[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No dzisiaj niemiaÂłem problemu gdy jÂą oglÂądaÂłem. No to chyba widaĂŚ, Âże siĂŞ lubiÂą...niewiem kto takie plotki rozpowszechnia:):)
Wróciłem!!
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

RafaÂł pisze:Dzisiaj Magda byÂła nawet fajna . SÂłyszeliÂście jak mĂłwiÂła , Âże sÂą plotki iÂż nie lubi siĂŞ z JolÂą a to podobno nieprawda . :tanczy:



.....podobno..........
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Czy ktos zna wyniki ogladalnosci DD TVN?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jutro w "DzieĂą Dobry TVN" miĂŞdzy innymi o: kabarecie Mumio i o nowej gazecie - "Dziennik-" - o niej opowiedzÂą osoby, ktĂłre nim kieruja redaktor naczelny itp. I to moze byĂŚ nawet ciekawe... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Dziœ ostatnia rozmowa w DDTVN by³a na dachu budynku, w którym znajduje siê studio. Bardzo fajny pomys³, mam nadziejê, ¿e teraz jak bêd¹ s³oneczne i ciep³e dni to czêœÌ rozmów w DDTVN bêdzie nadawana z dachu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No fajnie to wygladaÂło choĂŚ widziaÂłem to przez ok. 2 minuty. :roll: Fajnie to wygladaÂło Âże kaÂżdy miaÂł swĂłj mikrofon i jeszcze ten "kwadracik" z logiem TVN i "DzieĂą Dobry TVN". :D Jestem ciekawy jaki lot byÂł na koĂącu jak Marcin mĂłwiÂł Âże fajny. :roll: MyÂślĂŞ Âże bĂŞdÂą to stosowac czĂŞÂściej skoro juÂż raz to byÂło. :roll: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Fajna koĂącĂłwka programu na dachu - moÂże gdy bĂŞdzie zbliÂżaÂło siĂŞ lato to program wogĂłle bĂŞdzie zrobiony gdzieÂś w plenerze? Szkoda, Âże DD TVN nie bĂŞdzie w wakacje o ile wogĂłle bĂŞdzie jesieniÂą.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
andrzejm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: Ostrówek Węgrowski

Post autor: andrzejm »

Szkoda Âże nie oglÂądaÂłem DDTVN dziÂś. Wielka szkoda
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:Szkoda, Âże DD TVN nie bĂŞdzie w wakacje o ile wogĂłle bĂŞdzie jesieniÂą.
Dlaczego mia³oby nie byÌ "Dzieù Dobry TVN" w wakacje i na jesieni :?: Program trzyma siê dobrze i napewno go zobaczymy w wakacyjnych i jesiennych miesi¹cach. :] Ogl¹dalnoœÌ chyba jest dobra, bo tyle komentuj¹ ten program na innych forach. :devil: :D
Ostatnio zmieniony sobota 22 kwie 2006, 22:23 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja przypuszczam, ¿e jeszcze zwiêksz¹ czêstotliwoœÌ nadawania. Wydaje mi siê, ¿e bêdzie on codziennie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
MiCoV.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2006, 09:13

Post autor: MiCoV.pl »

Dlaczego programu nie prowadzi Kinga Rusin i Marcin Meller? Program przez nich prowadzony byÂł radoÂśniejszy, bardziej na luzie.
Misza
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Bo na etacie w "DD TVN" sÂą dwie pary prowadzÂących i ciÂągle nie bĂŞdÂą prowadziĂŚ Ci sami... Kinga i Marcin byli na antenie chyba przez 3 kolejne tygodnie, wiĂŞc przyszÂła pora na MagdĂŞ i JolkĂŞ. Ale pewnie za tydzieĂą pojawiÂą siĂŞ znowu Kinga i Meller.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

pawell pisze:
Dlaczego mia³oby nie byÌ "Dzieù Dobry TVN" w wakacje i na jesieni :?: Program trzyma siê dobrze i napewno go zobaczymy w wakacyjnych i jesiennych miesi¹cach. :] Ogl¹dalnoœÌ chyba jest dobra, bo tyle komentuj¹ ten program na innych forach. :devil: :D
W wakacje trudno by byÂło aby ten program emitowali - no chyba, Âże jedna para prowadziÂła by przez caÂły miesiÂąc, tak aby druga para miaÂła wakacje. A z tÂą jesieniÂą to sie jednka troche pospieszyÂłem. A co do czĂŞstotliwoÂści nadawania fajnie by byÂło gdyby leciaÂł caÂły tydzieĂą.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Awatar użytkownika
sqone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 08 lip 2005, 15:09
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Post autor: sqone »

Niech wrĂłci Kinga i Marcin. Bo te dwie baby wprowadzajÂą takÂą sztywnÂą atmosfere, Âże to jest poprostu przesada :/ PieĂąkowska wogule nie nadaje siĂŞ do TV nie umie siĂŞ wystĂŞkaĂŚ!!!
http://www.twojawww.net Wkrótce Wielki Start! Zapraszam
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

sqone : Kinga i Marcin bĂŞdÂą za tydzieĂą. A PieĂąkowska jest nawet fajna.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości