[TVN] Magda M.

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

tequila pisze: Ciekawe czy MaÂłaszyĂąski jednak w niej zagra :D
A co, miaÂł w niej nie graĂŚ? :>
tequila
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2006, 16:16

Post autor: tequila »

no wÂłaÂśnie na tym polega fenomen mediĂłw, nigdzie siĂŞ na ten temat nie wypowiedziaÂł, a poszÂła plotka, Âże nie chce graĂŚ w tym serialu :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tequila pisze:no wÂłaÂśnie na tym polega fenomen mediĂłw, nigdzie siĂŞ na ten temat nie wypowiedziaÂł, a poszÂła plotka, Âże nie chce graĂŚ w tym serialu :)
Takie plotki staÂły siĂŞ juÂż modne. WszĂŞdzie ktoÂś odchodzi albo zmienia miejsce pracy wiĂŞc ludziom siĂŞ udziela i myÂślÂą Âże wszyscy majÂą takie pomysÂły.
tequila
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2006, 16:16

Post autor: tequila »

masz racjĂŞ.
nie lubiĂŞ takich niedomĂłwieĂą :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tequila pisze:kolejna dobra wiadomoœÌ dal fanów Magdy M: od wrzeœnia bêdzie 3 seria :).(...)
To byÂło jasne. :] Ten serial ma bardzo dobre wyniki ogĂłlne i w grupie docelowej wiĂŞc TVN napewno by siĂŞ nie pozbyÂł takiego serialu. :roll: Ale 3 seria bĂŞdzie chyba juÂż ostatniÂą gdzieÂś czytaÂłem Âże producenci zapowiadali ze powstanie max 45 odcinkĂłw czyli 3 sezony... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tequila
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 03 kwie 2006, 16:16

Post autor: tequila »

o tym Âże majÂą powstaĂŚ max 3 serie wiedziaÂłam od kilku miesiĂŞcy. jednak (mimo wysokiej oglÂądalnoÂści) 2 seria juÂż nie jest tak ciekawa jak pierwsza wiĂŞc nie byÂłam pewna co postanowi tvn :)
Dobrze Âże bĂŞdzie tylko 45 odcinkĂłw :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ArtykuÂł dla fanĂłw Magdy M. i PawÂła MaÂłaszyĂąskiego. Fragment:
Pawe³ Ma³aszyùski znany jest szerokiej publicznoœci z g³ównej mêskiej roli w serialu "Magda M". Przez czytelników "Vivy" zosta³ wybrany "Najpiêkniejszym Polakiem 2006 roku". Nie toleruje braku tolerancji, mitomanów, ludzi nies³ownych. Ceni szczeroœÌ, szacunek, przyjaŸù i odrobinê szaleùstwa. Idzie przez ¿ycie stawiaj¹c ma³e, ale pewne i przemyœlane kroki. Teraz najwa¿niejsza dla niego jest rodzina, ¿ona i syn. Chcia³by ¿eby niczego im nie zabrak³o, byli zdrowi i szczêœliwi. Drug¹ mi³oœci¹ Paw³a, która zajmuje bardzo wa¿ne miejsce w jego ¿yciu jest muzyka. Obecnie œpiewa i pisze teksty w zespole Cochise.
A tutaj

W Âśrodku artykuÂłu znajduje siĂŞ link. Po jego klikniĂŞciu moÂżna posÂłuchaĂŚ piosenki PawÂła pt. "My Bride".
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

tequila pisze:o tym Âże majÂą powstaĂŚ max 3 serie wiedziaÂłam od kilku miesiĂŞcy. jednak (mimo wysokiej oglÂądalnoÂści) 2 seria juÂż nie jest tak ciekawa jak pierwsza wiĂŞc nie byÂłam pewna co postanowi tvn :)
Dobrze Âże bĂŞdzie tylko 45 odcinkĂłw :D
dlaczego, caÂłkiem fajne
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

tequila pisze:jednak (mimo wysokiej oglÂądalnoÂści) 2 seria juÂż nie jest tak ciekawa jak pierwsza wiĂŞc nie byÂłam pewna co postanowi tvn :)
2 seria dopiero sie rozwija. jeszcze 9 odcinkow do koĂąca. zapewne sielanka miedzy MagdÂą a Piotrem sie niedlugo skonczy bo byla zona Piotra zacznie mieszaĂŚ. Wiec jeszcze za wczesnie na ocenianie. Poza tym czeka nas kryzys u WaligĂłrĂłw.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Magda M. DVD

Komunikat dystrybutora: "W zwi¹zku z licznymi telefonami wzburzonych klientów, nasza firma pragnie zapewniÌ, i¿ p³yty DVD z serialem "Magda M." nie maj¹ ¿adnej wady fabrycznej, a nieruchoma, bezwyrazowa mina g³ównej bohaterki nie wynika z zacinania siê obrazu. Jest to zamierzony efekt artystyczny, który ma byÌ metafor¹ postepów budowy warszawskiego metra". (ITI) Micha³ R. Wiœniewski

ÂźrĂłdÂło: Magazyn Chi chot - kwiecieĂą 2006 (http://www.chichot.com.pl/)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Lex_2005 pisze:Magda M. DVD

Komunikat dystrybutora: "W zwi¹zku z licznymi telefonami wzburzonych klientów, nasza firma pragnie zapewniÌ, i¿ p³yty DVD z serialem "Magda M." nie maj¹ ¿adnej wady fabrycznej, a nieruchoma, bezwyrazowa mina g³ównej bohaterki nie wynika z zacinania siê obrazu. Jest to zamierzony efekt artystyczny, który ma byÌ metafor¹ postepów budowy warszawskiego metra". (ITI) Micha³ R. Wiœniewski

ÂźrĂłdÂło: Magazyn Chi chot - kwiecieĂą 2006 (http://www.chichot.com.pl/)
Wiecie dawno tu mnie nie byÂło i mam pytanie o co chodzi z tym DVD?? Co ma wspĂłlnego DVD serialu TVN-u i budowa warszawskiego metra?
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie rozumiesz wyrazu "metafora"? :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kowal pisze: Wiecie dawno tu mnie nie byÂło i mam pytanie o co chodzi z tym DVD?? Co ma wspĂłlnego DVD serialu TVN-u i budowa warszawskiego metra?
MoÂże ma to wspĂłlne, Âże pierwszego odcinka powinna pojechaĂŚ do pracy metrem, a przez to nie spotkaĂŚ swojego wymarzonego... :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Na stronie TVNu pojawiÂło siĂŞ streszczenie 28. odcinka Magdy M. Akcja Zaczyna siĂŞ rozwijaĂŚ szkoda ze tak pozno :
Magda przekonana, ¿e Dorota spodziewa siê dziecka Piotra, jest za³amana i unika jego osoby. Piotr tymczasem próbuje z ni¹ porozmawiaÌ, ale Magda ma wy³¹czony telefon. Kiedy rano podje¿d¿a na motorze pod jej dom, ona w³aœnie wyje¿d¿a. Magda udaje co prawda, ¿e nic siê nie sta³o, ale nie chce siê umówiÌ z Piotrem. T³umaczy, ¿e musi zaopiekowaÌ siê Agat¹, które nie doœÌ, ¿e zosta³a porzucona przez Wojtka, to jeszcze straci³a pracê. Wojtek próbuje wyt³umaczyÌ Marioli, ¿e mu na niej zale¿y. Niestety w tym samym czasie wchodzi Jacek z bukietem. Piotr umawia siê z Mariol¹ i Wojtkiem na œciankê. Wojtek podejrzewa, ¿e Mariola zwleka z kupnem sukni œlubnej, poniewa¿ nie chce wyjœÌ za Jacka. Ona temu zaprzecza. Piotr proponuje wyœcig wspinaczkowy, który ma to rozstrzygn¹Ì. Bartek tymczasem znalaz³ sobie nowy obiekt ataków. Teraz pastwi siê nad now¹ praktykantk¹ w kancelarii, Jagod¹. Sebastian przychodzi do Arona i rezygnuje z wystawy. £ukasz przynosi Kasi ogromny bukiet, ale nie jest w stanie powiedzieÌ, dlaczego. Kasia nie przyznaje siê Bartkowi i Waligórze, ¿e dosta³a bukiet od £ukasza. W czasie spotkania u Magdy, Mariola zdaje relacjê z zachowania Piotra - nie widaÌ po nim, ¿eby wiedzia³ o jakimœ dziecku. Ale Magda postanawia z tym skoùczyÌ. Nie tak mia³ wygl¹daÌ jej wymarzony zwi¹zek. Magda zgadza siê w koùcu na kolacjê z Bartkiem. Tymczasem Mariola mówi Piotrowi, ¿e Agata ju¿ nie nocuje u Magdy i ¿e powinien koniecznie do niej jechaÌ. Magda wraca z kolacji z Bartkiem. Przed jej domem Bartek wyznaje, ¿e j¹ kocha i chce j¹ poca³owaÌ. Magda go odsuwa, ale czekaj¹cy na Magdê Piotr widzi to z daleka i odbiera jednoznacznie.

[ Dodano: PiÂą Cze 16, 2006 9:36 am ]
No i juÂż po 2. serii Magdy M. Odcinek ogĂłlnie smutny, choc zakoĂączyÂł siĂŞ dobrze. W tym sezonie dziaÂło siĂŞ wiĂŞcej , ale zmiany nie wyszÂły chyba nan dobre- pierwsza seria Magdy byÂła bardziej magdowa- wiĂŞcej Sebastiana, lody z popcornem itp. Mam nadziejĂŞ, Âże trzecia seria bĂŞdzie nastĂŞpnÂą sielankÂą i bez Âżadnych zawirowaĂą :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szaleùstwo na punkcie "Magdy M." trwa. :> Ciekawe czy sukces osi¹gnie ksi¹¿ka "Œwiat Magdy M.".
Media Link pisze:19 paÂździernika nakÂładem Wydawnictwa W.A.B. ukaÂże siĂŞ ksi¹¿ka ‘ÂŚwiat Magdy M.’ Anity Nawrockiej i PaweÂła TrzeÂśniowskiego. Wydawca informuje, Âże publikacja skierowana jest zarĂłwno dla fanĂłw serialu TVN ‘Magda M.’, jak i dla osĂłb, ktĂłre nie go nigdy nie oglÂądaÂły.

PomysÂł na ksi¹¿kĂŞ narodziÂł siĂŞ w gÂłowach dwojga dziennikarzy, Anity Nawrockiej i PawÂła TrzeÂśniowskiego, ktĂłrzy poÂświĂŞcili wiele godzin na rozmowy z twĂłrcami Magdy M. – m.in. z aktorami, reÂżyserami, producentami i scenarzystÂą – aby wyjaÂśniĂŚ popularnoœÌ serialu.
Pewnie kaÂżdy fan "Magdy M." bĂŞdzie chiaÂł jÂą mieĂŚ. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości