[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Ola wygraÂłaby !!! :tanczy: Gdyby nie ten Mroczek zboczek :nie:
waldekzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 gru 2004, 12:05
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: waldekzaw »

zaÂłamka!!!
wygraÂł Mroczek!!
a powinna Ola!!
teraz wszyscy, co uwaÂżali, ze wygra Ola tylko dlatego, ze cĂłrka prezydenta mogÂą zamilczec..... wygralo pokolenie m jak milosc, a szkoda, bo Ola zatanczyla najÂładniej!!!!
dla mnie jest zwyciĂŞÂżczynia tej edycji!!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

No i Mroczek wygraÂł!
Fajnie, mieli o wiele lepszy ostatni taniec, lecz wczesniejsze byÂły gorsze od taĂąca KwaÂśniewskiej. GratulujĂŞ, bo naleÂżaÂło im siĂŞ, od poczÂątku byli faworytami :brawa: :brawa:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Mi tam od poczÂątku byÂło wszystko jedno kto wygra.Najpierw siĂŞ wkurzyÂłem na ten program jak wywalili Carlos a potem jak wywalili KrĂŞglickÂą. :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Szczerze gratulujĂŞ - RafaÂł i Aneta naprawdĂŞ na to zasÂłuÂżyli. Nie wiem tylko, dlaczego brukowce tak ostro sugerowaÂły zwyciĂŞstwo drugiej pary

Obrazek

Obrazek
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

G**** nie zasÂłuÂżyli, jeden mroczek wygrywa szoÂłtajm, drugi mroczek wygrywa taniec z gwizdami, teraz jeszcze te drewniane bliÂźniacze aktorzyny wiĂŞkszej sÂławy zasmakujÂą ; /

obrzydliwe to byÂło, naprawdĂŞ, obrzydliwe, podÂłe, i tandetne, hollywoodzkie i cukierkowe aÂż do porzygania (na twardo)

love me tender, love me true, make my life complete........... kurdwa ; /
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Mi tam od poczÂątku byÂło wszystko jedno kto wygra.
Mi tak samo. :] GratulujĂŞ finalistom, bo bardzo Âładnie zataĂączyli. :P :D

A jutro po "Szymon Majewski Show" - jak ogÂłosili prowadzÂący - kulisy "TaĂąca z gwiazdami". :D Trzeba to zobaczyĂŚ... :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:A jutro po "Szymon Majewski Show" - jak ogÂłosili prowadzÂący - kulisy "TaĂąca z gwiazdami". :D Trzeba to zobaczyĂŚ... :P :D
jeszcze wiĂŞcej pomroczka jasnego? (O_o)

wiĂŞcej plugastwa nie zniese :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to tÂą edycjĂŞ moÂżemy zaliczyĂŚ do bardzo, bardzo udanej. :lol2: ÂŚwietne wyniki oglÂądalnoÂści, super uczestnicy, ktĂłrzy zrobili fajne show. :D Czekam na wtorek na wyniki. :lol2:

Co do 4 edycji oglÂądaÂłem jakiÂś program (prawdopodobnie byÂło to dzisiejsze wydanie "DzieĂą Dobry TVN" - choĂŚ nie jestem pewnien :roll: ) i tam producentka powiedziaÂła, Âże bardzo by chciaÂła, Âżeby byÂła 4 edycja, Âżeby byÂły jeszcze wiĂŞksze wyniki i coÂś tam jeszcze... :) WiĂŞc jak producent jest zainteresowany to napewno TVN z tego skorzysta i zrobi kolejnÂą edycjĂŞ. :D I na to czekam :tanczy: do zobaczenia we wrzeÂśniu. :P :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

waldekzaw pisze: teraz wszyscy, co uwaÂżali, ze wygra Ola tylko dlatego, ze cĂłrka prezydenta mogÂą zamilczec..... wygralo pokolenie m jak milosc, a szkoda, bo Ola zatanczyla najÂładniej!!!!
a mozesz to rozwin¹Ì ?
bo ten kto choĂŚ trochĂŞ zna sie na taĂącu moze zauwazyĂŚ,
Âże choc obie pary wykonaÂły wszystkie ukÂłady poprawnie,
to jednak Mroczek miaÂł do wykonania trudniejsze zadanie
i dlatego wygraÂł.
Ola po prostu odtaĂączyÂła swoje, a Mroczek zrobiÂł coÂś
wiĂŞcej poza odtaĂączeniem ....

PS. moja para odpadÂła dawno ...
waldekzaw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 30 gru 2004, 12:05
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: waldekzaw »

sybic pisze:
waldekzaw pisze: teraz wszyscy, co uwaÂżali, ze wygra Ola tylko dlatego, ze cĂłrka prezydenta mogÂą zamilczec..... wygralo pokolenie m jak milosc, a szkoda, bo Ola zatanczyla najÂładniej!!!!
a mozesz to rozwin¹Ì ?
bo ten kto choĂŚ trochĂŞ zna sie na taĂącu moze zauwazyĂŚ,
Âże choc obie pary wykonaÂły wszystkie ukÂłady poprawnie,
to jednak Mroczek miaÂł do wykonania trudniejsze zadanie
i dlatego wygraÂł.
Ola po prostu odtaĂączyÂła swoje, a Mroczek zrobiÂł coÂś
wiĂŞcej poza odtaĂączeniem ....

PS. moja para odpadÂła dawno ...
wedle Âżyczenia rozwijam:
wiele osĂłb uwaÂżaÂło, Âże Ola wygra tylko ze wzglĂŞdu na to, Âże jest cĂłkÂą prezydenta, Âże w grupie TVN peÂłno jest KwaÂśniewskich itp.a Ona po protsu dobrze taĂączyÂła(miaÂła najwyÂższÂą od 3 odcinkĂłw). Nie wiem dlaczego uwaÂżasz, Âże Mroczek zrobil cos wiecej poza odtaĂączeniem. Moim zdaniem dobrze taĂączyÂł, ale Ola lepiej- i oceny jury to potwierdziÂły. dalej, Mroczek wygraÂł dzieki m jak milosc- to jest pewne. Ola byÂła nie znana osoba, nie miala takiego poparcia jak on. ChciaÂła popsortu udowodnic, ze jest normalna, skromna dziewczyna, zeby nie oceniac jej po tym, Âże jest cĂłrkÂą prezydenta!! i udaÂło jej sie!!!UwaÂżam to za jej wielki sukces. Jak to powiedziaÂła sedzia Iwona Pavlovic Ola startujac miala na sobie wielki bagaz i go zrzuciÂła!!! jeszcze raz jej goraco Gratuluje!!!!!!
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Szkoda , Âże Ola nie wygraÂła . Dla mnie byÂła minimalnie lepsza od RafaÂła . Ale o wszystkim zadecydowaÂła widownia . Wynik byÂł 3:3 . Szkoda , Âże nie byÂło dwĂłch KrysztaÂłowych Kul.
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

RafaÂł pisze:Szkoda , Âże nie byÂło dwĂłch KrysztaÂłowych Kul.
Chyba byÂły (choĂŚ nie jestem pewien) :> :D jedna dla Anety druga dla RafaÂła. :devil: :D Bo gdzieÂś to byÂło, ze Janiak wystawiÂł na licytacji swojÂą krysztaÂłowÂą kulĂŞ wiĂŞc sÂą 2... :>

A my znamy juÂż wyniki wczorajszego finaÂłu - spodziewaÂłem sie wiĂŞkszej widowni:

Media Link pisze:FinaÂł trzeciej edycji zgromadziÂł natomiast przed telewizorami 7,4 mln osĂłb, czyli o 342 tys. widzĂłw mniej niÂż finaÂł poprzedniej.
LiczyÂłem na ponad 8 mln, Âże pobijÂą finaÂł II edycji. :> Ale i tak trzeba przyznaĂŚ, Âże wynik caÂłkiem, caÂłkiem dobry. ;)

A jeszcze ile zarobiÂł TVN na "TaĂącu z gwiazdami":

Media Link pisze:WpÂływy z reklam i plansz sponsorskich wokó³ g³ównych wydaĂą „TaĂąca z gwiazdami” wyniosÂły 25 mln zÂł (kwoty brutto bez uwzglĂŞdnienia rabatĂłw). Na drugiej edycji stacja zarobiÂła 18 mln, na pierwszej 8 mln zÂł.
Bardzo du¿y zysk. :P I to tylko z g³ównych wydaù ciekawe ile razem z powtórkami i z uwzglêdnieniem tych rabatów...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dobrze ¿e wygrali Rafa³ i Aneta- zarówno dla nich jak i dla Oli. Dziewczyna by³aby pos¹dzana o udzia³ w uk³adzie. Mroczek lepiej taùczy³ i zas³u¿enie wygra³. Edycja rzeczywiœcie udana. Wyniki tego programu s¹ chyba porównywalne tylko z wynikami I edycji Big Brothera. Kolejna edycja z Dod¹ w roli g³ównej by³aby sukcesem.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

khornik pisze:Kolejna edycja z Dod¹ w roli g³ównej by³aby sukcesem.
no nie wiem ...
dziewczyna miaÂła powaznÂą operacje kregosÂłupa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości