Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, kadrowanie z grudnia byÂło lepsze. :roll: Tu dodali jedno nowe, a 3 pozostaÂłe trochĂŞ zmienili tzn. przyspieszyli. :roll:

A jeszcze jestem zdania, Âże ten zegar powinien pojawiĂŚ siĂŞ ok. 10 sekund przed "Faktami", a nie po 19. :roll: WygladaÂłoby to fajniej - moim zdaniem. :roll: :D

I czekam jeszcze jak zaprezentujÂą sie w tych zmianach inni prezenterzy. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Co do zegara, to moze byc tak, Âże jak Detektywi siĂŞ skoĂączÂą 15 sekund przed 19, to zegar bĂŞdzie odliczaÂł czas do 19, wczoraj jak sie pojawiÂł byÂła juÂż chyba 19:00:01. PoÂżyjemy zobaczymy :P :arrow:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze raz dziœ zobaczy³em filmik z wczorajszych "Faktów" i tak siê zastanawiam. :mhm: :roll: Jako g³ówny temat wybrali tê sprawê zwi¹zan¹ z Rydzykiem i dali to jako 1, ale po co po chwili w forszpanie zapowiedzieli to samo :?: :roll:
arrow pisze:Âże jak Detektywi siĂŞ skoĂączÂą 15 sekund przed 19, to zegar bĂŞdzie odliczaÂł czas do 19
:D 15 sekund przed 19 powinny siĂŞ skoĂączyĂŚ reklamy sponsorĂłw "DetektywĂłw". :] :> :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

pawell pisze:Jeszcze raz dziœ zobaczy³em filmik z wczorajszych "Faktów" i tak siê zastanawiam. :mhm: :roll: Jako g³ówny temat wybrali tê sprawê zwi¹zan¹ z Rydzykiem i dali to jako 1, ale po co po chwili w forszpanie zapowiedzieli to samo :?: :roll:

Zobaczymy jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ w kolejnych wydaniach, moÂże zapowiedÂź pierwszego tematu ma byĂŚ czĂŞÂściÂą forszpanu. A moÂże sami jeszcze nie wiedzÂą jak to ma wyglÂądaĂŚ i bĂŞdÂą prĂłbowaĂŚ :D :arrow:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzisiejszy "Dziennik" zamieœci³ na 12 stronie obszerny artyku³ pod tytu³em "Start Durczoka" o wczorajszym debiucie Kamila w Faktach. Ciekawie opisane jak Kamil wraz z ca³ym zespo³em przygotowywa³ siê do tego wydarzenia przez ca³y dzieù i sam przebieg Faktów , sa tez komentarze ze strony redaktorów konkurencyjnych stacji m.in. wypowied¿ Tomasza Lisa : "-Kamil Durczok jest ju¿ szóstym prowadz¹cym Fakty w ciagu dwóch lat. Najpierw musi stoczyÌ pojedynek z obecnymi prowadz¹cymi, co nie bêdzie ³atwe" Jest tak¿e jego komentarz na to, ¿e TVN24 przestanie emitowaÌ Fakty o 19 po to, by Tvn móg³ sobie podbic ogl¹dalnoœc Faktów , Lis:"- To sprytny ruch. Za chwilê sie pochwal¹, jak to od maja skoczy³a im ogladalnoœÌ" Z kolei Robert Kozak, szef Wiadomoœci i Kuba Sufin, szef Panoramy nie chcieli wczoraj komentowac debiutu Durczoka , bo rzekomo go nie ogl¹dali. :roll:
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Mi wczorajsze Fakty bardzo siê podoba³y . Bardzo podoba³o mi siê to gdy po czo³ówce na stoj¹co prezenter w skrócie omawia najwa¿niejsz¹ wiadomoœc dnia . Dobry pomys³ to tak¿e pokazanie panoramy Warszawy . Podobaj¹ mi sie równie¿ nowe belki . Mam nadziejê , ¿e Kamil Durczok z wydania na wydanie siê jeszcze rozkrêci bo wszoraj by³o widaÌ ma³¹ tremê . Te zmiany wyjd¹ Fakt¹ na lepsze . :Wielki PLUS !! brawa: :D
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Rafał, łącznie zmieniany 1 raz.
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

ja rozumiem pana kamila kaÂżdy moÂże mieĂŚ treme nawet jak siĂŞ biedny na to prezygotowywaÂł(zapowiedz)i bije :brawa: ja nadal czekam na ten materiaÂł moÂżebyĂŚ nawet ten materiaÂł o zmianach w faktach
krzysztof miśkowicz
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

Wybaczmy wszystko Durczokowi, to jego debiut, odczepcie siĂŞ :D :)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj Fakty by³y lepsze. Trema u Durczoka minê³a, usterki techniczne równie¿. Dobór materia³ów jest dobry. Nie wiem jak Wy, ale wg. mnie s¹ one ciekawiej prezentowane. Durczok ma pozytywny wp³yw na Fakty. Z czasem ten program faktycznie mo¿e byÌ najllepszy w kraju. :tanczy:
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

Dzisiaj Fakty TVN byÂły jeszcze lepsze, a co powiemy za miesiÂąc, kiedy juÂż wszystko bĂŞdzie dopracowane, i nawet sport i pogoda siĂŞ zmieniÂą.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

maciekgraf pisze:i nawet sport i pogoda siĂŞ zmieniÂą.
A co tam moÂżna jeszcze zmieniĂŚ? :?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W przyszÂłym tygodniu program "Telewizja od kuchni" emitowany na TVNStyle, bĂŞdzie w poÂłowie poÂświĂŞcony debiutowi Kamila Durczoka 1 maja w Faktach :tanczy:
Premiera w nastĂŞpny wtorek o godzinie 22.30 na TVNStyle!
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

sport i pogoda-czo³ówka
sport-studio
krzysztof miśkowicz
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

krzysztof205 pisze:sport i pogoda-czo³ówka
sport-studio
PrzecieÂż w tym samym studiu sÂą "Fakty" :? Co ty tam chcesz zmieniaĂŚ? Ekran?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
krzysztof205 pisze:sport i pogoda-czo³ówka
sport-studio
PrzecieÂż w tym samym studiu sÂą "Fakty" :? Co ty tam chcesz zmieniaĂŚ? Ekran?
Jemu chyba chodziÂło, Âżeby sport w TVN nadawaĂŚ ze studia sportowego TVN 24. :>

A ja uwa¿am, ¿e zmiany w tych dwóch programach s¹ niepotrzebne. :] Czo³ówki maj¹ dobre, a studio te¿ mo¿e byÌ. ChoÌ rzeczywiscie sport móg³by byÌ z tego gara¿u... :] :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości