[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Zagraniczni uczestnicy raczej znani i polscy teÂż. Brakuje moÂże tak wyrazistych osĂłb jak w zeszÂłym roku (Doda, Piasek) ale moÂżemy byĂŚ pewni, Âże na szczĂŞscie nie bedzie kompromitacji w stylu Mandaryny. Nowa formuÂła jest lepsza i czyni ten konkurs bardziej miĂŞdzynarodowym. Ciekawe tylko jeszcze jakie gwiazdy ÂściÂągnÂą, bo te zeszÂłoroczne byÂły nieco "przetreminowane".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bartek pisze:pawell, ty zartujesz czy serio mowisz? :lol:

brainstorm --> Eurowizja 2000 ---> hitem bylo "Maybe"
helena paparizou --> zwyciestwo w Eurowizji 2005 - "My number one"
mattafix --> ich "big city life" leci wszedzie i ciagle ;-)
:> Nie, nie ÂżartowaÂłem serio mĂłwiÂłem, Âże nie kojarzĂŞ - :D nie myliĂŚ z 'nie znam'. :> :lol2: Hehe nie umiem wytÂłumaczyĂŚ dlaczego tak jest... :lol2: 8) :D Dopiero gdy usÂłyszĂŞ, zobaczĂŞ wykonawce itp. to mi siĂŞ przypomina. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Hmm, mogê tylko rozpaczaÌ , ¿e taka liczba muzycznych meneli w tym roku w Sopocie. Tak jak Mandaryna w roku ubieg³ym tak w tym roku Mattafix, Jamal i The Jet Set zepsuj¹ festiwal, znaj¹c dorobek artystyczny tych ludzi nie spodziewam siê nieczego innego jak wulgarnego ciemnego hip hopu, co do Mezo mo¿na mieÌ nadziejê, ¿e bêdzie to coœ pogranicznego, mieszaj¹cego pop z hip hopem, czyli coœ do zaakceptowania. Cieszê siê natomiast, ¿e bêdzie jedna artystka ze Szwecji, £otysze i Helena z Grecji, bo bêdzie to jakaœ ró¿norodnoœÌ. Mam nadziejê, ¿e drug¹ piosenke, czyli tzw. cover wykonaj¹ tak wspaniale jak Doda, Piasek, Kiljaùski, czy Flinta, a nie jak Mandaryna, bo nie wytrzymam jak jakiœ raper w stylu Mattafix wyrapuje nam Dziwny jest ten œwiat i to mo¿e jeszcze po angielsku. Mam nadziejê, ¿e do samego koncertu s³uchacze i telewidzowie wykosz¹ cieniznê, ale znaj¹c gusta m³odszych Polaków to przejdzie sam syf. Szkoda, ¿e nie ma w tym roku kogoœ takiego jak Kiljaùski, jak on piêknie zaœpiewa³ ¯ó³te Kalendarze, szkoda tylko, ¿e nigdzie nie mo¿na ich us³yszeÌ w jego wykonaniu.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ej, a w ogĂłle bĂŞdzie tak jak w poprzednej edycji Sopot Festival program "Kierunek Sopot" przedstawiajÂący sylwetki uczestnikĂłw :?: Czy moÂże tylko bĂŞdzie ta audycja na Radiu ZET :?: Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie teÂż "Kierunek...". :roll:

I tak mi siĂŞ wydaje, Âże nie jest przypadkiem, Âże po raz 2 zrzĂŞdu bĂŞdzie Goya i z tym utworem. :> :roll: Ciekawe czy tym razem jej sie poszczeÂści i bĂŞdzie mogÂła zaÂśpiewaĂŚ... :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Do fina³u powinni przejœÌ: The jet set, jamal, goya, gosia andrzejewicz i ewentualnie Reni Jusis lub Szymon Wydra
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Tasiu pisze:Hmm, mogê tylko rozpaczaÌ , ¿e taka liczba muzycznych meneli w tym roku w Sopocie. Tak jak Mandaryna w roku ubieg³ym tak w tym roku Mattafix, Jamal i The Jet Set zepsuj¹ festiwal, znaj¹c dorobek artystyczny tych ludzi nie spodziewam siê nieczego innego jak wulgarnego ciemnego hip hopu, co do Mezo mo¿na mieÌ nadziejê, ¿e bêdzie to coœ pogranicznego, mieszaj¹cego pop z hip hopem, czyli coœ do zaakceptowania. Cieszê siê natomiast, ¿e bêdzie jedna artystka ze Szwecji, £otysze i Helena z Grecji, bo bêdzie to jakaœ ró¿norodnoœÌ. Mam nadziejê, ¿e drug¹ piosenke, czyli tzw. cover wykonaj¹ tak wspaniale jak Doda, Piasek, Kiljaùski, czy Flinta, a nie jak Mandaryna, bo nie wytrzymam jak jakiœ raper w stylu Mattafix wyrapuje nam Dziwny jest ten œwiat i to mo¿e jeszcze po angielsku. Mam nadziejê, ¿e do samego koncertu s³uchacze i telewidzowie wykosz¹ cieniznê, ale znaj¹c gusta m³odszych Polaków to przejdzie sam syf. Szkoda, ¿e nie ma w tym roku kogoœ takiego jak Kiljaùski, jak on piêknie zaœpiewa³ ¯ó³te Kalendarze, szkoda tylko, ¿e nigdzie nie mo¿na ich us³yszeÌ w jego wykonaniu.
Nie zgodzĂŞ siĂŞ z tobÂą w caÂłoÂści: osobiÂście bardzo lubiĂŞ "Big city life" - choc nie kojarze ze wzgledow "charakternych" ich innych piosenek. To samo tyczy sie The Jet Set - na Eurowizje przedstawili moim zdaniem bdb propozycje!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Goya ma w tym roku szczĂŞÂście (Opole i Sopot). Co do piosenki to jest nie fair bo jeÂżeli dobrze pamiĂŞtam to w zeszÂłym roku piosenka nie mogÂła byĂŚ wczeÂśniej rozpowszechniana,a "Tylko mnie kochaj" byÂła ciÂągle emitowana i w radiu i w tv.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Hehe, Bartek oczywiœcie mo¿esz siê nie zgadzaÌ. Ja po prostu nie lubiê hip hopu, a propozycja Eurowizyjna The Jet Set moim zdaniem dobra nie by³a, po pierwsze pod k¹tem Eurowizji by³a zupe³nie z³a, bo nie by³o tam show w stylu ostatnich wygranych: Ukrainy i Grecji, ponadto jedno zdanie w tej piosence wyraŸnie dominuje nad reszt¹ treœci, a takich piosenek nie lubiê, myœlê, ¿e 43 Sopot Festival to nie miejsce na tak¹ muzykê. Samej propozycji konkursowej nie s³ysza³em, mam nadziejê, ¿e mi³o siê zaskoczê tak jak Dod¹ w tamtym roku. A¿ siê bojê jak oni wykonaj¹ piosenkê cover jeœli do tego dojdzie. Jednak The Jet Set nie przeszkadza mi tak jak Jamal, którego piosenkê ju¿ znamy i na dzieù dzisiejszy mo¿emy kwestionowaÌ wybór komisji: utwór s³owno-muzyczny, s³owo to treœÌ, ale tam treœci nie ma, s¹ tylko bezmyœlne zdania, muzyka nie nadrabia. Piosenki z tamtego roku chocia¿ komercyjne by³y du¿o lepsze. Domyœlam siê, ¿e Znak Pokoju mia³ poprawiÌ wizerunek Dody, i poprawi³, wiele osób j¹ pokocha³o, a wczeœniej jej nie lubili i napewno piosenka nie by³a natchnieniem i przebudzeniem duszy Dody i Majdana, ale zabiegiem marketingowym, szkoda ¿e Mandaryna nie zastosowa³a podobnego, chocia¿ chyba nie mia³a wyjœcia bo nie umie œpiewaÌ. Doda, Flinta, Goya, Piasek, £zy, Kiljaùski - ich piosenki by³y spokojne, nie awanturnicze, a osi¹gnê³y sukces i zosta³y zapamiêtane, dlatego wola³bym by i w tym roku Festiwal wykreowa³ 6 piosenek na przeboje, a nie œci¹gn¹³ czêœÌ niemog¹cej siê przebiÌ tandety i pare piosenek, których nie trzeba kreowaÌ bo ju¿ i tak dobrze s¹ znane.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

najlepsze z tego zestawu jest THE JET SET

Post autor: proxxy »

Hmm, mogê tylko rozpaczaÌ , ¿e taka liczba muzycznych meneli w tym roku w Sopocie. Tak jak Mandaryna w roku ubieg³ym tak w tym roku Mattafix, Jamal i The Jet Set zepsuj¹ festiwal, znaj¹c dorobek artystyczny tych ludzi nie spodziewam siê nieczego innego jak wulgarnego ciemnego hip hopu, co do Mezo mo¿na mieÌ nadziejê, ¿e bêdzie to coœ pogranicznego, mieszaj¹cego pop z hip hopem, czyli coœ do zaakceptowania. Cieszê siê natomiast, ¿e bêdzie jedna artystka ze Szwecji, £otysze i Helena z Grecji, bo bêdzie to jakaœ ró¿norodnoœÌ. Mam nadziejê, ¿e drug¹ piosenke, czyli tzw. cover wykonaj¹ tak wspaniale jak Doda, Piasek, Kiljaùski, czy Flinta, a nie jak Mandaryna, bo nie wytrzymam jak jakiœ raper w stylu Mattafix wyrapuje nam Dziwny jest ten œwiat i to mo¿e jeszcze po angielsku. Mam nadziejê, ¿e do samego koncertu s³uchacze i telewidzowie wykosz¹ cieniznê, ale znaj¹c gusta m³odszych Polaków to przejdzie sam syf. Szkoda, ¿e nie ma w tym roku kogoœ takiego jak Kiljaùski, jak on piêknie zaœpiewa³ ¯ó³te Kalendarze, szkoda tylko, ¿e nigdzie nie mo¿na ich us³yszeÌ w jego wykonaniu.
:brawa:

m³ody zespó³ THE JET SET udowodni³ ju¿ na preselekcjach eurowizyjnych,¿e jest maxymalnie dobry - znam ich propozycjê na Sopot 2006 i jestem pod wra¿eniem tej wspania³ej piosenki i samych wykonawców, szczególnie m³odziutka wokalistka przepiêknie œpiewa, jest to wyj¹tkowa piosenka i wyj¹tkowo na daje siê na taki festiwal jak Sopot - wiêc proponujê najpierw zapoznaÌ siê z utworem i dopiero potem zabieraÌ g³os :tanczy:

Dodano: Sro Maj 17, 2006 11:27 pm
Jet Set z piosenk¹ 'Just call me" jest superrrrrrrrrr i uwa¿am,¿e jeszcze ca³kiem niez³¹ piosenkê ma Goya :brawa:

Dodano: Sro Maj 17, 2006 11:29 pm
Do fina³u powinni przejœÌ: The jet set, jamal, goya, gosia andrzejewicz i ewentualnie Reni Jusis lub Szymon Wydra

W PE£NI POPIERAM - ze szczególnym wskazaniem na zespó³ THE JET SET :brawa:
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez proxxy, łącznie zmieniany 3 razy.
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Re: najlepsze z tego zestawu jest THE JET SET

Post autor: alexander89 »

WygraĂŚ powinien The Jet Set - Just Call Me

Sasha i Tray sÂą niewiarygodni, miaÂłem okazje poznaĂŚ ich na jednym z koncertĂłw Simplus Tour, sÂą przemili, zabawni a Sasha jak zaÂśpiewa to uszy wiĂŞdnÂą na sali sÂłyszaÂłem od zaciekawionych i nieznajÂących ich: Ale ma gÂłos. SÂą super itp.

THE JET SET - majÂą zapewniony mĂłj gÂłos (nie 1)
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Specjalnie dla was poÂświĂŞciÂłem siĂŞ i ponownie przesÂłuchaÂłem propozycjĂŞ The Jet Set. Nie wiem, juÂż ktĂłra piosenka jest bardziej beznadziejna, czy ta Eurowizyjna, czy Sopocka ? Gdize tu przesÂłanie ? Gdzie sens ? A w koĂącu gdize muzyka ? To festiwal piosenki, a nie angielskiego rymu. Jestem absolutnie zdania, Âże ta piosenka jest "czymÂś" co zdecydowanie nie powinno zagoÂściĂŚ na tak renomowanym jednak festiwalu. NajgorszÂą piosenkÂą ostatniej edycji byÂła propozycja Mandaryny, jednak tamtej piosenki daÂło siĂŞ przynajmniej sÂłuchaĂŚ o ile leciaÂła z taÂśmy, a propozycja Jamala, czy The Jest Set jest mĂŞczarniÂą dla sÂłuchu przeciĂŞtnego czÂłowieka, ktĂłry chociaÂż troche zna siĂŞ na muzyce. Zrozumcie, to nie jest festiwal piosenki hiphopolo. Tutaj majÂą byĂŚ ambitne utwory, moÂże i komercyjne, moÂże i kasowe, ale przynajmniej Âładne w brzmieniu, ktĂłre nie kaleczÂą ucha.

Piosenki Dody, Flinty, Piaska, KiljaĂąskiego, Goya-y, ÂŁez, czy Emi byÂły melodyjne, przyjazne i czĂŞsto zawieraÂły coÂś w sobie, jak nie ÂładnÂą muzykĂŞ, to przynajmniej dobre sÂłowa. Mandaryna to byÂł dodatek do tej caÂłoÂści, ktĂłry miaÂł dodaĂŚ kontrastu. Niestety dzisiejsze propozycje nie zapowiadajÂą siĂŞ ani na hity, ani na piosenki z przesÂłaniem. NaprawdĂŞ szkoda, Âże tak moÂżna ten konkurs zniszczyĂŚ. Nie wiem, czy to artyÂści Polscy tak bardzo obrazili siĂŞ na Sopot, Âże nie ma oprĂłcz Reni nikogo naprawde znanego, czy po prostu tVN prĂłbuje puÂściĂŚ taniÂą tandetĂŞ, by jeszcze wiĂŞcej zarobiĂŚ. Dobra muzyka zawsze siĂŞ sprzedawaÂła i liczyÂłem, Âże komisja weÂźnie to pod uwagĂŞ wybierajÂąc piosenki.

Nie kaÂżdy ma taki gust jak ja, moÂżecie prostestowaĂŚ i siĂŞ nie zgadzaĂŚ, ale to piosenki dla wielkomiejskiego gimnazjalisty, a nie nieco ambitniejszego widza. Znak Pokoju podobaÂł siĂŞ mÂłodym i starym, Just Call Me juÂż chyba tylko mÂłodym z grupy 14-19.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tasiu pisze:Specjalnie dla was poÂświĂŞciÂłem siĂŞ i ponownie przesÂłuchaÂłem propozycjĂŞ The Jet Set. Nie wiem, juÂż ktĂłra piosenka jest bardziej beznadziejna, czy ta Eurowizyjna, czy Sopocka ? Gdize tu przesÂłanie ? Gdzie sens ? A w koĂącu gdize muzyka ? To festiwal piosenki, a nie angielskiego rymu. Jestem absolutnie zdania, Âże ta piosenka jest "czymÂś" co zdecydowanie nie powinno zagoÂściĂŚ na tak renomowanym jednak festiwalu. NajgorszÂą piosenkÂą ostatniej edycji byÂła propozycja Mandaryny, jednak tamtej piosenki daÂło siĂŞ przynajmniej sÂłuchaĂŚ o ile leciaÂła z taÂśmy, a propozycja Jamala, czy The Jest Set jest mĂŞczarniÂą dla sÂłuchu przeciĂŞtnego czÂłowieka, ktĂłry chociaÂż troche zna siĂŞ na muzyce. Zrozumcie, to nie jest festiwal piosenki hiphopolo. Tutaj majÂą byĂŚ ambitne utwory, moÂże i komercyjne, moÂże i kasowe, ale przynajmniej Âładne w brzmieniu, ktĂłre nie kaleczÂą ucha.

Piosenki Dody, Flinty, Piaska, KiljaĂąskiego, Goya-y, ÂŁez, czy Emi byÂły melodyjne, przyjazne i czĂŞsto zawieraÂły coÂś w sobie, jak nie ÂładnÂą muzykĂŞ, to przynajmniej dobre sÂłowa. Mandaryna to byÂł dodatek do tej caÂłoÂści, ktĂłry miaÂł dodaĂŚ kontrastu. Niestety dzisiejsze propozycje nie zapowiadajÂą siĂŞ ani na hity, ani na piosenki z przesÂłaniem. NaprawdĂŞ szkoda, Âże tak moÂżna ten konkurs zniszczyĂŚ. Nie wiem, czy to artyÂści Polscy tak bardzo obrazili siĂŞ na Sopot, Âże nie ma oprĂłcz Reni nikogo naprawde znanego, czy po prostu tVN prĂłbuje puÂściĂŚ taniÂą tandetĂŞ, by jeszcze wiĂŞcej zarobiĂŚ. Dobra muzyka zawsze siĂŞ sprzedawaÂła i liczyÂłem, Âże komisja weÂźnie to pod uwagĂŞ wybierajÂąc piosenki.

Nie kaÂżdy ma taki gust jak ja, moÂżecie prostestowaĂŚ i siĂŞ nie zgadzaĂŚ, ale to piosenki dla wielkomiejskiego gimnazjalisty, a nie nieco ambitniejszego widza. Znak Pokoju podobaÂł siĂŞ mÂłodym i starym, Just Call Me juÂż chyba tylko mÂłodym z grupy 14-19.
Czy uwaÂżasz, Âże na przykÂład Goya, Stachursky ( z polskich wykonawcĂłw), lub Mattafix, czy Brainstorm z zagranicznych sÂą zupeÂłnie nieznani??
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

W moich wypowiedziach skupiam siê raczej na goœciach z kraju, owszem znamy nieco Goye, ale g³ównie w³aœnie z miotania siê od konkmursu do konkursu bez widocznych sukcesów, kiedy Piasek, Doda, czy Flinta to artyœci znani ju¿ w ca³ej polsce i grani w wielu stacjach radiowych :).

Ogólnie s¹dzê, ¿e ten konkurs powinien byÌ przekrojowy, po pierwsze powinien kreowaÌ przeboje, a nie ³apaÌ piosenki, które zosta³y ju¿ wypuszczone na rynek na prze³omie 2005/2006, pozatym powinien byÌ 1 hip hop, 2 razy ostry rock, 2 spokojne ballady, 2 utwory do taùca, 3 utwory z g³êbszym przes³aniem. A tymczasem du¿o tutaj hip hopu, brak czegoœ co by³o by ostre w brzmieniu, ale fajne jak np Ira, czy Budka Suflera. Brak popowych piosenek w stylu "Nieskoùczona historia".

Dlatego teÂż myÂślĂŞ, Âże dobiĂłr piosenek jest zÂły. Ale moÂże mylĂŞ siĂŞ sÂądzÂąc, Âże to komisja Âźle wybraÂła, byĂŚ moÂże Doda, czy Flinta baÂły siĂŞ skonfrontowaĂŚ i powalczyĂŚ z wykonawcami zagranicznymi ?

Dziwne by to by³o, bo nagroda kusz¹ca, a zawsze wiêksz¹ si³ê przebicia w tej 10 mia³aby Doda ni¿ Gosia Andrzejewicz :).

Pozdrawiam jednak wszystkich fanĂłw Sopockiego Festiwalu, musimy poczekaĂŚ na wybĂłr widzĂłw, byĂŚ moÂże pozostawiÂą przynajmniej same najlepsze piosenki. Ciekawe teÂż kto zagra w innych dniach.

A mam pytanie, co s¹dzicie o piosence Emi z tamtego roku ? By³a doœÌ ostra, ale ciekawa i szkoda chyba, ¿e nie znalaz³a siê na Sopot Festival. Co o tym s¹dzicie ?

[ Dodano: PiÂą Maj 19, 2006 12:07 am ]
Witam ponownie, Kochani nie chcê siê z wami k³óciÌ o gusta bo wiem, ¿e wielu z was poprostu hip hop lubi, a nawet kocha, mam nadziejê, ¿e ta fascynacja pseudomuzyk¹ wam przejdzie. Chcia³bym jednak przedstawiÌ moj¹ wizjê konkursu o Bursztynowego s³owika fanom TVN, oraz Sopockiego Festivalu. Z powodu ¿enuj¹cego poziomu Eurowizji, który ani ani nie odbija siê od dna, dno dna siêga, dlatego myœlê, ¿e nale¿y zrobiÌ konkurencjê tej kiczowatej imprezie reaktywuj¹c Interwizjê. Niech jednak ten konkurs nie bêdzie pokazem tandety jak Eurowizja, ale czegoœ lepszego. TVN poczyni³ pierwsze kroki w dziedzinie ponownego umiêdzynarodowienia konkursu i myœlê, ¿e powinien dalej iœÌ w tym kierunku. Napewno jakoœÌ muzyki z Sopockiego Festivalu jest bezporównania lepsza ni¿ muzyka, któr¹ serwuj¹ na Eurowizji. Oczywiœcie, czy Interwizja powróci to sprawa telewizji, ale myœlê, ¿e warto bo by³a to ciekawa impreza. Oby tylko wykonawcy nie przeœcigiwali siê na niej w pokazywaniu swojej bielizny, czy wprost cia³a, ale raczej konkurowali ze sob¹ na klimat, muzykê, s³owa, oraz cover Polskiego przeboju.

Co wy na to ? Opowiadacie siĂŞ wogĂłle za powrotem miĂŞdzynarodowej formuÂły, czy pozostania przy formule tamtegorocznej ? TÂą tegorocznÂą moÂżna nazwaĂŚ przejÂściowÂą, bo jest paru artystĂłw z zagranicy, niektĂłrzy nawet nieÂźli, ale to nie jest jeszcze to coÂś.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVP jak zwykle œci¹ga, z¿yna pomys³ z TVN. :/ Szczegó³y tego jak bêd¹ wygl¹daÌ te 2 festiwale s¹ tu >>> http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=32845
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

TVP nie po raz pierwszy zÂżyna. Dziwie sie Âże w zeszlym roku TVN nie oskarzyl TVP o naduÂżycie bo gdy ta mowila o pseudo Festiwalu Jedynki mowila cos takiego : "spotkajmy sie w Sopocie jak co roku". Wprowadza to widza w blad, widz wtedy mysli Âże to oryginalny Sopot Festival.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości