Zagraniczne fora o mediach

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Dared00

Post autor: Dared00 »

A ja na TV Forum jestem zarejestrowany jako Daredevil_PL. Ale tylko dlatego tam wchodzĂŞ, aby oglÂądaĂŚ Mock-designy. CUDO!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Zagraniczne fora o mediach

Post autor: salladyn »

Ja jestem zalogowany jako 24hours i rozpocz¹³em promocjê Justyny Pochanke :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Daredevil'u dlaczego na tamtym forum umieÂściÂłeÂś zdjĂŞcia studia publicystycznego. Teraz wszyscy bĂŞdÂą mĂłwili, jakie ono jest brzydkie. Nie lepiej byÂło daĂŚ tam zdjĂŞcia ze Studia Europa, GoÂścia Porannego, czy LoÂży Prasowej?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Dared00

Post autor: Dared00 »

Daredevil'u dlaczego na tamtym forum umieÂściÂłeÂś zdjĂŞcia studia publicystycznego. Teraz wszyscy bĂŞdÂą mĂłwili, jakie ono jest brzydkie. Nie lepiej byÂło daĂŚ tam zdjĂŞcia ze Studia Europa, GoÂścia Porannego, czy LoÂży Prasowej?
Po pierwsze: studio wcale nie jest brzydkie. Poza tym brytyjczycy nie majÂą osobnego studio do wywiadĂłw! PrzeprowadzajÂą wszystko przy stole prezenterskim.

Po drugie: jeszcze nie byÂło tam tych zdjĂŞĂŚ

Po trzecie: muszê was pochwaliÌ. Czêsto wchodzê na tamto forum, ale jeszcze nie widzia³em, ¿eby tak siê ktoœ k³óci³ o prezenterki.

Po czwarte: czy to Black Jack zarejestrowaÂł siĂŞ jako wioskowy_glupek?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

zagraniczne fora

Post autor: salladyn »

No niestety nie oby³o siê bez malutkiej ale myœlê ¿e wyj¹tkowo przyjaznej k³ótni.Anita v. Justyna.Nie jest to jednak jakaœ k³ótnia,ale raczej wymiana pogl¹dów. :D Tak black jack tam siê w³aœnie spiera razem ze mn¹ :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Salladynie drogi :D Blacky jacky pisze tylko na 2 forach jedno to tvn.tivi a drugim bynakmniej nie jest to zagraniczne TV forum musisz w innych krĂŞgach poszukaĂŚ tajemniczego usera wioskowy_gÂłupek 8)
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

zagraniczne fora o mediach

Post autor: salladyn »

A mo¿e to taka ma³a mistyfikacja i to ty masz nicka wioskowy_g³upek :?: :wink: Obiecujê ¿e je¿eli nie zostanê sprowokowany to nie bêdê siê wdawa³ w k³ótnie na tle Anitowo Justynowym :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ehhh powiem Ci tylko Âże to nie Black a skoro nie Black to zostaje jeszcze tyko 3 fanĂłw Anity :evil2:

To pewnie ktoÂś z nas ;)
PomyÂśl to bĂŞdziesz wiedziaÂł ze 100 % pewnoÂściÂą ;)
ByÌ mo¿e jednak Black siê przy³¹czy bo dam mu znac o tym w¹tku :] fajnie siê go czyta
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

zagrancizne fora o mediach

Post autor: salladyn »

No ja trochĂŞ kaleczĂŞ angielski ale myÂślĂŞ Âże da siĂŞ mnie zrozumieĂŚ. :wink:
ProponujĂŞ nie wszczynaĂŚ wojny Anita vs. Justyna bo to bez sensu ale moÂżemy po prostu mĂłwiĂŚ im wszystko czego chcieliby siĂŞ dowiedzieĂŚ o TVN24 i dziennikarzach tam pracujÂących. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Salladynie ;) drobnych b³êdów g³ównie literówkowych chyba siê nie ustrzeg³eœ...
Ale da siĂŞ zorumieĂŚ jak najbardziej nikt z forumowiczĂłw chyba nie jest brytyjczykiem (chodzi mi tvn.tivi oczywiscie :D )
Wiêc ka¿dy robi b³êdy

Daredevil !!! please odpowiadaj po dyskusjÂą a nie pod postem ktĂłry jest juÂż zawalony 5 innymi bo wpada siĂŞ na niego przez przypadek tylko :]
I odpowiadam na Twoje pytanie nie to nie Black... kurde normalnie jak by Anita miaÂła 1 fana tylko :mad:
Salladynie
ale moÂżemy po prostu mĂłwiĂŚ im wszystko czego chcieliby siĂŞ dowiedzieĂŚ o TVN24 i dziennikarzach tam pracujÂących.
MyÂślĂŞ Âże wioskowy_glupek tylko to ma na celu :) nic innego wszak user wyraÂźnie napisaÂł ze lubi Justine :D:D
Android <3
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

zagraniczne fora o mediach

Post autor: salladyn »

kamuii pisze: I odpowiadam na Twoje pytanie nie to nie Black... kurde normalnie jak by Anita miaÂła 1 fana tylko :mad:
W Âżadnym wypadku, nie to miaÂłem na myÂśli.
kamuii pisze: MyÂślĂŞ Âże wioskowy_glupek tylko to ma na celu :) nic innego wszak user wyraÂźnie napisaÂł ze lubi Justine :D:D
Ja natomiast napisa³em ze lubiê Anitê wiêc myœlê ¿e wiêkszych k³ótni byÌ nie powinno. :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jak widaĂŚ, prawie nikt zza granicy nie zainteresowaÂł siĂŞ TVN24. MoÂże ktoÂś zna jakieÂś mniejsze fora na ktĂłrych Âłatwiej byÂłoby pisaĂŚ o TVN24?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WÂłoch to raczej nie kwestia forum tylko tego ze to TVN 24 i Polska
Napisz ze jesteÂś z USA a to nowe studio CNN i od razu bĂŞdÂą rozmowy w tÂłuku :devil:
Android <3
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ale CNN nadaje na caÂły Âświat. :? Hmm... A CNN International ma to samo studio co zwykÂłe CNN?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

a skoro nie Black to zostaje jeszcze tyko 3 fanĂłw Anity
To juÂż zostaje dwĂłch, bo ja siĂŞ wÂłasnie zarejestrowaÂłem pod nickiem ITI.
I nie mam siĂŞ tam ochoty wdawac w dyskusjĂŞ na tle AnitowoJustynowym. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości