ten odcinek uwraÂżliwia :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

WiedziaÂłam, Âże kiedyÂś poÂświĂŞci swĂłj program wÂłaÂśnie osobom niepeÂłnosprawnym. Masz racjĂŞ, Blacku, bardzo uwraÂżliwajÂący program. OglÂądaÂłam wczoraj, sÂłuchaÂłam i zrobiÂłam capsy dziÂś. I oglÂądajÂąc SE przypomniaÂły mi siĂŞ sÂłowa Ani z kwestonariusza :arrow:
Podziwiam... osoby niepeÂłnosprawne.
I wÂłasnie z podziwem dla tych osĂłb oglÂądaÂłam wczorajsze "Studio Europa". DziĂŞkujĂŞ :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości