Teleturnieje interaktywne CALL-TV - dyskusja ogólna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

A mi zalezy na....milionie dolarow 8) Pomozecie?! Jak pomozecie to mysle ze ten cel zostanie osiagniety!;)
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
tow.gen.Filip
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 18 maja 2006, 02:45

Post autor: tow.gen.Filip »

Ja mam inne pytanie odnoœnie tego programu. Otó¿ czasami w tle leci tam taki fajny utwór grany przez orkiestrê symfoniczn¹. Brzmi doœÌ wznioœle jak na taki program. S³ysza³em go ju¿ wczeœniej wiêc chyba jest znany ale nie znam ani tytu³u ani wykonawców. Czy ktoœ mo¿e wie jak to siê nazywa albo kto to gra?
bero18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 14 maja 2006, 13:15
Lokalizacja: Zyznówka

Post autor: bero18 »

polsat ten ichpomysÂł skopiowaÂł!
dziewczyny w bikini bllleee pfu fuj
px c już jest źle
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

hehe niezla

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dared00

Post autor: Dared00 »

Facet masz tempo... :?

Dziewczyny w Bikini lecÂą juÂż od Âładnych paru miesiĂŞcy...
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Dla mnie ten program to tylko troche odwaÂżniejsza wersja "WykrĂŞĂŚ numer"(nawet grafika ta sama). JuÂż bardziej kontekst erotyczny majÂą "Dziewczyny w bikini".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

nocne igraszki sa swietnym programem ogladam go ze wzgledu na prezenterke wlasnie ta na zdjeciach ona jest zajebista!!! :D a swoja droga ma ktos moze muzyczki z czoÂłowek call tv??
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

Anna W. tez jest fajna :>
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

No Anna W. tez jest fajna, co sadzicie o nowym studio tego programu bo ja uwazam ze jest bardzo fajne. ogladam ten program w nocy jak nie moge spac. raz nawet wygralem 100zÂł! :D
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

sellect pisze:No Anna W. tez jest fajna, co sadzicie o nowym studio tego programu bo ja uwazam ze jest bardzo fajne. ogladam ten program w nocy jak nie moge spac. raz nawet wygralem 100zÂł! :D
a ile razy dzwoniles/smsowales ?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja tam nie przepadam za tego typu programami. S¹ za bardzo erotyczne. Dobrze by by³o gdyby choci¹¿ te prezenterki nawija³yy o czymœ ciekawym. Powinni te¿ zatrudniÌ jakiœ fajnych facetów jako prezenterów bo przecie¿ baby te¿ chc¹ siê od czasu do czasu rozerwaÌ. :lol:
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

no troche smsowalem, na dluzsza mete to jest raczej nieoplacalne, chyba ze gwarantowana nagroda wynosi co najmniej z 1000zÂł, chcialem tylko sprawdzic czy odnalezienie wolnej linii jest mozliwe i okazalo sie ze tak. wyslalem gdzies ze 25 smsow chyba z 60 zl mnie skasowalo. ale i tak ogladam bo lubie jak one sobie tak rozmawiaja z kims, juz bez przesady ten program wcale nie jest az tak strasznie erotyczny, wrecz przeciwnie powiedzialbym nawet ze za malo...
Jacek1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela 03 lip 2005, 23:59

Post autor: Jacek1982 »

sellect pisze:bez przesady ten program wcale nie jest az tak strasznie erotyczny, wrecz przeciwnie powiedzialbym nawet ze za malo...
hehehe tak :D
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Post autor: sellect »

jak ma ktos zdjecia z programow call tv to wklejac.

[ Dodano: Sob Lip 08, 2006 8:01 pm ]
nocne igraszki maja nowe studio:)
sellect
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 20:53

Fabryka Gry

Post autor: sellect »

od 17 lipca na antenie tvn i tvn gra ma zostac wyemitowany nowy teleturniej interaktywny pt: FABRYKA GRY. WÂłasnie szukajÂą do niego prowadzÂących. ZastÂąpi on program NO TO GRAMY!, ktĂłry nieoczekiwanie z niewiadomych przyczyn zostaÂł zdjĂŞty z anteny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości