Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nie rozumiem twoich rozterek, natomiast Lis w polsacie zaczal nie od tworzenia nowego programu, a od sciaganie kolesi i przyjaciol - mowie tu przede wszystkim o Hannie Smoktunowicz...
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Mam pytanie:Fakty z nowego studia bĂŞdÂą miaÂły premierĂŞ 4 czy 6 wrzeÂśnia?
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Raczej 6
Pozdrawiam - KRASU 8)
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

mac pisze:Mam pytanie:Fakty z nowego studia bĂŞdÂą miaÂły premierĂŞ 4 czy 6 wrzeÂśnia?
6 wrzesnia wchodzi z nowa ramĂłwka TVN
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ale sÂądzĂŞ, Âże nie wystartujÂą z nowym studiem 1. wrzeÂśnia, a najbliÂższÂą "normalnÂą" datÂą jest 6. wrzeÂśnia.
Pozdrawiam - KRASU 8)
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

6 wrzeÂśnia na 100%
PonoĂŚ tvnmeteo teÂż bedzie w tym studiu :) - na balkonie (czyli tak jak dawniej)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

6 wrzesnia,ale dopiero o 19, wydania o 16:40 wtedy nie bedzie :) PrzecieÂż tvn meteo ma juz swoje studio... Poza tym chyba by to nie wypalilo...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

RozmawialiÂśmy juÂż na ten temat. BaryÂła jako pierwszy doniĂłsÂł, iÂż 6 wrzeÂśnia nie bĂŞdzie popoÂłudniowych FaktĂłw. Wniosek - o 19.00 szykuje siĂŞ wielkie otwarcie. Zapewne rĂłwnieÂż TVN24 ruszy w nowym studiu dopiero o 20.00. Wszak podobno teraz ma byĂŚ to jedno, wspĂłlne studio. A TVNmeteo raczej pozostanie w obecnym studiu, ktĂłre wyglÂąda tak samo, jak to z ABC (nawet fotele te same, z tyÂłu majÂą ÂśmiesznÂą kulkĂŞ).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Tak, ja byÂłem pierwszy :D :D

A co do meteo - studio owszem do abc podobne, ale inne stacje sa jeszcze gorsze, nadal siedza w komputerach!!
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Samemu mi sie wierzyĂŚ nie chciaÂło w to nowe studio tvnmeteo na balkonie newsroomu, ale ÂźrĂłdÂło jest pewne. Nie mĂłwie jakie, ale przecieÂż wcale wam nie kaÂże w to wierzyĂŚ, tak tylko mĂłwie to co sie dowiedziaÂłem :)
ÂŻrĂłdeÂłko powiedziaÂło, ze powstaje magazyn o zjawiskach pogodowych i o ogrodach.
Pozdro !
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿e rzeczywiœcie "Ÿróde³ko" powiedzia³o prawdê - dopuszczam tak¹ mo¿liwoœÌ. W TVN lubi¹, gdy wszytkie studia maj¹ jakiœ wspólny element - podobny wystrój, kolorystykê. Mo¿e wiêÌ i TVNmeteo za³apie siê na kolejny ju¿ w tym roku lifting, bo obecna kolorystyka i wystrój - chocia¿ ³adna - nawi¹zuje raczej do obecnego studia TVN24. Poza tym na tle "super nowoczesnego " studia TVNmeteo bêdzie wygl¹daÌ jak ubogi krwny. :P
Ostatnio zmieniony piątek 20 sie 2004, 21:10 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ubogi krewny?? Toc to nawet wiocha nie bedzie :lol: :lol: :lol:
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

arti pisze:Samemu mi sie wierzyĂŚ nie chciaÂło w to nowe studio tvnmeteo na balkonie newsroomu, ale ÂźrĂłdÂło jest pewne. Nie mĂłwie jakie, ale przecieÂż wcale wam nie kaÂże w to wierzyĂŚ, tak tylko mĂłwie to co sie dowiedziaÂłem :)
ÂŻrĂłdeÂłko powiedziaÂło, ze powstaje magazyn o zjawiskach pogodowych i o ogrodach.
Pozdro !
Moze TVNMeteo jest juz na balkonie tyle ze my tego nie widzimy z aktualnego ujecia kamery... ??? A po prostu zmieni sie troche wystroj np oswietlenie i kolor.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nie napawa mnie to optymizmem - taki duzy balkon ?? :lol: :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Milczenie "faktĂłw" i konflikt pomiĂŞdzy tvn 24 i

Post autor: kamuii »

zaciekawiÂło mnie wczoraj to Âże w faktach jako w jednynym albo jednym z niewielu serwisĂłw informacyjnych nie podano wiadomosci o nagrodzie dla Milewicza. Niby nic i niewaÂżne jet to dla tvn-u ale przecieÂż ta nagrode dostaÂł i Miecugow Tvn-24 trÂąbiÂło o tym caÂły czas a w "faktach" cisza ;) zastanowiÂło mnie to i doszÂłam do wniosku ze tak silny jest konflikt po odejsciu Lisa pomiĂŞdzy dziennikarzami tvn i tvn 24 .Jednak wczoraj byÂła Anita Werner a ona jest zwiazana z obydwoma stacjami co sprowadza mnie do drugiej konkluzji Âże jest moÂże jakiÂś konflikt pomiĂŞdzy niÂą a Miecugowem i moÂże to milczenie to maÂły rewanÂż za odsuniĂŞcie jej z faktĂłw ?
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości