Hubert Urbański

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Skromny to on na pewno nie jest. Wielokrotnie w wywiadach powtarzaÂł, Âże w TVN prowadzi tylko najwiĂŞksze produkcje, a na prowadzenie innych by siĂŞ nie zgodziÂł. Poza tym prowadzi teÂż przecieÂż jakieÂś wewnĂŞtrzne imprezki dla firm itp. To jest ta sama kategoria prezenterĂłw, co Ibisz. Nie w moim typie, dlatego go nie oglÂądam.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

£ukasz - Urbaùœki jest nie w Twoim typie? :lol: Bardzo œmiesznie to zabrzmia³o. :lol:

A powracaj¹c do tematu to te¿ nie wydaje mi siê, ¿eby Hubert Urbaùœki by³ cz³owiekem skromnym, co neizmienia faktu, ¿e go lubiê. Jak napisa³ wy¿ej £ukasz w ka¿dym wywiadzie podkreœla jaki to on jest wa¿ny, znany i lubiany i w ogóle super. I dalej: ciekawe, czy Urbaùski zgodzi³by siê poprowadziÌ np. "Dzieù Dobry TVN". Jestem przekonany, ¿e nie. Ale jako prezenter jest bardzo fajny i go lubiê.
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

moim zdaniem Urbaùski to: pajac, b³azen, przyg³up, sztuczny pacan... nie trawie go... moim zdaniem to pomy³ka TVN-u... we wszytkich programach zachowuje siê jak imbecyl...jest sztuczny... w programie Dla ciebie wszyhtko te jego wejœcia by³y œmieszne :/ dra¿ni mnie.. w milionerach np. w pierwszej edycji zachowywa³ siê normalnie...poŸniej zacz¹³ robiÌ te dziwne idiotyczne teksty...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Marcin pisze:A powracaj¹c do tematu to te¿ nie wydaje mi siê, ¿eby Hubert Urbaùœki by³ cz³owiekem skromnym, co neizmienia faktu, ¿e go lubiê. Jak napisa³ wy¿ej £ukasz w ka¿dym wywiadzie podkreœla jaki to on jest wa¿ny, znany i lubiany i w ogóle super. (...)
Zlokalizujecie mi taki wywiad, a Wam uwierzĂŞ. :p
Marcin pisze:(...) I dalej: ciekawe, czy UrbaĂąski zgodziÂłby siĂŞ poprowadziĂŚ np. "DzieĂą Dobry TVN".
To chyba trochĂŞ nie jego dziedzina, ale kto wie... Poza tym, nietrudno zauwaÂżyĂŚ, Âże jest w tym chyba jakaÂś strategia. ProwadzĂŞ tylko najlepsze programy, bo gdy zacznĂŞ prowadziĂŚ pierwszy lepszy, skoĂączĂŞ, jak Ibisz. A, i skoro o nim mowa, to nie przekonuje mnie jakoÂś porĂłwnanie obu prezenterĂłw jako "tej samej kategorii", co nam zaserwowaÂł ÂŁukasz. :devil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiaj u "Kuby WojewĂłdzkiego" goÂściem bĂŞdzie Hubert UrbaĂąski. :D Z reklamy programu wnioskujĂŞ, Âże moÂże byĂŚ fajnie. :tanczy: :D Na ich stronie jest ten zwiastun... :)

http://kuba.interia.pl/goscie/news?inf=744303&nr=1 :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Oo to zapowiada nam siĂŞ dzisiaj dÂługi wieczĂłr z Hubertem :D Najpierw w TaĂącu z gwiazdami , a potem u Kuby.
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Blama¿¿¿¿

Post autor: Lex_2005 »

Po wizycie Huberta u Kuby zaczynam siĂŞ zastanawiaĂŚ, ktĂłry z nich tak naprawdĂŞ powinien skorzystaĂŚ z konsultacji psychologa.

A tak na powaznie to pocz¹tek programu by³ dla Huberta ca³kiem niez³y, by³ w miarê luŸny (ale trochê za du¿o siê œmia³) i udawa³o mu siê odpowiadaÌ na pytania Kuby doœÌ dobrze. Niestety po przybyciu Manueli Gretkowskiej i rozmowie na temat polityki, Hubert nie wiedzia³ jak ma zareagowaÌ na ich teksty, zmiesza³ siê, gubi³ i w koùcu na trochê wyszed³. Ten moment wykorzystano do jego obgadywania i Manuela zasugerowa³a s³owem i skinieniem g³owy, ¿e debilnych wyborców daleko nie trzeba szukaÌ :tanczy: A kiedy ju¿ wróci³ z "siusiu" zacz¹³ odgrywaÌ tego¿ w³aœnie debila na serio. Ten program jemu nie wyszed³ do koùca najlepiej :nie: A zaczê³o siê dobrze...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Do poÂłowy Hubert wyszedÂł dobrze. Zgadzam sie Âże po pojaiweniu sie Gretkowskiej atmosfera staÂła sie ciĂŞÂższa. Chociaz jestem zagorzaÂłym przeciwnikiem PiSu to mnie zdenerwowaÂło jej zachowaniu po wyjsciu Huberta (te jej gesty). Ale wydaje mi sie przeciez (przynajmniej po roznych uwagach w trakcie "TaĂąca"), Âże Hubert teÂż nie jest zwolennikiem Braci K.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Hubert, moim zdaniem, w caÂłym programie wypadÂł dobrze, a nawet bardzo dobrze. JuÂż trochĂŞ pisaÂłem o tym na innych forach, wiĂŞc tu juÂż siĂŞ nie rozpiszĂŞ, ale za to przytoczĂŞ kilka - istiotniejszych, moim zdaniem - komentarzy internautĂłw ze strony programu Kuby WojewĂłdzkiego:

Hubercie UrbaĂąski urosÂłeÂś w moich oczach!
filemon /dzisiaj 12:52/ Kilkoma krĂłtkimi uwagami obnaÂżyÂłeÂś mizeriĂŞ dyskusji pomiĂŞdzy Kubusiem i ManuelÂą. JesteÂś dowodem na to, Âże nie kaÂżdy, kto trafi miĂŞdzy wrony, musi krakaĂŚ tak jak one.

Hubert Urbanski-to jest to!
Rogas /dzisiaj 13:32/ Ciesze sie ze Kuba zaprosiÂł do programu Huberta-to jest to poczucie humoru ktĂłre do mnie przemawia,trafia i bawi mnie. Co tu duÂżo mĂłwic: CZÂŁOWIEK Z KLASÂĄ, niewielu jest takich ludzi w tej branzy

Urbaùski by³ na poziomie bo nie wciagn¹³ siê do tej infantylnej dyskusji.


Hubert UrbaĂąski spoko gostek
Martusia /dzisiaj 12:45/ (...) Spoko zachowanie Huberta tak trzymaj nie wpychal sie w rozmowe kuby i tej brzydkiej starej baby ktora wcale nie jest madra tylko postradala zmysly . Jak sie zaprasza gosci to sie mowi cos o nich a nie o polityce szkoda ze wiecej nie bylo na temat huberta jednak tvn jest najlepsza tv w polsce


Âżenada
linet /dzisiaj 12:42/ Nie dziwiê siê, ¿e Hubert nie móg³ nad¹¿yÌ za pokrêtnym tokiem myœlenia Gretkowskiej i ¿e wola³ wyjœÌ do toalety ni¿ s³uchaÌ ¿enuj¹cych wypowiedzi tej tzw. wolnomyœlicielki, dla której najlepszy by³by œwiat bez jakichkolwiek norm i zasad. Dawno ju¿ nie s³ysza³am takiego steku bzdur polanego liberalno - feministycznym sosem. ¯a³ujê, ¿e te¿ nie wysz³am do toalety.

goœÌ z klas¹
filemon /dzisiaj 14:59/ swoim zachowaniem i krĂłtkimi wypowiedziami obnaÂżyÂł ÂżenujÂący poziom "dyskusji" pomiĂŞdzy GretkowskÂą i WojewĂłdzkim. W pewnym momencie tak ich skasowaÂł, Âże KubuÂś straciÂł gÂłowĂŞ i rzuciÂł takim dowcipem, Âże rĂŞce opadÂły. Ale to u niego norma: w momencie braku merytorycznych argumentĂłw zaczynajÂą siĂŞ "Âżarty", tak by jego zawsze byÂło na wierzchu.


Hubert - przywraca wiare w ludzi
Przechodzien /dzisiaj 12:40/ Widac, Âże to dobry czÂłowiek jest.


nie rozumiem tylko...
magda /dzisiaj 11:27/ ... dlaczego Kuba coraz czêœciej robi z siebie idiotê i zachowuje siê dziwnie. czemu mia³o s³u¿yÌ powtarzanie w kó³ko, ¿e Hubert jest Bu³garem? coœ w tym z³ego? czemu mia³o s³u¿yÌ okazanie pogardy dla pogl¹dów Huberta? dobry prowadz¹cy potrafi kulturalnie ustosunkowaÌ siê do swoich goœci, którzy chyba sami byli przez niego wybrani i zaproszeni. czy w ka¿dym programie Kuby musi byÌ tak, ¿e jednego goœcia siê poni¿a i wyœmiewa, a drugiego wynosi pod niebiosa - tylko dlatego, ¿e ma podobne pogl¹dy jak prowadz¹cy? to nie w porz¹dku. nie podoba mi siê to.


Hubert-jedyny rozsÂądny w tej rozmowie, [...]

bronco billy /dzisiaj 00:11/ Hubert-jedyny rozs¹dny w tej rozmowie, nie da³ siê wci¹gn¹Ì w polityczne gierki Kuby i tej pani. DEMOKRACJA. Czy manifestowanie niechêci przez Kubê do aktualnych rz¹dz¹cych ma byÌ tematem ka¿dego programu!!!??? (...) Takiej bezczelnej agitacji mówiê stanowcze nie.


Hubert okazaÂł siĂŞ wilekim dyplomatÂą.
Dziekujê za uwagê. /07.05.2006 23:48/ A ¿e jako dyplomata i cz³owiek kulturalny mie nakrêcal atmosfery skandalu, mia³ swoje 5 minut. P. Gretkowska natomiast 15 ;-) ju¿ nie wiem, czyjestem dewiantk¹ prawicow¹, czy alkoholiczk¹... jedŸmy dalej stereotypami, wlaz³am dziœ w ka³u¿ê b³otka, czy oto¿szamiam sie z Papie¿em?


Przykro mi
gieksiarz /07.05.2006 23:27/ Lubie sie rozpisywac, ale odechcialo mi sie jakichkolwiek tlumaczen.Jestem w trakcie ogladania programu. Szkoda, ze z dynamicznego programu w wczesniejszych latach, robi sie strikte antykatolicki, antytradycjonalny program polityczny. Osobiscie nie popieram ani Kaczynskich, ani Giertychow, czy Lepperow. Tylko, czy pani w siwych wlosach, malo atrakcyjna, srednio elokwentna, strasznie przekonana o swoijej "wielkiej inteligjencji i umiejetnosci logicznego myslenia" bylaby zaproszona do programu jakies 2 lata temu? Rozumiem, ze program idzie w potrzeby sytuacji w kraju. Przykro mi jednak, ze podejmowana jest walka z Radiami Maryja, TVTrwamami przez tworzenie dokladnie przeciwnych programow. Przez taka wojne chyba nic dobrego nie wyniknie. Tesknie za dawnym klimatem "Kuby Wojewodzkiego". Wielkie Brawa dla H.Urbanskiego. Amen

po obejrzeniu programu Kuby...
Freak /dzisiaj 00:24/ ...radykalnie zmieniÂło siĂŞ moje postrzeganie UrbaĂąskiego. PokazaÂł, Âże ma naprawdĂŞ spory dystans do wÂłasnej osoby i nie baÂł siĂŞ wyraziĂŚ i broniĂŚ swoich poglÂądĂłw, chociaÂż byÂły inne od Kuby i p. Manueli. Oby wiĂŞcej takich!!! • UrbaĂąski spoko goœÌ, kulturalny i niezaleÂżny.
K.B. /dzisiaj 00:38/ Nie leci za stadem (czytaj: nie przyklaskuje kaÂżdej bzdurze wymyÂślanej przez WojewĂłdzkiego) • Ludzie UrbaĂąskiego lubiÂą i to widaĂŚ wyraÂźnie
Grazynka /07.05.2006 21:06/ w koĂącu dostaÂł TelekamerĂŞ. Nie rozumiem co miaÂł na myÂśli niejaki Misiek ktĂłry napisaÂł, cytujĂŞ: 'jak ja Cie nie trawie i wiĂŞkszoœÌ ludzi w Polsce'! Przepraszam bardzo w takim razie kto wysyÂłaÂł na niego tyle tysiĂŞcy gÂłosĂłw? • Ja osobiÂście bardzo lubiĂŞ Huberta UrbaĂąskiego
Judyta /07.05.2006 17:36/ 'jestem za nim'


URBAÑSKI :) IS OK !!!
Kubas /06.05.2006 18:31/ UrbaĂąski jest dobry w tym co robi, raz jest nieugiĂŞtym prowadzÂącym z kamiennÂą twarzÂą, a raz pokazuje siĂŞ jako zupeÂłnie ktoÂś inny w programie rozrywkowym ! Hubert jak ty to robisz? respekcik
SzczegĂłlnie trafne sÂą moim zdaniem opinie na temat zachowania Kuby wzglĂŞdem Huberta. Bo chociaÂż zapowiedziaÂł go jako "naprawdĂŞ Âświetnego goÂścia", to jednak odzywki z "te, siwy" na czele byÂły zupeÂłnie nie na poziomie, ktĂłrego UrbaĂąski mimo wszystko dzielnie broniÂł. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Gretkowska wydawa³a mi siê ciekaw¹ osob¹ do momentu kiedy po wyjœciu Huberta powiedzia³a ¿e on ma inne pogl¹dy! To by³ wg mnie szczyt chamstwa ¿eby tak ochydnie obgadywaÌ kogoœ za plecami a przedtem niepozornie rozmawiaÌ "jak gdyby nigdy nic". Pokaza³a ¿e nie jest niewinn¹ osob¹ tylko jakimœ dwulicowym babskiem! Pozatym nie wiem czym sugerowa³a siê mówi¹c ¿e Hubert ma inne pogl¹dy... z czego to wywnioskowa³a? "Hubcio" po prostu nie nad¹¿a³ za nimi gdy co chwilê rozmawiali o czym innym tak jakby to wszystko by³o ze sob¹ nie wiadomo jak powi¹zane - co jest oczywiœcie zrozumia³e. Dobrze ¿e zada³ tylko kilka pytaù i przytakiwa³ bo by siê tam pobili.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

:: Kamil pisze:Gretkowska wydawa³a mi siê ciekaw¹ osob¹ do momentu kiedy po wyjœciu Huberta powiedzia³a ¿e on ma inne pogl¹dy! To by³ wg mnie szczyt chamstwa ¿eby tak ochydnie obgadywaÌ kogoœ za plecami a przedtem niepozornie rozmawiaÌ "jak gdyby nigdy nic". Pokaza³a ¿e nie jest niewinn¹ osob¹ tylko jakimœ dwulicowym babskiem! Pozatym nie wiem czym sugerowa³a siê mówi¹c ¿e Hubert ma inne pogl¹dy... z czego to wywnioskowa³a? "Hubcio" po prostu nie nad¹¿a³ za nimi gdy co chwilê rozmawiali o czym innym tak jakby to wszystko by³o ze sob¹ nie wiadomo jak powi¹zane - co jest oczywiœcie zrozumia³e. Dobrze ¿e zada³ tylko kilka pytaù i przytakiwa³ bo by siê tam pobili.
Masz racje, z ca³ej rozmowy Hubert, ani razu nie da³ podowu, by wyci¹gaÌ jakiekolwiek wnioski na temat jego pogl¹dów politycznych, z tego co widzia³am to wydaje mi siê,¿e jemu po prostu nie odpowiada³ styl wypowiedzi pani Gretkowskiej, a tymbardziej jej tok rozumowania- szczerze przyznam, pomimo ¿e jestem zagorza³¹ przeciwniczk¹ PiSuaru mnie te¿ nie spodoba³y siê jej teorie spiskowe rodem z science -fiction (mam na mysli ten w¹tek o ma³pach, albo o butach Kaczyùskiego) wolê sensowna krytykê bez ocierania sie o jakieœ absurdy, i chyba te¿, ¿eby unikn¹Ì w³¹czenia siê do tej przedziwnej polemiki wola³abym jak Hubert wyjœÌ do wc.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak, i w dodatku to wrzucenie wszystkich polityków do jednego worka - prawicowcy to "denaci", a lewicowcy to "alkoholicy". I choÌ znalaz³oby siê parê przyk³adów na s³usznoœÌ tego stwierdzenia, to jednak w szerszym kontekœcie widaÌ wielk¹ skalê uogólnienia poszkodowanej-przez-los-i-wszystkich p. Gretkowskiej. Fakt, mo¿na siê wkurzyÌ, ¿e cenzura, i ¿e ciê wycinaj¹ z gazety, ale to jeszcze nie powód, ¿eby winiÌ o to wszystkich poza samym sob¹ i znanym sk¹din¹d Kub¹ Wojewódzkim. :devil:

Hubert miaÂł niewÂątpliwie racjĂŞ, nie wypowiadajÂąc siĂŞ - podkreÂśliÂł jednak, Âże to przeogromne i bezpodstawne uogĂłlnienie, o ktĂłrym juÂż napisaÂłem. Faktycznie tak byÂło.

Szkoda jedynie, Âże wiele fragmentĂłw rozmowy z Hubertem wyciĂŞto - jak mĂłwiÂą ci, ktĂłrzy w nagraniu uczestniczyli - a rozmowa musiaÂła byĂŚ ciekawa, skoro dotyczyÂła miĂŞdzy innymi "Wyprawy Robinson" i pamiĂŞtnej 'przygodzie' Naczelnego DÂżentelmena TVN z MiÂśkiem WiÂśniewskim... Ale takie sÂą prawa telewizji, tym bardziej, Âże programik Kuby nie na Âżywo, i montowaĂŚ moÂżna wszystko do woli. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Mi siê rozmowa z Gretkowsk¹ bardzo podoba³a- inteligentna i bez owijania w bawe³nê, podlana tym humorem, którego czêœÌ ludzi nie trawi, a inna czêœÌ nie rozumie.
Ale nie o tym przecieÂż.
WidaĂŚ byÂło, Âże UrbaĂąski Âźle siĂŞ czuje w takiej konwencji rozmowy, jaka jest przyjĂŞta u WojewĂłdzkiego. IdÂąc tam, wiedziaÂł na co siĂŞ pisze, ale mimo tego wypadÂł Âświetnie. Nie daÂł siĂŞ zapĂŞdziĂŚ Kubie, nie daÂł siĂŞ teÂż sprowokowaĂŚ, bo grzeczny z niego chÂłopiec. Ale sporo ma do powiedzenia mÂądrych rzeczy i to pokazaÂł. Nie wszystkim u WojewĂłdzkiego to siĂŞ udaje.
Urbaùski nie wywo³uje prawie ¿adnych emocji, czego najlepszy przyk³ad chyba w tym w¹tku, jakoœ s³abo siê rozwija, a wystarczy³o, ¿e pojawi³ siê u tego "b³azna" i zacz¹³ siê ruch w w¹tku. :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Maciek pisze:Tak, i w dodatku to wrzucenie wszystkich politykĂłw do jednego worka - prawicowcy to "denaci", a lewicowcy to "alkoholicy".
:brawa: :lol:

Jacy "DENACI" !!! Tam byÂła mowa o DEWIANTACH. ChociaÂż denatami to oni mogÂą kiedyÂś zostaĂŚ :mhm:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

terraX pisze:Urbaùski nie wywo³uje prawie ¿adnych emocji, czego najlepszy przyk³ad chyba w tym w¹tku, jakoœ s³abo siê rozwija, a wystarczy³o, ¿e pojawi³ siê u tego "b³azna" i zacz¹³ siê ruch w w¹tku. :D
Nie, ten "s³aby rozwój" raczej jest dowodem na to, ¿e na tym forum po prostu ta postaÌ nie jest pierwszoplanowa. Albo ¿e fani Huberta maj¹ lepsze rzeczy do roboty ni¿ wychwalanie go tutaj. :D A Hubert przeciwnie - wbudza wiele emocji, na co dowody mo¿naby mno¿yÌ w nieskoùczonoœÌ, jestem tego pewien.

Lex_2005, oczywiÂście, racja, miaÂłem na myÂśli dewiantĂłw. :devil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości